Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackof123 » niedziela, 23 maja 2021, 20:18

W 2018 roku wszedłem za 113 zł, lisek spadł prawie na samo dno, czekałem. W 3 lata cena uśredniona do nieco ponad 16 zł, pare dni temu zysk ponad 100%, wyszedłem, było fajnie.. potem wszedłem całością poniżej ceny sprzedaży, niestety to był błąd xD w ostatniej chwili wyszedłem całym kapitałem, teraz się cieszę, bo to był dobry krok, czekam na kolejne dno liska i ogień, teraz się uda :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 23 maja 2021, 20:52

mi sie wydaje,ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi. Jest LUNA JEST CHAINLINK po co sie meczyc z LISEM ath raczej niemozliwe

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackof123 » niedziela, 23 maja 2021, 21:29

Na nowe ath nie liczę, ale wzrosty bardzo możliwe

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » niedziela, 23 maja 2021, 22:00

przydałoby się wbić przynajmniej te 50zł o ath juz nie mowiac

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » niedziela, 23 maja 2021, 22:04

Ja ładowałem się pod wydarzenie przed wydarzeniem największa korekta ever a wydarzenie nie zmieniło ceny xD. Już gorzej być nie może czekam na odbicie lub kolejny bull run. Obserwując liska od około 4 lat można zauważyć, że standardowo cena podąża za btc w stosunku około 1:1 do % wzrostów a dodatkowe % wchodzą po krótkim odczekaniu na konfirmacje ceny jak btc jest blisko ath ten stosunek się zmienia na jakieś 1:1.75 a jak btc spada nisko lisk spada x2. Lisk nie posiada swojej ceny nie da się analizować wykresu lsk trzeba się skupiać na wykresie btc by przewidywać cenę liska.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » poniedziałek, 24 maja 2021, 12:14

mistrzou pisze: niedziela, 23 maja 2021, 22:04Obserwując liska od około 4 lat można zauważyć, że standardowo cena podąża za btc w stosunku około 1:1 do % wzrostów a dodatkowe % wchodzą po krótkim odczekaniu na konfirmacje ceny jak btc jest blisko ath ten stosunek się zmienia na jakieś 1:1.75 a jak btc spada nisko lisk spada x2. Lisk
Poważnie? Lisk kosztował na poprzedniej bańce na najwyzszych poziomach BTC około 0,00207 BTC na tej bańce na najwyzszych poziomach liska mamy 0,000153 czyli na tej bańce lisk kosztuje o 90% mniej BTC od poprzedniej bańki. Myślicie ze bedzie lepiej? Po prostu projekt nie jest juz w zakresie zainteresowań inwestorów. Skoczył do góry bo wszystko skoczyło do góry i tyle. Kto wyszedł przed załamaniem kursu ten w miare zarobiony reszta uwieziona na kolejne trzy lata z ryzykiem ze projekt zamiast z top15 zleciać za top100 to bedzie jakims marginalnym projektem spoza top300 o którym nowi dawcy kapitału za 3 lata nie beda nic wiedzieć. Trzeba było dotrzymywać terminow roadmap w poprzednich latach a tak mamy kolejnych uwięzionych bagholderow.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » poniedziałek, 24 maja 2021, 14:31

xazar pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 12:14Skoczył do góry bo wszystko skoczyło do góry i tyle. Kto wyszedł przed załamaniem kursu ten w miare zarobiony reszta uwieziona na kolejne trzy lata z ryzykiem ze projekt zamiast z top15 zleciać za top100 to bedzie jakims marginalnym projektem spoza top300 o którym nowi dawcy kapitału za 3 lata nie beda nic wiedzieć. Trzeba było dotrzymywać terminow roadmap w poprzednich latach a tak mamy kolejnych uwięzionych bagholderow.
Ale ty kacapoły gadasz, aż kartofle w piwnicy gniją. Małymi kroczkami, ale coś robią, projekt nie umarł i nie stanął w miejscu. Jesteś w gorącej wodzie kąpany, na spokojnie, mamy czas, pożyjemy zobaczymy, jak wykituje to trudno sie mówi, ale po co od razu takie czarnowidzenie. Same gorące głowy na tym forum.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » poniedziałek, 24 maja 2021, 15:42

koparki pisze: niedziela, 23 maja 2021, 15:31kryptoaktywa w tym Lisk, który jest w PL królem shitcoinów zyskały nową rzeszę "bagholderów 2021
Obrót na LSK który generował Bitbay w okresie wzrostów majowych to jakieś parę procent :roll:
Gigantyczny opór przed ulicą ? wolne żarty. Jak każdy ryzykowny projekt lisk dał zarobić nawet 9-10x jak ktoś skupował w 2019-2020 po usd lub połq a puszczał po 8-9
Dorabianie teorii do tak ryzykownego i płytkiego rynku. Uwielbiam <3

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » poniedziałek, 24 maja 2021, 18:53

wolfski54 pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 14:31Ale ty kacapoły gadasz, aż kartofle w piwnicy gniją. Małymi kroczkami, ale coś robią, projekt nie umarł i nie stanął w miejscu. Jesteś w gorącej wodzie kąpany, na spokojnie, mamy czas, pożyjemy zobaczymy, jak wykituje to trudno sie mówi, ale po co od razu takie czarnowidzenie. Same gorące głowy na tym forum.

Siedze w krypto od ponad 5 lat i z kazdą bańką jest dokladnie tak samo. Projekty nie wywiązujące się czasowo są zapominane a bardzo ciezko takim wrócić do wysokich pozycji w marcetcap wlasciwie to nie znam zadnego projektu który wylatując z top15 na poprzedniej bance wróciłby do takiej pozycji. To samo widze rowniez w zachowaniach ludzi. Podałem fakty a tobie cisnienie sie podnosi i zaprzeczasz faktom wiec ty jak i reszta takich jestescie dawcami kapitału. Po kazdej bance tacy jak ty klepią się po plecach a potem znikają z forów bo pada im psycha jak projekty spadają 90 pare procent swojego ath i i na fakty reagują agresją. Te odbicie jest kluczowe zobaczymy czy zostanie zniesione.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 24 maja 2021, 20:43

Co prawda to prawda :) Lisek przecież zyskał w ciul od 1.80 do 40 zł ? No to to jest baaaaaaardzo dużo ! Dla nowych i bystrych inwestrów jest to mega trejd. I taka jest prawda czy to dobry projekt czy nie. Jezeli Bitek bedzie rosł to to padło też będzie rosło.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » poniedziałek, 24 maja 2021, 21:15

Pomoc_potrzebna pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 20:43o prawda to prawda Lisek przecież zyskał w ciul od 1.80 do 40 zł ? No to to jest baaaaaaardzo dużo ! Dla nowych i bystrych inwestrów jest to mega trejd. I taka jest prawda czy to dobry projekt czy nie. Jezeli Bitek bedzie rosł to to padło też będzie rosło.
Wiekszosc kryptowalut uzyskało takie lub lepsze wyniki i na papierze zawsze fajnie to wygląda wszyscy pakowali sie na 1.8 zeby wyjsc na 40 :). Niestety psychika usredniających 3 lata nie wytrzymała ludzie wychodzili na poziomach 13 zika popatrz sobie forum a potem pakowali sie na wyzszych poziomach a to ze na pewno stracili swiadczą prognozy za ile to lisek za chwile nie bedzie kosztować poszczególnych tu osob. Można było sobie rozegrać hosse i dobrze na tym zarobic ale z pewnoscią nie byli to bagholderzy wierzący w projekt.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » poniedziałek, 24 maja 2021, 22:23

xazar pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 18:53Po kazdej bance tacy jak ty klepią się po plecach a potem znikają z forów bo pada im psycha jak projekty spadają 90 pare procent swojego ath i i na fakty reagują agresją. Te odbicie jest kluczowe zobaczymy czy zostanie zniesione.

po czym twierdzisz że siądzie mi psycha? po Tym że mówię iż warto poczekać i zobaczyć co przyniesie przyszłość? ;) nie wchodzę all in, nie rzucam oszczędności życia, nie stawiam domu ani nie biore kredytu na krypto, wchodząc w ten rynek jestem świadom i biore na klatę nawet stratę 100% kapitału, nie będę się nad tym spuszczał i spakulował jak co niektórzy pseudo trejderzy na tym forum. Pieniądze to rzecz nabyta, a każda porażka jest nauczką na przyszłość. Nie wiem za kogo mnie uważasz, ale przestań wrzucać wszystkich do jednego wora. Dla mnie to jest zabawa, zarobie to fajnie, nie zarobię to trudno się mówi żyje sie dalej. Jeśli Tobie się uda to chętnie poklepałbym Cie po plecach i pogratulował. A jak już nawiązujesz do procentow to też Ci powiem że 90% spekulacji i analiz pro trejderów się nie sprawdziło jeśli chodzi o ten miesiąc. Możesz siedzieć w tym i 15 lat, to jest krypto nie znasz dnia ni godziny, jednego dnia coś kosztuje 1zł a drugiego 10 i na odwrót. Projekty nic nie wnoszące rosną, a te które są wartościowe stoją w miejscu. Weź pod uwagę że jest zbyt wcześnie żeby cokolwiek przesądzać ;)

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptoentuzjasta777 » wtorek, 25 maja 2021, 09:25

Kto z Was jest inwestorem, a nie spekulantem - dostrzeże wartość liska w dłuższym terminie. Rewelacyjnie, że projekt nie poddaje się modzie jak EOS w tamtym sezonie, bo co z niego wyszło to każdy wie. Czy też jak już całkowicie bezwartościowy DOGE. W 2016/2017 Kordek faktycznie overhype'ował LSK i trochę się mu nie dziwię, choć nie uznaję tej praktyki jako moralnie słusznej. Zebrał tym sposobem kapitał na dekadę solidnej pracy i tu całe szczęście się poprawił - już nie hype'uje bezsensownie projektu i nie uciekł z pieniędzmi, a podjął realne działania. Zbudował zgrany team, ustalił nieagresywną strategię marketingową i ścieżkę rozwoju projektu, która jest realna do wykonania.

Pracują co widać po githubie, po jakości konferencji nie tylko wizualnej, a przede wszystkim merytorycznej, pozyskują patronów medialnych, załatwiają wejścia na Azję. Teraz ten Heckathon na pewno poszerzy wiedzę zainteresowanych o SDK i może przyniesie nowe, ciekawe pomysły zastosowań. Widać po demach, które powstają, jakie ciekawe i użyteczne apki będzie można robić z wykorzystaniem sidechainów.

Dzielą nas najprawdopodobniej 2, maksymalnie 3 lata, od skomercjalizowania projektu. Przy zapleczu finansowym i rozpoznawalności na rynku nie mam wątpliwości, że zespół dowiezie projekt. Dzięki pewnej znajomości i poznaniu od kuchni, kogo chcą pozyskać do współpracy napawa mnie to jeszcze większym optymizmem. Czy wy naprawdę nie widzicie mega potencjału tutaj? Jeżeli inwestor z tradycyjnego rynku miałby dostęp do takiej mnogości artykułów, danych finansowych z ich bloga i widział transparentność nie miałby wątpliwości, że to eksploduje cenowo. Ja, wiem. Tu jest inny rynek. Tu się chwali hazard i dzienne zyski rzędu 30%, ale jak można mieć niemal pewne 600-xxxxx% do 3 lat, to już jest be :P

Panowie (i Panie) teraz jest okazja i wspomnicie po latach ten post.
A co do szybszych wzrostów, to szanujący się inwestor nie będzie czekał te 2-3 lata - tylko dokupował w każdym lokalnym dołku. Widząc, jak zachowuje się rynek, jakie było ATH, jak na rozpoznawalność projektu zaczną działać pierwsze partnerstwa i jaki hype poleci, kiedy produkt będzie gotowy. Bo wtedy Max nie będzie obawiał się wiadra pomyj jak w 2017 roku, kiedy przehypował projekt, aby zerżnąć kasę z ICO.

Rozważcie to sami.
Osobiście w żadnym innym projekcie, przy obecnym low LSK/BTC, nie znalazłem tak dobrego ratio ZYSK do RYZYKA

Dodano po 7 minutach 59 sekundach:
P.S. i ponownie przypominam o tym 8% zysku z lokat - skupu LSK przez fundację. Szkoda, że te tokeny nie są palone, wtedy to już byłaby totalna bajka, ale to nadal jest ok, że przekażą je na program grantowy. Przynajmniej nie wpadną do delegatów darmozjadów (nie ubliżając tym faktycznie działającym), a powędrują do programistów zainteresowanych rozwijaniem projektu i dorzucaniem apek. Dla nas inwestorów znów win-win! Podglądnijmy raport lipcowy (z uwzględnieniem poprawki, że 5xlsk zrzucali co miesiąc). Owocnych rozkmin życzę :)

Dodano po 24 minutach 56 sekundach:
I w sumie jak już pozwoliłem sobie na takiego tasiemca, to ostatnie wyjaśnienie. Błędu percepcji. Prawdopodobnie wielu z Was sądzi: "dobra faktycznie coś w tym jest, liski dadzą zarobić na następnej hossie, poczekam odkupię, gdy rynek spadnie podczas bessy -80-90%". Jednak jest tu błędne założenie zaraz na starcie :) Bo obecnie cena LSK jest lepsza niż ta, która będzie podczas bessy 2022-2023. LSK musi osiągnąć na tej hossie (którą jak już pisałem kilka razy, wyliczyłem na wrzesień/październik 2021) przynajmniej 65$. AT to ewidentnie pokazuje. Wtedy zjazd -80% sprawi, że LSK zejdzie do poziomu 13$. Zakładając, że na każdej hossie mamy nieco mniejszy spadek. Ale nawet zakładając spadek rzędu 90%, to zjeżdżamy do 6,5$.

Czyli... wciąż lepiej niż obecna cena :)
Przeliczcie, pogłówkujcie, pooglądajcie wykresy i cykliczność.
Jak dla mnie znalazłem perełkę, w całym tym szambie shitcoinów (mam jeszcze dwa typy, ale na razie dalej sobie je badam, więc nie dzielę się, póki nie jestem ich aż tak pewny). A co do inwestowania zajmuję się nim spory kawał czasu, więc jakieś pojęcie mam. Na rynku krypto "dopiero" od kwiecień 2017

Dodano po 14 minutach 30 sekundach:
Tak, jeszcze tu jestem :)
Po analizie ilości postów - manię (ostatnią fazę hossy), poznacie, kiedy będzie w tym wątku przybywać średnio 2-3 strony postów dziennie :)

Już nie spamuję, dobrego dnia dla Wszystkich! :D

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: degster » wtorek, 25 maja 2021, 10:31

Gdzie bitcoin wstał 20%, Lisk wstał ponad 70%, Nie wygląda to tak źle

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » wtorek, 25 maja 2021, 11:15

@kryptoentuzjasta777 Krypto to chyba jedyne walory inwestycyjne gdzie inwestor nie oczekuje od insidera niczego a wręcz sam się nakręca że bedzie dobrze . Według samego Kordka lisk mial byc projektem skonczonym w 2018 roku. Dla każdego inwestora w spółki firm takie opoznienie w czasie przekresla projekt zwłaszcza że konkurencji jest niemało dlatego mozna sobie pospekulowac na lisku a nie w niego inwestowac. A teraz zagadka dla was. 8 maja mielismy rekordowy na lisku volumen na poziomie ponad miliarda dolców. Czy to napływ nowych inwestorow czy wyprzedawanie się uwięzionych z poprzedniej bańki odpowiedzcie sobie sami.
wolfski54 pisze: poniedziałek, 24 maja 2021, 22:23Możesz siedzieć w tym i 15 lat, to jest krypto nie znasz dnia ni godziny, jednego dnia coś kosztuje 1zł a drugiego 10 i na odwrót

Doświadczenie paruletnie daje mi wiele mozliwosci. 2 lata temu na tym forum napisalem ze dobrym obrazem całego marcetcap jest srednia krocząca 30 dniowa i ona idealnie wpisuje sie w tą bańkę. Przy takich wachaniach cen oczywiscie ze kazdy powinien sie zabezpieczać SL. Na poprzednich bańkach tego nie robilem i miałem tak samo mokro w gaciach jak reszta. Nie idzie wielu rzeczy przewidzieć ale najwazniejsze to jest chronić swój kapitał. Gadanie że to zabawa nie rozni sie niczym od grania w lotka albo w kasynie a w tym wszystkim chyba chodzi o to zeby zbudowac sobie przewagę nad resztą ulicy?

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoProfesor » piątek, 28 maja 2021, 13:19

Co się dzieje? Lisk Kapitulacja?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 28 maja 2021, 16:33

Jak to co sie dzieje ? Lisk dal zarobic juz z 1.8 do 40. Teraz w czasie tego marazmu uwazalbym. Ja poluje na 8.30 zł tam cos wejde na szybki trejd

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: filipkell1948 » sobota, 29 maja 2021, 20:56

Lisk jest o tyle dziwny ze nikt nie jest wstanie określić jego drogi i w moim mniemaniu już raczej nie wybije jak każdy oczekuje

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » sobota, 29 maja 2021, 21:04

jak ktoś kisił to ta hossa była m.zd. ostatnią okazją aby się pozbyć śmiecia , dał duży zwrot i raczej już ponownie nie skorzystam, szkoda ze nie było na nim jakieś epickiej p&d. Bagholderzy z 2018 raczej niepocieszeni chyba że uśrednili i zrzucili torby w odpowiednim momencie. Nie widzę przyszłości dla tego projektu, zwłaszcza że Kordek grzebie się tak długo a raczej przepala powolutku na wypłaty dla siebie hajs z ICO w taki sposób, że raczej prędzej zobaczymy dappsy na ETH 2.0 i na Polkadot. Sytuacja podobna do Dash i wiecznie oczekiwanym Evolution, tak długo to trwało że dziś juz innowacja Evo nie ma znaczenia w wycenie a sam projekt został dotkliwie zdegradowany w rankingu kapitalizacji i popularności kojna.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 29 maja 2021, 23:15

No to prawda. Ja to się ciesze,że udało mi się wyjść na plus na tym gównojebie. Można wejść ale na szybki trejd,bo mała kapitalizacja i duże wahania. Nic długoterminowo.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości