Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: -28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Makaveli455 » wtorek, 20 lutego 2018, 01:14

BTC dało radę i pokonało swój opór i leci do góry - tyle z pozytywów, niestety jednak cieszyłem się przedwcześnie, LSK znowu traci do BTC, szkoda mogło być naprawdę dobrze a zapowiada się klops, tylko konferencja jeszcze może uratować LSK. W przeciwnym razie większość graczy przerzuci kapitał choćby na game, patrząc na to co dzieje się na BTC.
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lutego 2018, 01:16 przez Makaveli455, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: HypnoFukka » wtorek, 20 lutego 2018, 08:03

Panowie będzie stream z tej konferencji ? bo na kanale lsk nic nie ma :roll:

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » wtorek, 20 lutego 2018, 08:35

A co ma być skoro stream zaczyna sie o 20.30 polskiego czasu.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: IVANEK » wtorek, 20 lutego 2018, 09:50

Pięknie grubasek podpuszcza płotki do wyprzedaży poniżej 93,5 na BB a ustawił zakup na 90 a leszczyki nie mające nerwów ze stali ładnie się wyprzedają a z tego co obserwuje to co około 30 min obniża pułap o 1 zł tak że około 20 możemy mieć cenę na poziomie 65 -70 zł z masą wyleszczonych kilkudniowych trayderów

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lutego 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: RoTeN » wtorek, 20 lutego 2018, 10:13

https://pl.tradingview.com/chart/LSKUSD/IXehyEPD/
:)
Kwestia bitcoina czy przebije dołem aktualny szczyt, oraz LSK/USD czy przebijemy barierę 27 dolców, jeśli wszystko przebijemy dołem to na bitbayu lecimy kolosalnie w dół
http://prntscr.com/ih8fec
prostokątem oznaczony potencjalny popyt, w związku z rebrandingiem popyt może wystąpić także na którymś fibo, swoja drogą masa kasy uciekła z liska patrząc na coinmarketcupa
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lutego 2018, 10:20 przez RoTeN, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » wtorek, 20 lutego 2018, 10:14

Tak jak wczoraj pisałem lecimy w dół. Pewnie teraz większość się będzie wyprzedawać przed konferencją

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » wtorek, 20 lutego 2018, 10:17

@Ishias pisz co chcesz, ale skoro masz tak odważne poglądy i piszesz, że są poparte analizą techniczną to gdzie masz wykresy/kreski? Po co piszesz głupoty, które nie są prawdą. Albo piszesz o przeczuciach rynku (nietechnicznych) albo wklejasz wykresy AT. Ty zaś po prostu ściemniasz pod siebie i swój chytry planik :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » wtorek, 20 lutego 2018, 10:19

Srogo to wygląda. Chyba mamy na tym poziomie "jakieś tam" wsparcie. Jak pęknie to lecimy na 23 usd.

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arhio » wtorek, 20 lutego 2018, 10:26

smialo mozna powiedziec o odwroconym kierunku trendu, nasz overbalance zostal zlecial ponizej fali korekcyjnej, lisk dal zarobic od dolka ponad 200%, jesli chodzi o wartosc liska na ten moment i tak jest znaczenie zawyzona, silne wsparcia mamy na 20-23$ Obrazek jesli bit bedzie korekcil dalej, a tak bedzie niedlugo powinnismy ujrzec okolo 21$ za liska, ktore sie pokrywa z mocnymi wsparciami i jest to 0,618 zniesienia fibo

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » wtorek, 20 lutego 2018, 10:29

przebijemy - lecimy, odbijemy - wracamy
Obrazek

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: InwestorZNorwegii » wtorek, 20 lutego 2018, 10:48

Trzymajcie lisy swoje, nie dajcie się wyleszczyc przez grubasów.
Odbijemy i tylko to widzę na wykresie ,nie ma innej opcji.
Pozdrawiam :)

Ps.Udało mi się dokupić trochę lisków na 89zl :)
Jeżeli lisek poleci w dół co mało prawdopodobne,ale jak poleci to wiem jedno ,dokupie jeszcze więcej:)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » wtorek, 20 lutego 2018, 10:54

Dawałem rady ze tak będzie przed konfa to dostałem 15 minusów. To możecie teraz przepraszać gdybyście się posłuchał mielibyście 15 procent kasy więcej lub 15 procent więcej liskow. Nie słuchacie się mądrych rad tylko lecicie na hura optymizmie. A takich jak sidleniwiec należy banowac bo daje minusy a się nie zna na Krypto wcale tylko leci i buduje się na hura optymismie albo doi was jak krowy.

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
InwestorZNorwegii pisze: Trzymajcie lisy swoje, nie dajcie się wyleszczyc przez grubasów.
Odbijemy i tylko to widzę na wykresie ,nie ma innej opcji.
Pozdrawiam :)
Ps.Udało mi się dokupić trochę lisków na 89zl :)
Jeżeli lisek poleci w dół co mało prawdopodobne,ale jak poleci to wiem jedno ,dokupie jeszcze więcej:)
I tu się zgodzę teraz to nwm czy ma sens sprzedawać. Sprzedawać trzeba było na górce tak jak pisałem. 15 procent więcej liskow w dwa dni.

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » wtorek, 20 lutego 2018, 11:18

@GameCash: gadasz jak pierwszy lepszy Janusz. To jest żenujące. "Mówiłem sprzedajcie. Mówiłem!". Kto ma słuchać pierwszego lepszego Janusza? Skoro za 2 dni kurs znowu wróci na 35$ i więcej to co wtedy? Masz racje czy nie? Jesteś zwykłym Januszem bez podstaw wiedzy AT, grasz na przeczuciach i prędzej czy później tylko stracisz większośc kapitału. Nikt normalny nie sprzeda teraz Lisków, bo wystarczy trochę przeczekać, by wyjśc z tego z zyskiem. Ty zaś jak ta małpa krzyczysz bo teraz masz rację, a racja i zarobek jest zawsze po stronie cierpliwych, a nie krzykaczy Jauszy, co dzisiaj kupią, jutro sprzedadzą.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » wtorek, 20 lutego 2018, 11:23

@kadexor, tak z ciekawości, skąd ta pewność że wystarczy poczekać żeby wyjść z zyskiem?

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » wtorek, 20 lutego 2018, 11:28

@reaktywa Nie jesteśmy na żadnych abstrakcyjnych poziomach w LSK, wszystkie altcoiny idą równo z BTC, teraz mamy trend wzrostowy i możliwe ATH na BTC. To że teraz jest nerwowo w związku z rebrandingiem to tylko gra na emocjach i możliwe wyleszczanie. Za dzień/tydzień się to skończy i zyski się pojawią tak jak na wszystkich altcoinach, mimo że teraz część się wyprzedaje, bo boi się straty. Gram już nie rok/nie dwa, a dużo dłużej i wiem na czym cała zabawa polega. Zarobiłem sporo na różnych coinach. LSK jest wciąż łatwo dostęny dla przeciętnego Kowalskiego/Smitha i nie ma możliwości, aby to nagle umarło i spadło do niskich poziomów "na zawsze". Po prostu chciwość zawsze wygra, prędzej czy później. Jak pisałem: pieniądze zawsze trafiają w ręce cierpliwych, reszta gra emocjonalnie i często traci.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » wtorek, 20 lutego 2018, 12:02

Spadek to dopiero będzie na Lisk ale przed konferencja. Ludzie będą masowo się wyprzedawać żeby na spokojnie obejrzeć konferencje mając na uwadze co było do tej pory. Moim zdaniem spadek poniżej 85 zł jak najbardziej realny do jutra

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kadexor » wtorek, 20 lutego 2018, 12:07

@inwestor2018: dokładnie, wzrost powyzej 150zł jest jak najbardziej realny do jutra.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Odludeq » wtorek, 20 lutego 2018, 12:08

kadexor pisze: @reaktywa Nie jesteśmy na żadnych abstrakcyjnych poziomach w LSK, wszystkie altcoiny idą równo z BTC, teraz mamy trend wzrostowy i możliwe ATH na BTC. To że teraz jest nerwowo w związku z rebrandingiem to tylko gra na emocjach i możliwe wyleszczanie. Za dzień/tydzień się to skończy i zyski się pojawią tak jak na wszystkich altcoinach, mimo że teraz część się wyprzedaje, bo boi się straty. Gram już nie rok/nie dwa, a dużo dłużej i wiem na czym cała zabawa polega. Zarobiłem sporo na różnych coinach. LSK jest wciąż łatwo dostęny dla przeciętnego Kowalskiego/Smitha i nie ma możliwości, aby to nagle umarło i spadło do niskich poziomów "na zawsze". Po prostu chciwość zawsze wygra, prędzej czy później. Jak pisałem: pieniądze zawsze trafiają w ręce cierpliwych, reszta gra emocjonalnie i często traci.
Zgadzam sie.. zwlaszcza wczoraj patrzac na BB (na spadku nie ma za duzo obserwacji) gdy wszystko idzie przykladowo +10.. lsk +6 .. gdy reszta traci -2.. lsk traci -4 .. i wcale nie kopiuje btc..
Dlaczego ? bo jestesmy w momecie duzych emocji.. pozytywne dla fanow longa .. i napiecia shortow .. zgadza sie jestesmy dociskani i wyleszczani :]

Jesli jednak zastanowimy sie chwile zobaczymy pewna prawidlowosc.. btc idzie w gore, a lsk spada lub stoi.. w pewnym momeci gdy bedzie po wszystkim lsk co najmniej wyrowna sie do btc czyl silny i zapewne dynamiczny wzrost.. nie koniecznie MOON :D .. ale na przyzwoity poziom redukujacy straty z obecnego dolka.

Spekuluje tylko i wylacznie na obserwacji cen i zainteresowania ze jesli btc utrzyma poziom lsk wystrzeli w 48h do poziomu min. 110-115.

Konfa ma znaczenie .. jednak tylko nastrojowe i spekulacyjne .. nawet jesli oglosza opracowanie leku na raka cudow nie bedzie .. co najwyzej mniej pampersow sie sprzeda bo ludzie uwierza w stabilnosc projektu

I to mowi Janusz -50% wkladu.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » wtorek, 20 lutego 2018, 12:17

Poczekamy zobaczymy, ja stawiam na masowe wyprzedaże Lisków przed konferencja. Zresztą zobaczcie sami co się dzieje BTC już ponad 38k a Lisek spada na 91 zł. Dodam tylko że Lisek miał cenę 106 zł gdy BTC stał po 28k

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » wtorek, 20 lutego 2018, 12:22

Mam nadzieję że tym razem będzie inaczej i po tej konferencji zacznie rosnąć żeby zamknąć jadaczki tym wszystkim którzy że 100% pewnością są przekonani że teraz będzie tak jak zawsze. Trzymam kciuki!!!

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości