Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » czwartek, 3 stycznia 2019, 17:41

https://www.youtube.com/watch?v=90vanbNwgz8
Fajnie się ogląda ten filmik z perspektywy czasu ;) Nieźle się uśmiałem :D

snw
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: snw » piątek, 4 stycznia 2019, 09:54

Jazda pisze:
anagamidev pisze: środa, 2 stycznia 2019, 01:02alty powinny wbić swoje ATH na parze z BTC A BTC stabilnie up LTC 0.05BTC, Lisk 600k sat(BTC 50kPLN ==> Lisk 300PLN || BTC 50k$ ==> Lisk 300$)


Anagamidev bez urazy lecz w nowym roku odniosę się do Twojej wypowiedzi, gdyż generalnie w każdym poście piszesz życzeniowo w stylu "będziemy zarobieni" ano będziemy jak sprzedamy z zyskiem, a jak na tą chwilę to jesteśmy tylko "załadowani" haha a nie zarobieni.
Po drugie Twoje obliczenia kursu LSK są po prostu z dupy, że tak brzydko określę bo inaczej się nie da... i mają za zadanie naganianie kolejnych jeszcze nie zdecydowanych pod załadunek. Prosty przykład BTC jak wszyscy pamiętamy był już powyżej 50kPLN a nawet po 65kPLN ale jakoś w tym czasie nikt nie widział LSK po 300PLN czyż nie prawda ?

Tak więc bez obrazy ale trzeba trochę trzeźwo myśleć, a jak lobbować to z umiarem.
I tak przy okazji pierwszego publikowanego posta w tym roku, dla wszystkich forumowiczów z nowym rokiem życzę dużo szczęścia.

LSK się wtedy powoli rozkręcało. W momencie kiedy umocnił się w stosunku do BTC i wypuszcza kolejne rozwiązania ma większą wartość. Po co porównywać jego stan z poprzedniego okresu do tego co będzie teraz jak jest bardziej rozbudowany?..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 4 stycznia 2019, 15:05

LSK/PLN, 1h, być może ISHS, target 6.06PLN :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » piątek, 4 stycznia 2019, 18:28

ponownie kolejna ciekawostka drospa, mam nadzieje ze waszych ulubionych tam nie ma :D

https://deadcoins.com/



@anagamidev, masz zaznaczone 4.5zeta i tego kierunku sie 3maj do czasu, az rzeczywiscie bedzie wyrazny sygnal podbicia :idea: :ugeek:

ewentualnie zadzwon do mnie jak bedzie 8PLNuff :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 4 stycznia 2019, 20:09

@Hamas double bottom? Dzięki za cynk, ustawię się tam w kolejce :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lais » piątek, 4 stycznia 2019, 21:28

@anagamidev może powiesz mi z kursem jakiej giełdy jest zgodny Lisk na bitbay parodii bo jakoś nigdy mi się nie zgadza i nie wiem czym tam boty się kierują, że jest taka a nie inna cena

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 5 stycznia 2019, 02:18

ISHS realizacja :D

Ale i tak wszystko zależy od BTC :D Bo Lisek nadal tańczy jak mu BTC zagra :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 5 stycznia 2019, 02:23

anagamidev pisze: sobota, 5 stycznia 2019, 02:18ISHS realizacja
Jaka realizacja jak Chytrusek gorzej od game rośnie... :oops: :cry: :evil:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 5 stycznia 2019, 10:43

Harmony pisze:Jaka realizacja jak Chytrusek gorzej od game rośnie...
game wyglada jakby mial koncowe podrygi, wiec nie marudz bo w domu tego nie masz :roll: :mrgreen:

@anagamidev juz wiecej tych laserowych linijek sie nie dalo namazac na tym bajtkojnowym wykresie :shock: :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 5 stycznia 2019, 13:04

Hamas pisze: sobota, 5 stycznia 2019, 10:43game wyglada jakby mial koncowe podrygi
Lisk wygląda jeszcze gorzej :lol:

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 5 stycznia 2019, 13:08

@anagamidev widzę że się nie poddajesz z laserowymi wykresami :P Ale napisze to co myślę, żeby nie było że sieje fud tylko patrze trzeźwo na liska. Rok liska był w 2017 roku, dużo obietnic i hossa na rynkach i tak dalej chyba nie muszę pisać bo każdy zna historię.
Na chwile obecną nie ma zaintersowania tym tokenem i sądzę że tak pozostanie przez dłuższy okres, nawet jak wypuszcza alpha SDK, hype minął na niby działający produkt (obietnice), ale okazał się niedziałającym bo za mało czasu, a ludzie nie mają już zaufania do Kordka. Jeśli w przyszłości będzie działał to przypuszczam że cena będzie taka sama jaką ma NEO.

Ja mam symboliczne tokeny na portfelu i trzymam je do 31.12.2019, jeśli nadal nic z tego nie będzie = autosell. Uśrednianie może jest ok, jeśli ktoś tylko zapakowany i chce pomniejszyć stratę. Ale zobaczcie że zamiast uśredniać i ładować wszystko do jednego wora, zobaczcie na inne krypto. Bo może lepiej kupić coś inego za 2k i sprzedać za np 4k aniżeli kupic liski i trzymać nie wiadomo ile. A obstawiam że Twoja odwrócona głowa z ramionami się w cale nie zrealizuje, tylko przejdzie bokiem z tendencją w dół :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » sobota, 5 stycznia 2019, 13:27

Ishias to co napisałeś to tylko Twoje subiektywne zdanie. Ja np mam zupełnie przeciwne odnośnie tego, że nie ma zainteresowania LSK :shock: :lol:
Zgadzam się natomiast co do tego że działający lsk będzie w cenie neo (w piku ok 160usd), a nawet go przewyższy. Ja np. cały czas dokupuję liska bo zamierzam za 5-10 lat sprzedać przy cenie 200 usd.

A odnośnie tego co ktoś wcześniej pisał o umierającym game - czekam na cenę 0,2zł i kupuję 😉

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 5 stycznia 2019, 13:37

@Ishias no im niżej Lisk spada tym bardziej rozbudza moje zainteresowanie i nie kryję się z tym :D
blackraijin pisze: sobota, 5 stycznia 2019, 13:27game - czekam na cenę 0,2zł i kupuję
To już było. Wg. mnie prędzej 2PLN niż te 0.2PLN :D A co do Liska to nic tylko przyklasnąć :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 5 stycznia 2019, 13:41

anagamidev pisze: sobota, 5 stycznia 2019, 13:37 no im niżej Lisk spada tym bardziej rozbudza moje zainteresowanie i nie kryję się z tym
Czyli jak spadnie do piekła to w niego władujesz całe oszczednosci ? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 5 stycznia 2019, 13:45

@Harmony ja teraz uśredniam sobie spokojnie, ilość liska przyrasta mi w tempie wykładniczym wraz ze spadkiem ceny. Mam nadzieję, że Ci co kupowali powyżej 10PLN+, też zaczynają uśredniać i akumulować, żeby wyjść na plus, tylko, że się nie udzielają :D Poza tym skoro zakładam, że Lisk tak czy siak za rok czy za ileś tam lat na kolejnej hossie wbije 100$, to raczej ucieszyłbym się z takich spadków do 1PLN czy niżej nawet :D Więc proszę Was miśki zbijajcie cenę jak najniżej i wyprzedawajcie się :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 5 stycznia 2019, 13:49

anagamidev pisze: sobota, 5 stycznia 2019, 13:45ja teraz uśredniam sobie spokojnie,
Tylko Tobie się opłaca, bo masz 30 000 Lisków, więc za głosowania dostajesz ze 100 Lisków miesięcznie :D

A co jak pójdzie projekt do piekła ?

Zastanawiają mnie te ETFy na Lisku.

Co jak zaczną shortować to gówno ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 5 stycznia 2019, 13:56

@Harmonyakumulacja i uśrednianie od 10PLN w dół, dystrybucja od 140PLN+ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 5 stycznia 2019, 14:05

@anagamidev, tylko, że pamiętaj. Na samych obietnicach 2019 może być ciężkim rokiem, więc jak podjedziemy pod 30zł to będzie naprawdę sukces. O 140 to chyba nie ma co śnić. Niestety, bez produktu i na samych obietnicach, że kolejny rok będzie przełomem, ludzie się spowrotem nie nabiorą. Inwestorów już brakuje. A wiarę tracą najwytrwalsi hodlerzy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 5 stycznia 2019, 14:09

@Harmony po co mi wiara, kieruję się prawdopodobieństwem, a także nie zależy mi na zarobieniu na scam'ie, ufam, że Lisk i inne kryptowaluty, które mam są legitne i w przyszłości dadzą jakieś zwroty, zresztą patrz z perspektywy kogoś kto sprzedawał na 80PLN+, jest zarobiony, a teraz sobie akumuluje i uśrednia na poczet przyszłej ewentualnej bańki :D Teoretycznie jest tutaj jakiś bearish pennant i faktycznie mogłoby spaść do 0 :D
Spoiler:
Patrząc na poprzednią bessę, to nie było raczej nic nadzwyczajnego zapowiadającego odwrócenie trendu, teraz teoretycznie mógłby być ISHS widoczny na 1d :D
Spoiler:
A nie sorry, jednak było, więc jak zobaczycie nagłe wyjebanie o 300% to znaczy, że mamy odwrócenie trendu :D
Niby jest jakiś falling wedge :D Ale trochę mało legitny :D
Spoiler:
Spoiler:
Ale i tak wszystko zależy od BTC, więc jeśli chcecie, żeby Lisk wybił to musicie też kupować bitkonia :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

qq1
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 stycznia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: qq1 » sobota, 5 stycznia 2019, 15:38

"Nie było nic nadzwyczajnego zapowiadajacego odwrocenie trendu" haha popatrz gosciu na log wykres BTC i zobacz jaka byla swieczka wolumenu kiedy zmienil sie trend.
Poki co wciaz jeszcze jestesmy w trendzie spadkowym i jezeli BTC sie rysuje podobnie do ostatniej bessy to czeka nas jeszcze jeden zjazd w ktorym wysoki wolumen potwierdzi ostatni dolek bo ten ostatni spadek z listopada mial za mala swieczke wolumenu w odniesieniu do ostatniej bessy.
A takie szukanie dolka na wykresie LSK nie ma dla mnie sensu bo i tak wszystko podaza za BTC

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości