Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptoentuzjasta777 » wtorek, 9 listopada 2021, 14:28

Lisk kombinuje coś przy dołączeniu się do trendu "metaverse", patrzcie na nowo zatrudnionych pracowników i development. Jeżeli tak się stanie to mamy hype, bo z defi i NFT przespali okazje

Dodano po 7 minutach 11 sekundach:
Osobiście robię ponowne doładowanie tokenów, po małym kółku. Lepiej teraz niż przeczekać - coś mi mówi, że wyczułem lokalny dołek na tip top :) Jak jeszcze zgra się to z pompą pod ampli 2 grudnia to 14$ osiągalne. Łącząc z ogólnym trendem prowzrostowym BTC i wkraczaniem w fazę Ekscytacja po fazie Optymizmu

Dodano po 6 minutach 39 sekundach:
sell 1 listopada po 3.96$
buy 09 listopada po 3.72$

zapamiętajcie ten historycznie niski przedział (historycznie, bo przechodzi do historii :) )
i nie jest to ani hype, ani spam, ani żart - a wiadomość zostawiona dla potomnych

pozdrawiam cieplutko

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » wtorek, 9 listopada 2021, 15:18

Jeszcze zdaje się niedawno choć minęło z 2 lata zapewne chciałem wchodzić jak był po 2-3zł lisk ale nie miałem akurat kasy. Teraz poniżej 10 pln go dorwać będzie nieosiągalne już chyba na dobre.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 9 listopada 2021, 17:28

@kryptoentuzjasta777 Żeby się nie okazało że ta współpraca to jak kiedyś z WEG bankiem i LTC ;) Czyli nabijanie ludzi w malinę

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptoentuzjasta777 » wtorek, 9 listopada 2021, 19:46

@Pogromca pamiętam. Zobaczymy. Jestem ciekawy co tego 2.12 ogłoszą i nawet jeżeli nie obecnych partnerów, to jeżeli powiedzą jakich konkretnych graczy planują dołączyć to będzie już coś. Tutaj akurat nie mogą puścić ściemy, bo prawnie by ich dojechano. Mogliby wciągnąć jakiś niemiecki fundusz do inwestrycji. W Niemczech od sierpnia zmieniło się prawo i fundusze mogą do 20% inwestować w krypto.

Byłoby to mega na plus. Pytanie czy Kordek chce tego czy nie. Ogólnie zebranie następnego kapitału zawsze w cenie. A gdyby sparował to z zakupem przez fundusze tokenów (jako zamiennika akcji) byłbym bardzo konetent :) Otwierają się różne zakresy ruchów, byle Kordek ruszył leniwy tyłek i poczuł się jeszcze raz jak rekin biznesu (głód sukcesu). Teraz to co się stanie z lsk to bardziej psychologia niż analiza. Bo fundamenty każdy zna i są dobre, ale wypadałoby zrobić agresywną promocję: więcej gadać o NFT i metaverse. Oraz żeby zaczęli w swoim progamie skupywać większe ilości tokenów niż te śmieszne teraźniejsze liczby.

Niemniej jednak mam czutkę, a rzadko mnie zawodzi. AT, AF wypada dobrze, a jak przyprawić to o grudniowy hype i dystrybucje kapitału BTC->Alty może coś z tego być :)

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackam3 » środa, 10 listopada 2021, 11:01

kryptoentuzjasta777 pisze: wtorek, 9 listopada 2021, 19:46Niemniej jednak mam czutkę, a rzadko mnie zawodzi. AT, AF wypada dobrze, a jak przyprawić to o grudniowy hype i dystrybucje kapitału BTC->Alty może coś z tego być
W jakim czasie planujesz zrzut :) ?
Przed 2.12 ?
Czy podzielone na części
Zawsze po evencie kurs leciał w dół

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » czwartek, 11 listopada 2021, 12:39

Z tego co pamiętam to LSK zawsze wybija prawie na samym końcu jak już rynek jest nasycony więc nadzieja zawsze zostaje na końcówkę Tego cyklu dla Liska.

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » czwartek, 11 listopada 2021, 13:25

Dawno mnie tu nie bylo .Wpadlo mi troche LSK na wczorajszych spadkach, jak nie wywali SL to moze potrzymam je dluzej.Chce przelac LSK na portfel na ktorym zostalo mi kiedys kilkadziesiat sztuk. Czy te stare adresy dzialaja czy trzeba cos aktualizowac ?

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 11 listopada 2021, 13:30

@otrzezwienie Adresy się pozmieniały, musisz wejść na portfel i zobaczyć jaki masz teraz

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2021
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cyposss » piątek, 12 listopada 2021, 23:22

Coś czuję że będzie pompa dawno lisk stoi nieruszony vol mały czas rosnąć

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 13 listopada 2021, 03:55

@Cyposss Pompa ze śmiechu? :roll: :lol:

sorry musialem

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » sobota, 13 listopada 2021, 08:44

Gdyby człowiek wiedział że będzie bańka na manie i fomo to by wszedł po 3zł... A tak środki siedzą w lisku i od maja nie pracują. Ten event 2 grudnia z tego co się orientuje będzie trwał około 2 godziny więc albo od razu zaczną od konkretów albo będzie kolejne lanie wody i obietnice, które kursu nie ruszą. Po evencie się okaże jeśli nie wypali to jedyna szansa dla liska to podążenie za trendem w altseasonie ale wtedy nie należy spodziewać się fajerwerków bo to by był jeden z tych altów, który urósł by najmniej w porównaniu do innych. Miejmy nadzieję, że event uratuje nam tyłki i da się na tym lisku w końcu coś zarobić holdując na long term. Od maja tylko wielce ryzykowne short termy dały zarobić a też bez rewelacji.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » niedziela, 14 listopada 2021, 00:31

- Max Kordek tłumaczy co się będzie działo w kolejnych latach, że rok 2022 będzie rokiem promowania projektu i że wcześniej nie mogli pójść w reklamę nie mając gotowego produktu ale teraz gdy prace nad projektem są w bardziej zaawansowanym stadium powoli będą mogli przedstawiać to jak ma wyglądać finalny produkt i z tym wyjść do inwestorów - przedstawiona wizja projektu na lisk amplifire będzie miała kluczowe znaczenie na wycenę tokena.
Reasumując od amplifire ma się zacząć, mają zatrudnić więcej pracowników i zmieniać podejście z building phase na production phase innymi słowy zacząć w końcu tworzyć ekosystem. Max twierdzi, że jeśli chodzi o programowanie to stoją bardzo mocno tylko do tej pory nie skupiali się na reklamie nie mając do zaoferowania konkretnego produktu. Innymi słowy Max obiecuje, że od 2022 z ceną się ruszy jeśli będzie tak jak mówi to śmiało można się spodziewać 10x + wzrostu ceny czyli jakieś 140-160zł za liska do końca 2022. Czy się sprawdzi, czas pokaże. Ja tam obstawiam cenę 50-60zł do końca grudnia tego roku lub styczeń 2022.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » niedziela, 14 listopada 2021, 06:39

mistrzou pisze: niedziela, 14 listopada 2021, 00:31i że wcześniej nie mogli pójść w reklamę nie mając gotowego produktu
Biorąc pod uwagę sektor krypto gaming to te slowa brzmią śmieśnie, wręcz wyjątkowo śmiesznie :lol:
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kutalisk » niedziela, 14 listopada 2021, 08:43

mistrzou pisze: niedziela, 14 listopada 2021, 00:31 Innymi słowy Max obiecuje, że od 2022 z ceną się ruszy
Jeśli szczyt hossy będzie w Q4 21 / Q1 22 to "z ceną się ruszy" ale niekoniecznie w zakładanym kierunku i kolejne -95-98% do końca 2022 ;)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » niedziela, 14 listopada 2021, 08:53

Tak mi się jeszcze skojarzyło - i nie dotyczy to tylko tego konkretnego projektu, ale wielu innych też.
Obiecanki cacanki a głupiemu radość
Jak można zaufać komuś kolejny raz, kto tyle razy już obiecywał i nie dotrzymał obietnic?
Pamiętajcie, przysłowia są mądrością narodów :lol:
żeby potem nie było
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.
:lol:
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » niedziela, 14 listopada 2021, 14:48

Wiadomo, że po bańce lisk zanurkuje ale jeśli poważnie do tego podejdą to mimo wszystko cena nie powinna spadać poniżej 10zł ale to w przypadku najlepszego scenariuszu. Jak będzie tragedia to się załaduje w okolicach 5zł i na 5-6 lat hold.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 14 listopada 2021, 17:51

Marketing zacznie się w czasie bessy - genius :D

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 15 listopada 2021, 00:48

Moment rozpoczęcia marketingu był dobry po ogłoszeniu Lisk Core 2.0, kiedy można było tworzyć pierwsze POC, a to było w lipcu 2019. Później działania marketingowe można było wdrożyć po hardforku, który był niedawno. Obiecywanki, że im będzie więcej ,zaprogramowane', tym będzie więcej marketingu były już trzy lata temu . Teraz to musztarda po obiedzie. Zero wykorzystania potencjału hossy, zwodzenie inwestorów, brak dbałości o bezpieczeństwo, myślenie marketingowe rodem z 2017 i nienadążanie za trendami. Pieniędzy przynajmniej od zeszłego roku mieli w brud do wykorzystania na marketing, ale po co, przecież można ciągnąć hajs z ICO dłużej . Dodam, że Max oczywiście zaczął "brać" się za marketing, kiedy nawet najwięksi (albo najbardziej ślepi) zwolennicy projektu zaczęli to w końcu zauważać. Także to się komentuję samo przez siebie, złą reputację bardzo ciężko będzie odbudować nawet najbardziej agresywnym marketingiem ;)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » poniedziałek, 15 listopada 2021, 05:38

Takie momenty są cały czas - trzeba tylko chcieć. Zobaczcie wykresy STARL i UFO. Tam też nie ma gotowego produktów...ale od samego początku sprawnie działa marketing.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 15 listopada 2021, 18:05

@adiqq Bo umią w hossę. Lisk umie w bessę, wtedy najlepszy czas na marketing dla niego :twisted:

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości