Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 24 stycznia 2019, 13:57

@LiskSDK Korzystałem kilkukrotnie. Bardzo fajny komunikator i w dodatku bezpieczny. DPOS też mają ciekawy, opisywałem kiedyś w swobodnych rozmowach. Myślałem, czy część środków tam ulokować i głosować na delegatów :)

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
@LiskSDK Da radę przez komunikator kupić trochę ADAMANT, żeby nie wchodzić na te nieznajome giełdy, na których jest do tej pory ?

qq1
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 stycznia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: qq1 » czwartek, 24 stycznia 2019, 15:38

Można kupić na ich stronce
https://adamant.im/buy-tokens/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 16 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: obcio » czwartek, 24 stycznia 2019, 20:04

Tylko, że jest mega rozstrzał cenowy.
Na stronie ADM 0.0002 BTC
Na giełdzie 0.00001299 BTC

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 24 stycznia 2019, 21:37

@obcio Też mi się coś wydawało za drogo. Czyli lepiej poczekać jak wejdzie na Binance i cena trochę spadnie .

BTW może dzisiejszy mały bo mały wzrost LSK zwiastuje jakiś większy ruch w górę BTC ? Analogicznie przed srogimi zjazdami bitka, lisek pierwszy leciał w dół.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » piątek, 25 stycznia 2019, 00:53

Nie mogę sobie wyobrazić lsk za 50 centów, tymbardziej, że mają kilkadziesiąt milionów własnych środków. Rynek by się udusił. Chociaż jeśli miałoby to trwać 15 minut, to może i ujdzie.
Jakiś holo na binance idzie łep w łep z kapitalizacją liska.
Toż ten coin wszedł na binance w końcówce lipca i jest to w zasadzie jego jedyna giełda- ma w niej 94% wolumenu... Ich team liczy 14 osób.
Nie wiem czy to wina marketingu, braku wydarzeń, zbytniej transparentności, czy może celowe zbicie wartości. Na szczęście, Max jest niezaprzeczalnym mistrzem hossy i może coś jeszcze kiedyś załatwi, gdy zakończą ten roadmap ;)
PS: w sumie, najskuteczniejszą reklamą dla projektów są wzrosty, więc nic dziwnego, że brak zainteresowania projektem.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
60
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 25 stycznia 2019, 03:03

@1235674 Holo sprawdza się jako spread, stąd jego popularność i potencjał spekulacyjny, zobacz jak wielkie tam ścianki stoją po obu stronach.

Co do Liska, na początku stycznia miałem wątpliwości jak ten rok będzie dla niego wyglądał. W ostatnim tygodniu pozbyłem się tych wątpliwości całkowicie. Prawie wszyscy delegaci są mocno zaangażowani w rozwój Liska i tworzenia środowiska programistycznego wokół niego. Oprócz tego powstają biura (Hub'y), które będą zrzeszać programistów z całego świata tworzących w ekosystemie Lisk. Wiemy na jakim jesteśmy etapie, bo mamy świetny rozbudowany roadmap, który z githubem daje rewelacyjny wgląd w projekt. Podobno najtrudniejszym (czasowo) etapem będzie praca nad architekturą, czyli to co dzieje się obecnie i co opisuje LIP0005. Aktualnie do zakończenia pierwszej fazy architektury zostało jedno zadanie. Core 1.5.0 ma dwa rozpoczęte i trzy czekające zadania i ponad 100 zakończonych, a zdecydowana wiekszość zrobiona w tym miesiącu ! Lisk elements też rozwija się wykładniczo, a LIPSy o 004 i 006 są prawie zakończone. Prace idą konkretnie, powołany został nowy zarząd Fundacji Lisk, co tylko polepszy pracę Liska, bo przedtem chyba Max z Olivierem się tym zajmowali, a teraz będą mogli skupić się na innych pracach. W tym roku ma wyjść Akademia Lisk 2.0 i jeśli wierzyć, będzie to rok dla deweloperów Lisk, którzy zaczną współtworzyć cały ekosystem, a jak zobaczymy SDK, ruszy marketing. LML i ADAMANT już nototwane na CMC. Podwaliny mamy całkiem dobre i coś tam się naprawdę dzieje ! Jeśli weźmiemy pod uwagę, że takie ETH potrafi mieć spore problemy programistyczne (z forkiem), a Lisk, co prawda zawiódł w swoim czasie obietnicami, ale pod względem przejrzystości i jakości tego co tworzą, nigdy nie zawodzą, możemy się spodziewać, że produkt będzie naprawdę wyjątkowy i dobry, a Lisk osiągnie odpowiednią cenę w swoim czasie (dwucyfrową przynajmniej albo trzy :mrgreen: ). Póki co pompek nie ma, bo nie ma produktu. Jak ktoś chce szybki piniądz, lepiej, żeby inwestować w scamy P&D. Jeśli jesteśmy bardziej cierpliwi, to inwestycja na longterm w Lisk jak najbardziej z tych poziomów jest dobra. Pompa jeszcze nadejdzie i to nie jedna. A jak Lisek zacznie konkretnie rosnąć i będzie miał do tego powody, to o cenach 5, 10, 15zł będziemy marzyć :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » piątek, 25 stycznia 2019, 07:41

Kursem 🦊 to sterują ciągle boty. Ustawiają coraz to niższe kursy. Zbyt mały volumen żeby się bawić. Zrobiłem ze 2 ruchy po 2-3% i to widzę max. Na nano lepiej ,bo trochę większe wahania. A wcześniej ciągle na jakimś shitcoinie też ładnie zarobiłem. Phx ciągle go pompują i opada do podobnego pułapu. Po 5-10% dziennie prawie bankowo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 25 stycznia 2019, 12:16

Wczoraj blaha pompka na lisku raptem pare procent a potem btc zanrkowal lekko... czyzby to jakas prognoza? Zobaczymy czy znow sie to powtorzy :mrgreen:

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » piątek, 25 stycznia 2019, 13:08

Patrząc na wykres usd, nie najlepiej wygląda retest wsparcia na ~1.35. Zauważyłbym, że stosunkowo długo forsowane są już od góry wsparcia 1.35 i 1.15.
Spoiler:
Obrazek
Ostatnią deską ratunku jest obecne dno. W przypadku odrzucenia, ze względu na sporą lukę, kolejne (wątpliwe) wsparcie można będzie znaleźć na 0.88, a następnie 0.75. Na 0.5 chyba nie ma co liczyć, btc musiałby zejść ponizej 2.5. Bez informacji o dacie alpha sdk, niedźwiedzie mają przewagę w fundamentalnej ocenie sytuacji.
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
Obrazek

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » piątek, 25 stycznia 2019, 13:19

No to mamy super wiadomosc od strony samsunga :D
https://m.bankier.pl/wiadomosc/Samsung- ... 38610.html
To pewnie zwiększy zainteresowanie kryptowalutami.
Może znajdzie sie również miejsce dla liska :)

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » sobota, 26 stycznia 2019, 11:02

Hormony - Siemanko, jasne że się da wysłać tokeny ADM we wiadomosci, ile ADM Cię interesuje ? Czym chcesz płacić ?

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 26 stycznia 2019, 11:54

1235674 pisze: czwartek, 24 stycznia 2019, 12:21Sądzisz, że ktoś, kto kupił kilkaset tyś. lisk w przedziale 0.00033-35, zrobił to po to, by zrobić dump?


Już to the moon bo wzrosło 5.14%?
Nadal nie rozumiem czemu skupiacie się na analizie technicznej na altach typu lsk?
W przypadku czołowych altcoinach jeszcze można coś rysować. Ale na lisku czego tutaj oczekiwać prócz ukierunkowania względem btc? Już nie mówiąc o tym ,że gdy btc osiągnął swój dołek na poziomie 3150 to lisk wynosił 4.3zł bodajże. Bitcoin odbił i spadł do 3500 i lisk znowu wynosił 4.3 mimo ,że btc był o 350$ wyżej od dołka. Jestem ciekawy jak nisko zajdzie lisk ,gdy btc pogłębi swój dołek. :mrgreen:

Na najbliższe dni warto mieć na uwadzę ETH. Będzie aktualizacja ,która miała odbyć się w styczniu. Co może ponownie spowodować wzrosty niezależne od bitcoina. A wiadomo ,że profit na eth przyczyni się do przemnożenia naszych lisków.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 26 stycznia 2019, 13:34

szlagaag pisze: sobota, 26 stycznia 2019, 11:54Już to the moon bo wzrosło 5.14%?
Nie moon tylko akumulacja :P
LiskSDK pisze: sobota, 26 stycznia 2019, 11:02Semanko, jasne że się da wysłać tokeny ADM we wiadomosci, ile ADM Cię interesuje ? Czym chcesz płacić ?
Chodziło mi o kupno :) I mam 'A' w nicku :)

Dodano po 1 godzinie 5 minutach 37 sekundach:
@szlagaag Może być też sytuacja z ETH jak z BCH :)

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » sobota, 26 stycznia 2019, 14:15

Przepraszam za literówkę Harmony. Możesz napisac do mnie na priv, chodzi Ci o akcje typu np. Ty mi 10 LSK ja Ci 200 ADM tak ?

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » niedziela, 27 stycznia 2019, 11:43

szlagaag pisze: sobota, 26 stycznia 2019, 11:54Już to the moon bo wzrosło 5.14%?
Nadal nie rozumiem czemu skupiacie się na analizie technicznej na altach typu lsk?


Nie wiem jaki masz problem. Napisałem, że to test ma80 1d, w przypadku odbicia może zrobić LL tak jak w 2017. Sytuacja była o tyle niejasna, że wszystkie alty miały pompy i wiadomo było, że przy grupie pnd, AT może niedziałać. Tak się złożyło, że odbiło od ma, a zaraz potem btc zaczął się sypać :D. Każdy wykres lisk/btc/fiat jest powiązany z bitcoinem. Którego wykresu byś nie zanalizował (poprawnie), powinieneś mieć logiczne pokrycie w ruchach btc i właściwie całego rynku. Oczywiście jeśli masz oddzielne analizy dla btc i liska, masz dodatkową pewność jeśli się one "pokrywają"(czy też "zgadzają"), i analogicznie, gdy na którejś coś zaczyna nie pasować- to prawdopodobne, że na drugiej również.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:41

LSK/BTC, 1d :D #munsun #Lisk3000PLN #buylowsellhigh :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:56

@anagamidev
Spróbuj w drugą stronę :twisted:
Spoiler:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 13:03

@anagamidev
Jakby lisk byl po 3k pln to nie mielibysmy problemu upchnac go?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 14:17

Jeśli świeca w tym miesiącu zamknie się poniżej 3700 to mamy kolejny rekord. Na M1 6 czerwonych świec pod rząd. Dodam ,że miesiąc temu też był rekord. A to było 5 świec .
Wcale się nie zdziwię jak w ciągu tych 3 ostatnich dni zamkniemy świece na zielono.
Ps. Chociaż napiszę ja coś pozytywnego bo sentyment wszyscy negatywny 🤣 pozdro

Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
Chodzi o btc

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
-43
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 14:19

Siemka, kto nie sprzedał liska po 100zł ten przegrał życie. Teraz już nigdy nie osiągnie nawet 10 dolarów. Taka prawda

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości