Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:04

Kopdzio pisze:Jeżeli komuś nie odpowiada BB, polecam Abucoin (ja się tam przeniosłem) 0 % prowizji na lisku oraz cena bardzo zbliżona do dolarowej. Lub robić arbitraż kupować tanio on BB i przelewać na abu i tam sprzedawać 3 zł drożej.
Ty naganiacz to nie temat o portalach i giełdach to pierwsze primo.
Dwa jeśli jest tak pięknie jak piszesz, to rób sam ten arbitraż zamiast tu ludzi wkręcać. Przypominasz mi takich gości co sprzedają systemy do totolotka takie 100% pewniaki. To się pytam dlaczego je sprzedają zamiast sami z nich korzystać. W Twoim przypadku jest dokładnie tak samo.

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzio » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:16

Jazda o co Ci chodzi ? Jest 100 postów gdzie ludzie narzekają na kurs na BB, zobacz sobie na kurs na innej giełdzie zanim napiszesz post. A po dwa ja sam tam się przeniosłem z BB tam. Najwyższa wartość dziś była tam ponad 43 zł gdzie na BB było po 38 zł.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:17

Jazda pisze:
Kopdzio pisze:Jeżeli komuś nie odpowiada BB, polecam Abucoin (ja się tam przeniosłem) 0 % prowizji na lisku oraz cena bardzo zbliżona do dolarowej. Lub robić arbitraż kupować tanio on BB i przelewać na abu i tam sprzedawać 3 zł drożej.
Ty naganiacz to nie temat o portalach i giełdach to pierwsze primo.
Dwa jeśli jest tak pięknie jak piszesz, to rób sam ten arbitraż zamiast tu ludzi wkręcać. Przypominasz mi takich gości co sprzedają systemy do totolotka takie 100% pewniaki. To się pytam dlaczego je sprzedają zamiast sami z nich korzystać. W Twoim przypadku jest dokładnie tak samo.

Kolega tylko zwrócił uwagę. Swoją drogą ma racje . Abucoins tez polecam bo z kodem prowizja 0% do końca lutego czy tam marca. A bitbay 0.4 % jak ktoś trzyma na longa to może nie ma sensu i szkoda zachodu ale jak ktoś robi tzn "Kołeczka" to rzeczywiście dużo zaoszczędzi np znam osoby co robią po 3 kółeczka dziennie kwotą 10000zł to oszczędność w ich przypadku 120 zł dziennie . Miesięcznie ponad 2000 oszczędności

A i powiem tak jak przebijemy jeszcze troche to może uda nam załapać sie na fomo .

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:23

I jak zwykle na crypto - najlepiej grac long itrzymac. Kóleczka wsadzcie sobie w d... - mądrale.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:34

fon1222 pisze: I jak zwykle na crypto - najlepiej grac long itrzymac. Kóleczka wsadzcie sobie w d... - mądrale.
JA tak gram ALE wiele osób rzuciło prace by na kółeczkach zarabiać. Przykład wczoraj są osoby co na kółeczkach wielokrotnych zrobili kapitał razy 1.5 . a wzrost mamy 15% czyli zarobili 3 razy więcej. Nie ma co oceniać sam gram long term ale nie można krytykować ŻADNEJ strategi bo jak ktoś jest dobry to może zwielokrotnić swój kapitał .

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
Ba znam osoby które zarobiły na BTC indoezja . bo różnica w kursie była spora u nas było 12k a u nich 20 k i robili w jeden dzien po 10 kółeczek . Zobacz jaki zarobek

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:40

W ciągu nie całych dwóch dni w marketcapie przybyło aż 50 milardów (!). To oznacza, że pieniądze nie trafiają tylko do samego Bitcoina ale również rozlewają się po innych altach. Jeśli takim tempem będzie szło to do końca stycznia to spodziewałbym się co najmniej 50$ za Liska. Aktualnie marketcap Liska wynosi 1 200 000, jeśli będzie nagonka na Liska i trafi do niego nagle 5 milardów to będzie cena ponad 50$ (tak jak to było w ostatnich dniach w przypadku Cardano, IOTA, Ripple, LTC i wiele innych krypto - gdzie miliardy w z godziny na godzinę wlewały się strumieniami!). Wierzę, że tak będzie, jestem niemalże pewien, tym bardziej, że w lutym mamy Rebranding. Po takich przemyśleniach uważam, że cena Liska długoterminowo wciąż jest promocyjna. To tylko moje zdanie, jestem ciekaw waszego.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:44

Esdermo pisze: W ciągu nie całych dwóch dni w marketcapie przybyło aż 50 milardów (!). To oznacza, że pieniądze nie trafiają tylko do samego Bitcoina ale również rozlewają się po innych altach. Jeśli takim tempem będzie szło to do końca stycznia to spodziewałbym się co najmniej 50$ za Liska. Aktualnie marketcap Liska wynosi 1 200 000, jeśli będzie nagonka na Liska i trafi do niego nagle 5 milardów to będzie cena ponad 50$ (tak jak to było w ostatnich dniach w przypadku Cardano, IOTA, Ripple, LTC i wiele innych krypto - gdzie miliardy w z godziny na godzinę wlewały się strumieniami!). Wierzę, że tak będzie, jestem niemalże pewien, tym bardziej, że w lutym mamy Rebranding. Po takich przemyśleniach uważam, że cena Liska długoterminowo wciąż jest promocyjna. To tylko moje zdanie, jestem ciekaw waszego.
Właśnie teraz mała pompa dla liska może być rozwojem LSK dlaczego tak uważam ?
Bo tak jak mówisz MLD przybywa i nie wiedzą w co inwestować a jak zobaczą ze jest +15% tak jak jest to wiadomo że wiele osób w to wejdzie a wiele też poczyta ze rebranding i wejdą w to.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:50

Iemix96 pisze:
Esdermo pisze: W ciągu nie całych dwóch dni w marketcapie przybyło aż 50 milardów (!). To oznacza, że pieniądze nie trafiają tylko do samego Bitcoina ale również rozlewają się po innych altach. Jeśli takim tempem będzie szło to do końca stycznia to spodziewałbym się co najmniej 50$ za Liska. Aktualnie marketcap Liska wynosi 1 200 000, jeśli będzie nagonka na Liska i trafi do niego nagle 5 milardów to będzie cena ponad 50$ (tak jak to było w ostatnich dniach w przypadku Cardano, IOTA, Ripple, LTC i wiele innych krypto - gdzie miliardy w z godziny na godzinę wlewały się strumieniami!). Wierzę, że tak będzie, jestem niemalże pewien, tym bardziej, że w lutym mamy Rebranding. Po takich przemyśleniach uważam, że cena Liska długoterminowo wciąż jest promocyjna. To tylko moje zdanie, jestem ciekaw waszego.
Właśnie teraz mała pompa dla liska może być rozwojem LSK dlaczego tak uważam ?
Bo tak jak mówisz MLD przybywa i nie wiedzą w co inwestować a jak zobaczą ze jest +15% tak jak jest to wiadomo że wiele osób w to wejdzie a wiele też poczyta ze rebranding i wejdą w to.
Dokładnie, projekt jest bardzo interesującą inwestycją, a cena niska w stosunku do takiego Cardano, IOTA i wielu innych krypto które tak naprawdę nie mają jeszcze praktycznego zastosowania. To jest dopiero początek i jeśli w ciągu dwóch dni (niecałych) trafiło 50 miliardów to do końca stycznia będzie już 1bilion (to i tak pesymistyczna wersja). 3 dni temu natchnąłem się na ankietę na twitterze z konta jakieś dużej giełdy i było pytanie - czy marketcap przekroczy do końca roku 600 miliardów. Minęło tylko trzy dni.. Wątpię również aby wieloryby zamieniły teraz krypto na FIATY bo jest za duże Hype na krypto i to się prędko nie skończy. Tak więc Lisk będzie bardzo drogi, bardzo.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:56

Esdermo pisze:
Iemix96 pisze:
Esdermo pisze: W ciągu nie całych dwóch dni w marketcapie przybyło aż 50 milardów (!). To oznacza, że pieniądze nie trafiają tylko do samego Bitcoina ale również rozlewają się po innych altach. Jeśli takim tempem będzie szło to do końca stycznia to spodziewałbym się co najmniej 50$ za Liska. Aktualnie marketcap Liska wynosi 1 200 000, jeśli będzie nagonka na Liska i trafi do niego nagle 5 milardów to będzie cena ponad 50$ (tak jak to było w ostatnich dniach w przypadku Cardano, IOTA, Ripple, LTC i wiele innych krypto - gdzie miliardy w z godziny na godzinę wlewały się strumieniami!). Wierzę, że tak będzie, jestem niemalże pewien, tym bardziej, że w lutym mamy Rebranding. Po takich przemyśleniach uważam, że cena Liska długoterminowo wciąż jest promocyjna. To tylko moje zdanie, jestem ciekaw waszego.
Właśnie teraz mała pompa dla liska może być rozwojem LSK dlaczego tak uważam ?
Bo tak jak mówisz MLD przybywa i nie wiedzą w co inwestować a jak zobaczą ze jest +15% tak jak jest to wiadomo że wiele osób w to wejdzie a wiele też poczyta ze rebranding i wejdą w to.
Dokładnie, projekt jest bardzo interesującą inwestycją, a cena niska w stosunku do takiego Cardano, IOTA i wielu innych krypto które tak naprawdę nie mają jeszcze praktycznego zastosowania. To jest dopiero początek i jeśli w ciągu dwóch dni (niecałych) trafiło 50 miliardów to do końca stycznia będzie już 1bilion (to i tak pesymistyczna wersja). 3 dni temu natchnąłem się na ankietę na twitterze z konta jakieś dużej giełdy i było pytanie - czy marketcap przekroczy do końca roku 600 miliardów. Minęło tylko trzy dni.. Wątpię również aby wieloryby zamieniły teraz krypto na FIATY bo jest za duże Hype na krypto i to się prędko nie skończy. Tak więc Lisk będzie bardzo drogi, bardzo.
Przykład LTC na początku roku 20zł a teraz 1000zł czyli 50 razy więcej A TERAZ market cap szybciej rośnie niż w połowie roku .

Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
Mimo to takim optymistą nie jestem aż tak . Ale 200 dolarów uważam za realne. do konca 2018 czyli 20 krotnie więcej niz dziś . O ILE LSK spłeni obietnice.

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzio » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:19

Jeżeli Kordek nie kłamał i wywiąże się z umowy to koniec 2018 roku mamy 500 USD na lisku, ale wszyscy wiemy że ten pajac to kłamca i krętacz więc trzeba być ostrożnym, jeżeli 20.02.2018 znów będzie kręcić lewymi datami trzeba szybko wyskoczyć i dać sobie spokój z tą walutą.
Aktualny kurs
13 USD = 46,5 zł na BB 40,6, ABU 43,5 (oraz 0% prowizji)

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:26

Kopdzio pisze: Jeżeli Kordek nie kłamał i wywiąże się z umowy to koniec 2018 roku mamy 500 USD na lisku, ale wszyscy wiemy że ten pajac to kłamca i krętacz więc trzeba być ostrożnym, jeżeli 20.02.2018 znów będzie kręcić lewymi datami trzeba szybko wyskoczyć i dać sobie spokój z tą walutą.
Aktualny kurs
13 USD = 46,5 zł na BB 40,6, ABU 43,5 (oraz 0% prowizji)
Dokładnie tak jak mówisz

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sukcespogodzinach » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:30

daje głowę, że LSK będzie dziś pompowane. Nie oszukujmy się - nie potrzeba turbo newsów do pompy, jak historia pokazuje wystarczy grono osób z kapitałem i scenariusz na pompowanie danego coina. Ponieważ BTC bez przekonania zrobiło nowe ATH, kapitał będzie w bardziej pakowany w waluty bardziej podatne na wzrosty np. jak LSK który ma dużą kapitalizację, jakieś fundamenty, a konkretnej pompy nie było jeszcze... Już drugie wybicie dzisiaj, silniejsze od poprzedniego.... :lol:

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ahr » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:36

@sukcespogodzinach, pompki na LSK mialy miejsce, ale zgadzam sie dzisiejszy dzien bedzie nalezal do LSK samo przejecie paleczki przez bittrex cos swiadczy, ale 15$ to maks oczywiscie odradzam w obecnej sytuacji zakup przy poziomie 13+ trzeba poczekac na korekte i zachowanie BTC z fibo wychodzi 12,5 ale jesli ktos zechce to zaraz moze byc i 14$

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:37

Ale pompa sam nie wierze ^_^

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sukcespogodzinach » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:40

Ahr pisze: @sukcespogodzinach, pompki na LSK mialy miejsce,
oczywiscie ze mialy miejsce w historii :)

ja mialem na mysli okres ostatnich 2 tygodni, gdzie regularnie co kilka dni jest mega pompa na roznych coinach.
Wydaje mi się że serie tych zagrań rozpoczęła IOTA, LTC, ETH... na prawdę widzę na lisku właśnie pompę Z PREMEDYTACJĄ :D

Początkujący
Posty: 196
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisek » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:43

Niech mu zrobią pompke ponad 100% i bedzie gut :)

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sukcespogodzinach » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:45

robotę zrobili, pytanie teraz ile osób zauważy i dołączy :)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Koroniarz » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:48

W takim tempie to dzisiaj osiągnie 17$ xd

Ps. Ktoś wie ile czasu trwa przesyłanie Liska z giełdy na giełdę ? Np. z Bitbay na Binance ?

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arche » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:50

Poloniex 15,10$ - Bitbay 12,61$, takiej różnicy jeszcze nie widziałem... Ale teraz w pełni uzasadnione, po wzrost jest wybitnie szybki...

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:55

14 dolarów poraz 1 !!! poraz 1 cena przekroczyła 50 zł !!!!

Dodano po 5 minutach 29 sekundach:
lisk nie wybije sie w kosmos prze BB bo tutaj az 10% operacji na lsk a kurs mega zanizony

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości