Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwietnia 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dexbiker » wtorek, 17 marca 2020, 16:02

@maxi82 Może na zbyt dużo liczę, ale mógłbyś po krótce opisać sposób na arbitraż ?

Obecnie wygląda to u mnie tak: mam środki w PLN, TRX, LTC na bitbay'u i puste konta na Binance, Bittrex. Stagnacja na kursie i permanentne +5-15% na różnych coinach kusi do jakiegoś ruchu i pomogła by odrabiać minus po ostatnim armagedonie, problem w tym że na złej giełdzie mam środki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 17 marca 2020, 16:14

LSK/USDT, 1h :D Być może trójkąt zwyżkujący :D


Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 17 marca 2020, 22:01

Angadmidev coś ty nigdy w życiu nie teraz. Gospodarka się sypie na łeb na szyję. Jeżeli świat nie opanuję tego Wirusa to będziemy żreć Wirtualne Liski. A tak na poważnie to idzie kryzys,potężna recesja,która wywali słabe firmy z rynków i zrobi porządne przemeblowanie w filarze ekonomicznym. Łańcuchy dostaw zostały tak ograniczone,że będzie tak duży deficyt,niektórych towarów,żę po prostu ceny wystrzelą w kosmos a wtedy będzie tylko i wyłącznie potrzebna gotówka,ponieważ inflacja nas zeżre. Myślę,że właśnie jest pisana potężna historia na naszych oczach,która za 50 lat będzie podkreślana w podręcznikach historii. Nikomu teraz jest nie potrzebny wirtualny twór. Kryptowaluty są spekulacją a spekulacją nie napełnisz garnka. Ja bym osobiście teraz absolutnie nie inwestował w żadne kryptowaluty. Chyba,że ktoś jest na minusie i chce uśrednić to jeszcze......może coś będzie długoterminowo 2-3 letnie.W najbliższym okresie czasu nie spodziewałbym się żadnych ATH i innych armat w kierunku północnym. Zresztą coś mi śmierdzi na Lisk Twitter już od 12 marca nic nie publikują a Liczba obserwujących drastycznie maleje z dnia na dzień. Czyżby zabawa się skończyła w obliczu terazniejszej sytuacji,która wywaliła ich wszystkich z funu ? Ma ktoś jakieś info czy jeszcze tam pracują ? Czy już koniec ?

PS: (To że Lisk rośnie krótkoterminowo to jest to wzrost do 4.20 tam jest podaż, sami zobczycie i dalej będzie dół. Zresztą BTC należy się odreagowanie jak wszystkiemu po takich spadkach ale moim zdaniem dalej dół)

Początkujący
Posty: 343
Rejestracja: 31 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: oneman » wtorek, 17 marca 2020, 22:23

Pomoc_potrzebna pisze: wtorek, 17 marca 2020, 22:01wyłącznie potrzebna gotówka,ponieważ inflacja nas zeżre
To się kupy nie trzyma. Jeśli inflacja nas zeżre to papierowy banknot będziemy mogli używać do podtarcia czterech liter.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 17 marca 2020, 22:41

@Pomoc_potrzebna lepiej się tak nie nastawiać w jedną stronę bo różnie może być

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 17 marca 2020, 22:48

@Pomoc_potrzebna pierdolenie o Szopenie :D Kupuj kiedy gospodarka jest najsłabsza, a sprzedawaj kiedy jest najsilniejsza, bo w tych momentach dochodzi do przełamania/przesilenia :D Przecież już od kilku lat mówi się, że gospodarka zwalnia, a index'y wbrew wszystkiemu rosną, teraz właśnie spadły, bo mamy apogeum recesji, teraz już będzie tylko lepiej i wkrótce wszystko zacznie odbijać do góry :D Jesteśmy na dołkach, albo blisko dołków, panika jest przeokrutna podsycana pandemią koronowirusa :D Ciężko będzie o lepszy moment w kolejnych latach na obkupienie się :D Trochę paniki być może i wyjazd w górę :D Zresztą jak Ci mówię, skoro skupowałem przez rok, póżńiej sprzedawałem Lisk na 5-10PLN, to teraz odkup na 4PLN i w dół oraz czekam na 5$ :D Czy to w tym miesiącu, kolejnym czy za rok :D Buy low sell high :D Nie bądź permabear'em :D



### edited: 2020-03-17 23:32 ###
Wyszło z trójkąta ciekawe czy wbije pełny target jak ostatnio :D

Spoiler:
anagamidev pisze: czwartek, 9 stycznia 2020, 08:07 Target wynikający z trójkąta zwyżkującego wbity całkowicie :D W końcu :D Dla takich chwil warto uśredniać i akumulować :D Teraz calutkie 2 lata pomp, pompeczek i pompowania :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 marca 2020, 23:35 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » wtorek, 17 marca 2020, 22:50

Lis szaleje na BB 22% dziś, zaraz koretka ladna się szykuje:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 17 marca 2020, 23:00

Lisk bardzo dobrze reaguje na to co wokół się dzieje :mrgreen:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 17 marca 2020, 23:03

taka korekta spadków pod 2usd to się po prostu należy o ile bitek pozwoli

na razie powoli sobie spokojnie rośnie to dobre warunki są dla altów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » środa, 18 marca 2020, 01:23

anagamidev pisze: wtorek, 17 marca 2020, 22:48pierdolenie o Szopenie Kupuj kiedy gospodarka jest najsłabsza, a sprzedawaj kiedy jest najsilniejsza, bo w tych momentach dochodzi do przełamania/przesilenia Przecież już od kilku lat mówi się, że gospodarka zwalnia, a index'y wbrew wszystkiemu rosną, teraz właśnie spadły, bo mamy apogeum recesji, teraz już będzie tylko lepiej i wkrótce wszystko zacznie odbijać do góry Jesteśmy na dołkach, albo blisko dołków, panika jest przeokrutna podsycana pandemią koronowirusa Ciężko będzie o lepszy moment w kolejnych latach na obkupienie się
Pierd***nie o szopenie? Gdybyś przejrzał kryzysy i zrobił jakiś backtesting dobrze byś wiedział, że szerzysz niczym nie podparte brednie, i przedstawie szanownemu hipokrycie argumenty abyś złapał chociaż podstawy. Średni czas większych krachów w historii spx od 1957 to mniej więcej 250-500-1000dni. Sprawdź sobie na miesięcznych jak nie wierzysz. Na tygodniowych to okolice 50dni, a nie minęły nawet 4 tygodnie od krachu. Tego typu nagłe pęknięcie wcale nie przesądza o tym, że to była chwilowa panika, możliwe że lekko podbije na dziennych i spokojnie może kontynuować niedźwiedzi trend, ale już z mniejszą zmiennością. Same zasięgi świadczą o tym, że mamy do czynienia z solidnym tąpnięciem nie widzianym od 1987'.

Reasumujac:
Spoiler:
Szanowny Pan anapanassati potrafi tylko się chwalić co to nie on, a gdy ktoś go poprosi o udokumentowanie swoich niebywałych wyników to oczywiście nastaje cisza lub brak odzewu, ot i tyle jest warte polemizowanie z nim. Szkoda, bo osobiście też bardzo respektuję uczciwość i umiejętności, ale nie przepadam za nawijaniem wszystkim makaronu na uszy. Nie bądź nawiedzonym trolem, pisz mniej bzdur, ucz się więcej skoro tak bardzo lubisz tę dziedzinę, a dopiero potem przedstawiaj ją innym.

--------------------
A co do LSK też mi się podoba jak wybija, rzeczywiście od dwóch miesięcy robi lepsze wyniki od całej reszty krypto z BTC włącznie. Jednak dobre tylko dla spekulantów, bo kolejny raz może wykosić hodlerów jeżeli BTC poleci jeszcze niżej. Więc duże ryzyko i ktoś początkujący może bardzo łatwo zostać wywiezionym. Inaczej to wygląda u farmazoniarzy mlm'owych(nawiązuje do grup na social mediach, w niektórych sobie ich przeglądam, rzecz jasna nie ma czego komentować zwłaszcza po tym zrzucie na btc), a inaczej na rachunku, tym bardziej ze wiekszosc nie jest w stanie kampić nad kursem 24/7. A wiem, bo nigdy nie przeżyłem jeszcze takiego tąpnięcia na btc będąc częściowo załadowanym w krypto i cały tydzień musiałem squeizować obgryzając paznokcie.
Ostatnio zmieniony środa, 18 marca 2020, 04:46 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 18 marca 2020, 01:39

Spoiler:
@amneziahaze nie chwalę się, tylko pokazuję jak działa rynek i że lepiej ryzykować właśnie kiedy tacy panikarze jak Ty boją się inwestować na dużych przecenach :D Przecież pokazuję cały czas różne aktywa i nie ma świętych krów, przychodzi w końcu korekta :D Ale zauważmy też, że im niżej spada tym później mamy większe odbicia, jak ktoś nie wchodzi all in, to może sobie uśredniać :D Czyli np. mógł kupić na 2PLN ostatnio, sprzedać na 10PLN i mieć 5x więcej hajsu, znowu mógł kupić za 1/5 na 2PLN i teraz mieć już +100%, a i mięć 4/5 na ewentualny spadek na 1PLN, gdzie na odbiciu do 2PLN mógłby mieć 8/5 kapitału :D No właśnie dlatego jak wskazuję, że na bessie gra się najlepiej :D Ileż razy mam to powtarzać :D Poza tym jakbyś sobie przeglądnął wykresy to na index'ach nie ma wypłaszczeń, są mocne korekty i mocne odbicia :D

Poza tym ja wolę się kierować radami Warren'a Buffett'a niż jakiegoś randoma z forum :D Kupuj kiedy inni się boją i tyle :D Prosta zasada :D A czy da zarobić to nigdy nie wiem, nie gram na dźwigni, więc moje aktywo może być pod wodą długi czas, a jak za rok czy dwa będę mógł zrealizować zysk to też mi wystarczy mi się nie spieszy, ale jak widać, nawet Lisk potrafił ostatnio wybić na +500% :D I takie są fakty, a na rynku crypto mamy to cały czas, a Ty ciągle bijesz się z faktami :D

Co więcej, ja właśnie korzystam z tych wybić, trzymam crypto non stop staram się jak najmniej i możliwie jak najkrócej trzymać tetherki/fiat'y :D Jestem na rynku dzień w dzień praktycznie :D A Ty później zarzucasz mi, że gram na bessie, albo masz pretensje, że nikt nie gra na bessie, wolumeny są marne, albo że właśnie nikt nie chce trzymać krypto, a jednocześnie oczkeujesz żeby BTC był prawdziwym pieniądzem :D Hipokryzja, ja nie wiem ile Ty masz lat, ale trochę brak pomyślunku u Ciebie :D Ktoś musi dać przykład :D Ktoś musi zaryzykować :D Po prostu ja też chcę, żeby crypto odniosło sukces długoterminowo, dlatego zachęcam do inwestowania długoterminowego i pokazuję, że warto uśredniać na niskich poziomach z potencjałem na kolejną hossę, czy odbicia na setki procent :D

Zachęcam do inwestowania na dołkach, kiedy teoretycznie jest najmniejsze ryzyko wtopy kapitału długoterminowo :D I jeśli coś spadło 90-99% to dzisiaj każdy ruch wyłapany na 10% może w przyszłości okazać się ruchem na 100-1000%, kiedy ceny crypto wrócą do swoich szczytowych wartości :D Czyli jeśli ktoś dzisiaj zaryzykuje 100PLN na 2PLN, kupi sobie 50 Lisków i sprzeda na 4PLN połowę to ma z powrotem 100PLN i 25 Lisków, które np. kiedy powrócą np. na 100PLN mogę być warte 2500PLN :D Czyli ryzykujemy 100PLN i mamy potencjał na +2500% :D To jest mało? :D
Spoiler:
anagamidev pisze: czwartek, 29 listopada 2018, 20:50 @kozaki_wiesi, a może BTC będzie zachowywał się jak indexy, taki index crypto i będzie rósł teraz przez kilka lat jak amazon? :D Tam praktycznie bessa w rozumieniu wypłaszczenie i nudy jako taka nie występuje i to od dziesiątek lat :D No rynek jest co raz bardziej dojrzalszy, większość grubych woli wziąć korektę 30-50% z kilkuset milionów, odkupić dołek i jechać dalej, niż trzymać bezwartościowy cash :D


LSK/BTC, klin prawie w pełnym zasięgu się zrealizował, teraz ewentualnie double bottom po przebiciu pom. przerywanej :D


Poza tym jeśli bessa ma być taka jak ostatnio to ja poproszę :D Jak ktoś liczy procenty to ta długa, nudna, wyniszająca bessa, będzie niczym pobyt w paryskim lunaparku :D
viewtopic.php?f=110&t=21652&p=541049#p541049

### edited: 2020-03-18 08:24 ###
Retest, chwila prawdy :D


### edited: 2020-03-18 09:32 ###
Dzieje się, wolumeny rosną :D Leszczenie w obie strony może teraz się wydarzyć :D
Spoiler:
Teoretycznie jak ktoś wyłapał dołek na 2-3PLN to teraz po wzroście 100% powinien sprzedać połowę czyli odzyskać hajsy i mieć Liska za friko(win-win) i wieźć go jak najdłużej oraz czekać na kolejną korektę :D Z tym że może się to wiązać z tym, że Lisk pójdzie w prostej lini na 20PLN przykładowo z korektami góra 10% i kolejna korekta 40%+ będzie już na 12PLN i tam kupując będzie się uśredniało w górę :D A jak na 12PLN się nie zatrzyma i znowu spadnie na 2-4PLN :D To będzie wtopa chwilowa i ktoś może spanikować, wyprzedać się, a kurs znowu wybije do 20PLN+ :D Dlatego ja zalecam uśrednianie i akumulację oraz uzbrojenie się w cierpliwość :D Docelowo i tak Lisk 100$ soon :D Czyli trochę kup tutaj, trochę sprzedaj tam :D Poza tym to i tak zawsze będzie uśredanie tak czy siak :D Bo np. jeśli Lisk faktycznie ma wbić 100$ to z tych poziomów jeśli ktoś zainwestuja 100k$ to teoretycznie ma w dłuższym terminie 10 000 000$ tylko HODL'ując :D Zatem jeśli ktoś gra kapitałem 1/10, to żeby pobić ten wynik musi w ciągu wzrostu wykręcić ROI na poziomie 100 000% :D Z kolei jeśli Lisk spadnie do 0 to może stracić wszystko bądź, jeśli Lisk znowu spadnie do 0.5$ to straci chwilowo niejako 50k$ :D Ale o to chodzi na giełdzie, żeby wytrzepać panikarzy, zrobić wszystkich w konia i później jak już wszyscy są umęczeni, znudzeni i zszkowani zrobic wyjazd z baru i wbić 100$, gdzie więdzość jest wyprzedana w trzy dupy :D I widząc jak to szybko rośnie zaczynając wchodzi kupując na pałe i oczekując targetów 200$, 300$ czy 1000$ :D A my sobie spokojnie wtedy dystrybuujemy :D Tak samo jak było ostatnio Lisk przebił 4PLN spadał sobie do 1.77PLN jak się okazało później, panikarze i leszcze zamiast akumulować i uśredniać, to odradzali zakupy, twierdząc, że inne coiny są lepsze, że inne dały więcej zarobić po fakcie :D Później poszła pompa i przez jeden calutki dzień można było sobie dystrybuować na poziomach 9-10PLN, nie było problemów z płynnością :D A jak ktoś sprzedawał od 4PL w górę to tym bardziej nie miał problemów i teraz spokojnie po spadku znowu do 4PLN mógł sobie powtórzy sztukę kupuję kilka razy więcej Lisków teraz znowu sprzedając połowę i mając dużo hajsu i dużo Lisków czeka sobie spokojnie na mocne wybicie albo mocny spadek bez żadnego ryzyka :D
Spoiler:
Ogólnie ciągle jesteśmy w bloodbath, warto korzystać :D Swoją drogą nie miałbym nic przeciwko jakby tak Lisk spadał na 0.5$ i odbijal na 1$+ jeszcze przez dwa lata :D Tutaj mamy double bottom Eve&Adam z zasięgiem na 5$, a RSI współgra :D
Ostatnio zmieniony środa, 18 marca 2020, 10:07 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 18 marca 2020, 10:06

Szkoda że btc tak nisko. Jakby był po 9k-10k to myślę że lisk z 10 zł kosztowałby minimum. A tak trzeba łapać procenty do btc póki co :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 18 marca 2020, 14:54

LSK/USDT, 1h, wgląda dobrze :D Swoją drogą STEEM ładna pompeczka na +40-50% dziś :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » środa, 18 marca 2020, 15:54

kurła chciałem dziś przycwaniakować i zagrać te Lisk też spadnie a tu poszło w góre. Teraz czekać tylko na odkupienie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 18 marca 2020, 16:11

Spokojnie zleci,to jest tylko pompka, nic więcej. Ma ktoś jakieś info czy nadal pracują w zespole ?

Początkujący
Posty: 343
Rejestracja: 31 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: oneman » środa, 18 marca 2020, 16:18

@Pomoc_potrzebna wejdź sobie ma github i sam odpowiedź na to pytanie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 18 marca 2020, 16:30

Ok dzięki. Pozdrawiam,jeszcze zejdzie kurs.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 18 marca 2020, 16:39

@Pomoc_potrzebna żle już było :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » środa, 18 marca 2020, 17:22

anagamidev pisze: środa, 18 marca 2020, 16:39żle już było
No, nawet przeliczając twojsze źle na mojsze to jest niczym rosyjska ruletka skuteczność gdzieś między 2-5% - jako opcja że w końcu "źle już było" okaże się faktycznym źle już było i wtedy napiszesz "a nie mówiłem". Człowieku zlituj się, ja apeluję tym bardziej, że na LSK coś się pozytywnego dzieje to nie mógłbyś tak nieco przystopować z tym bezmyślnym spamem? Myślisz że wyjdzie z tego kanału spadkowego? Albo w jakim czasie i do jakiego targetu dojdzie odbicie?

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » środa, 18 marca 2020, 18:01

zasit pisze: środa, 18 marca 2020, 15:54 kurła chciałem dziś przycwaniakować i zagrać te Lisk też spadnie a tu poszło w góre. Teraz czekać tylko na odkupienie.
Bez obaw korekta przyjdzie cierpliwosci:) Ja sprzedalem na poziomie 3.95 - 4.13 wczoraj, pamietaj nie badz chciwy:)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości