Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BobQ » piątek, 2 marca 2018, 14:02

Dużych inwestorów się nie zaskakuje tylko informuje by byli gotowi na spadki i wtedy się ich odpowiednio motywuje by ich nie poglebili w panice, a gdy mają byc wzrosty to również nie zostawia się ich w niewiedzy ;)
Mamy rozklad jazdy nie ma co liczyć na wzrosty z kapelusza trzeba impulsu to nie styczeń ze rosło wszystko nawet UET ;)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cumc » piątek, 2 marca 2018, 14:09

[quote="Nowy_Rozrabiaka"]Marketcap spada. (23.02.2018 2 274 768 432 16 miejsce) (02.03.2018 1 986 885 477 19 miejsce) ludzie chyba naprawdę zaczynają wątpić w projekt z czym się nie utożsamiam i nie jestem prorokiem ani żadnym naciągaczem czy kimś tam jeszcze ale na moje, może nie mistrzowskie oko, nie wygląda to dobrze. Wydaję mi się, że w 2 przyszłych tygodniach możemy zobaczyć cenę 50-58 zł. Ostatnio dyskutowałem ze znajomym, który też zakupił LSK i powiedział mi, że chłopaki mogą wypuścić wszystkie te ulepszenia pod gotowy produkt znienacka w najmniej oczekiwanym momencie po to aby zaskoczyć inwestorów.[/quote

Twój znajomy klepie głupoty, takie działanie kompletnie nie leży w interesie liska.W krypto się działa inaczej, wręcz odwrotnie. Obiecanki, szumne zapowiedzi, po to by podbić cene, a jak przychodzi co do czego to zaskoczenie jest -takie, że na obietnicach się kończy. I spadki.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » piątek, 2 marca 2018, 14:17

Dzięki za odpowiedz. No ale gdzie mają dojść informację to dojdą nie w tyś (pozwole sobie Panowie zaokrąglić ,,MY'') ale w MLN ( czyli np. Hrabia Monte Franek) czy jest to nie możliwe z powodu przecieków i tego typu rzeczy?

Dodano po 6 minutach 54 sekundach:
CUMC no ale zespół LSK sami powiedzieli, że na cenie coinów im nie zależy. A nie myślicie, że byłaby to dobra strategia ? Wywołać szum, szum,szum NAGLE nic,nic,nic do widzenia CZEŚĆ, sala się przeludnia, BUM gotowy projekt cena poszła by pewnie 20 krotnie. Czy nie mam racji ?

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cumc » piątek, 2 marca 2018, 14:17

Cena z 6 lutego, to jest - 40zł, będzie dobrą ceną na wejście?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: smieszny » piątek, 2 marca 2018, 14:23

cumc pisze:
W krypto się działa inaczej, wręcz odwrotnie. Obiecanki, szumne zapowiedzi, po to by podbić cene, a jak przychodzi co do czego to zaskoczenie jest -takie, że na obietnicach się kończy. I spadki.
Tak, to czemu NEO rozdało z zaskoczenia 1000ONT subskrybentom Ontology? Nie każda krypto ma taki sam plan marketingowy.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GAME » sobota, 3 marca 2018, 09:37

Rozumiem że data Core 1.0 nadal nie jest znana ?

Jak myślicie czy obecna cena ( około 64 zł ) jest dobra do wejścia ?

Czy może poczekać co zrobi BTC ( czy uda się mu pokonać barierę 12k i iść dalej w górę ) ?

Pytanie tylko czy Lisk rzeczywiście nie zawiedzie po raz kolejny ? Sporo osób straciło już cierpliwość do ciągłych obietnic i przerzuciło się na inne krypto.

Zachęcam do dyskusji

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cumc » sobota, 3 marca 2018, 11:22

LSK szoruje cały ranek po 0.0017. Jak tak dalej pójdzie (a na to się zanosi) to opór pęknie i byćmoże jeszcze dzisiaj będziemy mieli cene poniżej 60zł

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: korba86 » sobota, 3 marca 2018, 11:55

Witam,
Na wstępie chciałbym się z Wami przywitać. Jest to mój pierwszy post.
Jeżeli chodzi o liska, moim zdaniem ciągle jesteśmy w trendzie wzrostowym.
Obrazek
Moim zdaniem zbliżamy się do ważnego punktu.
Obrazek
Niepokoi mnie niski market cap na lisku i słaby volumen 24h

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GAME » sobota, 3 marca 2018, 12:13

Nie uważasz że kluczowe będzie to co zrobi BTC ? Będziemy mieli zapewne atak na 12k USD w najbliższym czasie i jeśli udało by się go przełamać to możemy mieć potem atak na 15-16k USD ?

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BobQ » sobota, 3 marca 2018, 12:44

@korba86,
Wydaje mi się trochę nie mieć sensu analizowanie pary LISK/USD gdyż najważniejsza jest para do BTC, a tam właśnie przecięliśmy linie trendu wzrostowego która rysuje się nam od dnia 7.12.2017 i mam na to 3 scenariusze pozytywne i jeszcze więcej negatywnych :)
Może wymienię te które uważam za najbardziej prawdopodobne:
Wzrostowy:
Spadek w okolice 0,0014 po czy wzrost do poziomu 0.002 być może korekta w okolice 0,0017 i potem następne wzrosty wraz z przebiciem oporu w okolicach 0,002.
Negatywny:
Spadek w granice 0,0012 i trend boczny w granicach 0,0012, a 0,0014 w oczekiwaniu na impuls i tu zależnie od sytuacji na rynku albo odbicie albo dalsze spadki.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomsky » sobota, 3 marca 2018, 12:52

Pragnę tylko zauważyć, info dla wszystkich śledzących parę LSK/BTC. W tym momencie mamy dziwną sytuację, bo BTC rośnie, a kurs LSK/BTC maleje za każdym wzrostem, natomiast spadek kursu BTC nie podnosi cenowo w USD pary LSK/BTC. Nie wiem co się dzieje, ale chyba ktoś bardzo nie chce żeby cena Liska zaczęła się piąć w górę.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: korba86 » sobota, 3 marca 2018, 12:54

BobQ pisze: @korba86,
Wydaje mi się trochę nie mieć sensu analizowanie pary LISK/USD gdyż najważniejsza jest para do BTC, a tam właśnie przecięliśmy linie trendu wzrostowego która rysuje się nam od dnia 7.12.2017 i mam na to 3 scenariusze pozytywne i jeszcze więcej negatywnych :)
Może wymienię te które uważam za najbardziej prawdopodobne:
Wzrostowy:
Spadek w okolice 0,0014 po czy wzrost do poziomu 0.002 być może korekta w okolice 0,0017 i potem następne wzrosty wraz z przebiciem oporu w okolicach 0,002.
Negatywny:
Spadek w granice 0,0012 i trend boczny w granicach 0,0012, a 0,0014 w oczekiwaniu na impuls i tu zależnie od sytuacji na rynku albo odbicie albo dalsze spadki.
Dzięki za radę :)
A może małe wytłumaczenie, dlaczego akurat lisk lepiej wiązać z BTC? dlaczego uważasz, że mogą być spadki w okolice 0,0014? Chodzi Tobie o linię wsparcia?Bo ja następną linię wsparcia widzę w zaokrągleniu na 0,0017 i teraz właśnie nad nią "dryfujemy".

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kapitankoxa » sobota, 3 marca 2018, 13:10

Generalnie at liska jest trudne bo poza kilkoma gieldami do ciaglej obserwacji trzeba sledzic wiecej niz jedną parę walut. W skali 4h mysle ze moze sie pojawić orgr co zapewni tymczasowy wzrost na parze lsk/usd. Spadek ponizej 19usd moze skonczyc sie w okolicach 15 usd co w arze lskbtc może sie pokryc z pewnymi przewidywaniami odnosnie spadków w granice 0.0014. Weźcie pod uwagę ze niski wolumen moze sprzyjać takiemu scenariuszowi. Przed dalszymi spadkami powstrzymuja nas scianki na niektorych giełdach

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Mekko » sobota, 3 marca 2018, 13:26

Od paru dni jest Bitcoin pompowany, jego dominacja na market cap to 41.4% w tej chwili - w czwartek o ile dobrze pamiętam było 37% a kilka dni wcześniej 34%.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GAME » sobota, 3 marca 2018, 13:40

Nie tylko Lisk stoi w miejscu pomimo delikatnego wzrostu BTC w ciągu ostatnich kilku dni.

Praktycznie każda krypto dostępna na BB stoi w miejscu albo notuje spadki.

Mamy przestój obecnie na rynku i nie pozostaje nam na nic innego jak czekać na ważne wydarzenia: dla Liska to będzie Core 1.0, dla Game współpraca z duża firmą oraz konferencja na której mają ogłosić dużo nowych rzeczy a dla LTC rozwiązanie sprawy z LitePay

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BobQ » sobota, 3 marca 2018, 14:00

korba86 pisze: A może małe wytłumaczenie, dlaczego akurat lisk lepiej wiązać z BTC? dlaczego uważasz, że mogą być spadki w okolice 0,0014? Chodzi Tobie o linię wsparcia?Bo ja następną linię wsparcia widzę w zaokrągleniu na 0,0017 i teraz właśnie nad nią "dryfujemy".
Liska lepiej brać z BTC bo praktycznie na wszystkich większych giełdach rozliczany jest w tej parze, a jego wartość w $ wynika z przeliczenia kursu w bitku na kurs w dolarach, a nie bezpośrednio z wyceny Fiat-krypto.
Ja wykres rozpatrywałem w interwale 1D dla bittrexa gdzie cena jest poniżej poziomu 0,0017 i dalej spada a wiec patrząc historycznie linie wsparcia mamy w okolicach 0,0014 BTC gdzie kurs odbijał kilkukrotnie wcześniej.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GAME » sobota, 3 marca 2018, 17:20

Panowie co się dzieje z Liskiem ? BTC już 39 tysięcy a Lisk nadal leci w dół. Czyżby paniczna sprzedaż Liska ? Ale dlaczego ? Przecież ma być Core 1.0 za 6 tygodni

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: FortiDude » sobota, 3 marca 2018, 17:28

@GAME

a czego się spodziewałeś? ATH ponieważ na konferencji powiedzieli "6-8 tygodnie"?

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GAME » sobota, 3 marca 2018, 17:33

Wczoraj Volumen na Lisk wynosił 177638 a dzisiaj mamy 39390.

Wtglada to tak jak by ludzie pozbywali się tej krypto

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NEO1 » sobota, 3 marca 2018, 18:09

Witam
Nie "sprzedawali ", nie "pozbywali" po prostu Liski są zakopane na parę tygodni do następnych wydarzeń i tyle ..
Nie ma co panikować .. jak cokolwiek się będzie działo to zobaczycie jak raptownie wolumen się zwiększy .. spokojnie.
teraz "liski śpią w portfelach" :-)
Co do samego kursu to nic dziwnego się nie dzieje .. czekamy .
powodzenia

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości