Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » środa, 20 listopada 2019, 23:48

@lukaszy Ooo i mogę się pod tym podpisać i najlepiej jak by tu zostały osoby którzy wierzą w Liska do końca a nie cały czas tylko hejtują ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » czwartek, 21 listopada 2019, 07:14

Tak właśnie to pisze: środa, 20 listopada 2019, 23:48najlepiej jak by tu zostały osoby którzy wierzą w Liska do końca a nie cały czas tylko hejtują

To zaloz watek "Wyznawcy Liska jako nowej religii blockchain" albo "Lisk - koleczko wzajemnej adoracji bagholderow - przyszlych milionerow".

Po 2 latach spadkow czlowiek powinien sie nauczyc, ze te niekorzystne glosy mowiace za spadkami i gloszace ciemne scenariusze powinny byc wysluchane (jezeli uzywaja argumentow, a nie troluja albo sieja FUD), pomimo ze chcemy wzrostow.

Temat nazywa sie "Lisk DYSKUSJA o cenie - watek spekulacyjny".

Dyskusja wychodzi najlepiej, gdy mamy 2 strony i probuja przekonac ta druga strone ARGUMENTAMI do swojej racji. A nie przyjsc samemu na dyskusje i oglosic sie samemu jej zwyciezca.

Ja zaladowalem sie liskiem pod korek, tak jak mowilem przy 10.000 sato. Liczylem na szbysze i pewniejsze wzrosty, jednak widac trzeba znowu odczekac. Ale i tak jestem byczy na lisa :twisted:

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JohnnyFontane » czwartek, 21 listopada 2019, 10:10

Całkiem niedawno pisałem, że lisk spadnie do 3,50 zł i były śmiechy, teraz bez zawahania napiszę, że Lisk do końca roku spadnie poniżej 2zł. A ogólnie jestem pewien ,że zaliczy jeszcze kilkadziesiąt groszy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 21 listopada 2019, 10:23

@JohnnyFontane jestem za, niech spadnie jak najniżej, później będzie fajne wybicie jak na GAME, jak się skupuje, aż do dołka, to fajnie wszystko się mnoży jak już wystrzeli, chociaż trzeba długo czekać :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 21 listopada 2019, 11:32

No BTC jest bezlitosny
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 21 listopada 2019, 11:58

@Harmony czy bitcoin spada czy rośnie dla liska nie ma najmniejszego znaczenia i tak pikuje :P

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 21 listopada 2019, 12:35

@Ishias Tak jak wszystkie alty ;) Jesteśmy zależni od króla
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 21 listopada 2019, 12:44

@Harmony no ale chodzi mi ze najwiecej traci. Nie spodziewalem sie dzis nawet takiego zrzutu. Wrocilismy do punktu 0. Dolek na lisku to ponoc okolice 650 sato, czyli 0,50 usd

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » czwartek, 21 listopada 2019, 13:48

Ishias pisze: czwartek, 21 listopada 2019, 12:44najwiecej traci.
Wy macie jakis inny coinmarketcap, czy gdzie ten lisk traci najbardziej?

Zawsze po takim poscie ide sprawdzic czy to prawda i widze, ze sa coiny ktore stracily po 15-10%, lisk stracil 6% do USD. Slabo ze traci, ale moze nie zmieniajmy prawdy dla nadania wiekszego dramatyzmu sprawie?

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » czwartek, 21 listopada 2019, 14:11

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dwa dni temu było za pięknie teraz trzeba podejść realistycznie :)

ja widzę to tak zakładając że niżej nie spadniemy to na przyszły rok cena jak na obrazku tam dolecimy tak jak poprzednio przy przebiciu linii trendu (grubej czerwonej) zrobiliśmy ok 160% tak teraz powinna być to około 200% od dołka i to jest minimum bo reszta uzależniona wiadomo od btc

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 21 listopada 2019, 15:05

W parze z bitcoinem całkowite zniesienie wzrostu, nie spodziewałem się, nie miałem racji, stawiałem na korektę ale nie na zniesienie, zreszta to wynika z ogólnych tendencji bo ETH i EOS spada wzgledem bitka gdy ten spada wzgledem $. Zniosło więc obserwować, zwłaszcza poniżej 8450sat. Jeśli ktos ma to zebrać więcej i taniej to teraz jest niezły stosunek ryzyka do nagrody. Scenariusz w razie braku racji: mozna wysypać w ramach stopa po przebicu wsparcia ponizej 8400sat, jednocześnie bedąc gotowym do odkupu gdyby odbiło na wysokich obrotach. Walor mało płynny więc łatwo o fałszywe przebicia i fałszywe sygnały.
Ryzyko jest "zamknąć oczy i trzymać" bo LSK może się wypłaszczyć na kolejny rok a rynek czekać na apki podczase gdy ETH będzie przechodził na POS. Gdyby się tak stało to lepiej w tym okresie mieć $ w ręce aby obstawić gotowy projekt i gotowe apki przygladając sie konkurencyjnym projektom, któreś zdominują rynek a reszta pójdzie na margines.
---

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 września 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rozjechanyLisek » czwartek, 21 listopada 2019, 16:20


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 21 listopada 2019, 16:31

@rozjechanyLisek dump and pump :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 października 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tudemun » czwartek, 21 listopada 2019, 16:39

Houston we have a problem.
- Holder: Kordek why ?
- Max Kordek: For money !!! Hihi
Jak nastroje ? To lecimy dalej w dół !
Kto dokupuje ?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 21 listopada 2019, 16:47

Bitcoin też praktycznie wrócił stamtąd, skąd przybył od końca października ;) Wszystko ładnie leci. Teraz można rozważać wyjście z Liska w inne alty, które potencjalnie mogą szybciej odbić, ewentualnie w samego bitcoina. Wydarzenie mamy za sobą, jakąś tam mini-pompkę też, także raczej prędko nie będziemy moonować ;)
;)

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 września 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rozjechanyLisek » czwartek, 21 listopada 2019, 17:05

@harmony wychodzisz z Liska?

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 21 listopada 2019, 17:16

@Harmony i prędko nie zobaczymy bo na 2020 planują jak to było na pokazie implementacje fee i inne pierdoły. Ani słowa nie było na temat sideczajn, także na spokojnie rok 2020 można juz przepękać i wejść w co innego. Także za nim 3.0 wejdzie to pewnie , styczen bo aktualizacjia nodow. 4.0 to pewnie maj

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 21 listopada 2019, 17:24

@rozjechanyLisek Nie wychodzę, ale obserwuje co się dzieje i mam taki mały kapitał do gry, który leży na giełdzie, rozważam wyjście do BTC, ewentualnie ETH lub LTC - oczywiście rozważam, czyli z moimi rozważaniami może wyjść tak, że nic nie zrobię, szczególnie że cena w sato ładnie się trzyma ;)

@Ishias Przeczytaj mój post z tamtej strony, czy poprzedniej. Było wspomniane o sidechainach, tylko, że Wy tego zdaje się, że nie kumacie ;)

Ale objaśnię to, tak, żeby każdy mógł zrozumieć.

Czym jest sidechain?

Sidechain to osobny blokchain. Lisk wydając SDK 2.0 dał możliwość stworzenia własnego modułowego blokchainu.

Co potrzeba, żeby te osobne niezależne blokchainy stały się Liskowymi sidechainami?

Potrzeba zdecentralizowanej interoperacyjności, czyli połączenia głównego Liskowego blokchaina z pobocznymi łańcuchami. I o tym była mowa na Lisk.js.

Ponadto, moim zdaniem, sidechainy mogą wystartować dużo szybciej, nie tylko jako niezależne blokchainy, ale za pomocą scentralizowanej wtyczki inter-chain. Być może taka funkcjonalność będzie gdy wydadzą Beta SDK ( po zakończeniu ,,długowieczności sieci" z roadmapu, gdzie przed full SDK będzie nam brakować jedynie zdecentralizowanej interoperacyjności ( czyli znalezienia zdecentralizowanego protokołu za pomocą którego główna sieć będzie się łączyć z pobocznymi sieciami))

Bez sidechainów Lisk nie różniłby się niczym poza językiem od ETH i innych projektów.

Jak coś jest dla Was niejasne to pytajcie, postaram się wytłumaczyć na tyle, na ile sam wszystko rozumiem. Wolę 10 razy coś wytłumaczyć, niż 10 razy prostować czyjeś złe rozumowanie ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 21 listopada 2019, 19:42

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » piątek, 22 listopada 2019, 11:07

A co z lisk.bike, wiadomo coś? miała być prezentacja a nie widziałem, żeby coś pokazali

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości