Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Macbak2 » czwartek, 29 marca 2018, 17:43

@termitek12 skoro grasz na spadki, to znaczy, że wyciągasz liski od słabych rąk po to by je potem sprzedać drożej. To co ja mówię, jest Ci nie na rękę, bo namawiam ludzi by Ci nie sprzedawali :) Jednak to co mówię jest prawdą. Grubasy nie będą skupować w nieskończoność takich ilości, po to, by później to sprzedawać taniej. Ich celem nie jest tracenie kasy, tylko kumulowanie lisków. A co zrobią jak już skumulują? Sprzedadzą dużo drożej, proste. A robią to i są na to dowody.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kondziowaty » czwartek, 29 marca 2018, 18:03

Macbak2 pisze: @termitek12 skoro grasz na spadki, to znaczy, że wyciągasz liski od słabych rąk, po to by je potem sprzedać drożej. To co ja mówię, jest Ci nie na rękę, bo namawiam ludzi by Ci nie sprzedawali :) Jednak to co mówię jest prawdą. Grubasy nie będą skupować w nieskończoność takich ilości, po to, by później to sprzedawać taniej. Ich celem nie jest tracenie kasy, tylko kumulowanie lisków. A co zrobią jak już skumulują? Sprzedadzą dużo drożej, proste. A robią to i są na to dowody.

Masz rację. Słabsze ogniowo odpada, to nie jest zwykła giełda gdzie skoki są niewielkie o 1zł w ciągu miesiąca. Tu potrzeba mocnych nerwów, ktoś kto wpakował wszystkie oszczędności w tym momencie panikuje, bo spadki, bo nie będzie czerwonego lambo tak jak sobie wymarzył, czy czegoś tam. To byłoby za piękne. Potrzeba trochę cierpliwości. Nie bądźmy fantastami. Tutaj dużą rolę gra cierpliwość, intuicja no i jakaś tam wiedza, choć tego rynku nie da się przewidzieć w 100%. Chcesz wygrać, trzeba grać - mi to już parę razy pomogło kiedy "sądziłem", że już po ptokach ;d . Jak ktoś jest niecierpliwy i bardzo to przeżywa niech sobie ustali granicę przy której wychodzi z gry i do widzenia, a do tych o mocnych nerwach - 'gramy dalej i czekamy'. I tak na koniec - wiele razy było to powtarzane "inwestujemy tyle ile możemy, że w razie wielkiego krachu nie ubolewamy nad tym miesiącami, ratując się kredytami itp. itd." . To byłoby na tyle, a własne sugestie(wykresy), dyskusje jak najbardziej, każdy może sobie przeanalizować i wyciągnąć jakieś wnioski co, jak i dlaczego. Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 marca 2018, 18:08 przez Kondziowaty, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 29 marca 2018, 18:16

Coś się w końcu dzieje na githubie, po 24 godzinach. Doszedł jeden problem

https://github.com/LiskHQ/lisk/issues/1795

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Macbak2 » czwartek, 29 marca 2018, 18:45

termitek12 pisze:no to wymieniaj ich z nazwiska i podawaj trejdy. Czekamy.
No i na co ta ironia? Przecież wiesz, że nie wymienię Ci ich z imienia i nazwiska, bo takie dane nie są dostępne dla zwykłego użytkownika, ale wystarczy się przyjrzeć ofertom kupna i sprzedaży. Są ustawiane ścianki na skup i sprzedaż i co chwilę obniżane. Ktoś skupuje duże ilości, po czym sprzedaje taniej, potem znowu odkupuje i znowu sprzedaje taniej. Takie działanie na pierwszy rzut oka jest wbrew logice, ale nie, duzi wiedzą co robią. Dlatego taki skup to raczej nie jest powód do cieszenia się ludzi. Żeby to zaprzestać, to ludzie muszą się przestać wyprzedawać. Wtedy grubi zachęcą poprzez podniesienie ceny.
termitek12 pisze:
A jak by ci co kupili za 120 sprzedali za 80 to teraz mogli by ze spokojem kupic za 30.
Jak by babcia wąsy miała. to by dziadkiem była :)
Problem w tym, że nikt nie jest wróżką i przewidzenie spadku ze 140 zł na 28 zł, było niemożliwe. Jesteśmy już praktycznie na dnie i sprzedawanie teraz to 50/50. Może polecimy jeszcze w dół, a może już odbijemy, trudno powiedzieć.

Nie widzę powodu, żeby w przyszłości Lisk nie mógł kosztować znowu te 100 zł. Jeśli Core i SDK będzie ukończone, to jest to możliwe za jakiś czas.

Ludzie teraz się boją, BTC spada, regulacje w toku, ale idzie ku dobremu. Rządy by nie regulowały, gdyby chciały zakazać kryptowalut, a wraz z BTC pójdą inne krypto do góry. Ta zbiorowa panika, niepewność ludzi i kończące się teraz kontrakty na BTC, między innymi mają wpływ na spadki.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: panicsell » czwartek, 29 marca 2018, 19:32

termitek12 pisze:
tak sie wlasnie gada z dawcami.
Nie uświadamiaj go ;)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: bober » czwartek, 29 marca 2018, 19:40

Wielu madrzejszych ode mnie mowi, ze trzeba patrzec na cene, ze cena sie tylko liczy. Obserwuje cene od dosc dawna i widze jak sie waha, co by nie bylo teraz cena jest atrakcyjna i zanizona, ja usredniam i trzymam, bo wiem, ze to tylko swestai czasu gdy kurs odbije i wyrowna sie. Moze nie bedziemy obserwowac w najblizszych miesiacach ATH, ale to co widzimy teraz jest cena zanizona IMO.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » czwartek, 29 marca 2018, 20:22

@Macbak2, jak przewidzenie spadku po takiej bańce było nie możliwe? :mrgreen:
Jak wchodziłem w ten wątek gdy lsk był koło 120 i pisałem że spadnie, bo to wydmuszka i MUSI czekać nas teraz korekta, to zostałem zwyzywany i zbluzgany jako ten najgorszy. Najlepsze jest to że dałem zakres do 5usd, poparłem to AT i rzeczowymi argumentami.
Dużo sie pomyliłem?
Tylko że do was to nie dociera, bo gracie swoją super taktyką, hodlowania i kupowania na górkach bo was naganiacze nakłonili. A potem poklepywanie sie po pleckach w tym temacie zamiast próby wyciągnięcia wniosków i nauki. Także życze powodzenia w dalszej grze na giełdzie, o ile będziesz miał czym ;)


Edit: co do posta na dole, bo aż wybuchłem smiechem po przeczytaniu „na longu w crypto sie nigdy nie traci”, powiedz to ludziom chociażby z bitconnect, czy dziesiątek innych coinów które mimo tego że były wspaniałe i innowacyjne wyparowały z kasą inwestorów :lol:
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 marca 2018, 20:37 przez reaktywa, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: niebieski82 » czwartek, 29 marca 2018, 20:25

No Lisk leci nie da się ukryć :) sam obstawiałem spadki do 8$, ale może zostać osiągnięta cena 5$ i opór zatrzyma spadek na ok 0,008 BTC - już tak było grane.
Wtedy również był płacz, lament i zgrzytanie zębów. Co niektórzy z tego forum prześmiewali całą resztę holderów i co z tego wyszło?! Lisk dobił do poziomu 0.035 BTC. Najciekawsza rzecz jest w tym, że wtedy patrząc od strony technicznej LISK był raczkującym projektem, a teraz jest naprawdę o niebo lepiej. Nie przekłada się to póki co na cenę, ale to kwestia czasu. Sam zainwestowałem przy podwójnej cenie tego co teraz mamy. Patrząc krótkoterminowo straciłem połowę kapitału :( patrząc średni terminowo mogę stracić jeszcze połowę z tego czyli zostanę z 25% wkładu:( Ja jednak patrzę w dłuższej perspektywie, a słowo dłuższa na rynku krypto jest względne. Od poziomu 0.008 BTC do poziomu 0.035 BTC doszliśmy pewnie w ok 3 miesiące. Pewnie, że tym razem może być inaczej i pójdziemy nie w 3 miesiące tylko w 3 lata, a to głównie za sprawą BTC który dołuje i różnie to może być. Ale jeśli ktoś ma czas i nie potrzebuje tych pieniędzy na chleb już tu i teraz t o moim zdaniem głupotą jest teraz sprzedawać.
Kolega TERMITEK12 podszczypuje holderów że zarabia na shortach. Wielu jest tutaj takich co kupują zawsze na dnie, a sprzedają zawsze na samym szczycie :) - gratulacje dla Was, bo mi się to zdarzyło mogę policzyć na palcach jednej ręki, ale może się słabo znam :)
Kolego TERMITEK12 co do shortów - to po pierwsze trzeba mieć czas i dobre zdrowie, a po drugie Ty grasz za drobne, bo grubszy portfel to tylko HOLD, ze sprzedażą z określonym zyskiem, lub z założoną do jakiegoś poziomu stratą.
NAJGORSZE CO MOŻNA ZROBIĆ TO KUPIĆ W EUFORII TO THE MOON A PÓŹNIEJ SPRZEDAĆ W PANICĘ I KURZU KIEDY SIE PRZYWALIŁO O GLEBĘ.
Pewnie, że patrząc na liczby to robi wrażenie i kolana się trzęsą co niektórym. Bo ATH przy 140zł a teraz ledwie 30, to łatwo sobie policzyć ile w plecy. To jednak taki rynek, w którym takie wahania są na porządku dziennym.
Po burzy wychodzi jednak słońce :) Jeszcze na rynku kryptowalut nie było tak, żeby ktoś stracił kasę na longach :) Pewnie, że zawsze może być ten pierwszy raz :) ale jeśli ktoś nie potrzebuję tej kasy na już to według mnie nie powinien sprzedawać (chyba że ktoś ma takie skoki ciśnienia że nie dotrzyma do wzrostów to sold :)
Sam osobiście nie znam łatwiejszego sposobu pomnażania pieniędzy niż inwestowanie w krypto :) - no chyba że do pomnażania zaliczyć można 4% w skali roku na mega lokacie.
Pozdrawiam i KEEP CALM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: preston » czwartek, 29 marca 2018, 23:33

Keep calm and jutro bedziesz miał kolejne - 10% w portfelu

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Macbak2 » piątek, 30 marca 2018, 00:07

reaktywa pisze: @Macbak2, jak przewidzenie spadku po takiej bańce było nie możliwe
@reaktywa, ja nie mówię, że przewidzenie spadku było niemożliwe, oczywiście że było możliwe. Po wzroście jest spadek, po spadku jest wzrost i tu ameryki nie odkryłeś :) Za to skala spadku była niemożliwa do przewidzenia. W normalnym przypadku, gdyby nie ta ewidentna manipulacja ceną przez grubych, regulacje, straszenie rządów ludzi i fakenewsy, to cena by tak nie spadła.

Nie dziw się, że Cię obrzucano błotem, jak mówiłeś o spadku ceny. Pewnie byłeś jednym z tych co podawali coraz niższe ceny bez podawania argumentów. Takie posty uznawane są za spam i analizę życzeniową. Byłeś traktowany jak osoba, która chce się obkupić taniej i po prostu straszy. Trzeba było dać konkretne argumenty i wykresy, a nie tylko coraz niższe kwoty.

Kolejna sprawa, ludzie tacy jak Ty ciągle piszą, że cena liska jest zawyżona. Nie istotne ile kosztował czy 140 zł, czy 50 zł czy 30 zł, ciągle według Was jest zawyżona. A ja się pytam czemu, bo według mnie jest zaniżona? Skoro taki Litecoin potrafi kosztować kilka stówek, to czemu Lisk nie miał by kosztować tej stówki? Moim zdaniem bez najmniejszego problemu może tyle kosztować, zwłaszcza jak wyjdzie Core, SDK i zacznie oferować znacznie więcej niż teraz.

Fakt, Ci co kupili po 100+ zł mogli sprzedać za 80 zł i teraz odkupić, ale nie zrobili tego, bo nie wiedzieli co będzie. I Sprzedawanie teraz jest bardzo ryzykowne.
Ostatnio zmieniony piątek, 30 marca 2018, 02:20 przez Macbak2, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BitVonZen » piątek, 30 marca 2018, 01:27

Eh kurcze panowie, nie ma się co kłócić. Teraz wszystko leci. Nie słuchajcie tych którzy twierdzą stanowczo że lecimy w dół i może za 2-3 lata longi wyjdą na zero.
Jeśli ktoś mówi że bańka musiała peknąć i że to było do przewidzenia to JA MU MOWIE ze ja przewiduje odbicie i trend wzrostowy. Tylko tak on i ja nie wiemy kiedy ma to nastąpić. Który z tych bohaterów przewidział że tego i tego dnia kurs zacznie spadać, .
Gdy kurs leci w dół to połowa pisze ze wiedzieli że tak będzie, tak qrwa ich wiedza AT i inne bajery. Kolego termitek i jemu podobni którzy twierdzą że wiedzieli że tak będzie to niech pochwalą się do ilu kurs lisk czy btc spadnie....

do 8-5-3-1 dolara!? A może Minus 5 -6-9-100-10000 i za każdego posiadanego liska będzie kara pozbawienia wolności. Głupie gadanie.
Za tym wszystkim stoi ogromna technologia która ma jeszcze większe możliwości które są w pewnych kręgach nie na rękę że opracowywanie tego jest szeroko dostępne.
Miałem dodać coś ciekawszego ale dałem sobie siana heh.
Do longow: sorry że nie w temacie ale proponuję poszperać i ogarnąć sobie temat Litu ( Lithium Li) dla prawdziwych longow

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: unmuted86 » piątek, 30 marca 2018, 04:02

Harmony pisze:Coś się w końcu dzieje na githubie, po 24 godzinach. Doszedł jeden problem

https://github.com/LiskHQ/lisk/issues/1795
Miałem się już tu nie wypowiadać ale baranie łby wolą się kłócić niż patrzeć na fakty, i nagle zrobiło się ponad 50% panowie idziemy na dno

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aruux » piątek, 30 marca 2018, 06:51

Noo panowie i panie robi się gorąco od wczoraj Lisk spadł o 16% już jest wart niewiele ponad 24zł. Sam nie wiem co myśleć o tym miażdżącym spadku... Szoruje dno i to totalnie... Dzisiaj pewnie zakupię troszkę Liska bo toż to za "darmo" jest w tym momencie więc trzeba korzystać z promocji. Będą jaja jak spadnie do kilkunastu złotych :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » piątek, 30 marca 2018, 07:47

preston pisze:Keep calm and jutro bedziesz miał kolejne - 10% w portfelu
biorac pod uwage ze japonia (fsa) ostro kosi gieldy i ich dokumentacje (zabezpieczenia), to po kursie btc widac, ze ciezko bedzie mu utrzymac poziom i ten rzeczywisty bedzie taki miedzy 5-9, wtedy kurs liska bedzie w przedziale 22-34zl :?

jezeli ludzie poprzenosza sie na inne gieldy, a u kitajcow to szybkie decyzje, moze ten kurs odreagowac, niewiele ale moze :|

przy tym co sie dzieje, kwietniowe wejscie liska na hinduska gielde zmieni tyle co nic (lekkie odreagowanie i utrzymanie poziomu), a wypuszczenie core beta, gamma i delta, czy finalnego produktu nie sprawi od razu odbicia do poziomu 100+vat przy tym kursie btc :roll:

sceptycznie do tego podchodze i staram sie miec ten sam poziom kapitalu, nie trzymam na sile, bo to bez sensu przy takich dynamicznych zmianach i nieuchronnej regulacji (gield), ale zonglerka, by przy tym samym poziomie wejscia miec wiecej tokenow juz tak :idea:

oczy :shock: wiscie teoretyzuje, wiec serdecznie pozdrawiam i zdrowych spokojnych swiat zycze lub stosunkowo udanego czasu wolnego jak kto woli ;)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kris-str » piątek, 30 marca 2018, 08:33

95% osób siedziących w krypto, nie ma nawet pojęcia jak kupić proste papiery wartościowe. Ba... Nie ma pojęcia jak policzyć roczną stopę zwrotu, albo koszty kredytu, które poniesie w ciągu roku (RRSO). Świadomość finansowa Polaków jest mierna. Dlatego nie dziwi mnie wróżenie ze szklanej kuli typu:
- ja uśredniam cały czas,
- to jest okazja dokupuję Liska,
- jak grubasy wjadą to kurs wzrośnie.

Gadanie jak na forach giełdowych na spółkach z NewConnect :) ludzie wchodzą dla szybkiego zarobku, a kiedy rynek ich zweryfikował to wielki płacz. Wtedy wchodzą na fora i "namawiają" pozostałych aby zachowywali się tak jak oni. Kiedy już usłyszą słowa aprobaty dla siebie i swojej racji są po prostu spokojniejsi. Czysta psychologia. Na rynku 5% to znajomość instrumentu, 10% zarządzanie kapitałem, a pozostałe 85% to psycha.

Sam jestem ciekaw jak rozwinie się temat kryptowalut. Mam kumpla, który za parę BTC kupił mieszkanie w Poznaniu (ok.80% z BTC pochodziło). Nie sprzedał na górce, bo za "zaledwie" 9 tys. zł/szt. Mimo to obecnie ma chyba większy spokój psychiczny, mieszkanie bez kredytu i zajmuje się codziennymi sprawami, pewnie "na boku" obserwując sobie BTC i inne altcoiny.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: RipRidah » piątek, 30 marca 2018, 09:05

Wy naprawde potrzebujecie już psychiatry .

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mateuszslus » piątek, 30 marca 2018, 09:14

a ja mysle ze nie bedzie wzrostu przeciez kazdy nie bedzie zarabial bo przeciez kazdy nie moze tylko te 10% ludzi zeby zabrac od tych 90%

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 30 marca 2018, 09:50

Istnieje chyba pewna zależność.... wydarzenia na lisku przypadały w większości w momentach kluczowych dla btc...nie zdziwie się jak będzie i tym razem..
Może to spekulacja, może to tylko moja opinia.... ALE czyżby team liska mając tyle funduszy może wpływać na...... kurs btc i podpasowywać pod to swoje wydarzenia?

Na btc mamy kluczowe momenty aż do końca marca...(duże prawdopodobieństwo mocniejszego odbicia - zakończenie trójkątów, klinów, dodatkowo chyba odwrócony RGR co może spotęgować wzrost) Core lada chwila czyzby połączenie tych dwóch "rzeczy"?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zwierciadło » piątek, 30 marca 2018, 13:20

... przed każdymi Świętami "oliwy do ognia" dolewa wypłata na fiaty Tych co coś zarobili ,a potrzebują na koszty związane z tym okresem ... u mnie w pracy kilka osób ma krypto ,a dwie z nich wypłaciły po parę tyś zł bo jadą na Święta w ALPY na narty ... od lat powtarzające się spadki przed 6 grudnia ,Wigilią ,Nowym Rokiem ... do tego spadek btc ... innych histeria ... resumując kumulacja ... ale sprzedaż obecnie to błąd ,który tu już merytorycznie był opisany przez kilku Kumatych forumowiczów ... WESOŁYCH ŚWIĄT ! a przede wszystkim zdrowia,zdrowia,zdrowia ....

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ramzes84 » piątek, 30 marca 2018, 20:31

Tonący brzytwy się chwyta.
Po takich spadkach to rzeczywiście nawet nie ma co sprzedawać.
Kolega jakiś czas wcześniej napisał że jesteście jak sekta :)
A ja powiem od siebie.
Jesli BTC nie odbije drugi raz od tych 6k to masakra będzie.
Większość tych krypto zostanie wbita w ziemię.
Ja osobiście wyszedłem na starcie miesiac temu albo lepiej. Może słusznie może nie..
Nadzieja w tych 6k.
Jeśli odbije to moim zdaniem lecimi na szczyt.
Jesli nie..
Wyjdzie na to ze to jednak bańka była.
Dmuchali.. i końcówka roku nagle każdy kowalski wiedział o krypto. Zrobił się szum w mediach i kowalscy dopchali kasy na koniec. I jeb. Spryciarze sprzedają kowalskim
jak widać do teraz.
Polecam każdemu myśleć realnie a nie życzeniowo.
I nie piszę tego dlatego że straciłem.
Na szczęście niewiele, patrząc na dzisiejsze ceny krypto.
Piszę ponieważ kilka razy czekałem aż cena zawróci...
Ostatnio zmieniony piątek, 30 marca 2018, 21:11 przez Ramzes84, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości