Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 19 stycznia 2021, 19:12

Może doczekacie się na kolejną bańkę o ile w ogóle taka będzie, bo przy tej to chyba zostaliście na peronie :D

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Przemko » wtorek, 19 stycznia 2021, 19:33

blink pisze: wtorek, 19 stycznia 2021, 19:12Może doczekacie się na kolejną bańkę o ile w ogóle taka będzie, bo przy tej to chyba zostaliście na peronie


Trafiłeś w punkt z tym peronem :), i jest duże prawdopodobnieństwo że masz rację, ale jeszcze ani bania się nie skończyła ani moment aby to zakładać.

Myślę że Lisk może (ale nie musi) jeszcze pokazać ale przecież wiadomo, że jak chcesz zwiększyć prawdopodobnieństwo wzorstów to kupuje się TOPki a nie Liska. Ale trzeba pamiętać że zazwyczaj trafiony shitcoin :) daje większy %.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 19 stycznia 2021, 19:56

Przemko pisze: wtorek, 19 stycznia 2021, 19:33Myślę że Lisk może (ale nie musi) jeszcze pokazać ale przecież wiadomo, że jak chcesz zwiększyć prawdopodobnieństwo wzorstów to kupuje się TOPki a nie Liska. Ale trzeba pamiętać że zazwyczaj trafiony shitcoin daje większy %.


Lisk dawał jeden z lepszych zwrotów w zeszłej bańce. W tej bańce nie będzie w czołówce z kilku powodów: Naprodukowane 40mln+ dodatkowych lsk, brak ukończonego projektu/sidechainów i brak marketingu. Taka jest moja opinia :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 19 stycznia 2021, 20:47

blink pisze: wtorek, 19 stycznia 2021, 19:12bo przy tej to chyba zostaliście na peronie
nie no spokojnie mój konik w ostatnich miesiącach to był LTC ;) Lisk powinien mieć jakiś fajny wzrost po korekcie btc dlatego moim zdaniem warto ciągle się nim interesować ale czy będzie to wielki comeback? ciężko powiedzieć

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 19 stycznia 2021, 23:11

Pomoc_potrzebna pisze: wtorek, 19 stycznia 2021, 15:02Lisk stał się stablecoinem.
Hehe, coś w tym jest :D Chociaż trzeba pamiętać, że rynki lubią się zmieniać :D Na razie Lisk jest mocny jak diabli :D Aczkolwiek widać wyraźnie, że potencjał jest, bo do euforii jest hen hen daleko :D W zasadzie euforia na Lisku wydaje się być niemożliwa już w otoczeniu altów robiących setki procent :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Leo77 » środa, 20 stycznia 2021, 12:34

Nikt dzisiaj nie pisze,że Lisk ma ochotę na wybicie?
Chyba wszyscy sprzedali i chcą taniej odkupić :)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: RevWolt » środa, 20 stycznia 2021, 13:25

Właściwie w porównaniu do innych altów które mam to lisk trzyma się całkiem dobrze, inne spadły ale lisk się ładnie odbił.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » środa, 20 stycznia 2021, 13:39

Jezeli mamy odbić na 40-50 miejsce w Coinmarketcap to chyba cena LSK ma byc okolo 5,5 dolca.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » środa, 20 stycznia 2021, 13:41

RevWolt pisze: środa, 20 stycznia 2021, 13:25 Właściwie w porównaniu do innych altów które mam to lisk trzyma się całkiem dobrze, inne spadły ale lisk się ładnie odbił.
Hehehe, a jak inne robiły setki procent w ostatnim roku to ile zrobił Lisk? :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 20 stycznia 2021, 13:45

blackraijin pisze: środa, 20 stycznia 2021, 13:41Hehehe, a jak inne robiły setki procent w ostatnim roku to ile zrobił Lisk?


Pierwszy wzrost od roku a oni już widzą go w top 50. Niech wpierw utrzyma się na 1 stronie :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: chciwyszczur » środa, 20 stycznia 2021, 14:49

Od kilku stron wątku panuje tutaj grobowa atmosfera. Trudno myśleć pozytywnie gdy nasz wspaniały LSK zamiast dać przyzwoicie zarobić osuwa się w otchłań :) A miał zagrozić ETH... Wszystko tak ładnie wyglądało na kolejnych konferencjach. Przyznam się, że mam silny sentyment do liska i cyklicznie co jakiś czas skupuję kilka sztuk. Nie trzymam długo, zbywam na podrygach. Myślę, że wiecie o czym mówię. To uczucie kiedy nie możesz uwolnić się od danego coina bo kiedyś tam w przeszłości dał zarobić. I taka jest właśnie moja relacja z LSK. Chcę zapomnieć a nie mogę. A trzeba przyznać, że są na rynku ciekawsze alternatywy.

Obecne wejście na poziomie średnio 4,4 zł za sztukę. Zauważyłem pewne poziomy po których LSK się porusza. Ostatnio np. lubi podgryzać okolice 5,4. Kilka razy w ostatnim czasie następowały poważniejsze skupy na tym poziomie. Po przebiciu 5,4 silniejszy opór widziałbym w okolicach 6 zł, też już nieco podchrupany. A i jeszcze rzucę truizmem, że przy tym wszystkim trzeba obserwować BTC, na którym obstawiam obsuwkę. Acz nie dałbym sobie nic za to uciąć.

Kiedyś LSK nazywany był ulubionym coinem Polaków. Pamiętacie? Był tutaj taki gościu na forum (chyba miał nick PIRAT czy jakoś podobnie), który nawet postulował budowanie polskiego kapitału co miało polegać na....... skupowaniu LSK. Taki śmieszny film zamieścił na youtubie. Siedział zamaskowany i prawił morały. Zresztą wątek LSK zawsze posiadał pewien walor humorystyczny :)

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hazi » środa, 20 stycznia 2021, 17:03

Chyba pompa Bitek dostaje po dupie. A LSK coraz więcej ludzi kupuje. Po drugie przy spadku utrzymuje pozycję. Ja robię stopa lossa i będzie bezpiecznie.Ale widziałem goscia co kupił 50 tys liskow na Binance.Ale i tak może być ogólnie lipa.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » środa, 20 stycznia 2021, 17:30

co to jest 50k LSK na binance :lol: co nie zmienia faktu, ze BTC nie pociagnal LSK na dno, poza tym kazda kolejna 1D zakrywa knot poprzedniej, przy takiej korelacji, w momencie potwierdzenia impulsu chocby lokalnego na BTC LSK powinien zrealizowac moj target, na ktorym bede myslal o sprzedazy xD poki co trzeba czekac na reakcje na poziomie 1,52 dopieto po wybiciu 1,8 mozna marzyc o 2-3$



dzisiaj powinno sie okazac, czy kolejne wybicie bedzie zgaszone na LSK jak pet (mowa tu o podbiciu do 1,5$), amagacostam wrzucal ciekawy wykres z ma

jesli chodzi o BTC to sam nie wiem, czy ten podjazd mozna uznac za test LT :P ja na BTC mam mala pozycje na x 3, wiec nawet SL nie ustawialem


przypominam, ze zasieg techniczny LSK to 1,8$ korekty 1:1, poki co walneli w w/w opor
Ostatnio zmieniony środa, 20 stycznia 2021, 18:36 przez Vetz, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hazi » środa, 20 stycznia 2021, 18:10

Ciekawe no zobaczymy. Trzeba poprzeczkę stop loss walić i będzie ok

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 20 stycznia 2021, 18:28

jak tam leci liskomaniaki? 8-)

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hazi » środa, 20 stycznia 2021, 19:10

Chyba bedzie falstart myślałem że wypierdzieli jak nano a tu zonk

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: laki666 » środa, 20 stycznia 2021, 19:36

witam
tak jak zwykle do 5,7
i dół to jest już irytujące

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: chciwyszczur » środa, 20 stycznia 2021, 20:07

laki666 pisze: środa, 20 stycznia 2021, 19:36tak jak zwykle do 5,7
i dół to jest już irytujące


Zgoda i tak jak pisałem kilka postów wyżej okolice niepełnych sześciu złotych stanowią, w mojej ocenie, poziomy opór. W ostatnim czasie LSK już trzeci raz zapuszcza się w te rejony. Stara zasada mówi, że im dany próg częściej podgryzany tym staje się słabszy.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jasio92 » środa, 20 stycznia 2021, 21:09

tyle, że lisk takich oporów w drodze do wymarzonych 5$ ma mnóstwo, nie mówiąc już o ATH, które realnie patrząc jest nie do osiągnięcia. W stosunku do BTC szoruje dno dna. W stosunku do $ czy PLN odbija się od dna jak piłka bez powietrza. Cały czas siedzi w trendzie spadkowym od hmmmm 3 lat? Sam z sentymentu trzymam troche LSK, ale jak sobie zadaje pytanie "po co?" to odpowiedzi nie znajduje. Jedynie to, że średnia zakupu jest w okolicach 6 PLN.
Podziwiam wszystkich co rysują rakiety i wybicia, niestety patrząc w przeszłość żadne się nie sprawdziły. Lisk uczy wytrwałości i pokory. Życze wszystkim żeby LSK wspominali dobrze :D
Szkoda tylko ludzi co się załadowali po kosmicznych cenach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: chciwyszczur » środa, 20 stycznia 2021, 22:46

Jasio92 pisze: środa, 20 stycznia 2021, 21:09tyle, że lisk takich oporów w drodze do wymarzonych 5$ ma mnóstwo, nie mówiąc już o ATH, które realnie patrząc jest nie do osiągnięcia.


Święte słowa. Ważne aby założyć sobie właściwy cel i nie myśleć życzeniowo. Czy Lisk zaliczy ATH? Wątpię. Czy będzie łamał kolejne opory? Wierzę, że tak. Dla mnie kluczowe poziomy przy których będę zastanawiał się co dalej to 1,8 $ i potem 2,4 $. Nie myślę o żadnym lambo a raczej o fajnym procencie z hmm.."inwestycji".
Jasio92 pisze: środa, 20 stycznia 2021, 21:09Sam z sentymentu trzymam troche LSK, ale jak sobie zadaje pytanie "po co?" to odpowiedzi nie znajduje.


Mam tak samo. Słabość do coina, który pozwolił coś tam kiedyś zarobić. Raz na jakiś czas do niego wracam :P Na poprzedniej bańce szczerze wierzyłem w Kordka. Sprawiał wrażenie energicznej osoby, która wie czego chce. Późniejsze jego ruchy oraz postępowanie członków teamu zburzyły mi tę idyllę.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości