Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » poniedziałek, 5 kwietnia 2021, 06:30

wolfski54 pisze: niedziela, 4 kwietnia 2021, 12:12Czy po przekroczeniu okolo 27zł możemy spodziewać się korekty?

Jak ETH odpali to może polecieć sporo wyżej i zaczną się wzrosty na altach. Na razie widać, że cena jest pilnowana, żeby nie poleciała w górę i ktoś chce wykupić słabe ręce, więc kilka dni i ETH powinno ruszyć, bo jest bardzo niedowartościowane. Celowałbym w okolice 5000$ do nawet 7000$ najpóźniej do maja/czerwca, ale myślę, że już w kwietniu powinno odpalić.
Widać od dłuższego czasu konsolidację na większych krypto i lecą trochę bokiem, co oczywiście też jest bardzo dobre, bo kapitał idzie w mniejsze alty.
Jak ETH wybije chociaż na 3000$ i wybroni ten poziom to już znak, że zaraz ruszy reszta altów.
ETH powinno osiągnąć w tej hossie okolice poziomów BTC z poprzedniej hossy.

Dux
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 4 marca 2020
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Dąbrowa G

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dux » wtorek, 6 kwietnia 2021, 10:53

Póki Bitcoin będzie skakał góra dół trochę poczekamy, komuś się nie śpieszy do wzrostów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 6 kwietnia 2021, 23:01

wolfski54 pisze: niedziela, 4 kwietnia 2021, 12:12 Czy po przekroczeniu okolo 27zł możemy spodziewać się korekty?
Fajnie byłoby wbić 30PLN, bo tyle wychodzi technicznie z bitbejowskich wykresików :D Aczkolwiek 80-100PLN jako korekta 0.625 fibo retracement powinna się dokonać jeśli ten poziom zostanie przebity to już powinno iść jak z płatka :D Pamiętajmy także, że Lisk już jest store of value inflacja 2% rocznie :D
Spoiler:

Przyjacielska przypominajka sprzed półtorej roku :D
anagamidev pisze: wtorek, 15 października 2019, 09:44 All engines running :D
Obrazek

@Ishias czy się podniecam, jestem spokojny jak zawsze :D Aczkolwiek chciałbym, żeby to gówno liskowe wybiło w końcu wiadomka :D Teraz roczna inflacja to będzie 6307200 Lisków, czyli 5%(BTC mając 4% potrafił poprawić w tym czasie swoje ATH z 1.2k$ do 20k$, analogia do Lisk, to byłoby 2333PLN ) :D A w ostatnim roku przybyło 9460800 Lisków :D W późniejszych latach to będzie 3153600 Lisków rocznie czyli za rok inflacja to będzie poniżej 2.5% i będzie spadać :D Teoretycznie jeśli w Polsce mamy inflację 1-4% to Lisk może okazać się świetnym store of value, tym bardziej, że Polski Złoty miał denominację 25 lat temu, a średnia żywotność waluty to 20-30 lat z tego co kojarzę, więc może zdarzyć się jakaś hiperinflacja wkrótce :D Oczywiście zakładając, że jest szeroka dystrybucja, a nikt większość nie będzie chciała sprzedawać na stracie :D

W sumie to może się ostatecznie okazać, że ATH na Lisku nigdy nie zostanie wbite, albo dopiero gdzieś za 2-4 lata, ale w tym czasie Lisk może np. robić jakieś bańki typu 3PLN do 30PLN(100-1000%), 2PLN do 20PLN, czy 1PLN do 10PLN, w zależności gdzie ten kurs tam będzie robił dołki :D Dlatego wg. mnie jeśli komuś zależy na tym coin'ie i nadal nie sprzedaje, a kupował na wyższych cenach to powinien zacząć właśnie tradować i uśredniać :D Bo raz, że wtedy robi wolumen, a jak jest wolumen to giełda nie ma mandatu, żeby takiego coin'a delistować, dwa, że w takim wypadu nie musimy mieć żadnego ATH, żeby wyjść na zero czy pięknie zarobić i pomnożyć kasę :D Oczywiście trzeba dobrze sobie to rozplanować, gdyż wg. mnie w pesymistycznym scenariuszu Lisk może spaść do 0.18PLN :D
Spoiler:
Ale zauważmy, że tam też może odbijać srogo np. wcześniej dobić z 0.20PLN do 0.80PLN(+300%) i dopiero tam gdzieś spaść do 0.18PLN i później już rura w kosmos, ale też pewnie będzie z korektami typu 20-40% :D
Jeszcze jest kwestia grubasów, oni mogą mieć sporo Liska zakumulowanego już :D Dużo osób fiksuje się, żeby znaleźć dołek, ale ktoś na tym dołku musi chcieć sprzedać, a kto sprzeda, to pewnie do końca życia będzie tego żałował, jeśli Lisk faktycznie odpali :D No, ale taki grubas czy kilka grubasów, mogą faktycznie akumulować Lisk w jakimś tam zakresie powiedzmy od 20PLN w dół, więc oni muszą wymęczyć bagholderów, doprowadzić ich do wątpliwości rezygnacji, żeby się wyprzedali :D
Spoiler:
W tym momencie rozpoczyna się fala c. Jest to etap najbardziej wyczerpujący finansowo i psychicznie inwestorów. Wcześniejsze optymistyczne oceny przyszłości nie zostają potwierdzone w danych finansowych spółek i wskaźnikach gospodarczych. Mało tego, w trakcie kontynuacji spadków na rynek dociera coraz więcej negatywnych prognoz na przyszłość. Inwestorzy boją się kontynuacji spadków i choć wiedzą, że sprzedają akcje poniżej jej rzeczywistej wartości, wolą ograniczyć straty. W tak fatalnych nastrojach po wielu miesiącach lub latach docieramy do dna bessy, by znowu rozpocząć pięć kroków hossy.
Grubas zakumuluje powiedzmy 50 milionów Lisków w cenach 0-20PLN, a później może łatwo spompować kurs np. do 30PLN i to wszystko rozdystrybuować, gdzie ludzie będą wchodzić już na potwierdzonym trendzie, więc popyt będzie :D
Spoiler:
Wymazywanie pisze: piątek, 27 września 2019, 19:29zmianę trendu bym widział dopiero po pokonaniu rejonów typu 8$.
Ok, a co takiego wpływa na zmianę trendu? :D I później będzie już rosło? I do ilu? Do 100$? :D Przecież Lisk będzie takim samym shit'em nic niewartym jak teraz, prawda? :D 8$ to 30PLN, czyli z tych cen to 1000% prawie :D Dlatego ja z tej perspektywy, wiedząc, że są tacy ludzie, którzy grają pod magiczne odwrócenie trendu akumuluję sobie i uśredniam oraz wiem, że po przebiciu 8$ @Wymazywanie będzie ode mnie kupował bardzo chętnie :D
No i to trochę przeczy decentralizacji, więc albo sami zaczniecie tradować, albo liczycie na grubasa, że Wam zrobi pompkę, ale tak czy siak w tym drugim przypadku to grubas będzie wygranym, on ryzykując dużo, chce zarobić dużo, reszta czyli większość zostanie ubrana i pewnie ostatecznie straci, ok. 90% jak mówią legendy i statystyki :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 7 kwietnia 2021, 06:48

anagamidev pisze: wtorek, 6 kwietnia 2021, 23:01Fajnie byłoby wbić 30PLN, bo tyle wychodzi technicznie z bitbejowskich wykresików Aczkolwiek 80-100PLN jako korekta 0.625 fibo retracement powinna się dokonać jeśli ten poziom zostanie przebity to już powinno iść jak z płatka Pamiętajmy także, że Lisk już jest store of value inflacja 2% rocznie


Store of value na 2 miesiące jak bańka pęknie :lol: Dzisiaj rośnie każde gówno i niestety lisk wśród nich najmniej :roll: Naganiaj ciemnotę naganiaj :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 7 kwietnia 2021, 07:38

@blink no cóż, wielcy guru tego forum twierdzą, że dopiero po przebiciu 8$ zabawa się zacznie, a już niewiele brakuje :D Kupuj póki jeszcze nie wystrzeliło :D ATH czeka i jest nieuniknione :D 1000PLN za liska będzie jak bum cyk cyk :D


Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 30 marca 2021, 06:23 @maly_ZE patrz stopka :D Ale technicznie bezpiecznie 280PLN jest nieuniknione :D


Przypominajka :D
Spoiler:
anagamidev pisze: czwartek, 18 marca 2021, 00:44
gibbs pisze: środa, 17 marca 2021, 13:47 Ruszył pociąg🚂
15 PLN pociąg odjeżdża :D

Spoiler:

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » środa, 7 kwietnia 2021, 19:04

@anagamidev - nie zapominajmy przy tym, że próg 1000 PLN to około 260 USD, czyli przy 260 tys. USD za Bitcoina to jest 100 tysięcy satoshi. To jest zaledwie 25% ATH pary LSK/BTC.

Obecna cena Liska wynosi zaledwie 2.5% szczytowej wartości względem BTC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 7 kwietnia 2021, 20:17

Yoda wszystko spoko tylko nie rozumiem czemu ty patrzysz na lsk/btc ? Przecież zakładając,że chcemy aby Lisk był w FIATACH 1000 zł a nie w parze LSK/BTC. Cena 1000 zł może zostać osiągnięta tylko i wyłacznie gdy będzie kapitał FIATÓW szedł na kapitalizacje LISKA co ATH było 4 mld przy 120 mln tokenów to teraz coś około 5 mld powinno być aby było ATH LISKA. Mnie obchodzą FIATY ja wychodzę do PLN bo za nie kupiłem Liska. LSK/BTC będzie odzyskiwał gdy BTC będzie tracił dominację i kapitał będzie szedł z niego w alty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 8 kwietnia 2021, 12:32

Pomoc_potrzebna pisze: środa, 7 kwietnia 2021, 20:17Yoda wszystko spoko tylko nie rozumiem czemu ty patrzysz na lsk/btc ? Przecież zakładając,że chcemy aby Lisk był w FIATACH 1000 zł a nie w parze LSK/BTC. Cena 1000 zł może zostać osiągnięta tylko i wyłacznie gdy będzie kapitał FIATÓW szedł na kapitalizacje LISKA co ATH było 4 mld przy 120 mln tokenów to teraz coś około 5 mld powinno być aby było ATH LISKA. Mnie obchodzą FIATY ja wychodzę do PLN bo za nie kupiłem Liska. LSK/BTC będzie odzyskiwał gdy BTC będzie tracił dominację i kapitał będzie szedł z niego w alty.

Bo ludzie bardziej grają pod parę LSK/BTC niż LSK/USDT:
https://i.imgur.com/iEiRYJd.png
Zresztą dla wielu (w tym dla mnie) alty nie służą do pomnażania fiatów tylko do pomnażania BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 8 kwietnia 2021, 13:07


0.00027666 BTC ~ 15.69 USDT :D
0.00049182 BTC ~ 27.90 USDT :D (107.1PLN)
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoProfesor » czwartek, 8 kwietnia 2021, 14:05

Pleasek89 pisze: czwartek, 8 kwietnia 2021, 12:32Bo ludzie bardziej grają pod parę LSK/BTC niż LSK/USDT:
https://i.imgur.com/iEiRYJd.png
Zresztą dla wielu (w tym dla mnie) alty nie służą do pomnażania fiatów tylko do pomnażania BTC


Czyli koniec wzrostów i głęboka korekta?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 8 kwietnia 2021, 16:42

KryptoProfesor pisze: czwartek, 8 kwietnia 2021, 14:05 Czyli koniec wzrostów i głęboka korekta?

Dlaczego? Ta linia zostanie kiedyś przebita, teraz jesteśmy o włos.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » czwartek, 8 kwietnia 2021, 19:15

Pomoc_potrzebna pisze: środa, 7 kwietnia 2021, 20:17 Yoda wszystko spoko tylko nie rozumiem czemu ty patrzysz na lsk/btc ?

Bo para do BTC pozwala nam ocenić, czy kryptowaluta jest niedowartościowana, czy przewartościowana. Bez patrzenia na USD czy PLN.

Lisk jest mocno niedowartościowany (trochę ponad 2.5% ATH), natomiast taki Dogecoin jest przewartościowany (dość blisko ATH do BTC).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 29
Rejestracja: 12 kwietnia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dzudok1974 » piątek, 9 kwietnia 2021, 05:34

Myślę że w tym roku zobaczymy jeszcE za lisa ponad 200pln tak na miękko....pozdr cierpliwych

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » piątek, 9 kwietnia 2021, 08:17

Ja myślę że zobaczymy 487zl. Pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 9 kwietnia 2021, 09:56

maly_ZE pisze: piątek, 9 kwietnia 2021, 08:17Ja myślę że zobaczymy 487zl. Pozdrawiam.

Odstaw piguły albo bierz 1/4 :D

dzudok1974 pisze: piątek, 9 kwietnia 2021, 05:34Myślę że w tym roku zobaczymy jeszcE za lisa ponad 200pln tak na miękko....pozdr cierpliwych

Czymś poprzecie te swoje predykcje czy tylko życzeniowością?


Uważajcie, bo Kordek pewnie szykuje swoje bagi by wam zrzucić znów na górce. Miał sprzedawać według swojej listy, ale każdy już wie, że słowa nie dotrzymuje tak jak z projektem tak i ze sprzedażą swoich lisków.

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » piątek, 9 kwietnia 2021, 12:39

Ciekawe co będziesz gadal jak wbije ATH.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » piątek, 9 kwietnia 2021, 12:46

@blink
Zgadzam się.

Osobiście kupiłem trochę liska spekulacyjnie po ok. 13-14zł za sztukę i gram aktualnie pod to:
Obrazek

Zakładając, że Bit trochę wzrośnie byłaby to cena za liska po ok. 35-40 zł na sztukę. Sprzedaję i zapominam o projekcie nawet biorąc pod uwagę, że ceny mogą pójść znacznie wyżej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 9 kwietnia 2021, 13:23

7$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » piątek, 9 kwietnia 2021, 17:43

Fajnie wygladaja wzrosty ale kurcze, ciekawe kiedy LSK bedzie gotowym projektem.
Poki co to ciągle poza top100, przypominam ze pare lat temu był w top10.

Teraz ma kilka konkurencyjnych krypto i trochę zjebany image przez rimnbimbing.
Odzyskanie zaufania przez inwestorow wierzacych w projekt nie bedzie takie latwe, poki to mamy mrzonki i wzrosty spowodowane hossą.
To juz bylo, nic nowego nie ma

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 9 kwietnia 2021, 17:48

maly_ZE pisze: piątek, 9 kwietnia 2021, 12:39Ciekawe co będziesz gadal jak wbije ATH.


Rzucasz jakimiś cenami, to pytam skąd to wziąłeś? U wróżki byłeś czy jak? :D Ja uważam że ceny ATH nie zobaczymy. Kordek już o to zadba jak wypi**** milion lisków to wam łby pourywa :D Jak będzie - czas pokaże. Nikomu źle nie życzę, po prostu tylko ostrzegam bo dużo ludzi się na tym shicie przejechało.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości