Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 17 listopada 2018, 09:25

Kopdzius pisze:
blink pisze: Więcej już Ci nie odpisuje bo robimy śmietnik z wątku - w tym akurat jesteś dobry.
Słucham, podaj swoje mądre argumenty na wzrosty, oraz powiedź wszyskim co się takiego ciekawego dzieje w projekcie ? Całą polska na Ciebie patrzy.
Nie pisałem teraz nigdzie o wzrostach - sam masz jakieś problemy z czytaniem.

Chłopaki ciężko pracują nie tylko z kodem ale odnosząc się tylko do tego dowodem są chociażby publikacje z 4 ostatnich dni: Lisk Core 1.2.1, Hub 1.6.0, Mobile 0.5.0, Elements 1.1.1 + Elements 1.1.2, Commander 2.0.0
Tak jak powiedziałem Ludzie będą sprzedawać bo idą święta to jest wystarczający argument za tym aby cena jeszcze spadła niżej.
Na karpia? W zeszłym roku przed świętami zaczęły się wzrosty więc argument z d***.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: -68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzius » sobota, 17 listopada 2018, 09:31

blink pisze: Chłopaki ciężko pracują nie tylko z kodem ale odnosząc się tylko do tego dowodem są chociażby publikacje z 4 ostatnich dni: Lisk Core 1.2.1, Hub 1.6.0, Mobile 0.5.0, Elements 1.1.1 + Elements 1.1.2, Commander 2.0.0
Fajnie, super sobie z tweetera skopiowałeś te informację. To teraz osobo która tak dużo wie o projekcie, wytłumacz mi co to w nim zmienia ? Jakie nowe funkcję i usprawnienia otrzymał projekt ? Jak to wpływa na jego użyteczność ?

Co do świąt, to od grudnia mamy bessę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 17 listopada 2018, 09:41

Kopdzius pisze: Co do świąt, to od grudnia mamy bessę.
BTC - 1 grudzień 9400 do 20k to jeszcze trochę,
Lisk - 1 grudzień - 25 zł; szczyt 7 stycznia - 140zł ...
Jaka bessa od grudnia?
Kopdzius pisze: Fajnie, super sobie z tweetera skopiowałeś te informację. To teraz osobo która tak dużo wie o projekcie, wytłumacz mi co to w nim zmienia ? Jakie nowe funkcję i usprawnienia otrzymał projekt ? Jak to wpływa na jego użyteczność ?
Pewnie że skopiowałem, myślisz ze teraz będę Ci artykuły pisał? Wszystko masz napisane wystarczy tylko zajrzeć na ich stronę/blog i githuba.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 17 listopada 2018, 09:42

Strasznie irytujące są komentarze niektórych osób...
Jakby lisk był sam w tej bessie.

Sprzedałeś przy 15zł 100% lisków. Czyli nawet nie naszczycie zeszłorocznej czerwcowej górki ,także niewykorzystałeś wrześniowej hossy w żaden sposób jest się czym chwalić. :roll:

Ja tam po cichu liczę ,że na święta będzie fajny prezent w postaci min.+100%

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: -68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzius » sobota, 17 listopada 2018, 09:46

szlagaag pisze: Jakby lisk był sam w tej bessie.
To wy cały czas piszecie "Kupujcie bo lada moment TO DE MUN własnie wybiło 10 dno na lisku lada moment jeszcze tylko chwileczka", chwile później są nadal spadki i tak od 5 USD. TO NAJLEPSZY MOMENT NA WEJŚCIE, TERAZ TYLKO TERAZ TRZEBA UŚREDNIAĆ ! A za rok się obudzicie z ręką w nocku po uśrednianiu ceny gdy będzie za mniej niż 1 usd.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 17 listopada 2018, 09:48

Kopdzius pisze:
szlagaag pisze: Jakby lisk był sam w tej bessie.
To wy cały czas piszecie "Kupujcie bo lada moment TO DE MUN własnie wybiło 10 dno na lisku lada moment jeszcze tylko chwileczka", chwile później są nadal spadki i tak od 5 USD. TO NAJLEPSZY MOMENT NA WEJŚCIE, TERAZ TYLKO TERAZ TRZEBA UŚREDNIAĆ ! A za rok się obudzicie z ręką w nocku po uśrednianiu ceny gdy będzie za mniej niż 1 usd.
To nie musisz liska przecież kupować. Dokupuj i uśredniaj sobie co chcesz na jeden... wyjdzie.
Z tym ,że jeżeli lisk okaze się być taki jak według planów ,to będzie podobnie jak z ETH w 2016.
Czyli osiągnie ,najwięcej % względem innych coinów. A Ty bedziesz zapakowany bublem tymu GAME ,którego nic nie czeka.
Więc zrobi progres % względem wzrostów btc.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 17 listopada 2018, 09:49

hahahaahahaha ,,Witam wracam po dwóch miesiącach'' No myślalem,ze jebne, hahhahaha co za as. Nie no nikt nic nie wie.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: -68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzius » sobota, 17 listopada 2018, 09:52

szlagaag pisze: jak według planów ,to będzie podobnie jak z ETH w 2016.
Czyli osiągnie ,najwięcej % względem innych coinów.
Słowo klucz WEDŁUG PLANÓW, powodzenia :) Ja tylko ostrzegam, kolejny raz żeby później nie było płaczu.
Moje oficjalne oświadczenie - Z Liska już nic nie będzie, projekt stoczy się na dno osoby załadowane na górce mogą już zapomnieć o tym że odzyskają 100%. Jeżeli będzie inaczej wrzucę na youtube oficjalne przeprosimy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 17 listopada 2018, 09:55

Kopdzius pisze:
szlagaag pisze: jak według planów ,to będzie podobnie jak z ETH w 2016.
Czyli osiągnie ,najwięcej % względem innych coinów.
Słowo klucz WEDŁUG PLANÓW, powodzenia :) Ja tylko ostrzegam, kolejny raz żeby później nie było płaczu.
Moje oficjalne oświadczenie - Z Liska już nic nie będzie, projekt stoczy się na dno osoby załadowane na górce mogą już zapomnieć o tym że odzyskają 100%. Jeżeli będzie inaczej wrzucę na youtube oficjalne przeprosimy.
W każdym projekcie który Cie nie interesuje, nie masz coinów, nie zamierzasz kupić - siedzisz i trollujesz? Tak nisko cenisz swój czas? Świata nie zbawisz, w misjonarza się nie baw.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: -68
Reputacja postu: 
-40
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzius » sobota, 17 listopada 2018, 09:58

blink pisze: Świata nie zbawisz, w misjonarza się nie baw.
Dalej naganiajcie na shitcoiny które nie mają żadnej wartości i użyteczności, ani nawet przyszłości. To jest mój ostatni post, widzimy się w Luty 2019 :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » sobota, 17 listopada 2018, 10:37

Skoro jesteś taki pewny, że:
Kopdzius pisze: Z Liska już nic nie będzie, projekt stoczy się na dno osoby załadowane na górce mogą już zapomnieć o tym że odzyskają 100%
Kopdzius pisze: znikłem z rynku, holderzy radze sprzedać liska bo już NIC Z TEGO PROJEKTU NIE BĘDZIE były już 3 pompki i koniec, projekt zostanie zapomniany
To czemu go kupowałeś?
Kopdzius pisze: pamiętam jak się ze mnie śmiali wszyscy jak sprzedałem liska za 15zł i zarobiłem na tym 100%
Skąd wiedziałeś, że zdołasz zarobić jeszcze 100%? Skoro byłeś/jesteś taki pewny śmierci projektu?
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 17 listopada 2018, 10:45

@Kopdzius, równie dobrze ja czy ktoś inny może napisać, że będzie po 100 zł... po czym "wycofać się z rynku" i pojawić się po X czasie ze stwierdzeniem "a nie mówiłem?" :)

Twoje posty to chybił trafił - element losowości TYLKO I WYŁĄCZNIE.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 17 listopada 2018, 11:22

Wszystkim chodzi o zarobek...a to czy projekt będzie czy nie... cena i tak urośnie...
Chociażby patrząc na orderbook na binance podbicie kursu o 0.30$ to na prawdę groszowa sprawa.
(0.30$= 1zł = zarobek w postaci ilości posiadanych lsk)
Więc czas na wzrosty będzie prędzej czy później ,jak duże to się okaże.
Na razie to bitcoin musi się ogarnąć i pójść w jakimś kierunku ,osobiście chciałbym żeby spadł
solidnie spadł by jeszcze mocniej mógł się odbić.

Mówienie ,że coś nie urośnie na rynko krypto nie ma racji bytu. (Jak wysoko i na jak długo)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 17 listopada 2018, 11:33

On nawet nie wie że na Lisku już bazują projekty :lol: Ale niech lepiej nie wie i wróci w 2019 drapiac się po głowie że mógł wejść spowrotem 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 17 listopada 2018, 11:36

@szlagaag, @Harmony,
panowie jest nadzieja na wzrosty i to myślę całkiem spora :)

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 63#p537463

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 17 listopada 2018, 11:42

@Dovakhiin, widziałem ;) Nawet New06 urosły ostatnio małe rogi :D
Może być też tak że cały 2019 to będzie rok akumulacji i konsolidacji, a dopiero 2020 będą byki

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » sobota, 17 listopada 2018, 11:49

Dovakhiin pisze: @Kopdzius, równie dobrze ja czy ktoś inny może napisać, że będzie po 100 zł... po czym "wycofać się z rynku" i pojawić się po X czasie ze stwierdzeniem "a nie mówiłem?"
To jest recepta na zostanie guru Bitbatowców.
1. Załóż dwa konta na forum/reddicie//bitcointalk/whatever
2. Na jednym koncie pisz że spadki, dramat, oszustwo, lisk scam, cena do zera
3. Na drugim pisze 'to the moon', niedługo $100, BTFD, kupujcie bo promocja.
4. Zamilknij na parę tygodni/miesięcy/rok
5. Uaktywnij się kiedy któryś scenariusz się sprawdzi - bądź guru. :ugeek:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 17 listopada 2018, 12:22

Kopdzius pisze: Witam wracam po 2 miesiącach To ja osoba która dwa miesiące temu ostrzegała że lisk będzie po 1 USD pamiętacie ? I co głupio wam teraz ? Osoby typu anagamidev powinny dostać bana, codziennie tylko widzę wpis "TU DE MUN" mamy już 10 dno to teraz musi być lisk "TU DE MUN" nie nie będzie tu den mun ... BTC poleci jeszcze dużo mocniej, zbliżają się święta dużo ludzi będzie chciało odzyskać cash przed końcem roku, jeszcze w tym roku zobaczymy BTC po 3k USD, a liska za mniej niż 1USD. Dwa miesiące temu przewidziałem że lisk będzie zmierzać do 1 USD to nikt nie słuchał. Dalej sobie siedźcie na tej grupie wzajemnej adoracji i wsparcia osób które zainwestowały na górce, pamiętam jak się ze mnie śmiali wszyscy jak sprzedałem liska za 15zł i zarobiłem na tym 100%, i znikłem z rynku, holderzy radze sprzedać liska bo już NIC Z TEGO PROJEKTU NIE BĘDZIE były już 3 pompki i koniec, projekt zostanie zapomniany. Trudno musicie pogodzić się ze stratą pieniędzy, czekajcie na luty 2019 w tedy będziecie żałować że mnie znów nie posłuchaliście.
Piszesz nieprawdę, bo często zaznaczałem, że Lisk może spaść do 0. Wg. mnie bardzo dobry moment na zakupy długoterminowe, a cała niecka, która się tworzy na wykresie w zakresie 0-10PLN może być dnem kiedy już zobaczymy ceny rzędu 300PLN-3000PLN na kolejnej hossie. Poza tym na swoich wykresach, które tutaj wstawiam wręcz dokładnie wyznaczyłem gdzie może spaść kurs - trójkąt zniżkujący. Po prostu rynek jest bearish i zrealizował się niedźwiedzi scenariusz nic wielkiego :D Piszesz, że będzie po 1$ ok, to czekam na to, pytanie tylko kto będzie chciał sprzedawać na takiej cenie :D Poza tym jeśli piszemy o możliwych dołkach, to piszmy też o możliwy późniejszych szczytach :D Bo właśnie tacy jak Ty niby chcąc innych uchronić przed stratą, właśnie jeszcze bardziej nakręcają rynek na spadki i powodują, że ludzie właśnie wyprzedają się w najlepszych momentach, a później kupują dopiero gdzieś dużo dużo wyżej :D Na crypto jest tak, że w ciągu 1-2 mięsięcy wahania góra(100-500%) dół(-50-90%) nie są niczym dziwnym :D Poza tym RSI jest i tak już mocno schłodzone na 1d, zwykle jest to najlepszy moment na zakupy nawet jeśli cena jeszcze trochę spada :D A i jeszcze jak w grudniu mają wejść jakieś instytucje, bakty czy inne etefey dupetefy, to raczej, żeby Wam już sprzedać coś co kupili dużo dużo niżej :D Być może teraz jest to dużo dużo niżej, skoro to ma się wydarzyć wkrótce :D
Wykres sprzed kilku tygodni, który tutaj wstawiałem:


RSI na 1w też mocno schłodzone :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nozib » sobota, 17 listopada 2018, 16:54

Kopdzius skoro sprzedales swoje liski i tak strasznie wątpisz w powodzenie liska,to po co tutaj tak zaciekle się udzielasz i ostrzegasz,namawiasz innych na sprzedaż? Chcesz się dowartościować i czekać później na oświadczenie od innych jaki to prorok jesteś i wiedziałeś ze tak będzie? Wszystko wali na ryj,wiele krypto testuje dołki albo je przebija,ale Ty się uparłeś na liska. 90-95% krypto to niedziałające produkty na dzień dzisiejszy,wiec wszystkie je pewnie szlag trafi idąc twoim tokiem myślenia. Wydaje mi się,ze osobiście czekasz na tego 1$żeby wejść,tylko ze cena musi spaść. A jak wiadomo,Polacy trochę tego liska trochę maja,wiec może idą się zbić cenę w jakimś stopniu. Ale to tylko takie moje skromne zdanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 marca 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lith » sobota, 17 listopada 2018, 17:25

Osobiscie z liska wyszedlem jakies 2 tygodnie temu. Przeczucie? nie wiem. Mam zamiar odkupic w poniedzialek, bez wzgledu na cene. Spory procent kapitalu w USDT w oczekiwaniu na spadki na btc.
A tego trola to nie ma co sluchac.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości