Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CzarnaOwca » środa, 23 grudnia 2020, 14:26

masonbtc pisze: środa, 23 grudnia 2020, 13:42panie kasztanie mudol ciekawe czy cię tu zastanę
kasztanie? Coś ci się we łbie poprzestawiało? Życie samo cię zweryfikowało, z zapowiadanych mega hiper ultra wzrostów masz na razie kiłę na kursie.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 23 grudnia 2020, 14:35

mudol pisze: środa, 23 grudnia 2020, 14:26z zapowiadanych mega hiper ultra wzrostów
dwa usd które pisałem pykło nie mogę odpowiadać za innych
mudol pisze: środa, 23 grudnia 2020, 14:26na razie
widzę że zaczynamy się rozumieć 8-)

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sliwa07 » środa, 23 grudnia 2020, 14:36

Co za róznica jaki coin lepszy czy gorszy ważne jest po ile sie wejdzie w niego ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 24 grudnia 2020, 15:53

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie Czas szybko leci ⏱ mamy Grudzien 🌨☔️ kryptowalutowo podobny do 2016 albo bardziej 2017 👀
Ponowne ath na tym jedynym fantastycznym BTC, stworzonym dla ludzi, ktorzy chca byc wolni,
a stali sie praktycznie jego niewolnikami uzaleznionymi finansowo.
Mamy tez alty w wiekszosci pandemicznie 🦠 reagujace na kazdy mocniejszy news, albo ruch krola bajtkojna.
Alty, ktorych hodlerzy (zaladowani w wiekszosci przez youtuberowych naganiaczyci z magicznej banki
przelomu 2017/2018r) czekaja az wydarzy sie cos, co da im zarobic, odrobic, albo wyjsc z nich z jakas tam niewielka strata💸
Nie pietnuje nikogo, nie zamierzam tez pisac o usrednianiu (hmm to akurat niektorym dalo korzysci),
albo ze dany alt jest nowym zlotym gralem kryptowalut. Nic z tych rzeczy 🙅🏼‍♂️

Nie wypisuje tu elaboratow, zagran swoich tez stwierdzilem ze pokazywac nie bede, nie tyle z braku checi pochwalenia sie zyskiem lub strata (tak, nie mam z tym problemu, strata na gieldzie, to czesc gry, wazne aby nie byla za duza i nie powodowala palpitacji serca albo rozstrojenia nerwow), ale z braku czasu, ktory spierdziela w mgnieiu oka.

Dla mnie "strefa pieniadza" i granie na gieldzie wymaga skupienia i spokoju.
Owszem na naszej telegramowej grupie (tej ogolnej) wrzucam czasami swoj punkt widzenia, jakis wykres (ciezko to nazwac analiza), zabarwiony cierpkim komentarzem, sarkastycznym humorem, albo dosadna uwaga na temat rynku.
Robie to tylko dlatego aby inni zaczeli postrzegac krypto z dystansem bo to nie jest sens zycia.
Pamietajcie nie trzeba byc non stop w grze, nie trzeba miec non stop pozycji otwartej.
Nie trzeba dziennie patrzec po XXX razy na wykres.
Gielda daje 2 opcje gora i dol, a wasze glowy i nerwy daja gieldzie 99% szans na wasza przegrana.
Troche wspolczuje daytraderom, ktorzy utrzymuja sie z grania na gieldzie. Bo to frustrujace zajecie 😏

ok sensu ta rozmkina nie ma.....kazdy dla checi zysku i tak zrobi co chce....dlatego

Z okazji Swiat 🎄 tym wierzacym i tym wierzacym inaczej Zdrowych, spokojnych i rodzinnych.
Starowiercom i niewierzacym tez zdrowia i spokojnego wolnego czasu.

Nowym na rynku zycze najpierw NAUKI (ktora jest darmowa i dostepna od reki), a pozniej grania malym kapitalem.
Liskowym Hodlerom wytrwalosci, niech i dla Nas (tak ja mam Liska) Gwiazdka zaswieci w tym 2021r.
Starym wyjadaczom i "Judaszom" trejdingu, moze troche pokory, moze dystansu.

Wszystkim jednakowo Zycze duzo cierpliwosci, udanych trejdow, radosci z gry i popelniania tylko bezbolesnych bledow.

Najwazniejsze jednak zacznijcie szanowac czas swoj i swoich najblizszych, a jak juz gracie, to grajcie Just4Fun bez cisnienia 🖖🏻
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Amsik » piątek, 25 grudnia 2020, 08:33

Na wszystkim się zarobi,coś rośnie,spada.......takie prawo rynku!.Tu przynajmniej jest pewność że się odkupisz :)Warunek trzymać się określonych decyzji wartości sprzedaży-kupna....... :D Jeśli chodzi o tego tokena to że jest tanio wyceniany,w przyszłości może to pomóc w łatwiejszym rozpowszechnianiu go.Jednak pracują nad projektem,mają trochu go na portfelu.......dajmy im ukończyć dzieło :)i się okaże jak będzie z zainteresowaniem użyteczności.
Pozdrawiam serdecznie :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 25 grudnia 2020, 10:41

Amsik pisze: piątek, 25 grudnia 2020, 08:33Tu przynajmniej jest pewność że się odkupisz :)


Pewność że odkupisz bo ciągle leci w dół? :roll:
Amsik pisze: piątek, 25 grudnia 2020, 08:33 Jeśli chodzi o tego tokena to że jest tanio wyceniany,w przyszłości może to pomóc w łatwiejszym rozpowszechnianiu go


W jaki sposób? Jak wypadnie z top100 CMC to na pewno będzie bardziej rozpowszechniony :|

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » piątek, 25 grudnia 2020, 10:47

blink pisze: piątek, 25 grudnia 2020, 10:41W jaki sposób? Jak wypadnie z top100 CMC to na pewno będzie bardziej rozpowszechniony
Dla mnie osobiście, to bardzo ważny wskaźnik siły lub słabości coina.
Popatrzcie np. na DASH i ZEC. Które miejsce w CMC zajmowali rok, dwa temu i teraz. Jak coin stopniowo, po trochu osuwa się w CMC, to nie jest dobry prognstyk...Podobnie ze starych coinów ETC. Pewnie jeszcze kilka innych przykładów da się znaleźć...Lisk też się niestety zalicza do tej grupy...co wcale nie oznacza, że nie da się na tych coinach zarobić - da się jak najbardziej. Ale jak się nic nie zmieni, to długoterminowo podzielą los innych projektów o których już nie pamiętamy...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » piątek, 25 grudnia 2020, 11:35

Przykładem jest też Bitcoin Gold, w którego kiedyś inwestowałem czysto spekulacyjnie. Był bodajże 18-20 miejscu w CMC. Lisk już chyba raz wypadł z 100, a w 2017 byl w pierwszej 10 ;P Sprzedałem go 23 grudnia. Pograłem sobie trochę wczoraj i dziś w nocy na XRP. Fakt, udało się trochę zarobić ale kosztem nerwów bo do godziny 22 było kiepsko, potem poszedł w górę :P Teraz kupiłem XLM i strasznie się waham co dalej. Ogólnie sprzedając XLM mogę odkupić ok 180lsk więcej niż miałem przed sprzedażą. Ale XLM po prostu lubię i ma skubaniec spory potencjał i jest cholernie tani. No cóż, nad Liskiem się jeszcze zastanowię. Tak jak koledzy piszą wyżej, na Lisku jest trochę nudno, nic się nie dzieje. Pomyślę o odkupieniu bliżej stycznia, jak się Twitter uaktywni :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 25 grudnia 2020, 13:19

Ciekawostka, Kordek wielki twórca Lisk'a, bo to w jego głowie zrodziła się pierwsza myśl o tym projekcie i dała jemu początek, dzisiaj ma urodziny. Oto nowy mesjasz crypto :D
Spoiler:
Obrazek

@Amsik najgorsze jest to, że nadzieje umiera ostatnia :D HODL :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » piątek, 25 grudnia 2020, 19:17

lukaszy pisze: piątek, 25 grudnia 2020, 11:35 Przykładem jest też Bitcoin Gold, w którego kiedyś inwestowałem czysto spekulacyjnie. Był bodajże 18-20 miejscu w CMC. Lisk już chyba raz wypadł z 100, a w 2017 byl w pierwszej 10 ;P Sprzedałem go 23 grudnia. Pograłem sobie trochę wczoraj i dziś w nocy na XRP. Fakt, udało się trochę zarobić ale kosztem nerwów bo do godziny 22 było kiepsko, potem poszedł w górę :P Teraz kupiłem XLM i strasznie się waham co dalej. Ogólnie sprzedając XLM mogę odkupić ok 180lsk więcej niż miałem przed sprzedażą. Ale XLM po prostu lubię i ma skubaniec spory potencjał i jest cholernie tani. No cóż, nad Liskiem się jeszcze zastanowię. Tak jak koledzy piszą wyżej, na Lisku jest trochę nudno, nic się nie dzieje. Pomyślę o odkupieniu bliżej stycznia, jak się Twitter uaktywni :)
kurs XRP zaczął sie juz sypac jak bitek robił rajd w górę na etapie 20k usd. Dla mnie był to sygnał zeby uciekac . To ze trzymał wartosc z punktu widzenia USDT nie ma znaczenia . Niestety wszystkie alty teraz trzeba w wykresach do BTC obserwować a sam BTC rozegrać pod wydarzenie z paypalem. Pewnie aktualna cena już jest zawarta pod to wydarzenie wiec trzeba szukac dobrego miejsca pod spadki. Z kursem liska jak zwykle nic interesującego się nie dzieje. Moim zdaniem aktualna sytuacja z BTC to była ostatnia szansa zeby kurs ruszyl lsk ale nic takiego sie nie stało.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: silvinio » sobota, 26 grudnia 2020, 15:32

anagamidev pisze: piątek, 25 grudnia 2020, 13:19 Ciekawostka, Kordek wielki twórca Lisk'a, bo to w jego głowie zrodziła się pierwsza myśl o tym projekcie i dała jemu początek, dzisiaj ma urodziny. Oto nowy mesjasz crypto :D
Spoiler:
Obrazek

@Amsik najgorsze jest to, że nadzieje umiera ostatnia :D HODL :D
ten lisek to dla januszy czekajcie az do smierci zenada

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 26 grudnia 2020, 23:35

@silvinio cóż, w tamtym roku styczeń dla Lisk'a był udany, może historia się powtórzy i będzie +500% w kilka dni :D Zwykle im większy fud i beznadzieja tym większe prawdopodobieństwo takiej pompy :D Chociaż jakby Lisk spadł do 1-2PLN to chętnie jeszcze podwoiłbym zawartość toreb :D I tak jak tam koleżka wcześniej napisał, że na Lisk praktycznie każdą sprzedaną górę da się odkupić na niższym dołku, a wahania są całkiem całkiem daytradingowe :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 27 grudnia 2020, 12:10

Nie no to jest pojebane,że ten shitcoin nawet do 10 zł nie chce urosnąć ;/ BTC 100000 TYŚ A TEN k!@#$% 4 zł ???!! wtf ? Chyba,trzeba rzeczywiscie sie ewakuować z tego statku

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bolek200 » niedziela, 27 grudnia 2020, 13:29

Nie mówię nic o cenie ale uciekłem z tego statku .. byłby zyski byłby straty .. może wzrośnie .. ale ja już zamykam temat liska .. uwierzcie mi nadzieja już umarła

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 27 grudnia 2020, 13:46

No Bolek nie dziwię się już powoli większość spada stąd. Tu cena jest kosmicznie słabo w porównaniu z innymi. Analogicznie powinna mieć cenę 60 zł. A tu jest k!@#$% 4 zł ? Coś nie tegest

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CounterStrike » niedziela, 27 grudnia 2020, 13:58

Jak bitek skorekci poniżej 20 k to będzie 2 zł na horyzoncie za liska 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 27 grudnia 2020, 14:01

No tak może być,wtedy tego Liska zmiecie z powierzchni ziemi jak BTC poleci. W ogóle to mam wrażenie,że ta hossa przebiega jakoś inaczej ? ;/ Nie sądzicie ?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kutalisk » niedziela, 27 grudnia 2020, 14:05

Ta hossa nie przebiega inaczej. Jest jak zawsze - shitcoiny idą na dno... BTC wysysa z nich resztki kapitału.

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: laki666 » niedziela, 27 grudnia 2020, 19:19

witam
tylko jest jedno ale jak bitcoin spadnie to lisk aż strach mysleć ale stawiam że poniżej 2zł
bo korekata na bitcoinie bedzie i to pewnie od stycznia i moze potrwać do marca
i wtedy się będzie dział na altach

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » niedziela, 27 grudnia 2020, 21:59

laki666 pisze: niedziela, 27 grudnia 2020, 19:19jak bitcoin spadnie to lisk aż strach mysleć ale stawiam że poniżej 2zł
wszystko jest możliwe

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości