Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 26 lutego 2020, 15:30

Co sądzicie o takich mega wystrzałach, które później są znoszone? Niby duża ilość skupiona, jednak brzydko to wygląda na wykresie i ciężko z utrzymaniem takiej dzidy. Powolny wzrost a systematyczny wyglądałby lepiej :roll:
Spoiler:
@Wymazywanie @koparki @amneziahaze

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 26 lutego 2020, 15:52

blink pisze: środa, 26 lutego 2020, 15:30Co sądzicie o takich mega wystrzałach, które później są znoszone?
Fiasko wybicia jest często początkiem głębszego spadku, ale to stwierdzenie jest wyrwane z kontekstu każda sytuacja jest nieco inna, poza tym każdy patrzy na różną skalę i różne trendy w tych skalach.
Ale jeśli chodzi o LSK to przecież jest zdalnie sterowany bitcoinem wiec wiadomo że jak btc pogłębia spadek to zdalnie sterowane boty i ludzie z odruchem bezwarunkowym klikają sell .
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 lutego 2020, 16:22

blink pisze: środa, 26 lutego 2020, 15:30Co sądzicie o takich mega wystrzałach, które później są znoszone?
Ja sobie chwalę takie wystrzały, podobnie do akumulacji staram się wyprzedawać partiami docelowo próbując wyłapać szczyt, a miarę spadania odkupuję i cena się fajnie uśrednia :D Zwykle udaje się wszystko odkupić, a czasem nieraz trzeba czekać dniami, tygodniami aż pompa zostanie skorekcona :D Na razie jesteśmy między bullmarket'em i bearmarket'em, więc jest to ryzykowne w kontekście ATH, bo może być odpalona rakieta i niższych cen nie zobaczymy, teoretycznie jest do złapania długoterminowo swing na setki/tysiące procent, gdybyśmy mieli 2017 bis :D Chociaż takie 500-1000% na Lisku czy innym alcie dla mnie jest spoko, szczególnie, że teraz trochę więcej kapitału mam zaangażowane, gdyż 2016-2017 grałem stówkami, teraz tysiącami/dziesiątkami tysięcy, więc wychodzi na to samo jeśli chodzi o bezwzględny zysk :D Z 100PLN 10000% daje podobny zysk jak z 1000PLN 1000% wzrostu :D Raczej im wyższa kapitalizacja tym łagodniejsze wahania i coraz mniej potencjalnego zysku w dłuższym terminie, chociaż jak się hossa na dobre rozkręci, to może być ciekawie :D No nawet Hong-Kong ostoja libertariańskiego kapitalizmu zaczyna drukować HKD i rozdawać jak PiS 500+ :D Każdy obywatel dostanie ekstra 5000HKD pewnie część pójdzie w crypto :D Modern monetary theory :D

No i mamy kolejnego świetnego news'a, gamechanger'a :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » środa, 26 lutego 2020, 17:13

blink pisze: środa, 26 lutego 2020, 15:30Co sądzicie o takich mega wystrzałach, które później są znoszone? Niby duża ilość skupiona, jednak brzydko to wygląda na wykresie i ciężko z utrzymaniem takiej dzidy.
To jest lipa, zwłaszcza na takich wynalazkach jak futurecoin, gdzie im niższa kapializacja tym łatwiej sterowalne. Druga opcja ktoś faktycznie dużo kupił, boty zrobiły swoje i dalej zdusili to i po temacie. Ale to nie tylko na LSK było, po prostu większe wahania. Szybko kupić, szybko sprzedać, zero swingów, łatwo się naciąć zwłaszcza w takich klimatach jak teraz.

@koparki Dziwię się, że zarzucasz wywoływanie zamieszania za to, że komuś się może nie podoba ten stek farmazonów i bzdur, które są w tym wątku uskuteczniane. Wątpię aby działało to na korzyść kogokolwiek, no chyba że jakiejś solidnej ekipy z tworek, co by profilaktycznie byli jeszcze bardziej odcięci od rzeczywistości.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cumc » środa, 26 lutego 2020, 17:25

masonbtc pisze: środa, 26 lutego 2020, 10:21nie bój żaby ja już prawie na fulla zapakowany

Lepiej się jak najszybciej rozpakuj. Jak btc gruchnie to obstawiam 2zł w przyszłym tygodniu

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 26 lutego 2020, 17:26

no ja już pomnożyłem eterki za ten wystrzał więc jestem zadowolony :) już mam fajrant oby tylko btc nie poleciał do 0 to mogę spać spokojnie :D :P

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » środa, 26 lutego 2020, 17:49

Lecim na Szczecin jak Bitkuń odbiję :D

Dodano po 7 minutach 44 sekundach:
blink pisze: środa, 26 lutego 2020, 07:40
Picassso pisze: wtorek, 25 lutego 2020, 23:58No tak.., bo tylko lisk spada, ale wy jesteście ułomni


Większość spada, ale niektóre te lepsze nawet rosną. W takich sytuacjach warto sprawdzić jakie waluty spadają mniej i czy nie radzą sobie lepiej przy spadkach BTC od tej którą posiadamy.

Obrazek


@GoPro Gdzie napisałem w tym poście o Waves? Nerwy ponoszą trochę.
@blink daj aktualizacje, które krypto najlepiej jest wyceniane teraz do BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 26 lutego 2020, 18:51

uzar007 pisze: środa, 26 lutego 2020, 17:49@blink daj aktualizacje, które krypto najlepiej jest wyceniane teraz do BTC.


Kliknij sobie i sprawdź na binance. Nie chodzi o dany moment by się tym podniecać tylko by porównywać sobie jak dane krypto się zachowują i wyłapać tym samym mocniejsze jednostki :D

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Budzaj » środa, 26 lutego 2020, 19:00

Czy to dobry znak ze LSK tak trzyma cene a inne top tak mocno leca? Czy zły i w nocy gruchnie ze zdwojona siła? Wyglada to na specialne trzymanie kursu. A wolunen na Bitbay taki jak przy wzrostach o 500%

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 26 lutego 2020, 19:40

@Budzaj dobry znak. Bo kiedy lisk ostatnio spadał mocno.. To inne miały lekka obsuwe. Teraz rolę odwracają się tak jak wspominałem wcześniej. Topka też dostanie po dupie i to 2x.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 26 lutego 2020, 22:32

Budzaj pisze: środa, 26 lutego 2020, 19:00 Czy to dobry znak ze LSK tak trzyma cene a inne top tak mocno leca? Czy zły i w nocy gruchnie ze zdwojona siła? Wyglada to na specialne trzymanie kursu. A wolunen na Bitbay taki jak przy wzrostach o 500%
A ja Ci powiem Budzaj,dlatego,że Lisk jest wyjątkowo tanio. Cały czas utrzymuje się w top coinów. Dodawany jest na poważne giełdy. Obserwujących na twitterze jest w pierwszej 3. We wszystkich rankingach czy to pracowitość czy technologia zajmuję miejsca w pierwszej 5. Lisk był obietnicą nie spełnioną obietnicą i jeżeli w końcu się spełni to cena wystrzeli na swój prawowity poziom. Ten Lisk już stanie się takim coinem,że o nim nie będzie już dało się zapomnieć,no po prostu nie. On już będzie zawsze i wszędzie LISK LISK, Lisk będzie chorobą kryptowalut.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cumc » środa, 26 lutego 2020, 22:42

Pomoc_potrzebna pisze: środa, 26 lutego 2020, 22:32LISK LISK, Lisk będzie chorobą kryptowalut.

Jak narazie to LSK jest tylko i wyłącznie Twoją choroba i raczej tak już zostanie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 26 lutego 2020, 22:45

To na ch..tu jesteś ciumciaku. Wyjazd. Skoro tu jesteś i piszesz znaczy,że już w tym wszystkim uczestniczysz.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 5 kwietnia 2019
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hadzk » środa, 26 lutego 2020, 23:36

Ciekawa sytuacja na lisku. Patrząc na tradingview z notowań binance do USD - 1D, w zeszłym roku LISK lecąc w dół odbijał od 50 RSI z formacją Doji na długich nogach. Wchodząc w obecną bessę również mieliśmy szpic/doji. Na dodatek nogi Doji wyznaczyły kanał spadkowy. Do końca dnia kilka chwil i dzisiejsza świeca też zakończy się w postaci Doji na długich nogach. Mało tego, dzisiejsza świeca idealnie oddaje rozmiary kanału, który wyrysowała świeczka spadkowa, z 11 lutego. Smaczek dodaje fakt, że dzisiaj jesteśmy w granicach RSI 50. Dolny knot potwierdza z jednej strony kanał spadkowy,a z drugiej linie trendu wzrostowego rysując od low z 8 stycznia. Przeglądając analizy BTC wskazywano, że rejonem popytu będzie srtefa w którą właśnie wszedł BTC. Duża więc szansa, że BTC się jutro podniesie. Za nim na 90% poszedłby LISK. Pójście Liska w góre jutro ( i utrzymanie się do końca tygodnia) sprawi, że na tygodniowych kreskach prawdopodobnie utworzą się klasyczne 3 czerwone świeczki korekty + na trzeciej świeczce młot. IMO z końcem dzisiejszego dnia kończymy korektę. Czy tak będzie to się przekonamy. Ja pod to gram. Najwyzej przegram. Przepraszam za brak ilustracji.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 27 lutego 2020, 05:06

blink pisze: środa, 26 lutego 2020, 07:40Większość spada, ale niektóre te lepsze nawet rosną. W takich sytuacjach warto sprawdzić jakie waluty spadają mniej i czy nie radzą sobie lepiej przy spadkach BTC od tej którą posiadamy.
No właśnie.



Ups...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 27 lutego 2020, 06:39

@Pogromca Zmienność jest duża jak widać, kwestia tylko taka czy to wykorzystujesz czy tylko się tym podniecasz :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 27 lutego 2020, 09:17

LSK/PLN, 4h :D Lisk is stronk :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » czwartek, 27 lutego 2020, 11:37

blink pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 06:39kwestia tylko taka czy to wykorzystujesz czy tylko się tym podniecasz
On w ogóle z tego nie korzysta. Wczoraj to zresztą napisał, co jest dla mnie wizerunkowym fakapem forever tym bardziej dla kogoś kto ciągle się udziela i wierzy w projekt. Od dłuższego czasu przyglądam się LSK i zmienność na nim jest porażająca, momentami wyleszczanie jest tak perfidne, że z dnia na dzień notuje -10%, +12%, -10%, -14% itd. etc. Dla kogoś naprawdę nie mającego życia tylko wiecznie ręka na pulsie albo w nocniku i non-stop kasa na giełdzie DT może jeszcze warto, ale na dłuższy termin czy jakieś swingi at to praktycznie nierealne to co oni tutaj wypisują, bo to jest jak gra w kasynie. Ewentualnie akumulowanie w strefie, choć tu też wiele razy ruch ceny udowodnił, że zaliczyć i na tym można solidny beghold albo uśrednianie strat. Poza tym tygodniowe korekty, a rozumiem z taką mamy do czynienia na BTC[o ile nie gorzej i zmiana długookresowego trendu] trwają dłużej na shitcoinowych altach, co oczywiście nie musi być żadną regułą, ale po prostu tak jest na ogół.

Jedyna moim zdaniem dobra opcja na longa to rzeczywiście pewna hossa na BTC, a wczoraj trochę to zostało podkopane, silnego odbicia coś nie ma i naprawdę źle jeżeli go nie będzie w następnych dniach. Wtedy wszyscy będą mieli pozamiatane, a zwłaszcza shitcoinowcy.
anagamidev pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 12:18A jak jest konsola i duża zmienność, to wymiękają i jeszcze przypieprzają się do innych, smarując swoje dyrdymały
Kogo masz na myśli konkretnie? Masz target na 100$ i jesteś tego pewny to kupuj dalej na dołkach, mi absolutnie nie robi różnicy zakładając taki scenariusz czy kupie po 2zł czy po 5usd, po prostu nie zamierzam czekać 5 lat na to by usłyszeć później, "a nie mowilem", natomiast robienie ludziom wody z mózgu przy spadającym shitcoinie z 40$ do 0,5$ jest w moim odczuciu naganne i powinno być piętnowane, bo jest jawnym farmazonem i wprowadzaniem w błąd - wiele razy o tym pisałem. Jeżeli ktoś jest nieogarnięty umysłowo i nie rozumie takich oczywistości no to wiadomo, że na rynku albo niewiele zarobi albo nie ma o nim po prostu pojęcia. Nie wiem po co miałbym sprzedawać ludziom farmazony, że pewny jestem ath na LSK, żeby ich na to nagonić, czy może tak dla żartu żeby mocniej przytrolować? Mi osobiście szkoda czasu na taki cyrk, ale muszę czytać te brednie tym bardziej gdy się cytuje takiego głupca.
Pogromca pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 12:08Ja tu czegoś nie rozumiem
Spoiler:
To akurat dobrze wiem, że nie rozumiesz całkiem sporo, przez co tracony jest czas na infantylizmy zamiast pomnażać szekle.
Pogromca pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 12:08Kilkanaście czy kilkadziesiąt dni temu był płacz i lament, bo na Lisku nie da się grać DT, bo nie ma wolumenu, mała zmienność i inne (dosłownie) kłamstwa, bo przecież mały wolumen często sugeruje, że trend może się odwrócić i jest to dobre miejsce na powolną akumulację i zakończenie bessy A teraz płacz i lament, bo zmienność na nim jest za częsta i może gracza na DT wyleszczyć
Chętnie wytłumaczę kłamstwu - wolumen to nie zmienność primo i napisałem wyraźnie, dla kogoś trzymającego fiaty na giełdzie non-stop albo spędzającego całe dnie i życie na dt może mieć to sens, ewentualnie akumulacja tylko na dołkach, choć widać po tym co piszą tu pseudo znawcy dla nich nie ma różnicy czy kupują po 20, 5 czy 2$ dla nich zawsze jest "zysk", nawet jak jest strata. Zresztą trochę przykre, że takie oczywistości trzeba tłumaczyć.
Pogromca pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 12:08Przecież to jakiś śmiech na sali. I Ci ludzie nazywają się spekulantami ?
Nie wiem kto się kim nazywa i mało mnie to obchodzi, po prostu prostuję oszustów w wątku, bo mnie denerwują farmazony - są szkodliwe ogółem.
Pogromca pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 12:08Ja po takim blefowaniu wstydziłbym się spojrzeć w lustro, a co dopiero wejść na forum
Po jakim blefowaniu? Ty myślisz normalnie, albo przynajmniej liczyć umiesz?
Spoiler:
@Pogromca Myślisz, że będę schodził do tak podłego poziomu? Żenada to jest, a miałeś przecież już wczoraj sporządzić tę listę cudownych inwestycji i aktywności na forum. Zacznij od anagamideva, bo koleś jest rzekomo nieziemsko wiarygodny w swoich prognozach.
Pogromca pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 12:35wolę pomnażać liski
to sobie pomnażaj liski z kraników i airdropów dalej.
Wymazywanie pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 14:25Harmony to typowa ofiara twojego ględzenia o okazjach i dołkach. Ponieważ nie ma pojęcia o giełdzie a jest tu stale obecny, osoba tego typu mniej lub bardziej ale ulega pisaniu takich szpeców wskazujących nieustanne okazje, wielkie zyski w przyszłości itd.
Wiara czyni cuda
Spoiler:
Ostatnio zmieniony czwartek, 27 lutego 2020, 14:53 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 13 razy.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 27 lutego 2020, 12:08

amneziahaze pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 11:37d dłuższego czasu przyglądam się LSK i zmienność na nim jest porażająca, momentami wyleszczanie jest tak perfidne, że z dnia na dzień notuje -10%, +12%, -10%, -14% itd. etc.
Ja tu czegoś nie rozumiem :D Kilkanaście czy kilkadziesiąt dni temu był płacz i lament, bo na Lisku nie da się grać DT, bo nie ma wolumenu, mała zmienność i inne (dosłownie) kłamstwa, bo przecież mały wolumen często sugeruje, że trend może się odwrócić i jest to dobre miejsce na powolną akumulację i zakończenie bessy :) A teraz płacz i lament, bo zmienność na nim jest za częsta i może gracza na DT wyleszczyć :D Przecież to jakiś śmiech na sali. I Ci ludzie nazywają się spekulantami ? :D Kiepskiej baletnicy to i rąbek w spódnicy przeszkadza :)

Ja po takim blefowaniu wstydziłbym się spojrzeć w lustro, a co dopiero wejść na forum ;)

I podejrzewam, że sporo osób takich informacji nie weryfikuje, bo nie każdy zajmuje się analizą, raczej więcej osób korzysta z gotowych wykresów i sugeruje się "złotymi radami super spekulantów z renomą" ;) Dlatego łatwo tu w konia robić i być w konia robionym, a ściemy uchodzą płazem ;) Uściślając mało jest tu szczerych ludzi z dobrymi intencjami, a dużo atencjuszy i ściemniaczy żerujących na niedojrzałym rynku, który okazuje się, że ich kiwa jak Ronaldinho pięciolatka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 27 lutego 2020, 12:18

Pogromca pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 12:08Kilkanaście czy kilkadziesiąt dni temu był płacz i lament, bo na Lisku nie da się grać DT, bo nie ma wolumenu, mała zmienność
Dokładnie, Ci goście sami nie wiedzą czego chcą, kompromitują się na maksa, nie umieją grać na crypto i dostosować się do rynku :D W zasadzie taki BitJanusz, który startował w 2017 bije ich na głowę :D Oni starzy wyjadacza zarobili trochę kasy na hossie ostatniej gdzie Bitcoin zrobił 10000%(200$-20k$), nie mówiąc o innych shitcoin'ach, wystarczył HODL, z czego oni pewnie wyciągnęli max 1000% oraz mierzą wszystkich swoją miarą, że jak oni zarobili setki tysięcy, to każdy gra takim kapitałem all in na daytradingu :D Bzdura, większość gra kapitałem 1000-10000k$/PLN, zresztą do każdego rynku trzeba odpowiednio proporcjonalnie dobierać kapitał, a i dany rynek też cały czas zmienia się w czasie, tydzień mega wahania, tydzień pompa, tydzień, dwa mulenie i w każdej fazie rynku trzeba inaczej to rozgrywać, oraz nie panikować :D A jak jest konsola i duża zmienność, to wymiękają i jeszcze przypieprzają się do innych, smarując swoje dyrdymały :D Buy low sell high :D Na bessie akumulacja i uśrednianie, na hossie HODL i łapanie górek oraz szybki odkup oraz akumulacja fiat'ów i cięcie strat typu -10% :D A nie jak już się ma -90% :D


Wystarczy zobaczyć jak to się działo na rynku, wolumen rósł cały czas, osiągnął szczyt na szczytach, później chwilowa bessa, mały wolumen, łapanie lokalnych górek i lokalnych dołków, teraz paniczna wyprzedaż mega wolumeny na dołku, czyli grubas mógł wyłapać już wszystko i będzie jakiś kolejny uptrend, czy fala B mocniejsza :D
Spoiler:
Spoiler:

Ogólnie warto jeszcze obserwować ETH/USD, być może double top się realizuje i jeszcze trochę spadniemy :D W każdym razie już jest tanio :D
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 18 lutego 2020, 23:49 @masonbtc eth..., tzn. ech, ręce opadają jak takie coś słyszę :D "Bulls make money, bears make money, pigs get slaughtered" :D To samo jest z bagholderami Liska, nie chcą tradować, czekają na kosmiczne liczby, a później narzekają, że nuda i flaki z olejem, nie ma wolumenów :D ETH wygląda dobrze, ale co jeśli będzie double top? :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 27 lutego 2020, 13:30 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 18 gości