Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 26 lutego 2020, 13:07

Btc zabije ta pompke niestety.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cumc » środa, 26 lutego 2020, 13:09

Zobaczysz gdzie sobie będziesz mógł ten staking wsadzić jak btc poleci do 8k, a moze nawet 7k na co się obecnie zanosi.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 26 lutego 2020, 13:11

@cumc a jak poleci w drugą stronę to zamkniesz paszę już na zawsze ze swoimi kolegami ?

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 26 lutego 2020, 13:12

ale tu zazdrość przemawia xD

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » środa, 26 lutego 2020, 13:24

Długa cisza na forum, nagle się coś ruszyło to i dyskusji przybyło. Ja myślałem, że BTC już nie zejdzie poniżej 9k teraz wszystko możliwe, ciekawe tylko jak Lisk się zachowa. Ładny dzienny Volume się zrobił, to znak, że coś się dzieje projekt nie umarł i jest zainteresowanie. Bądzcie cierpliwi, wpłacać kasę i dokupować na dołkach, taka okazja może się nie przytrafić już. Nie sprzedawać, na pewno nie teraz:) LISK <3

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 26 lutego 2020, 13:39

Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 12:59Spoko. Kiedyś zrobię zestawienie wykresu z pojawianiem się niektórych w tym wątku i ich postami, żeby było klarownie oraz czarno na białym WHO is WHO.


Zrób, zrób, to doskonały pomysł. Szybko okaże się, że masz od kilku dolarów notoryczny BUY BUY i okazja życia od kolesia, który spędza życie na pisaniu o tym już kolejny rok. :) Dzięki takim osobom, osoby niemyślące i bez żadnych umiejętności na giełdzie jak Ty, hodlują tego gniota zazwyczaj od 5-10$ z jakimiś tam skupami niżej jak spadało. ;)
anagamidev pisze: środa, 26 lutego 2020, 12:38kompromitujesz się, nic ciekawego nie wnosisz do wątku, nie spekulujesz na Lisku, a najwięcej masz do powiedzenia Ta ostatnia pompka do 10PLN Tobie i innym marudom, niedowiarkom i twierdzący, że Lisk się do niczego nie nadaje powinna zamknąć mordy W ogóle z guru na tym forum stałeś się zwykłym Januszem wg. mnie, ciągle powtarzasz te same banały, zatrzymałeś się w rozwoju jako trader, nie szukasz swoich szans, okazji, w ogóle nie widzę w Tobie żadnego kontrariańskiego podejścia, tylko ciągle smęcenie
Zauważ, że nie wypowiadam się teraz nt ceny. Pisałem dziś o kolesiu, który stara się Wami manipulować, udowadniając za pomocą jego cytatów, że kłamie. To, czy lubicie być okłamywani, ściemniani to już inna kwestia. Propozycja zakupu dużej ilości Lsk poza giełdą w super cenie, po to by motać się zaraz, że jednak na giełdzie... Jak tobie to nie śmierdziało to się może przebadaj na głowę. Forum i ludzie którzy dużo tu siedzą jak ty czy ja powinny wyłapywać takie ściemy i ostrzegać innych. Inne jego ściemy to bajki o norweskiej klice milionerów w lisku. Już nawet @otrzezwienie, o którym nie mam za dobre zdania jak poczytasz jego reputacje to wyłapał, Ty nie?

Wzrost na Lisku ostatni nijak się ma do wskazywania przez ciebie dołków i okazji życiowych od kilku dolców. Prosta matematyka pokazuje na jakim % straty byłoby się stosując twoje rady o skupowaniu od -80% od ATH i są to porażające straty.

Powiedz lepiej o ile mniej masz od końca 2017 dzięki uśrednianiu gówna typu game czy lisk, to się pośmiejemy. Różnica między mną a Tobą jest taka, że nie bagholduje gówna na dużych stratach a ty robisz to do usrania i tracisz kasę, co byłoby jeszcze nie najgorsze, ale najgorsze jest to, że spędzasz życie w ostatnich 2-3 latach na forum w celu przekonywania naiwnych, że należy skupować spadające rzeczy bez końca, bo może w końcu odbije. Musisz mieć strasznie ubogie życie i równocześnie duże wtopy od 2017 z którymi nie potrafisz sobie poradzić skoro tracisz je na takie coś.

@Pogromca, Niebawem przebijesz w poziomie żenady króla żenady czyli anagamideva. To będzie warte odnotowania. Poproszę więcej tekstów o spekulantach uja wartych, o Żydach na forum oraz o laniu na kogoś ciepłym moczem. ;) Masz bardzo ciekawe patologiczne portfolio postów. To jest tak ciekawe jak obserwowanie szczura lub świni w laboratorium. To jest esencja historii amatora, który nigdy nie powinien dotykać giełdy a uzależnił się od bagholdowania coina (i dopłacania, co leci i promocja), na którym notorycznie traci. Dla mnie jest to psychologicznie ciekawe, bo nie panujesz kompletnie nad emocjami i łatwo wpadasz w szał. Takie studium psychologii bagholderskiej w pigułce. Proszę o więcej.

Dodano po 6 minutach 22 sekundach:
anagamidev pisze: środa, 26 lutego 2020, 12:38w ogóle nie widzę w Tobie żadnego kontrariańskiego podejścia
Źle użyłeś słowa kontrariański lub go nie rozumiesz.

Co do tradowania i jaki to jestem zły i słaby. Kapitał rośnie, zarabiam więc jest OK. Moja gra to głównie małe ruchy % większą sumą, bo to łatwiejsze i oznacza mniejszą ilość ryzyka. Ja kasę sporą już mam, mój cel to utrzymanie jej i regularne zarobki i to staram się to realizować.

W przeciwieństwie do ciebie, wiele pisałem o zarobkach i statystykach mojej gry od lat. Ty za to mało o tym piszesz, w 2017 chwaliłeś się dużymi zarobkami (800k usdt jakoś?) ale jak bańka pękła to cisza i nic o nich nie było, za dużo bardzo dużo (wręcz 24/7) o uśrednianiu :( , o bagholdowaniu gówna i teksty typu, że obojętne ci czy masz 4mln pln czy 1mln pln.

Rozumiem, że droga z 4mln do 1mln pln to skutek uśredniania od 2018? :| Coś udało się odrobić w końcu?
Ostatnio zmieniony środa, 26 lutego 2020, 13:42 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 26 lutego 2020, 13:41

@Wymazywanie Wpadam w szał gdy tylko widzę Twój nick. Od razu mam odruch wymiotny. Acha i nie wrzuciłem ani złotówki od dobrego półtora roku, a przy 5$ to będę na plusie więcej procent niż zrobiłeś w ciągu ostatniego roku - ale to Ty zaczniesz w Liska wchodzic przy rzekomym odwróceniu trendu nie popartym kreskami na wysokości pięciu dolarów .

A tak BTW to Tomi chciał skupować na giełdzie poprzez wystawianie zleceń i mówił to przy cenie 2 zł, doskonale to pamiętam. Mógłbyś więc zakończyć swój festiwal żenady, gdyż ewidentnie widać że jesteś wypalonym graczem.

Zająłbyś się w końcu kreskami a nie krytykowaniem każdego, bo nie gra tak jak sobie go życzysz. To nie koncert życzeń .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » środa, 26 lutego 2020, 13:49

Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:41 Acha i nie wrzuciłem ani złotówki od dobrego półtora roku, a przy 5$ to będę na plusie więcej procent niż zrobiłeś w ciągu ostatniego roku
To jest jakiś żart?

Wyśmiewasz się z zarabiania na spukulacji, a gloryfikujesz gridowanie strat - albo w ogóle nie trejdowanie tylko trollposty o tym jaki to on jest nadziany na krypto? Nie trzymam tylko strony Wymazywanie żeby była jasność, ale to co on napisał jest jak najbardziej szczerą prawdą, a ja też musiałbym czytać niestworzone historie i baśnie o rynkach gdyby nie było funkcji ignore. Porażające jest, że to urasta do rangi jakiejś sekty, że warto dokładać do strat i ogółem przegrywać z rynkiem, tudzież pogłębiać stratę. Przecież to da się policzyć i sprawdzić, a Ty kim tutaj jesteś skoro od półtorej roku nie wrzuciłeś nawet grosza w projekt, który cały czas propagujesz? Utrzymujesz sie z reflinków czy renty inwalidzkiej? Miej trochę godności i nie rób z uczciwych ludzi złodziei, bo wiemy że jest dokładnie na odwrót.
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:53 A co w tym żartobliwego? Ubzduraliście sobie że wszyscy bagholdują oraz tylko dokupują, może więc pora zerwać ze stereotypami i zero-jedynkowym myśleniem? Czujecie się oszukani, prawda ? Przez siebie samych, prawda?
No gościu, albo masz problem z matematyką, albo chorujesz na coś i to poważnie. Trochę współczuję, bo wiem że łatwo nie jest, ale skoro wierzysz w projekt to ostatnie pół roku to była przecież okazja życia!!!
Dlaczego nie dokupiłeś skoro po 5$ staniesz się kolejnym multimilionerem krypto. omfg. :lol:
Ostatnio zmieniony środa, 26 lutego 2020, 14:01 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 5 razy.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 26 lutego 2020, 13:53

@amneziahaze A co w tym żartobliwego? Ubzduraliście sobie że wszyscy bagholdują oraz tylko dokupują, może więc pora zerwać ze stereotypami i zero-jedynkowym myśleniem? Czujecie się oszukani, prawda ? Przez siebie samych, prawda?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 26 lutego 2020, 13:54

Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:41Wpadam w szał gdy tylko widzę Twój nick. Od razu mam odruch wymiotny.
No to do psychologa może jak nie radzisz sobie z dyskusją w Internecie z osobą, którą najpierw sam wywołujesz i jak zwykle obrażasz. Chłopie, jesteś dorosły czy dzieciak?
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:41Acha i nie wrzuciłem ani złotówki od dobrego półtora roku, a przy 5$ to będę na plusie więcej procent niż zrobiłeś w ciągu ostatniego roku
Świetnie. Mi już o % nie chodzi, bo kilka % zarobku to dla mnie kilkanaście do kilkudziesięciu k pln zysku. Wyjście na 0 z 5$ za Liska będzie lub byłoby sukcesem pozornym, bo zobacz jak długi czas ten kapitał topi/topił się a mógł czekać lub pracować gdzie indziej. Masz doskonałą lekcję, że trzymanie na dużych stratach jest ZŁE i lepiej ciąć szybko jak źle idzie i czekać na lepsze wejście. Zastosuj to następnym razem. To nie gwarantuje też sukcesu, ale pozwala uniknąć szamba typu buy 5$ i hodl do -90% i czekanie na cud czyli wyjście na zero. Siedzisz teraz na mniej więcej -70%, to chyba dobra lekcja by zobaczyć jak wielką ściemę odwala tu anagamidev.
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:41ale to Ty zaczniesz w Liska wchodzic przy rzekomym odwróceniu trendu nie popartym kreskami na wysokości pięciu dolarów .
Nie, bo Lisk jest mniej atrakcyjnym aktywem niż inne altcoiny. Po drugie nie jestem graczem technicznym, co czeka na zmiany trendu, kupuję wtedy kiedy lubię. Lisk był fajny do gry ale w 2016 i 2017, a od 2018 nie jest. Jakieś tam odbicia ma, ale mało lub średnio atrakcyjne na tle całego rynku.

Uzależniłeś się od Liska. Było wtedy jak zapowiadałeś sprzedać go na amen, napisać bloga o nadużyciach w tym gniocie i wejść w coś ciekawszego. Taki @blink dał sobie spokój z Liskiem i dużo lepiej wyszedł na Waves. Oczywiście nie jest dla porytych z tego wątku już dobrym kolegą jak kiedyś. Bo przecież każda krytyka ukochanego gniota oznacza hejt hehe.
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:41gdyż ewidentnie widać że jesteś wypalonym graczem.
Zarobiłem przez ten rok kilkaset k pln. Jeśli to jest zarobek wypalonego gracza, to błagam, chcę się wypalić jeszcze bardziej panie szpecu od Liska za 5$ longterm hehe. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cumc » środa, 26 lutego 2020, 13:58

Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:41Acha i nie wrzuciłem ani złotówki od dobrego półtora roku

Czyli trzymasz tego gniota od półtora roku nawet bez uśredniania? oj, to musisz być grubo w plecy, nie dziwie się, że cie dupka piecze i wylewasz swoje frustracje na forum

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 26 lutego 2020, 14:04

amneziahaze pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:53Wyśmiewasz się z zarabiania na spukulacji, a gloryfikujesz gridowanie strat
Nie wyśmiewam zarabiania na spekulacji, a manipulowanie ludźmi i nieszczerą spekulacją. Po prostu tacy spekulanci są dla mnie mało warci ;)
amneziahaze pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:49 Utrzymujesz sie z reflinków czy renty inwalidzkiej? Miej trochę godności i nie rób z uczciwych ludzi złodziei, bo wiemy że jest dokładnie na odwrót.
Utrzymuje się z pracy, nie jestem bezrobotny jak niektórzy :D . Zaś jeśli chodzi o powiększanie lisków to dostaje nagrody od delegatów i kilka razy udało mi się powiększyć portfolio nie dokładając ani złotówki. Ameryka, prawda? Poza tym Lisk jest świetnym projektem i jeśli jesteś aktywny w jego rozwoju, jest dużo osób które chętnie Cię wynagrodzą Liskami. No ale to trzeba wyjść ze swojej bańki informacyjnej i trochę się postarać.
Wymazywanie pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:54panie szpecu od Liska za 5$
Autokrytyka się włączyła? Przecież 5$ to Twój target na wejście, ja wtedy już dawno zrealizuje albo będę realizował zyski, Ty będziesz wchodził i będziesz moim dawcą kapitału ;)
cumc pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:58Czyli trzymasz tego gniota od półtora roku nawet bez uśredniania? oj, to musisz być grubo w plecy, nie dziwie się, że cie dupka piecze i wylewasz swoje frustracje na forum
Trzymam dłużej niż półtora roku ;) Czytanie że zrozumieniem widać jest bolesne, ale spoko, niech Ci będzie tak jak myślisz ;)

Pozdrawiam i wrócę kiedyś tam, póki co nie chce mi się czytać wysrywów niektórych osób, więc nawet nie odpowiadajcie na ten post. Fajne są przerwy od forum, człowiek się nie wkurza na 'niektórych' (miało być brzydkie słowo, ale sobie daruję żeby post nie poszedł do kasacji) i nawet jak kurs spada to łatwiej o ocenę sytuacji niz czytając to emocjonalno-manipulowalne bagno w tym wątku.
Ostatnio zmieniony środa, 26 lutego 2020, 14:14 przez Pogromca, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 lutego 2020, 14:05

LSK/PLN, 4h, dość ciekawie wygląda jeśli chodzi o wolumen, ładny morning star :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 26 lutego 2020, 14:12

na 2usd+ to raczej szybciutko wróci

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 26 lutego 2020, 14:17

Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:04 Przecież 5$ to Twój target na wejście, ja wtedy już dawno zrealizuje albo będę realizował zyski, Ty będziesz wchodził i będziesz moim dawcą kapitału
Haha naprawdę dobre. :) Ja nie mam żadnego targetu i tego nie gram bo są ciekawsze rzeczy do gry - powtarzam to po raz któryś już. Naprawdę słabo, jak nie masz argumentów a jednak chcesz coś odszczeknąć w dyskusji, to że ja będę kupował znacznie drożej. Otóż, nie będę, bez obawy, to zbyt "cenne" aktywo. :mrgreen:

@anagamidev Zgadza się, wolumen jest znaczący. Ale jeśli zgaszą do pnia to wiadomo jak się skończy, już tak bywało.

Dodano po 3 minutach 59 sekundach:
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:04Trzymam dłużej niż półtora roku Czytanie że zrozumieniem widać jest bolesne, ale spoko, niech Ci będzie tak jak myślisz
Jedź do Niemiec, nie zapłacisz podatku jak dojdzie do targetu 100$ twojego ziomka, bo trzymasz powyżej rok. Dodatkowo Niemcy też nie przepadali w przeszłości za tymi wstrętnymi Żydami jak Ty, więc może znajdziesz lepsze środowisko niż polscy spekulanci uja warci kochający kasę jak beznapletkowcy od których mnie wyzywałeś ostatnio. Połączysz przyjemne z pożytecznym realizując zysk z hegemona dappsów.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 26 lutego 2020, 14:21

Wymazywanie pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:17Haha naprawdę dobre. :) Ja nie mam żadnego targetu i tego nie gram bo są ciekawsze rzeczy do gry - powtarzam to po raz któryś już. Naprawdę słabo, jak nie masz argumentów a jednak chcesz coś odszczeknąć w dyskusji, to że ja będę kupował znacznie drożej. Otóż, nie będę, bez obawy, to zbyt "cenne" aktywo. :mrgreen:
Okej, na tym cytacie zakończę dyskusje ostatecznie. Szanuj ludzi Wymazywanie , bo Ci tego nigdy nie zapomną.
Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 01:04Szanujcie się bardziej ludzie. Jeśli ten złom ma zmienić trend i wyrwać się z bessy to tu trzeba wejść gdzieś wyraźnie na 5-10$ a nie podbitka o ćwierć centa czy podobnie szybko zgaszona...
Swoją drogą ciekawa cena była feralnego 14 stycznia ;)

Szanujcie się ludzie.

Pozdro, robię log out i żegnam czule
Ostatnio zmieniony środa, 26 lutego 2020, 14:22 przez Pogromca, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » środa, 26 lutego 2020, 14:23

Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:04Nie wyśmiewam zarabiania na spekulacji, a manipulowanie ludźmi i nieszczerą spekulacją. Po prostu tacy spekulanci są dla mnie mało warci
Nie prościej napisać wprost, że nie masz o tym pojęcia? Właśnie odwróciłeś kota ogonem skoro dalej nie rozumiesz, że od 40$ do 0,5$ to był rajd na minus dla większości siedzących w tym projekcie.
Spoiler:
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:04Utrzymuje się z pracy, nie jestem bezrobotny jak niektórzy
Tak, to już wiem, sprzedajesz się kołnierzykom zamiast spróbować samemu nauczyć się zarabiać lepiej od nich samych. Bo trejding i spekulacja to przecież skandal, a wpieprzanie ludzi na minę jest ok. Już bardziej namieszać sobie w głowie nie można, serio.
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:04 Zaś jeśli chodzi o powiększanie lisków to dostaje nagrody od delegatów i kilka razy udało mi się powiększyć portfolio nie dokładając ani złotówki.
No bez jaj, weź jeszcze zacznij mnie uczyć jak to się robi. Przez ten wysyp pokolenia dascoin musiałem zamknąć FB, bo też zaczynało mi się robić niedobrze.
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:04więc nawet nie odpowiadajcie na ten post.
Ojej ojej, nie pisz do mnie, nie wywyołuj mnie, odejdę!
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:29Zresztą faktycznie jest tu ktoś kto kupował przy 40$? Czy po prostu tworzysz sobie jakiś wyimaginowanych stereotypowych traderów ?
A co cena sama się podniosła?
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:29Sprzedanie przy 0.5$ to też rajd na minus
Cały zasięg. ;)
Pogromca pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:29Nie interesuje mnie DT bo musiałbym siedzieć ciągle na forum i kłamać ludzi. Po co?
No i o to mi chodzi, bo LSK na dt lepiej wyjdzie niż na swingu czy longu w czasie o którym piszemy, przynajmniej ja tak to widzę.
Ostatnio zmieniony środa, 26 lutego 2020, 14:34 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 26 lutego 2020, 14:29

amneziahaze pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:21Nie prościej napisać wprost, że nie masz o tym pojęcia? Właśnie odwróciłeś kota ogonem skoro dalej nie rozumiesz, że od 40$ do 0,5$ to był rajd na minus dla większości siedzących w tym projekcie.
Sprzedanie przy 0.5$ to też rajd na minus ;) Zresztą faktycznie jest tu ktoś kto kupował przy 40$? Czy po prostu tworzysz sobie jakiś wyimaginowanych stereotypowych traderów ?
amneziahaze pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:21Tak, to już wiem, sprzedajesz się kołnierzykom zamiast spróbować samemu nauczyć się zarabiać lepiej od nich samych. Bo trejding i spekulacja to przecież skandal, a wpieprzanie ludzi na minę jest ok. Już bardziej namieszać sobie w głowie nie można, serio.
Nie interesuje mnie DT bo musiałbym siedzieć ciągle na forum i kłamać ludzi. Po co?
amneziahaze pisze: środa, 26 lutego 2020, 14:21No bez jaj, weź jeszcze zacznij mnie uczyć jak to się robi.
Wkładasz i wyciągasz, tylko nie za wcześnie. Bez jaj będzie trudno.

Pozdro i serio uciekam. Papatki

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 26 lutego 2020, 14:32

Wymazywanie pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:33Dla mnie jest to psychologicznie ciekawe, bo nie panujesz kompletnie nad emocjami i łatwo wpadasz w szał.
No to skoro ogarniasz takie sprawy to po co jątrzysz w wątku, lubisz jak ktoś wpada w szał na oczach publiki, czytelników forum? Z czegoś takiego wiadomo że będzie pyskówka:
Wymazywanie pisze: środa, 26 lutego 2020, 13:33To jest tak ciekawe jak obserwowanie szczura lub świni w laboratorium.
.
@Wymazywanie siejesz zamęt formułując wypowiedzi jak powyżej.
---

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » środa, 26 lutego 2020, 15:28

Ale jaja tu się dzieją hehe jak na wykopie xD. Jeśli takie pierdoły jak stakowanie Liska was cieszą i przynajmniej musi byc 500% up to co bedzie jak dodadza full working project 50000% up :D. Kordek ich team to ciemnogórd a lisk to gniot xd. Ale buja może wejde bo mi pociag ucieknie :P

@blink ciezko utrzymac bo btc buja jak opętane byc moze zaraz 9k padnie, niezdecydowanie na lisku
Ostatnio zmieniony środa, 26 lutego 2020, 15:31 przez Ishias, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości