Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 18 lutego 2020, 23:40

@anagamidev ja już większość przetransfreowałem na eth i tylko obeserwuje w oczekiwaniu na nowe ath nie chce mi się już nawet tego trejdować a mam komfort taki że kupione dużo poniżej 200 usd :P

co do liska jak już pisałem będę zainteresowany jak zjedzie jeszcze poniżej 1.50 może zaczne kupować a jak się nie doczekam to trudno

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 18 lutego 2020, 23:49

Spoiler:
@masonbtc eth..., tzn. ech, ręce opadają jak takie coś słyszę :D "Bulls make money, bears make money, pigs get slaughtered" :D To samo jest z bagholderami Liska, nie chcą tradować, czekają na kosmiczne liczby, a później narzekają, że nuda i flaki z olejem, nie ma wolumenów :D ETH wygląda dobrze, ale co jeśli będzie double top? :D
### edited: 2020-02-19 00:34 ###
Chwila prawdy :D
Spoiler:
Ostatnio zmieniony środa, 19 lutego 2020, 00:34 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 18 lutego 2020, 23:52

@anagamidev spokojnie mam zamiar część zrzucać ale muszę zobaczyć totalne fomo jakie widziałem przy 14k na btc przecież wiadomo że będą większe korekty po drodze na szczyt :P na razie tylko obserwuje a obecne ruchy mało mnie interesują

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » środa, 19 lutego 2020, 00:32

anagamidev pisze: poniedziałek, 17 lutego 2020, 16:26Więc akumulacja i uśrednianie się opłaciły jak nie wiem co
anagamidev pisze: wtorek, 18 lutego 2020, 23:49eth..., tzn. ech, ręce opadają jak takie coś słyszę :D "Bulls make money, bears make money, pigs get slaughtered" :D To samo jest z bagholderami Liska, nie chcą tradować, czekają na kosmiczne liczby, a później narzekają, że nuda i flaki z olejem, nie ma wolumenów
Mi też ręce opadają i połowie tego forum gdy muszą czytać psudo-mądrości ułańskie.
Nie ma się co dziwić, że później ludzie tracą pieniądze i zniechęcają się do forum i ogółem trejdingu.
anagamidev pisze: środa, 19 lutego 2020, 00:40mógł sprzedać połowę czyli wyciągnąć cały wkład i teraz mieć darmowe Liski na long term
tere-fere mógł nie mógł, "o, tu kupię, a tam sprzedam". Nawet jeżeli komuś się udaje wejść do zacnego grona "darmowych krypto" czy w tym dwumiesięcznym ruchu, czy na poprzednich bańkach to nie widzę powodu by na przykład później patrzeć jak kapitał w krypto topnieje, bo złote zasady anagamideva żeby przetrzymywać stratę w negatywnym trendzie. Wcale nie ma takiej gwarancji czy nie zrobi drugiego głębszego denka za kilka-kilkanaście dni. Poza tym zależy jak zachowa się BTC i czy przebije 10.5k

Tu jeden z przykładów jak to super przewidywalnie da się rozgrywać LSK.
Spoiler:
Trzeba być niezłym nieogarem żeby robić DT na czymś takim przy słabym wolumenie. Obrazek
Ostatnio zmieniony środa, 19 lutego 2020, 01:21 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 19 lutego 2020, 00:40

Spoiler:
@amneziahaze cóż, kto ma oczy niechaj czyta :D No opłaciło się, ja tylko przedstawiłem swoje podejście, analizy też super trafne :D Oby tak dalej :D Jeśli bottom is in, to mają szanse się spełnić :D Za kilka tygodni, miesięcy :D W każdym razie było rok na akumulację ponad, zakładając, że ktoś regularnie skupował przez ten czas i nie wiem wrzucił w tym czasie ze 100k-200kPLN, to przy pesymistycznym scenariuszu spokojnie mógł uśrednić do 5PLN i ostatnio na 9-10PLN mógł sprzedać połowę czyli wyciągnąć cały wkład i teraz mieć darmowe Liski na long term :D
anagamidev pisze: czwartek, 17 października 2019, 07:38 @Wymazywanie po prostu akumuluję to co wydaje mi się mieć potencjał czyli oprócz Lisk akumuluję też BTC, LTC, ETH, DASH, ZEC, XRP, DOGE, STEEM, BCH, BSV, ZEN, LBC, GAME, KMD, SYS, PASC, DRGN, EXY, AION, XMR, BNB, EOS, KCS, NANO, WAVES, STR, BTG... :D Nie porzucam, bo tak czy siak nie wiadomo co się stanie z danym coin'em i jak długo jeszcze pociągnie, teoretycznie po takich spadkach każdy może dać zwroty potężne jeśli hossa się powtórzy na altach, może hossa dopiero zacznie się gdzieś z początkiem 2020 styczeń-marzec już taka na serio jak to było w 2017 roku, a może już nigdy się nie powtórzy i crypto upadnie, ale jak na razie trzeba grać to co jest i nie narzekać, a regularnie coś wpada zawsze :D

Teoretycznie jeśli Lisk kiedyś tam odbije do 0.612 fibo, czyli to chyba coś ok. 80PLN, czy wbije jakieś nowe ATH, to w moim interesie jest, żeby spadło nawet do 0.01PLN, wtedy więcej doakumuluję :D Jeśli Lisk już nie będzie miał żadnej bańki i spadnie do 0 to tak czy siak stracę pewnie ostatecznie :D Ale jakby jednak była hossa, to mnóstwo kasy do zarobienia :D Zresztą na Lisku to miałem jeden z lepszych trade'ów już po pęknięciu bańki, jak Kurszwil zaczął robić filmiki :D Wtedy ze 100PLN spadło do 40PLN czy jakoś tak, wtedy obkupiłem się mocno, dobiło do 111PLN i po kilku dniach miałem już ponad 100% czyli jakieś 200k-300kPLN zysku w sumie :D Wg. mnie bessa to najlepszy okres na zarabianie :D A na bańce to albo jesteś zakumulowany i ciągniesz ile wlezie, ale złapanie szczytu i wyjście all-out graniczy z cudem :D Dlatego lepiej uśredniać na bessie i akumulować na poczet przyszłej bańki, a już po pęknięciu rozgrywać to bezpiecznie :D Pamiętajmy też, że akumulacja w dużej mierze jest za zyski oraz nie wierzymy w coś takiego jak odwrócenie trendu :D Wykres w każdej chwili może wybić albo na 100-1000% albo spaść o 90% :D Dlatego trzeba być elastycznym i oczekiwać nieoczekiwanego :D

No tak jak mamy teraz czyli korekty 80 parę % i dobicie na 100%+ :D Więc teoretycznie gdyby ten schemat się miał zostać zachowany to jeszcze powinno spaść do 0.46$ czyli poniżej 2PLN :D Z drugiej strony na poloniex to trochę inaczej wygląda :D Tam już jest to 80 parę licząc tą szpilkę :D Więc nie wiem :D W każdym razie wszystko poniżej 2.44$ to dla mnie akumulacyjne strefa, chociaż myślałem, że to cup and handle to będzie już na odwrócenie trendu :D Naprawdę na takim scamshitcie Lisku można było sporo zarobić przez ostatnie 2 lata :D



1 BTC to 1 BTC, 1 LTC to 1 LTC, a 1 Lisk to 1 Lisk :D Nie ideologizujemy coin'ów, traktujemy je jako normalny pieniądz, cyfrowy pieniądz, a wartość nadaje jedynie rynek czyli domyślnie każdy z nas kupujący/sprzedający danego coin'a :D Zdecentralizowany pieniądz nie ma żadnego pojedynczego emitenta gwarantującego określoną wartość :D Zresztą ile tak naprawdę wart jest 1 złoty? :D Nikt tego nie wie :D Tym bardziej, że jak idę do sklepu to mam do wyboru chleb za 1PLN i za 7 PLN o podobnej wadze 0.5-0.7kg, a wartość energetyczna w przeliczeniu na 100g wychodzi bardzo podobna :D
Spoiler:
Spoiler:
@amneziahaze, no uśrednianie długoterminowe to jest dla mnie docelowo skupowanie przecen 80-90%, dla mnie niższe ceny są absurdalne z perspektywy ATH, Lisk równie dobrze mógłby spaść do 0.01PLN, ale co myślisz, że martwiłbym się? :D Nie, dołożyłbym kolejne 1k-10k$ i już przy odbiciu na głupie 1PLN, miałby x100 kapitału :D Nie jesteś w stanie przewidzieć idealnie dołka, chociaż jak widać udało mi się, ale to nie jest tak, że wszedłem all in :D No czasem po prostu kupowałem, na dołku na schłodzonym RSI 1h, powiedziemy 100Lisków na cenie 4.10PLN i sprzedawałem na cenie 4.20PLN, cena tych 100 Lisków się uśredniała, no dziennie jak męczę jakiegoś coin'a to potrafię zrobić 100-1000 takich małych tradów :D Czyli powiedzmy, że wyłapałem w ciągu dnia 10 takich tradów czylli uśredniłem cenę niejako 1000 Lisków o 0.10PLN w dół, jeszcze razy 10 dni, to wychodzi, że uśredniłem 1000 Lisków o 1PLN w dół :D Czyli robiąc tak przez dwa lata dzień w dzień cena o parę groszy się uśredniała i może spaść poniżej zera czyli gramy za zyski i mamy kapitał, żeby wkupić się mocniej na jakichś średnioterminowych mocnych przecenach na schłodzonym RSI 4h/1d/1w :D A miałem ten komfort, że wiedziałem, że długoterminowo jest tanio i to czy kupię na 8PLN czy na 2PLN, za kilka miesięcy i tak będzie warte co najmniej 10PLN, więc sobie pykałem :D A tak długoterminowo to ogólnie tak jak mówię, mamy jakieś większe lokalne wybicie na 100%+, jeśli coś akumulowaliśmy to sprzedajemy to co jest na zysku albo po prostu połowę i czekam na spadek 80% najlepiej, chociaż bywa tak, że spadnie 40-50% w międzyczasie odbije na kilkadziesiąt, sprzedajemy część/połowę/całość i czekamy na to 80% i tutaj już mocno akumulujemy pod jakieś większe odbicie na +100%, zwykle ono w końcu nadchodzi i jest giarka :D No i na Lisku udało się w ciągu 2 lat 3x załapać na taki myk, plus to co ostatnio część sprzedałem już na 1$, a część sobie spokojnie jechała do 2.5$+ :D Pełny komfort :D I mam Liski na long term ładnie uśrednione :D I kapitał gdyby znów spadło na 2PLN to mógłbym znowu dokupić Liski na long term i sprzedać ponownie na 4PLN+ :D Czyli cały czas się uśrednia, zresztą pisałem to mnóstwo razy :D Po prostu docelowo crypto to real asset i długoterminowo z tak ograniczoną podażą a coraz większą popularnością musi zyskiwać na wartości, a jak już mówiłem im niżej spadnie tym lepiej :D Czyli za 1000PLN na 1PLN kupimy 1000 Lisków, a na 100PLN za tysiaka kupimy tylko 10 Lisków, czyli np. jeśli mamy wahnięcie 10% przy cenach 1PLN to takie 10% może nam dać 100 dodatkowych Lisków, natomiast im cena wyższa tym tych Lisków będzie akumulowało się coraz mniej, chociaż każdy będzie cenniejszy :D Ale np. wahnięcie na cenach rzędu 100PLN o 10% daje nam tylko 10 Lisków, więc tutaj lepiej akumulować fiaty i poczekać aż Liski będą tanie, a jak są tanie to lepiej akumulować Liski :D Jest bessa i jest hossa, prawda? :D Na bessie akumulujemy i uśredniamy po spadkach 80-90%, a na hossie po wzrostach kilkaset procent akumulujemy bardziej fiaty na gorsze czasy :D
Ostatnio zmieniony środa, 19 lutego 2020, 01:38 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 19 lutego 2020, 01:31

Spoiler:
viewtopic.php?p=610028#p610028
anagamidev pisze: sobota, 26 października 2019, 20:15 Kolejna porcja spamu niestety :D
Spoiler:
@Wymazywanie no strasznie masz wąskie horyzonty :D No gra długoterminowa jest taka, że kupujesz kiedy jest tanio i sprzedajesz kiedy jest drogo, a inwestycja może ciągną się długimi miesiącami i latami :D Dodatkowo nie każdy gra takim samym kapitałem jak Ty :D Np. jeśli ktoś gra na jakimś shitcoin'ie kapitałem rzędu kilku stówek czy kilku tysięcy to dla niego bawienie się w jakieś 14% w trzy miesiące jest bezsensu(z 1000PLN zrobić 140PLN to lepiej już iść do pracy, czy dorywczo czymś się zająć), to jest zupełnie inna gra, bo małym kapitałem można wyłapać więcej falek i ładnie uśrednić :D Np. ja grając na jakimś shicie kapitałem wartości kilku stówek(większym kapitałem gram tylko na BTC, ewentualnie tych większych shitach typu ETH czy LTC czy XRP) uśredniam sobie kilka dni, kilka tygodni po dużych spadkach, kiedy widzę, że już jest jakieś mocne wybicie 50%, to sprzedaję wszystko albo część i wyciągam swój kapitał mają darmowe coin'y na long term, które teraz na bessie mają śmiesznej wartości, ale w kontekście ich ATH mogę kiedyś dać fajny zysk :D Czyli niewiele ryzykując mam regularnie jakiś zysk, który może być zwielokrotniony w przypadku kolejnej hossy :D I np. na takim wybiciu 20-50%, ja w tym momencie zwykle ceny uśrednione tak, że mam 100-300% zysku, czyli np. wychodzi mi jakaś cena 1PLN, a cena aktualna jest 3PLN i wtedy sprzedaję, albo połowę, albo część i jeśli idzie do góry to już te resztki wyprzedaje :D Czyli zwykle to wychodzi kilka stówek/tysiaczków :D No i później czekam na jakąś korektę mocniejszą :D No i jako, że robię tak na kilku shit'ach, to zawsze coś się dzieje i zawsze mam jakieś fajne okazje :D Czasem właśnie na bessie coś wybija na 50-100% bez powodu gdzie sobie sprzedaję, a później widać tylko takie szpilki na 4h czy 1d :D Gdzie w zasadzie już mam coiny za friko :D I mogę niejako uśredniać od początku :D

Dodatkowo np. jeśli ktoś widzi w Lisku potencjał na ceny 100PLN+, to powiedzmy, może sobie kupić za 100kPLN na długi termin i po prostu sobie czekać :D Druga osoba może zamiast wchodzić all in na jednym poziomie, to może po prostu zdroworozsądkowo stwierdzić, że jest tanio i kupować sobie co 1PLN spadku za 10kPLN, dzięki temu będzie miała lepszą średnią i np. licząc też na 100PLN może mieć dużo lepszy zysk :D No i jest trzecia osoba grindziarz, który nie chce wchodzić all in i woli sobie uśredniać bezpiecznie dozując kapitał do aktualnej sytuacji na rynku :D Czyli trochę kupić trochę sprzedać i robiąc tak x razy po pewnym czasie ma średnie ceny bliskie 0 albo nawet poniżej i jest taka osoba jest gotowa do spadku do 0.01PLN :D Z tym, że gdyby odbiło od razu na 10PLN, to ostatecznie taka osoba, która weszła all in na 10PLN w przypadku faktycznej bańki do 100PLN może mieć 1MPLN, nie robiąc nic, nie marnując czasu, a z kolei Ci dwaj pozostali mogą np. zarobić dużo mniej - gdyż oni weszli tylko za część kapitału i liczyli na większe przeceny :D Z kolei może być też tak, że osoba jakaś zacznie piramidować w górę i uśredniać w górę, czyli w przypadku 100PLN może mieć średnią nawet 50PLN i będzie zmierzała do 100PLN, gdzie może nastąpić jakaś korekta i taka osoba mimo, że gra z trendem, jest cały czas na plus może spanikować i wyprzedać się na stracie, po spadku np. do 60 PLN :D Gdzie osoba akumulująca na cenach 10PLN i w dół nigdy nie będzie miała średniej wyższej niż 10PLN, a im dłużej będzie trwała bessa tym średnia będzie zmierzała do 0 :D Zatem kiedy wyjdzie z konsolidacji, to może się okazać, że taka osoba ma średnią bliską powiedzmy 1PLN i praktycznie byle odbicie do 10PLN może dać jej gigantyczne zyski, a w przypadku hossy, jakiegoś nowego ATH może dać wręcz zyski mierzone w ilościach lambo :D

Po prostu nie jesteśmy w stanie trafić idealnie w dołek all in, dodatkowo, żeby kupić idealnie w dołku, ktoś nam musi te Liski tak nisko chcieć sprzedać :D Czy ta osoba ryzykuje tym, że kiedyś w przyszłości będzie musiała te Liski odkupywać przy dużo wyższych cenach kiedy trend się odwróci :D

Spoiler:
Np. takie ZEN/ETH, uśredniasz sobie przez kilka tygodni i masz piękny zysk :D Jeśli sobie rozłożysz 10kPLN na 10 kupek i np. wchodzisz z 1kPLN na 40% spadku, uśredniasz, później jak spadnie w okolice -50% to dokładasz kolejnego tysiak uśredniasz, widzisz wybicie na 50%, to wtedy dopiero sprzedajesz i masz fajny zysk, plus cały czas 8kPLN w zapasie, gdzie dodatkowo może wyszukiwać okazje na łapanie lokalnych górek i dołku chociażby na 2-5% :D Dlatego ja np. zamiast ryzykować 10kPLN i tracić na stop lossach typu 5-10%, wolę wejść pozycją wielkości stop lossa i uśredniać :D I co do Twojego uśredniania to chyba pisałeś, że w pewnym momencie miałeś nawet -20%, a później zarobiłeś niby 17% to wg. mnie dalej podtrzymuję, że nie rozumiesz tego rynku, nie rozumiesz jego specyfiki i nie umiesz wykorzystać jego potencjału, a także pewnej nieefektywności gdzie ceny potrafią z dnia na dzień wahnąć się drastycznie :D
Zresztą i tak za dużo tutaj piszę, bo to jest metoda na zasadzie kury znoszącej złote jaja, droga do milionów w dłuższym terminie :D
Spoiler:


Chyba poszło :D


Podobny wykres :D Ogólnie tutaj faktycznie taka mini bańka się na Lisku zrobiła :D
Spoiler:
Spoiler:
Fasten your belts :D

### edited: 2020-02-19 09:13 ###
I powrót :D RSI się trochę schłodziło za to :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Budzaj » środa, 19 lutego 2020, 20:04

CZY tylko ja mam takie wrazenie ze trwa całkiem ładna akumulacja miedzy 6.80 a 7.20 przed kolejnym wystrzalem. Mozliwe ze Marzec zacznie sie fajnie, pod warunkiem ze BTC nie popusci w majty. :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 19 lutego 2020, 22:48

Znowu jakaś promocja :D RSI fajnie się wychłodziło na 1h :D Klin raczej zanegowany, aczkolwiek jeszcze szansa na double bottom :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 19 lutego 2020, 23:24

Ważny moment.


Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 20 lutego 2020, 07:04

@Budzaj mi to wyglada na powolna dystrybucje, a nie na akumulacje :P . Ciekawe kiedy ten projekt ukoncza bo ciagle cos nowego dochodzi :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 20 lutego 2020, 08:49

Kurs wygląda jak mała banieczka. Jak się takie banieczki kończą? Można spojrzeć na BTC (15 listopada.2018) :D

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NEO1 » czwartek, 20 lutego 2020, 08:57

Witam
Patrząc realnie to pewnie czeka nas korekta do 0,00017012 BTC na LSK albo jak ktoś woli około 1 $.. ( interwał czasowy około 1M) rynek rozstrzygnie, bo i tak wszystko zależy od Króla :-), ostatni mocny spadek i ubranie ulicy czy innych spekulantów w ponad 7 tyś BTC daje do myślenia i "może" być sygnałem do większej korekty .. jeśli chodzi o kurs Liska ( zgodnie z wątkiem), to akumulacja faktycznie "wątpliwa" .. po takich szybkich wzrostach raczej podobnie skłaniałbym się w stronę dystrybucji .. myślę, że nieliczni wstrzelili się teraz w "kółka" na lisku, ponieważ były one na początku przewidywalne poprzez RSI i inne narzędzia łatwe do odczytania + BTC nie robił nam spadków .. teraz to już wielka niewiadoma .... ale życzę oczywiście powodzenia wszystkim = pozdr K :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 20 lutego 2020, 09:16

No tak Lisk to bańka, bańka wstańka, jak całe crypto :D Im bardziej zdump'isz tym bardziej wybija :D No tutaj ewentualnie jeszcze double bottom, aczkolwiek też chciałbym zobaczyć 1$ :D Chociaż jeśli mamy bullmarket to taka korekta 10-20% to tak samo jak wybicie na 100% po spadku 80-90% od ostatnich szczytów w bearmarkecie, więc też trudno powiedzieć :D A korekta 40-50% to jak pompa na 200-500% w bearmarkecie :D #altseason

Ogólnie śmiesznie by było jakby Lisk już nigdy nie spadł poniżej 6PLN :D A po przebiciu 10PLN już nigdy nie spadł poniżej tej strefy akumulacyjnej :D Byłby to fajny prztyczek w nos liskowych permabear'ów :D #dreamsdreams
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » czwartek, 20 lutego 2020, 14:15

fatalnie

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » czwartek, 20 lutego 2020, 14:53

pięknie, PROMOCJA!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 20 lutego 2020, 15:08

blackredwhite pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 14:53pięknie, PROMOCJA!
Dokładnie :D Już prawie 50% :D RSI nawet na 4h ładnie się wychłodziło :D Czy będzie sprężyna czy większy dip, wkrótce się przekonamy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 20 lutego 2020, 15:23

Myśle że można zaryzykować i wejść teraz. Eth z ltc próbują coś szarpać może to sygnał dla BTC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 20 lutego 2020, 15:39

Ale ja mówiłęm,że sciana będzie się kłaść to nawet żadnego plusa nie dostałem :( buuuu...

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 20 lutego 2020, 17:11

@Pogromca dzięki za plusa napisałeś nic nowego nie dochodzi... Jak nie jak tak ;)
To pokazuje jak ten projekt jest spaczony przez Kordka

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 20 lutego 2020, 17:19

@Ishias Chyba Ty jesteś spaczony :lol:

Wrzuciłeś Twitt z 14 stycznia o dodaniu nowych zadań, poczytaj forum research, bo te wszystkie nowe zadania mają już rozpisane LIPsy, o czym również informują nowsze twitty

Dodano po 56 sekundach:








Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
https://research.lisk.io/

Dodano po 33 sekundach:
https://lisk.io/roadmap

Ale tak to jest jak się wybiórczo czyta i nie rozumie się co jest napisane (zresztą nigdy nie było Twoja domeną czytanie ze zrozumieniem)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości