Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: osieml » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:47

waldasiek pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:27A co Ci to da że dokupujesz skoro LSK nie krąży i nie zarabia tylko dokładasz do interesu dokupując??

Świeży przykład z dzisiaj, skok na 10zł , spadek do 8zł z haczykiem i skok do stabilnych 9 zł .

Elegancka okazja do szybkiego zarobku w krótkim czasie.

Trzymając i dokupując zarobisz mniej niż gdybyś z głową obracał tymi Liskami przy mniejszym wkładzie...

Oczywiście, że tak, ale jestem tutaj bardziej jako obserwator waszych dyskusji, nie znam się od strony technicznej :) Wynikałoby z tego, że powinienem sprzedać to co kupiłem po 4,26 kilka dni temu i czekać na kolejną obniżkę. Ilości jakie kupuje nie dają mi dużych pieniędzy przy wzrostach 2-3zł

Początkujący
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0

Postautor: liskoptimist » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:59

blackraijin pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:46
waldasiek pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:27 A co Ci to da że dokupujesz skoro LSK nie krąży i nie zarabia tylko dokładasz do interesu dokupując??
[...]
Trzymając i dokupując zarobisz mniej niż gdybyś z głową obracał tymi Liskami przy mniejszym wkładzie...

Niekoniecznie. Na hossie holder zarobi więcej. Wystarczy trzymać i patrzeć jak puchnie cena. Wszystko zależy od sytuacji na rynku.
Dokładnie tak jak ja, tylko obserwuje wzrosty, przy sprzedaży na poziomie 2,5$ i tak byłbym stratny więc czekam. Dawno sobie postanowiłem, że albo wychodzę z zyskiem albo z 0. Pieniądze, które włożyłem w Liska to "były" pieniądze, które mogłem stracić więc zainwestowałem je. Teraz patrze na to tak jakbym ich nie miał. Częsty błąd początkujących jest taki, że zaciągają jakieś chwilówki, zapożyczają się, myśląc, że w miesiąc zostaną milionerami a później(przy spadkach) bojąc się o stratę wszystkich swoich pieniędzy sprzedają z 80% stratą. Ja zaczynałem kupować lisa po 65PLN kończąc na 3,75 PlN, uśredniając na poziomie 12PLN.
Pozdro dla wytrwałych!

Początkujący
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0

Postautor: Anapanasati » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:04

Spoiler:
Nice and easy :D HH :D Warto było akumulować i uśredniać w strefie 0-10PLN :D
Spoiler:
Piękny bullrun :D Piękny organiczny naturalny wzrost :D A wolumen cały czas rośnie, bardzo zdrowy popyt :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:17 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
3

Postautor: Tomi33 » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:16

Tomi33 pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 14:44 Nie nie żaden wałek , transakcja tylko przez giełdę i wyglądałoby to tak ,że stawiasz ofertę o 50gr więcej a ja kupuje nic więcej, poprostu potrzebujemy na juz pewna sumę do pompki około 10mln lisków , jeszcze brakuje nam 3,2mln :) dlatego taka akcja ale jak nikt nie jest chętny to oki ale ja ryzyka nie widzę bo to przez giełdę.
Czysty zarobek dla Was i dla nas :)
Chciałem tylko przypomnieć mój post ;)
No i to ,że to nie koniec pompki bo moi koledzy dopiero się rozgrzewają próba do 20zl a czy się uda to zobaczymy i fakt ,że nie udało nam się zebrać tych 10mln to i tak namieszało sie 15% kapitałem :)
Pozdrawiam i życzę pełnego holdingu , wcześniej chyba z rok temu zamieściłem posta ,że wierze w liska ponieważ koledzy cały czas skupuja go do swoich portfeli milionowych więc ktoś kto dysponuje taką liczbą krypto wczesniej czy później namiesza na rynku wiec to była kwestia czasu dlatego zapewnialem Was byście się nie poddawali no ale cóż zostałem wyśmiany.

Normalnie to jestem aktywny na Norweskich grupach zamkniętych wiec twierdzenie ,że Polacy są tylko opkupieni w liska jest błędnym myśleniem ,tutaj w NO sa dopiero grube ryby ,a na grupach to jedna z 6 najlepszych krypto do szybkich przyszlych zarobków :) właśnie nasz rudy lis :)
Nowe ath to kwestia czasu i nie ma innej opcji i nic mi nie wiadomo ,żeby było inaczej :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:30 przez Tomi33, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:25

A dobra, nie doczytałem, nieważne.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1698
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:33

@Tomi33
Zróbcie świece 1D na 100% :mrgreen:

Początkujący
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0

Postautor: waldasiek » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:36

liskoptimist pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:59Dokładnie tak jak ja, tylko obserwuje wzrosty, przy sprzedaży na poziomie 2,5$ i tak byłbym stratny więc czekam. Dawno sobie postanowiłem, że albo wychodzę z zyskiem albo z 0. Pieniądze, które włożyłem w Liska to "były" pieniądze, które mogłem stracić więc zainwestowałem je. Teraz patrze na to tak jakbym ich nie miał. Częsty błąd początkujących jest taki, że zaciągają jakieś chwilówki, zapożyczają się, myśląc, że w miesiąc zostaną milionerami a później(przy spadkach) bojąc się o stratę wszystkich swoich pieniędzy sprzedają z 80% stratą. Ja zaczynałem kupować lisa po 65PLN kończąc na 3,75 PlN, uśredniając na poziomie 12PLN.
Pozdro dla wytrwałych!

Ty byś był może i dalej stratny ale dwoma dzisiejszymi ruchami zbliżyłbyś się do celu.

Skok z rana z 8,5 do 10 zł ( masz już 2,6zł / lsk zysku) i przy spadku do chociażby 8,5 odkupujesz ( a spadł do 8). takich ruchów było mnóstwo w międzyczasie ( nie wiem ile masz zamrożone przy większym kursie ale jeśli obserwujesz rynek to powinieneś wyłapywać takie momenty)

Sam dzisiejszy poranek dla mniej zachłannych dał elegancką dniówkę ( a przypominam że pozornie straciłem bo wyszedłem przy wczorajszym wieczorze z ceną 7,5zł co przy większej ilości robi już ładny obrót ale zrekompensowałem sobie to własnie dwoma ruchami - buy na 8,5 --> sell na 9,7 -->buy na 8,7 --> sell na 9,5 bo wyżej już robi się tłoczno)

Nie wiem jak innym ale mi się udało dwukrotnie dziś złapać elegancki dołek i skok, i czekam teraz z kapitałem aż zbierze ścianę na 10zł i będzie widać co dzieje się dalej.

Nie jestem jakimś specem ani znawcą ale po dwuletniej obserwacji zachowań pewne rzeczy powinno się już przewidywać i dostrzegać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0

Postautor: Picassso » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:39

masonbtc pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:41 wrócę na liska jak opadnie kurz
Tez tak zrobię, nie będę kupował ze strata bo sprzedałem wcześniej, jak odkupie to pewnie będzie spadać

Początkujący
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tomi33 » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:42

Dovakhiin pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:33 @Tomi33
Zróbcie świece 1D na 100% :mrgreen:
Co będzie to będzie naszym założycielem grupy jest sam Kristoffer Koch to nasz czarny koń i to głównie od niego zależy większość ruchów , też posiada spore sumy liska nie mówiąc o samym btc, plan jest 5$ a czy wyjdzie to nie wiadomo.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Anapanasati » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:55

Spoiler:
@Tomi33 to narysujcie jakąś chorągiewkę byczą :D
Spoiler:
Ogólnie lekko wyszliśmy ze strefy akumulacyjnej długoterminowej :D Długoterminowo z perspektywy ATH Lisk ciągle jest tani jak barszcz :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:07 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tomallo » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:57

mam pewna mysl co o tym sadzicie? Te wszystkie serwisy prediction itd... jest ich ogrom. Kazdy pokazuje co innego, wg jednych lis upadnie wg innych bedzie roslo patrzac na to badziejstwo przeszlo mi przez glowe iz te serwisy nie opieraja sie na zadnych algorytmach, analizach tylko sa wlasnoscia grupy "grubasow" ktorzy tworza takie serwisy tylko po to aby ukierunkowywac ludzi na dana walute a od innej odstraszyc i nic nie ma to wspolnego z analiza techniczna itd, siedzi pewnie Pan John ktory tworzy wykres wg zalecen Pana miliardera ktory mu mowi czego ma najwiecej... ot taka teoria spiskowa :D hehe

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: otrzezwienie » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:17

Zobaczymy po poludniu jak wszystkie przelewy dotra na bitbay.Ciekawe czy to spoteguje pompe :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1698
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:31

Żeby BTC nie przeszkodził w dalszej pompie :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:40

BTC się zesmarkał i nie poholdujesz.

Choć akurat teraz testuje ważny opór, jak to pęknie, to poleci jeszcze trochę, do 9450 około. Testuje właśnie drugi raz w ciągu ostatnich paru godzin, także zobaczymy, za 3-cim razem pewnie złamie.

@liskoptimist No ja aktualnie krótkoterminowo wyszedłem i obserwuję. Najwyżej znów mi ucieknie i będę musiał odkupić ciutkę drożej.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:45 przez ChomiczyPlan, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: liskoptimist » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:42

Zobaczymy w ogóle do jakiego poziomu BTC spadnie, jak na razie Lisk praktycznie nie reagował na lekkie spadki BTC(oby tak dalej), ciekawe jakby zareagował na spadek rzędu 5-8% oby to nie wpłynęło na Lisa

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Anapanasati » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:49

Spoiler:
ChomiczyPlan pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:40Najwyżej znów mi ucieknie i będę musiał odkupić ciutkę drożej.
No i później dziwić się, że to ma wbić nowe ATH :D Lisk 100$ soon :D

Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0

Postautor: hubertrykala » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:57

W Maju 2017 roku Lisk także rozpoczął hossę od mniej więcej poziomu 2 zł. Następnie korekta nastąpiła po wbiciu ok.18.50 zł. Może teraz także należy liczyć na mniej więcej takie ceny przed ewentualną korektą?

Swoją drogą widzę fajne różnice cenowe są między BB a Binance. Średnio 10 - 20 groszy różnicy. Można fajnie arbitraż robić jak się ma dość sporą gotówkę na giełdzie :) kupował na BB, sprzedawać na Binance, BTC z powrotem wysyłać na BB.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Reputacja: 452
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:01

@hubertrykala zależy od prędkości transferu, ktoś kojarzy jak szybko przelewy dochodzą/wychodzą? Jeszcze prowizje od wypłaty trzeba doliczyć.
kto nie z Nędznym Moderatorem ten przeciwko światu! :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 277
Reputacja postu: 
1

Postautor: Jazda » poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:02

Nie jestem czarnowidzem ale dopuszczam taki rozwój sytuacji:

Właśnie lekko kroyguje BTC, co na to LSK nic. A więc super fajnie Liska nie rusza korekta na BTC, nic tylko kupować teraz bo jak BTC ruszy to nie zdążę, i na pewno będzie drożej. Jak się już większość załaduje, bo przecież to okazja, to LSK spadnie. Oczywiście mało kto go sprzeda, bo po co skoro to tylko drobna korekta i nie ma powodów do strachu. Poleci mocniej będzie tekst w stylu "pi...lę nie sprzedam będę trzymał"

I obym nie miał racji :mrgreen:

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: liskoptimist » poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:09

mudol pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:01 @hubertrykala zależy od prędkości transferu, ktoś kojarzy jak szybko przelewy dochodzą/wychodzą? Jeszcze prowizje od wypłaty trzeba doliczyć.
Pytasz konkretnie o BB? Ja 2 tyg przelewałem lisy z portfela szły mi na BB 35 min a wczoraj szły 52 min

Wróć do „Lisk”