Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1JWBYfBwomCe9geFzkhC8xDuPpVEAx9X68

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Marcinu » niedziela, 9 lutego 2020, 23:33

Jazda pisze: niedziela, 9 lutego 2020, 23:28Przypatrz się na zlecenia w transakcjach, czy ty kiedykolwiek wklepał byś zlecenie kupna lub sprzedaży z ośmioma miejscami po przecinku ?

Nie wiem co w tym dziwnego, kupując za całą kasę wychodzą zawsze liczby po przecinku. A potem masz kupione takie i wystawiasz. Myślę, że nie ma co tworzyć teorii spiskowych. Ludzie jest mnóstwo, zrobił się ruch, to dołączają się kolejni.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » niedziela, 9 lutego 2020, 23:36

Największy portfel stakującej liska giełdy wciąż rośnie, w niecały miesiąc prawie +2.5mln Lisk

https://explorer.lisk.io/address/16293716040102736949L

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masofcer » niedziela, 9 lutego 2020, 23:39

Marcinu pisze: niedziela, 9 lutego 2020, 23:33Przypatrz się na zlecenia w transakcjach, czy ty kiedykolwiek wklepał byś zlecenie kupna lub sprzedaży z ośmioma miejscami po przecinku ?

na Binance masz opcje dla leniwych ustawienia zleceń 25 50 75 i 100% ilosci coinow, wtedy tez wychodzą po przecinku :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » niedziela, 9 lutego 2020, 23:44

@Marcinu Boty i algorytmy na Bitbay to niemal norma. Co do tej "wielkiej świecy" no to nie oszukujmy się, to jest krypto, na BSV rozgrywałem świecę dzienną na 120% i co wtedy można było myśleć, kupić tanio i sprzedać na szczycie, jednak zawsze tego typu zmienność nie sprzyja ogółem AT. Nie lubię takiego trejdowania i schodzenia na interwały 5min, ale w każdej chwili wiesz że masz boty porozstawiane z obu stron i na buy i na sell, choć szczerze wątpię, że algo przy takiej zmienności jest w stanie zarobić. Ale to już kwestia dyskusyjna i można dywagować.

25% nagłego zjazdu z ceny wydawać by się mogło oczywistością przy takim wyciąganiu kursu.
I jak zwykle, jeżeli czegoś nie można zrozumieć to zawsze się można posiłkować stwierdzeniem, że "to krypto i tu wszystko jest możliwe", moim zdaniem raczej to jest mankament. I nawet myślę, że gorzej się na tym wychodzi niż przy inwestowaniu w akcje spółek na początkach hossy. Kluczem tu może być po prostu stabilna zmienność.
Spoiler:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 00:09 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4266
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kozaki_wiesi » niedziela, 9 lutego 2020, 23:58

Panowie, spadł najbardziej więc teraz najszybciej odreagowuje.
Przyjdzie korekta to będzie liderem spadków.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 15 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Anapanasati » niedziela, 9 lutego 2020, 23:58

Spoiler:
@amneziahaze

Jak to działa, na crypto siedzi mnóstwo osób, większość gra bardzo małym kapitałem typu 1000-2000PLN, max 10k-20kPLN, no i jest kilku grubasów, ale w zdecydowanej większości przeważają mali gracze :D No i oni nie mając nic do stracenia chcą zarobić x10, żeby mieć konkretny zysk, a w crypto w porównaniu do innych rynków masz bardzo łatwy dostęp i jest to rynek globalny czyli na takim Lisku gra cały świat, czyli jeśli powiedzmy 100k osób wrzuci sobie tysiaka na dołku to zrobi się z tego 100 000 000 PLN no i już taki kapitał wykupuje praktycznie większość supply, rośnie więc trzymają no ktoś tam z grubasów skupuje liche aski i kurs rośnie, trochę pewnie z tego narybka zaczyna dokładać hajsu, kurs dostaje boosta i mamy to co mamy, nie ma tutaj magii :D To jest płytki rynek :D
Spoiler:
I to co przewidywałem jest dokładnie to samo co na GAME, pytanie czy cała pierwsza fala zostanie zniesiona czy przebijemy szczyt i lecimy dalej :D
viewtopic.php?f=110&t=21652&p=622481#p622481

Spoiler:
@Dovakhiin no jak będzie chorągiewka to zasięg 10-15PLN zapewne :D
@Ishias pewnie ucieszony :D
Spoiler:
Spoiler:
viewtopic.php?f=110&t=21652&p=601731#p601731
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 01:38 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 7 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 10 lutego 2020, 00:03

Panowie o jakich kółkach tu mówicie... cały czas rośnie.. spadnie 30 gr w 30m a potem już to odrabia i jedzie wyżej. Rozpiętość znikoma i czasowo krótko na opłacalne kółka.. szybko można wyleszczyc się.

5-6% to gowno nie korekta na 1h

Jeszcze siedząc na fiat obawiam się że na 1m będzie szykował nam się giga proporzec.. zasięgu wolę tutaj głośno nie pisać:D

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » poniedziałek, 10 lutego 2020, 04:05

Dodano po 2 godzinach 14 minutach 44 sekundach:
wykres dla czekających na korektę (której prawdopodobnie na tym etapie się nie doczekacie) gdyby był jakis zawał na btc to może zlecenia za 6pln Wam wskoczą , ale wykres nie daje wielkiej nadziei ;) zwróćcie uwagę na obroty w okresach ostrych spadków w stosunku do obrotów obecnych , są one rekordowe w skali długookresowej. Skala 3d (jedna świeczka to 3dni BB).
Najbardziej obawiam się zawału na przewartościowanym bitcoinie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
---

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 lutego 2020
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: waldasiek » poniedziałek, 10 lutego 2020, 05:19

Tak obserwuje ten wątek już od ponad roku gdy lisk i inne waluty leciały na dno i zaskakuje mnie to jak niektórzy prawdopodobnie powtórzą ten sam błąd pod wpływem euforii tego co się dzieje na samym lisku.

Swoją przygodę zacząłem w najgorszym chyba momencie bo w styczniu 2018 kupując podjarany dwie koparki, na szczęście nie straciłem na tym , sprzęt sprzedałem , dołożyłem i wrzuciłem coś na giełdę - łącznie straciłem na podstawy nauki jakieś 3k pln ale przeglądałem wielokrotnie wykresy jak to się zachowywało w przeszłości.

Oczywiście fajnie jak człowiek się budzi rano i widzi że saldo na giełdzie przez czas robienia kawy urosło o 1000 zł ale przypominam że to działa również w drugą stronę. sam mogę się pochwalić że kupiłem Liska prawie w idealnym dołku bo po 2,1zł i suma jak wiadomo urosła ale wolę grać zachowawczo zwłaszcza że jak spadnie to nagle i okrutnie.

Wielu tu jest co umoczyło po wysokich kursach i czekają na moment wyjścia ale róbcie to z rozwagą i nie bądzcie zbyt pazerni żeby czasami nie trzeba było czekać kolejnych dwóch lat by wyjść na zero...

sam kilka razy myślałem że będzie korekta i wyszedłem z liska widząc co się zaczyna wyprawiać na binance ale nie żałuje bo straciłem potencjalny zysk - wiem że przyjdzie ten moment że nie stracę kapitału takim ruchem - i nie piszcie proszę że od tego są analizy wykresów etc bo doskonale sobie zdajecie sprawę że w przypadku krypto i tak nieprzewidywalnych walut na chociażby lisk analiza to tylko dodatek do szczęścia.

Cieszę się że kiedy tylko wszystko je$%^ ja osobiście wyjdę na tym z zyskiem i tego życzę również Wam ( nie potrzebuje setek tysięcy zysku w ciągu pół roku z krypto, krypto traktuje jako przygodę w której już ładnie udało się zarobić)

życzę wszystkim sukcesów , zwłaszcza tym którzy mają zamrożony kapitał i pamiętajcie jak to ktoś tu na forum napisał że byki wchodzą po schodach a niedzwiedzie skaczą z okna...

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 10 lutego 2020, 05:31

Powiem Wam Panowie że jestem tym zaskoczony, no cóz trudno sie mówi. Ale jedzie ładnie :D

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 10 lutego 2020, 05:49

26k weszło na miękko, gdzie kolejny opór ?

Chyba jednak mała korekta najpierw:)))

Lisk się szaleju najadł.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » poniedziałek, 10 lutego 2020, 05:55

Prosze zwrócić uwagę na obroty wiele dni pod rząd i bez korekty(patrząc w skali 3d), cos takiego było historycznie(lsk/pln) tylko w 2017 przed bańką
---

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 6 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hrothi » poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:20

Czyżby się szykowało nowe ATH ?

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 lutego 2020
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: waldasiek » poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:30

Hrothi pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:20Czyżby się szykowało nowe ATH ?



Jeszcze do starego ATH jest długa droga a Ty już o nowym marzysz...

Osobiście przy 9,7 wyszedłem i przeczekam na zjedzenie ściany na 10zł bo zbyt dynamicznie to poszło od 4 rano.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:32

Słuszna uwaga :!: prędzej czy później na Lisku będzie nowe ATH gdyż jak widzimy ma ku do tego potencjał i podstawy " Silną społeczność :D
Odseparowanie się Lsk od ruchów na BTC to połowa sukcesu na nowe szczyty.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:36 przez Bit.wizz, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:36

@Bit.wizz, @Hrothi nie świrujcie z tym nowym ath od razu, najpierw niech chociaż doleci do -80% ath ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:38

Ludzie ochłońcie, takie ruchy się sprzedaje. Mam wrażenie, że część z Was jest właśnie "ubierana" w kolejne liski. Zerknijcie na wykres w większych interwałach 1W, 1M i zobaczcie gdzie jesteśmy. Szczyty z czerwca 2019 wybite, korekta wielce prawdopodobna o ile już się nie zaczęła.

Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czupryn » poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:43

Chyba malutka korekta wleciała. Kto sprzedał za równo 10 zł?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Mi 9T przy użyciu Tapatalka


Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:44

@Pogromca Co by nie było pomału idzie ku temu, pociąg odjechał z peronu "A" 1,77zł dojechał do peron "B" 10zł, stacji jest jeszcze sporo do "Z" więc potrzeba czasu wiec nie mów że nic się już nie dzieje aby to osiągnąć.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 6 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hrothi » poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:57

Pogromca pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:36 @Bit.wizz, @Hrothi nie świrujcie z tym nowym ath od razu, najpierw niech chociaż doleci do -80% ath ;)
Oj no masz rację ale trochę marzyć nie zaszkodzi :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości