Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 4419
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: koparki » środa, 5 lutego 2020, 15:25

zbyt duza euforia troszeczkę przez parę ostatnich postów. Znaczy się że przegrzał się rynek.

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
Ale para lsk/btc na binance wygląda nadal pięknie biorąc pod uwagę zebranie z denka bessy i wybicie na dużo większych obrotach niż przeciętna bessy. To ma prawo być kontynuowane ale nie można patrzeć jak daytrader, ja mówię o wykresie w skali 3dni

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1696
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dovakhiin » środa, 5 lutego 2020, 15:44

Vetz miał rację z tym wybiciem a kurs jeszcze od siebie dołożył :mrgreen:

Póki każdy szczyt większy od poprzedniego (razem z dolkami) to nie widzę nic niepokojącego. Poza tym jeśli korekta pojawi się to nie musi być jakaś gigantyczna... imo łatwo o wyleszczenie i uciecie zysków przedwcześnie :mrgreen:

Początkujący
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
-5

Postautor: lukaszspeed21 » środa, 5 lutego 2020, 15:46

Kupujcie bo pociag odjezdza.podobno lisek wsiada do pendolino.ja zaladowany na maxa za 2.20zl.teraz tylko czekac spokojnie i cieszyc sie zyskiem.nie planuje sprzedac nizej niz 100zl czesci kapitalu.powodzenia.i niech lisek rosnie w sile.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0

Postautor: blackraijin » środa, 5 lutego 2020, 15:49

Pogromca pisze: środa, 5 lutego 2020, 15:10Bo to taki dobry samarytanin, jak przychodzi, to wiedz, że to dobry moment, żeby kupić
Trochę pokory, jak narazie to przez dobre 2 lata kiedy Wymazywanie się tu wypowiadał to pisał o spadkach, a Lisk spadał. Ostatnio pisał że będzie zaskoczony jeśli Lisk nie wzrośnie do 2$, a do tego jeszcze kawałek drogi.

Początkujący
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0

Postautor: Load » środa, 5 lutego 2020, 16:07

lukaszspeed21 pisze: środa, 5 lutego 2020, 15:46Kupujcie bo pociag odjezdza.podobno lisek wsiada do pendolino.
błagam tylko bez tych pendolino xDD

fajnie to na lisku wygląda, zastanawia mnie tylko czy przy tak dużych wzrostach nie przydałby się większy vol? Wg mnie zdecydowanie tak

Co do korekty, to mała na lisku już była, np ba BB LSKBTC korekta wynosi 10%

Początkujący
Reputacja: 483
Reputacja postu: 
40

Postautor: Pogromca » środa, 5 lutego 2020, 16:15

blackraijin pisze: środa, 5 lutego 2020, 15:49Trochę pokory, jak narazie to przez dobre 2 lata kiedy Wymazywanie się tu wypowiadał to pisał o spadkach, a Lisk spadał. Ostatnio pisał że będzie zaskoczony jeśli Lisk nie wzrośnie do 2$, a do tego jeszcze kawałek drogi.
Tak, szczególnie jak pisał tak w okolicach sierpnia 2018 gdzie cena urosła z 10zł na 20zł. Pisał tak w okolicach lutego, gdy cena z 3zł urosła do 9zł i pisał tak ostatnio, gdy cena była w okolicach 2zł, upewniając i krytykując wszystkich jak to złą inwestycję przeprowadzili w scam i jak bardzo nie opłaca się go kupować. A to, że mówił, że będzie zaskoczony jak Lisk nie wzrośnie do 2$, lub że "ALBO SPADNIE ALBO UROŚNIE" i "NIE MA NA GIEŁDZIE NIGDY ANI ZAWSZE", to przecież każdy może tak powiedzieć, nawet dziecko. Zresztą mówił to gościu, który nawet nie łudził się, żeby narysować jakiekolwiek kreski, choć EWIDENTNIE było widać na wykresie formację objęcia hossy, a tacy świetny traderzy jak Vetz i wielu na tradingview widziało możlwość niezłego zarobku i potencjalnego odwrócenia chociaż lokalnego trendu już dużo wcześniej. No to przepraszam bardzo, ale komu tutaj brakuje pokory? Mi? Czy super traderom, którzy grają chyba na jakieś psychologiczno-emocjonalne wsparcia, sugerując wchodzenie dopiero od 5-10$? Błagam Cię, śmiech na sali ten autorytet, upokorzył się i czuć od niego niezłą hipokryzją.

A tutaj źródła niesamowitej hipokryzji
Wymazywanie pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 19:54Niet, pisałem przeciwnie, że tam trend może się odwrócić, ale że ja nie gram technicznie i bym nie kupował i że niczego to nie gwarantuje.
Gościu który nie gra technicznie doradza ludziom poziomy, w jakich mają wchodzić i krytykuje ich inwestycje, przecież to jest śmiech na sali.
Wymazywanie pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 14:05A humorystycznie, Janusze z Liska na -80% portolio moonują, bo zmienia się w -78%, brawo, well done.
Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 01:04cholera, ależ masywne odbicie, niektórzy bagholderzy przeszli dzięki niemu na liskowym portfolio z -90% do -88% czy -89% a teraz są nawet na -89.5%!!! Przełomowe odbicie, nic tylko otwierać szampana. Lisk brejkout kurka jego mać!
Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 14:52 Mam od czasu tych wakacji ze 2x więcej niż miałem kasy, a u Ciebie jak tam miliony w Liskach po 1.6$ lub wyżej?
Heh, a tu 1.6$ było prawie dzisiaj ;) Ale co tam, lepiej wmawiać ludziom, żeby najlepiej posprzedawali w dołku ;)
Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 01:04 Szanujcie się bardziej ludzie. Jeśli ten złom ma zmienić trend i wyrwać się z bessy to tu trzeba wejść gdzieś wyraźnie na 5-10$ a nie podbitka o ćwierć centa czy podobnie szybko zgaszona...
Przecież ten człowiek mógł spowodować większe straty wśród ludzi, niż anagamidev, który zalecał skupowanie od ponad -90% od ATH i łapać każdy dołek.

Wymazywanie oprócz tego, że ma nastukane dużo punktów błędnie nazywanych reputacją nie jest tu żadnym autorytetem odnośnie wykresów, oprócz prawienia oczywistych prawideł. To taki forumowy folklor, do którego większość boi się postawić bo przecież "autorytet".
Ostatnio zmieniony środa, 5 lutego 2020, 16:57 przez Pogromca, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0

Postautor: zasit » środa, 5 lutego 2020, 16:52

I Już pompują ładnie

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: koparki » środa, 5 lutego 2020, 17:00

Spoiler:
@lukaszspeed21 zarejestrowałeś się zaledwie kilka dni temu , śmiecisz tu swoimi wpisami, wejdź sobie na swoją metryczkę i poczytaj siebie wszystkie swoje wpisy. Takie zaniżanie poziomu, zwłaszcza ze świeżego kilkudniowego konta nie będzie tu tolerowane. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to proszę wstrzymaj się.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0

Postautor: Regotek » środa, 5 lutego 2020, 18:23

czyżby delegaci popełnili błąd sprzedając miesiąc temu?

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: koparki » środa, 5 lutego 2020, 18:38

Regotek pisze: środa, 5 lutego 2020, 18:23 czyżby delegaci popełnili błąd sprzedając miesiąc temu?
tego nie wiemy, równie dobrze można zrobić to medialnie i jawnie aby pogłębić kapitulację na kursie a potem odkupić i nie wspomnieć o odkupie. Gdy czytałem tu wtedy wpisy to atmosfera nie była zachęcajaca do zakupu , trudno było się przełamać skoro "nawet delegaci sprzedają", zbiegło się to wtedy z polowaniem na czarownice w wątku.
To była dziwna dywergencja, im bliżej wydania gotowego produktu, DEXów itp tym głębiej nurkował kurs. Ale nurkowały po prostu alty bo taka była wtedy mania i apogeum trendu.

Dodano po 16 minutach 44 sekundach:
@Pogromca nie ma sensu sycić się racją , zwłaszcza że na rynkach kapitałowych jej czasem nie mamy. Przy odpowiednim kalkulowaniu ryzyka możesz zarabiać nawet gdy częściej się mylisz niż trafiasz. Gadulstwo na forum nie ma znaczenia, wątek jest czysto towarzyski, nie należy się tu niczym sugerować.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1696
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dovakhiin » środa, 5 lutego 2020, 19:17

Btc strzał. Póki będzie rósł to lisk lekka korekta i chwilowa przerwa wzrostu.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » czwartek, 6 lutego 2020, 00:14

@anapsoti a widziałeś TSLA dzisiaj?
Spoiler:
Obrazek
Pogromca pisze: środa, 5 lutego 2020, 16:15Przecież ten człowiek mógł spowodować większe straty wśród ludzi, niż anagamidev, który zalecał skupowanie od ponad -90% od ATH i łapać każdy dołek.
Wierzysz w bajki. To jest najlepszy gridziarz na tym forum. Lepszego nie znajdziesz. Łatwo napisać posta, trudniej zrobić kilkaset procent. Nie idź tą drogą i nie wierz w aprobatę, którą otrzymałeś. I tak większość przerżnie.

Początkujący
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
4

Postautor: Anapanasati » czwartek, 6 lutego 2020, 00:49

@amneziahaze owszem obserwuję :D
Spoiler:
Anapanasati pisze: wtorek, 4 lutego 2020, 18:59 LSK/BTC, target trójkąt zwyżkującego wbity na max'a :D Osobiście zalecam wyprzedanie się ; ) :D Aczkolwiek nie wiem co teraz :D

W dalszej perspektywie powinno odklepać chyba ten 40% spadek :D
Spoiler:
Fajnie jakby Lisk poszedł do góry jak TESLA przykładowo ostatnio :D +100% mógłby jeszcze zrobić :D
Spoiler:
Spoiler:
Nie jestem gridziarzem i nie zalecam, ja jestem longtermocem, a bezpiecznie sobie uśredniam i akumuluję w strefie 0-10PLN docelowo licząc na 100-288$ :D Chociaż 20PLN będzie dla mnie wystarczające :D I jeszcze mam 120PLN zapasu do ATH :D Wg. mnie to Ty właśnie wprowadzasz ludzi w błąd, bo nie rozróżniasz okresów bessy i hossy :D I zarówno jedna jak i druga potrafi przebić najśmielsze oczekiwania, czy to w górę czy to w dół :D W każdym razie akumulacja i uśrednianie, bardzo dobrze się sprawdziły i takie są fakty, zarobione i o to chodzi :D W czasie mojego uśredniania wyłapałem 3 razy wzrosty na +100%(z 10PLN do 20PLN, z 4PLN do 9PLN i teraz z 2PLN do 5PLN, czyli w zasadzie 200%, można sprzedać połowę i mieć Liski za friko na long term) :D Poza tym ja nikomu nie każe grać tak jak ja, tylko wskazuję, że lontermowo jest tutaj okazja skoro Lisk to bardzo dobry projekt, ciągle rozwijany, z dużą społecznością, z potencjałem na nowe ATH :D Oraz nie bierzesz pod uwagę, że 90% osób traci, czyli 90% prawdopodobnie nie ma żadnej wyszukanej metody tradingu i my jakoś bardziej smart staramy się wykorzystać ten fakt na swoją korzyść :D Dodatkowo dla właśnie takiego przeciętnego gracza, podejście longermowe czyli akumulacja w zakresie 0-10PLN jakimś bezpiecznym kapitałem rozłożona w czasie w najgorszym przypadku dałaby średnią ok. 5PLN plus zakładając, że gdzieś tam wyłapie jakieś kilka ruchów na +100% może zbić jego średnią do 2.5PLN :D A ciągle jesteśmy na korekcie -95% od szczytu, teraz zakładając, że ktoś będzie uśredniał do 140PLN niech będzie, że od 0, to da mu to średnią 70PLN piramidując, więc wyjdzie tylko gorzej, a nie wiadomo, czy Lisk zobaczy takie ceny, przecież Lisk to shit, po co dokładać po takim wzroście, przecież na takim shit'cie AT nie ma prawa działać, jakieś potwierdzenie trendu, prawda? :D Zatem trochę logiki i zdrowego rozsądku zawsze się przyda :D

Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 8 stycznia 2020, 04:10
log

Wg. mnie coś takiego powinno się wydarzyć, być może jeszcze spadniemy tam na double bottom, albo lekko pogłębimy dołek, ale chodzi o ogólną koncepcję, że jest tanio :D

Spoiler:
Zgodnie z planem zresztą :D
anagamidev pisze: niedziela, 15 września 2019, 09:39 Szykuje się rekordowy 7-8 tydzień na czerwono :D Na 1d bullish engulfing :D Powrót ponad 4PLN(1.01$ ~ 3.95PLN) mógłby zrealizować fulcrum bottom zdaje się :D Warto zauważyć, że po każdym 84% spadku było mocne odbicie ponad 100% :D
Poloniex, 1w :D
Spoiler:
Binance, 1w :D
Spoiler:
Wypłaszcz mocny :D
Spoiler:

Ostatnio zmieniony czwartek, 6 lutego 2020, 01:01 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Reputacja: 483
Reputacja postu: 
1

Postautor: Pogromca » czwartek, 6 lutego 2020, 00:59

amneziahaze pisze: czwartek, 6 lutego 2020, 00:21Wierzysz w bajki.
To nie bajki, liczby nie kłamią. Jestem obserwatorem i pamiętam, jak anagamidev wstawiał tu pierwsze wykresy pod koniec 2018r., gdy w btc zaraz pękła podłoga na 6000 usd, a lisk dryfował w okolicach 10zł, z których zaraz poleciał w dół i anagamidev "zalecał" skupować wróżąc z wykresów księżyc na 2020r. Nie będę ciągnął rozmowy na temat uśredniania, bo mój przykład będzie prostszy. Przypuśćmy, że jednak ktoś kupił liska w momencie przyjścia anagamideva półtora roku temu, po cenie 10zł i nie uśredniał, a teraz, zaokrąglając, jest stratny 50% inwestycji. Weźmy w drugi przykład osobę, która mogła potencjalnie kierować się cytowanymi przeze mnie postami od Wymazywanie z dnia 14-17 stycznia tego roku, gdzie cena Liska oscyowała w granicach 2.50zł. Osoba ta, sprzedając na stracie albo nawet na zero w tamtym momencie jest stratna przynajmniej 50% z tamtej pozycji, a przy cięciu większej straty, dzisiaj ta osoba byłaby w plecy sporo więcej, niż połowa całkowitej kwoty inwestycji, którą poniosła.

Podsumowując, okazuje się zatem, że złote "krótkoterminowe" rady wujka Wymazywanie z ostatnich jego postów w tym temacie i zastosowanie się do tych rad było dużo bardziej szkodliwe finansowo niż skupowanie długoterminowo liska, odkąd anagamidev się tutaj pojawił.

Początkujący
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
3

Postautor: pawel296 » czwartek, 6 lutego 2020, 07:05

Pogromca jakie wywody z dupy piszesz. Kumpel sprzedał lsk wtedy co wymazywanie namawiał i wszedł w etc. Jest więcej na plusie niż gdyby był w tym gniocie. Ty kisząc to padło modlileś się o odbicie, a on obracał hajsem.

Początkujący
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0

Postautor: Anapanasati » czwartek, 6 lutego 2020, 08:26

Bardzo dobra wiadomość, może wreszcie będą legitne wolumeny i zainteresowanie :D

### edited: 2020-02-06 08:51 ###
@Tomasz_Es być może, jak dodali na Kraken to też chyba był spadek początkowo, a ostatnio Kraken mocno wybija szczyty :D Chociaż wolumeny nadal biedne, ale przecież nie każdy obraca setkami tysiący czy milionami, ba większość gra daytrading zapewne za góra kilka tysiaków PLN/$ :D
Spoiler:
A co do tego, że ETC niby lepszy :D No chwilowo być może tak, ale do ATH ETC ma 4x, a Lisk 28x, więc długoterminowo spekulacyjnie nawet Lisk ma większy potencjał przy dużo mniejszym market cap łatwiej jest pompować :D
Spoiler:
I też nie wprowadzajmy ludzi w błąd, bo ETC wcale jakichś dramatycznie większy wzrostów nie miał z tego co widzę :D Lisk zrobił od dołka +244%, a ETC +288% :D A Lisk spokojnie może wbić na tym ruchu 15-20PLN, czyli kilkaset to wzięcia procent potencjalnie, natomiast ETC z tego double bottom może z kilkadziesiąt procent pójdzie do góry :D
Spoiler:
Spoiler:
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 lutego 2020, 09:02 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 4 razy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 615
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tomasz_Es » czwartek, 6 lutego 2020, 08:46

@Anapanasati pytanie tylko czy to nie jest juz w cenie :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 954
Reputacja postu: 
0

Postautor: Hamas » czwartek, 6 lutego 2020, 08:49

@Tomasz_Es nie moglo byc, bo wiedzialy o tym tylko 3 osoby nad tym pracujace, majace podpisane takie umowy, ktorych zlamanie puscilyby z torbami nie tylko ich, ale nawet ich prawnuki :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 615
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tomasz_Es » czwartek, 6 lutego 2020, 08:54

@Hamas prosze cie, to tak jak BCH na coinbase 2 lata temu.. tez nikt nie wiedzial. W najwiekszych firmach na swiecie wyciekaja informacje o przejeciach itp. a co dopiero z gield takich jak Binance.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 954
Reputacja postu: 
6

Postautor: Hamas » czwartek, 6 lutego 2020, 09:02

@Tomasz_Es aqrat o strukturach tej gieldy nie masz pojecia, ale o tym mowilismy na meetupie listopadowym ktore organizowalem w kato i na ostatnim spotkaniu traderow w jastrzebiej ;)
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Wróć do „Lisk”