Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 25 stycznia 2020, 17:06

wbijac glosowac #Lisk, moze uda sie przepchac liska bez focha maxa :twisted:

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 25 stycznia 2020, 20:33

na rsi 1d do btc jeszcze troche miejsca jest więc 0.8 przejdzie i pokonamy linie trendu a potem jest jeszcze jeden fajny opór którego nie udało nam się pokonać w zeszłym roku :) ciekawe co to będzie

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » sobota, 25 stycznia 2020, 20:47

@masonbtc jaka LT spadkowa Ty widzisz? bo ja zadnej, ktora mozna sensownie wykreslic przez zbyt wielki spadek, na LSK mozna wykreslic jedynie lokalna LT wzrostowego, jesli chodzi o kolege, ktory w cenie 3$ chce wyjsc na 0 to kolego zycze Ci powodzenia - naprawde, ale wiele osob kumulowalo LSK w tym moich znajomych, z ktorymi podzielilem sie spostrzezeniami (skupowaniem LSK bez pozostawiania BID'ow, dlatego, ze kapitalizacja jest tak mala, ze z kapitalem X musialem robic to tydzien) na tym poziomie mam 56%+ zakladajac, ze cena siegnie 3$ to z kapitalu X "mam" wykurwisty X wiec pomysl, jaki opor moze byc na cenach od 2 PLN na np. 4, 6, 8, 10 :) musialoby dosc do jakiegos wielkiego przelomu w projekcie, ale nawet to pewnie by nie wypchnelo ceny chyba, ze gracze zdecydowaliby sie sprzedawac wyzej, tylko, ze wszyscy sie nie zalapia na gorke, jedyne, co moze uratowac LSK to skonczony projekt i masa nowych inwestorow, a to drugie jest bardzo malo prawdopodobne, duzo mniej niz to pierwsze - dlatego wspolczuje.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 25 stycznia 2020, 20:49

Vetz pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 20:47jaka LT spadkowa
no na logu ładnie widać

jem popcorn i oglądam jak w kinie

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » sobota, 25 stycznia 2020, 20:57

Wszedłem na Liska jak było 120 zł kupiłem 1000 miałem być bogaty :cry:

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » sobota, 25 stycznia 2020, 21:46

Vetz pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 20:47 @masonbtc jaka LT spadkowa Ty widzisz? bo ja zadnej, ktora mozna sensownie wykreslic przez zbyt wielki spadek, na LSK mozna wykreslic jedynie lokalna LT wzrostowego, jesli chodzi o kolege, ktory w cenie 3$ chce wyjsc na 0 to kolego zycze Ci powodzenia - naprawde, ale wiele osob kumulowalo LSK w tym moich znajomych, z ktorymi podzielilem sie spostrzezeniami (skupowaniem LSK bez pozostawiania BID'ow, dlatego, ze kapitalizacja jest tak mala, ze z kapitalem X musialem robic to tydzien) na tym poziomie mam 56%+ zakladajac, ze cena siegnie 3$ to z kapitalu X "mam" wykurwisty X wiec pomysl, jaki opor moze byc na cenach od 2 PLN na np. 4, 6, 8, 10 :) musialoby dosc do jakiegos wielkiego przelomu w projekcie, ale nawet to pewnie by nie wypchnelo ceny chyba, ze gracze zdecydowaliby sie sprzedawac wyzej, tylko, ze wszyscy sie nie zalapia na gorke, jedyne, co moze uratowac LSK to skonczony projekt i masa nowych inwestorow, a to drugie jest bardzo malo prawdopodobne, duzo mniej niz to pierwsze - dlatego wspolczuje.
Rynek kryptowalut jest w sumie jeszcze nowym i w dalszym ciągu nieobliczalnym rynkiem, więc ciężko tu cokolwiek przewidzieć. Mimo wszystko jak myślisz do jakiego pułapu może dojść cena Lisa i czy masz rzeczywiście jakieś zrodła na których bazujesz, które mogą potwierdzić, że Lisk nie ma szans ponownie się wybić?? Przyznam się, że przez ostatni rok nie interesowałem się tym zupełnie.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » niedziela, 26 stycznia 2020, 13:01

LSK osiagnal swoje apogeum, nie ma kapitalu na rynku krypto tak przesyconego, by go znowu wybrac do pompowania, bo jest duzo lepszych projektow, jednakze ciagle czekam na techniczne odbicie do 4,6+ byc moze jakas pompke pod newsa i po tym zapominam o LSK, dlatego, ze dominacja oczysci rynek z takich coin'ow, a skupi sie na tych najwartosciowszych albo tych z duza kapitalizacja, bo to ona, choc poszargana trzyma nadal BTC.
Cala technologia to cos nowego, a nie rynek, bedzie ona na pewno wykorzystywana do tego, by pozbyc sie gotowy i nas ubezwlasnowolnic bardziej. Doczekamy sie czasow z The Time, kazdy z nas bedzie mial jeden rachunek i przypisane pod niego inne do zobowiazan i pelnej inwigilacji i kontroli nad naszym portfelem, naszym nic nie wartym dla rzadzacych zyciem przeliczanym na cyfry. Nasze zycie, nasz czas dla tych wyzej to beda tylko cyfry, cud jakim jest zycie bedzie w tym zepsutym materialnym swiecie przeliczany na liczby, a my sami baranami, ktorzy beda dzwigac ten swiat, gdzie wolnosc i beztroskie zycie bedzie czyms juz coraz rzadziej spotykanym dla klasy sredniej - wegetacja, pozbawiona sentencji szczesliwego zycia i tego, jak naprawde pragniemy zyc, wpajanie tego, czego pragniemy, a wpajaja nam materialne rzeczy i schemat zycia, a my za tym gonimy. Gonimy za pieniadzem tracac czas, bo spoleczenstwo jest tak uksztaltowane.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » niedziela, 26 stycznia 2020, 13:27

Vetz pisze: niedziela, 26 stycznia 2020, 13:01odbicie do 4,6+
w pln jak rozumiem z wcześniejszych twoich postów?

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » niedziela, 26 stycznia 2020, 16:32

Tak, miał na myśli odbicie w PLN 4,6 zł czyli około 1,2$

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
-8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pablo12 » poniedziałek, 27 stycznia 2020, 20:56

Podziwiam was Panowie. Podziwiam. Wszystko fajnie rosło/rośnie a wy w tym Lisku. Sprzedawałem Liska to był śmiech że w dołku. Kupiłem btg po 25zł sprzedałem po 52.43 a poszła pompa aż na 95. Powiem wam jak będzie. Wg mnie będzie krótka pompa pod halving na btc i pójdą topowe alty za btc a wy będziecie sobie włosy wyrywać że trzymacie to gówno które stoi albo delikatnie rośnie.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 27 stycznia 2020, 21:04

zmień pieluszke :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pablo12 » poniedziałek, 27 stycznia 2020, 21:13

Jesteście naprawdę zdesperowani że za własne zdanie tak minusy dajecie :D Piszę bez hejtu Panowie, poważnie. Taki Vetz jak nie urośnie to w końcu przyzna się do błędu i to sprzeda bo jak dla mnie ma facet pojęcie, zresztą i tak jest na plusie. Ale mam wrażenie że większość wiernych tu będzie do końca bronić liska nie zwracając na nic innego uwagi.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 27 stycznia 2020, 22:09

@pablo12 Zmień styl postów i po prostu nie kop leżących, bo to nie ładnie. I bardzo ich to irytuje. To nie będzie wzajemnego minusowania.
Fakt Vetz wszedł w liska na lokalnym dołku a po takiej glebie LSK należało się odbicie. Odbiło to kolega Vetz poczuł wiatr we włosach i pewnie sądzi, że wie lepiej...I tu się niestety myli, bo lisek to przebiegły chytrusek i nie daje ot tak sobie zarabiać po 100% i więcej, pewnie wielu tutaj się o tym już przekonało.
Ja nie twierdzę, iż nie urośnie. Może i urośnie ale w jakim okresie czasu oto jest zagadka. Dziś bronimy jak konstytucji 0,76$ i 3zł na BitBay. Obroty już nie powalają jak na pompce sprzed kilku dni, z 1000 btc obrotu zrobiło się 50 na Bianace, a obstawiam iż jutro będzie jeszcze mniej.
Co przyniesie kolejny dzień zobaczymy, gramy, spekulujemy, holdujemy, co kto woli. Pozdro
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 27 stycznia 2020, 22:15

Ja tam dziś kupiłem na szybko za 3 PLN:) liczę na odbicie bo jest od czego :mrgreen:



Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
@Jazda btc raczy wybić w niedługim czasie i kapitał tam powędruje. Zobaczysz po jego korekcie jak lsk wystrzeli do góry :mrgreen:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 28 stycznia 2020, 12:09

jak przebijemy dolca ja tu widzę nawet okolice 1.80usd

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » środa, 29 stycznia 2020, 08:17

Wszystko rośnie a Lisk stoi w miejscu tzn o 15 groszy poszedł do góry powinien co najmniej ze 2 zł pójść a tu lipa :|

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 29 stycznia 2020, 08:23

@Tak właśnie to wszystko?
2/3 Na binance jest na czerwono..

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » środa, 29 stycznia 2020, 08:58

Jakby to nie wyglądało, skala wzrostów LSK w porównaniu do innych altów pokazuje jego rzeczywistą siłę , juz od dłuższego czasu...
ja patrze na to przez pryzmat zakupów które robiłem pod koniec listopada
LSK był wtedy po około 0,62$ - dzisiaj jest po 0,81$
dla porównania, ETC był wtedy po 3,86$, a dzisiaj jest po 12,34$
HEDGE był wtedy po 0,63$, dzisiaj jest po 2,66$
takich przykładów z pewnościa znajdziemy więcej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pablo12 » środa, 29 stycznia 2020, 09:13

Spokojnie. Dajmy im czas. W końcu przyznają się do błędu.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 29 stycznia 2020, 09:30

wystarczy popatrzeć na cmc że skoczyliśmy w okolice pierwszej 50tki żeby stwierdzić że jednak ostatnio coś pozytywnego miało miejsce i rośniemy względem innych coinów ale jak ktoś ma klapki na oczach to tak już do końca będzie płakał jaki to lisk jest zły i niedobry :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości