Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 17 stycznia 2020, 18:16

Ahr pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 18:05bitbay podaza za innymi gieldami
Wogóle ktokolwiek poważny tam gra???

Oczywiście, że bitbay jest za płytki, ale niektórzy tutaj uważają, że delegaci na bitbayu urabiają polaków na lisku :roll:

Jak się czyta niektórych posty to bardzo dobrze widać pozycję/zamiary

Dodano po 4 minutach 17 sekundach:
A najbardziej to śmieszą teksty "przecież inne krypto odbiły bardziej, lisk to szit" Ewidentnie zszokowani bo zakładali, że poleci niżej. Beka jeszcze większa, bo nawet jak lisk potrafi być wśród top wzrostów to niektórzy nadal potrafią narzekać, że rośnie :roll: Typowo punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ;) oraz nie ma co słuchać ludzi bo w zimę będzie się zapierdalać w sandałach.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2020
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Loisik » piątek, 17 stycznia 2020, 18:58

No i ponownie mamy Liska w Top50 :D
Pewnie nie przebije 0,8 USD i będzie mała korekta, ale i tak miło zobaczyć w końcu jakieś ruchy na Lisku. Oczywiście bez podniecania się. ;)

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » piątek, 17 stycznia 2020, 19:04

@Loisik każdy wzrost cieszy :) po mału a do celu.
Ja obstawiam ok 6zl w najblizszym czasie. A jak bedzie czas pokaże :twisted:

Ostatnio mialem sen "wstalem rano a Btc 100% do góry 75tys zl" ciekawe czy sie sprawdzi

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 17 stycznia 2020, 19:18

@Picassso Niech się pakują, ale do domu :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 17 stycznia 2020, 19:54

pokavb pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 16:16 dziękuję bardzo za pozwolenie. Nie zapominaj żebyś ty zarobił ktoś musi stracić.
Nie do końca. Rynek na którym jest tak wielu uczestników (rownież nowych napływających w czasie i starych, odchodzących od rynku), że grają na kompletnie inny termin, mają inny sposób gry, inne cele, niekoniecznie jest grą o sumie zerowej lub wręcz nią nie jest. Jeśli masz gdzieś dowód, że rynek crypto jest nią, podrzuć, chętnie poczytam. Grą o sumie zerowej być może są kontrakty terminowe. A to tylko jedna z wielu form uczestnictwa w rynku.

Przydałby się głos kogoś mądrzejszego w tym temacie, bo to ciekawe. Może @fusywszklanejkuli może się odnieść czy @akos, oni z tych mądrzejszych jak dla mnie.

Dodano po 2 minutach 37 sekundach:
Pomoc_potrzebna pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 16:28 Jeżeli ich nie ma to i JA przestaje się tu udzielać. Pozdrawiam Panowie z całego serca i mam nadzieje,że będziemy zarobieni. Strzał piątka ELO :)
O cholera, jak ja bez nich i Ciebie teraz zarobię? Złoci userzy: wystarczyło grać przeciwnie do tego co piszą, by były zyski! :mrgreen:

Dodano po 5 minutach 15 sekundach:
pawel296 pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 16:50 W końcu się okaże że harmony i anagamidev byli ostoją tego tematu i bez nich i ich naganiania temat umrze. :D
Nie umrze, bo o Lisku można porozmawiać BEZ WPIEPRZANIA INNYCH NA MINĘ OD 2 LAT. Pojawiają się tu wartościowe analizy i przemyślenia nt Liska bez traktowania innych jak idiotów nieznających podstaw matematyki (do tego można sprowadzić działalność trolla anagami). Fajne analizy wrzuca ostatnio @Vetz. Wiele osób też pisze ciekawie o projekcie, bez zbędnego lukrowania i przekreślania. A to, że dwa zbanowane trolle były najwidoczniejsze, to tylko prowadziło do syfu jaki tu był. Można normalnie i to wszyscy udowodnijmy.

Dodano po 2 minutach 55 sekundach:
pokavb pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 16:16Doradca jeb@;6
Jebaka czy jebany? Bo to spora różnica. 8-) Bawisz się w ś.p. harmony? Troszkę szacunku chłopcze. :)

Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
Pogromca pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 17:58Gościu krytykuje i wyśmiewa innych, że kupowali na 2-5-10$, po czym sam mówi, że zaleca ładować się przy 5-10$, bo tam widzi odwrócenie trendu.
Niet, pisałem przeciwnie, że tam trend może się odwrócić, ale że ja nie gram technicznie i bym nie kupował i że niczego to nie gwarantuje. Trochę zrozumienia postów, potem dopiero pisz. Tutaj wyjaśniałem, to nie jest rocket science: viewtopic.php?f=110&t=21652&p=623183&hi ... 2A#p623183
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » piątek, 17 stycznia 2020, 21:01

Wymazywanie pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 19:54Grą o sumie zerowej być może są kontrakty terminowe.
Brokerzy market maker, najlepiej z podglądem sald, pozycji i stop lossów, zasłyszane tylko, ale kary knf nie wzięły się z powietrza. W Polsce chyba wszyscy brokerzy to mm.
Pogromca pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 18:16Wogóle ktokolwiek poważny tam gra???
Tak, jednak nie można o nich tu napisać, bo to nie będzie teraz w porządku. Prawie tak nie w porządku jak systematyczne wpieprzanie nieświadomych ludzi na minę poprzez swoją własną głupotę, tudzież nieodpowiedzialność.

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 23 lutego 2018
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pavlo4444 » piątek, 17 stycznia 2020, 21:38

pokavb pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 15:38@Wymazywanie Znowu zaczynasz wkoło jedno i to samo klepać.To już nudne się zrobiło.
Pozwól każdemu podejmować decyzje w co chce inwestować .A ty z uporem Maniaka powtarzasz jedno i to samo.
Tobie powinni dać bana był by święty spokój .Twoje posty to jedna wielka krytyka .Tylko ty jesteś najlepszy i zawsze podejmujesz najlepsze decyzje.ŻAL.


Wymazywanie to jeden z kilku/lilkunastu forumowiczów, Którzy piszą atrakcyjne merytorycznie posty. Do tego jest przeważnie bardzo aktywny, takich ludzi na tym forum jest coraz mniej. Bez nich nie byłoby co tu poczytać, chyba że posty typu : moon soon, albo:
Tak właśnie to pisze: środa, 15 stycznia 2020, 13:494.0 :ugeek: do końca roku 100$ nie ma opcji żeby było inaczej.
Tak właśnie to pisze: sobota, 11 stycznia 2020, 21:12W nocy będzie 10 zł
Dodano po 19 minutach 8 sekundach:
Co do liska, to w końcu fajnie ruszył. Teraz grunt, to nie przetrzymać pozycji

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 30 czerwca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hubertrykala » piątek, 17 stycznia 2020, 22:32

Ja czekam tylko na 1,9$ żeby wyjść na zero i robię wypad :D

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » piątek, 17 stycznia 2020, 23:01

@hubertrykala myślę że jak dojdzie do tego ze będzie 1.9$ to będzie szło coraz dalej i powtórzy się historia a historia lubi się powtarzać ;)

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 23 lutego 2018
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pavlo4444 » piątek, 17 stycznia 2020, 23:16

hubertrykala pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 22:32Ja czekam tylko na 1,9$ żeby wyjść na zero i robię wypad

Może być ciężko, ale nie jest to niemozliwe. Wystarczy spojrzeć np. na ostatnią pomkę GC, czy BTG przedwczoraj

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » sobota, 18 stycznia 2020, 00:08

hubertrykala pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 22:32Ja czekam tylko na 1,9$ żeby wyjść na zero i robię wypad
przecież to dalej nie urośnie, wychodz lepiej teraz :D, nim będzie w ogóle za późno :D
pavlo4444 pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 23:16Wystarczy spojrzeć np. na ostatnią pomkę GC, czy BTG przedwczora

jakby myśleć w taki sposób to równie dobrze można powiedzieć, że co drugi to exit pomp scam :D

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 30 czerwca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hubertrykala » sobota, 18 stycznia 2020, 01:07

@Picassso , nie pie**ol, 1,9$ to jest nic, jakbym kupił za 5 - 10$ to wtedy bym się obawiał. 1,9$ to kwestia czasu, a ja go mam sporo :D

Chociaż jak cena będzie blisko 1,9$ to znając życie będzie mnie korcić, aby jednak usunąć zlecenie sprzedaży :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 18 stycznia 2020, 09:56

Co tu dzisiaj taka cisza :P wszyscy moonowcy jeszcze śpią ? Oczywiście to że 100$ soon już wiem.
Ale może ktoś potrafi ocenić w druga stronę gdzie jest support tego dzisiejszego osuwania i że tak powiem bajecznych wczorajszych wzrostów, interesuje mnie na jakiej wysokości cena będzie atrakcyjna pod ewentualne pojawienie się popytu. Pytanie czy odbijemy się od lini na wysokości około 0.71 czy to nie jest żadne wsparcie i lecimy niżej. Bo nie wiem gdzie szukać miejsca pod ewentualne zajęcie pozycji.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 18 stycznia 2020, 10:26

jak przestanie spadać to kupuj hehehe

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 18 stycznia 2020, 10:49

Dobra przyznać się który tą ściankę postawił na Binance na poziomie 0,0000825 hehe a mówiliście hold :!:
Trzeba trochę drobnych, żeby to zdjąć :) pomożecie ? W sumie to okazja cenowa do uśredniania jak to kiedyś mawiał pewien forumowy mędrzec.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » sobota, 18 stycznia 2020, 11:13

Jazda pisze: sobota, 18 stycznia 2020, 09:56gdzie jest support tego dzisiejszego osuwania
Odpal wykres bitbaja w skali 30min i sobie zobacz jak wyglądają fale wzrostowe - w każdym wypadku obroty podczas wzrostu są duże a podczas spadku mocno maleją, jest to charakterystyczne dla trendów wzrostowych (ale musisz też sobie odpalić inne wykresy innych płynnych giełd bo bitbay nie jest koniem pociągowym kursu). Oczywiście lisk nie jest w próżni i wszystko zależy od ogólnego trendu alt/btc .
A teraz zerkinij dla odmiany na wykres w skali 3d - gdyby do czerwca 2020 tworzyło sie powoli denko konsolidacyjne, czyli odbicie lustrzane spadku z ok 8zł to oznaczałoby że jednak projekt coś sobą reprezentuje i inwestorzy to akumulują.
Obecnie jesteśmy po gigantycznych wzrostach altów o powszechną korektę nie trudno. Ale trend się zmienił , to na pewno.

Jak widać pierwszeństwo mają największe alty to one po bessie przede wszystkim odbijały bo na rynku hula ograniczona ilość kapitału, zresztą mówiłem hodlerom tu i w innych wątkach aby pozamieniali śmieci na topowe alty które niejednokrotnie spadły tak samo mocno jak śmieci. Byłaby to zamiana która psychicznie była do zaakceptowania przez hodlera, jedynie osoby utożsamione z projektem i otoczką jego niezwykłości miały opory aby jej dokonać .
---

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zeroBTC » sobota, 18 stycznia 2020, 16:18

Jazda pisze: sobota, 18 stycznia 2020, 09:56Pytanie czy odbijemy się od lini na wysokości około 0.71 czy to nie jest żadne wsparcie i lecimy niżej. Bo nie wiem gdzie szukać miejsca pod ewentualne zajęcie pozycji.

u mnie wczoraj zrzut poszedł w fajnym miejscu

Obrazek

wiec jeśli padnie 0.7 $ to ja jestem ustawiony z BUY w fioletowym przedziale gdzieś przy linii trendu 8-)

Obrazek

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » sobota, 18 stycznia 2020, 16:29

dobre miejsce wg. mojej analizy na zakup to 0.7-0.695

linia to nie LT a zasieg maksymalnej korekty dla wczorajszego ruchu, oczywiscie przy spadkach BTC mozemy zejsc nizej ;)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aruux » sobota, 18 stycznia 2020, 23:53

Witajcie, witajcie chyba że 2 lata mnie tu nie było :roll: Ja już dałem sobie spokój z tymi Liskami i innymi dziadostwami. Lisk upadł prawie na samo dno i widzę, że nie chce wzrosnąć i chyba już tak zostanie na wieki. Chociaż... może kiedyś nadejdzie jego czas i wzrośnie znacząco, oby tak było bo trochę wtopiłem na nim kasy i trzymam go nadal na bitbay. PS. Ethereum Classic (ETC) wzrosła od wczoraj o 30% i prawie 100% w tydzień, token wkroczył na listę 10 największych kryptowalut na świecie. Więc czasem jak widać można bardzo szybko odwrócić złą passę :D

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ahr » niedziela, 19 stycznia 2020, 20:14

Witamy Cię w naszej grupie wsparcia dla bagholderów, w filmach zawsze mówi następny xD

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości