Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomallo » piątek, 17 stycznia 2020, 13:03

co by tu dodac tym smutnym... co traca nadzieje. ja jestem poki co kapke w plecy no moze dosyc duza kapke haha aczkolwiek powiem wam ze kiedys jak kupilem liska po 50 groszy i sprzedalem za 3zl zamiast poczekac a potem zaczela sie rakieta... to tamten wku...w ze sprzedalem za szybko byl nieporownalnie wiekszy niz ten teraz ze tyle w plecy, reasumujac jestem na zero no mmoze i 10K od tego jak zaczalem z krypto ale co zrobic. mam jewzcze tego liska od cholery gdyz technologicznie mi sie podoba, prace ida powoli ale ida i ja czuje potencjal. wzrosnie chlopaki napewno tylko pytanie czy za naszego jeszcze zycia :) dawqc spowrotem harmona i amanagadeva un ban vote yes.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » piątek, 17 stycznia 2020, 13:05

Dovakhiin pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 12:30Teraz topka i lsk też rośnie. Dobry znak.
Wymazywanie przyszedl zaczął hejtować i lisk rośnie jak na złość
Przecież cały czas nie może spadać :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 17 stycznia 2020, 13:13

@Picassso dokładnie. A jako wytrawny gracz co gra grubo i łapie po 5%-10% i ucieka to lsk miał okazję mu to dac, trochę lepiej niż eth czy ltc.. już pomijam te egzotyki co mają więcej % od lsk w tej chwili.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 17 stycznia 2020, 14:05

Widzę, że jestem tu wzywany, bo Lisk urósł kilka % i to jakby coś przeciw mnie, lub coś czego nie dopuszczam. Odsyłam do mojego posta z poprzedniej strony: viewtopic.php?f=110&t=21652&start=22480#p623410

A humorystycznie, Janusze z Liska na -80% portolio moonują, bo zmienia się w -78%, brawo, well done. :mrgreen:

Prawie wszystko wybija mniej lub bardziej, więc jakieś tam odbicie na lisku, oczywiście tradycyjnie z opóźnieniem się należy, ale nie jest zbyt imponujące na razie.
Dovakhiin pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 13:13dokładnie. A jako wytrawny gracz co gra grubo i łapie po 5%-10% i ucieka to lsk miał okazję mu to dac, trochę lepiej niż eth czy ltc.. już pomijam te egzotyki co mają więcej % od lsk w tej chwili.
Widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Strzelam, że grasz za ułamek dziesiętny BTC.

Zastanów się dobrze oglądając wolumeny, orderbooki i ruchy cen w ostatnich tygodniach, co lepiej kupować (patrząc np. na ltc, eth, lisk, matic, dash) grając właśnie na małe wahania, nie całe ruchy, za np. 10, 20 czy 30btc. Absolutnie nie jest to Lisk. Dużo łatwiej zarobić na wahaniu monety z dużym wolumenem, odpowiednią głębokością i popularnością niż na rzeczach bez nich. Tam masz większe ryzyko i dużo słabsze warunki do spekulacji.

Po takich postach jak ten Twój i drugiego zapakowanego w Liska od miesięcy, widać amatorkę, która patrzy głownie na ruch % ceny, bo wpada na bitbay i kupuje najczęściej coś za kilka w porywach kilkanaście tysięcy i nie rozumie, że grając za więcej nie pakujesz się raczej w coś co daje słabsze warunki spekulacyjne, bo masz lepsze gdzie indziej. Zobaczycie raz na kilka-kilkanaście dni na Lisku jakiś % w górę po staniu lub spadaniu i moonujecie... :) To jest naprawdę zabawne, ale jak czegoś chcecie się nauczyć od starszego kolegi, zwróćcie uwagę na to, o czym pisałem. Tutaj naprawdę nie trzeba być geniuszem by widzieć, o ile łatwiej jest spekulować na małych wahaniach własnie na takich ltc, eth czy nawet matic z binancowych shitów, by zarobić. Lisk to nie jest liga do spekulacji, jak coś spada do poziomu shita to raczej ma warunki do inwestowania na dłużej zakładając, że ktoś przyznaje wartość projektowi a nie do spekulacji dziennej. Wy na to nie patrzycie, bo wpadacie na bitbay, kupujecie Liska za 0,coś bitcoina lub 0,0coś i wydaję się wam, że coś tam wiecie. Jakbyście wiedzieli, nie pisaliście takich głupot, że lsk lepszy bo może dać więcej niż eth niż ltc bo zobaczycie czasem większy % na nim. Tu trzeba trochę myślenia i nie porównywanie %, tylko wzięcie pod uwagę wolumenów, orderbooka, spreadu i płynności. Przy słabych tych parametrach nawet drobni gracze mogą mieć znaczne problemy z opchnięciem towaru w danej cenie.

Tak amatorskie myślenie jakiego dajecie tu próbkę sprawia, że niejeden widzi na jakimś totalnie upadniętym shitcoinie ze spreadem kilkanaście-kilkadziesiąt % i wolumenie rzędu kilku bitów max, wzrost % o dużo % i uważa, że to była okazja na zgarniecie tylu % z tego czegoś i jeszcze porównuje to do bluechipów spekulacyjnych tego rynku.

Chcecie się czegoś nauczyć? Zwracajcie uwagę na warunki spekulacyjne o których pisałem. Nawet jeśli ogarniecie cały ruch lokalny na shicie i wynosi on np. +15%, to porównywanie tego do +10% na topku i wykazywanie, że lepiej było shit kupić, jest błędem poznawczym. Każdy trade należy rozważać w kategorii stopnia ryzyka. Przy słabych warunkach spekulacyjnych, lepiej i bezpiecznie jest np. zarobić +10% z mniejszym ryzykiem niż +15% z większym ryzykiem. W razie niewyjścia planu, kara przy większym ryzyku jest znacznie większa niż przy ryzyku mniejszym. trading należy traktować bardziej kompleksowo, złożenie, jako część, fragment pewnego procesu niż oddzielone zupełnie od siebie własne czynności i zdarzenia.

Czyli ogólnie, jak masz do wyboru np. +10% na ABC i +15% na XYZ, ale ryzyko spekulacyjne na ABC i XYZ są do siebie w takim stosunku, że relacja potencjalnej nagrody 15 do 10% jest niższa niż relacja stopnia ryzyka, to bardziej opłaca się grać ABC. Tu trzeba troszkę kreatywności. Jak tego dalej nie pojmujecie, możecie skoncentrować się na próbie spekulacji upadniętych coinów z yobit, gdzie macie potencjalne zyski kilkaset % czy kilka tysięcy %, ale ogromne ryzyko, w większości przypadków które skończy się trzymaniem upadłego coina.

Jak chcecie jednak zacząć zarabiać w spekulacji krótkoterminowej i z niej się utrzymywać na bardzo dobrym poziomie zawsze zwracajcie uwagę na warunki spekulacyjne (wolumen, głębokość, spread, płynność, dynamikę, dostępność na giełdach, rozproszenie wol. na giełdach) i stopień ryzyka w odniesienie do potencjalnej nagrody - nigdy na sam %. :) Wtedy też nie będzie dla Was dziwne, że maruda Wymazywanie woli wrzucić np. 15btc w ltc na 3% zysku niż próbować coś tym ugrać na wspaniałym księciuniu Lisku Fejk Sajdczejnie-Soonie II (I z tej dynastii to księciunio Crypti)... :D

Dodano po 20 minutach 35 sekundach:
Dovakhiin pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 13:13A jako wytrawny gracz co gra grubo i łapie po 5%-10% i ucieka to lsk miał okazję mu to dac
Cały mój post tłumaczy, że nie, nie miał okazji tego dać. Na Lisku nie wejdziesz szybko niezauważony za np. 10btc w jednej cenie i nie wyjdziesz bez wpływu na rynek i w jednej cenie. A jeśli to Ci się to uda, to warunki spekulacyjne o których pisałem są w znacznej niekorzyści w stosunku do innych monet, więc ryzyko o którym piszę nie rekompensuje ewentualnej nieco większej nagrody.

Grać można wszystko, ale po co grać, to co jest dużo trudniejsze? Rozsądna kasa idzie tam, gdzie jest łatwiej ją pomnażać - to niemal tautologia. Kasa głupców idzie najczęściej w szrot i nie potrafi z niej wyjść...
Też taki byłem nieraz i odradzam shitcoinowanie na długi termin jako główną część portfolio. Bo można łatwiej i lepiej gdzie indziej. Bo shitcoinwanie na long to najprostszy zaraz po dużej dźwigni sposób na tracenie kasy.

Jedyny powód dlaczego promujecie tak i hypujecie Liska, to nie żadne cudo do spekulacji czy rarytas inwestorski, ale że siedzicie na bagholdingach i dużym % strat i liczycie, że sie to odmieni. Ale uwierzcie, nie odmieni się to pisaniem na forum, że jest dobrze czy że będzie dobrze, ani tez traktowaniem wszystkich dookoła zero-jedynkowo, albo jako ziomków-fanów, którzy piszą przyjemne dla waszych portfolio na minusach rzeczy albo hejterów-wrogów, którzy wykazują tu zazwyczaj, że nie jest tak kolorowa jak byście chcieli, że jest.

Jak jest szaro lub czarno, pisanie, że jest jasno nie rozjaśni sytuacji inaczej jak tylko w waszej wyobraźni. A na rynku nie zarabia wyobraźnia tylko twarde dane, ceny, twarde decyzje.

By Was pocieszyć, bo to lubicie, jak Lisk nie dojdzie do 2$ w tym roku - w razie BTC pow. 13k $ - to będzie dla mnie dziwne. Ale nie gram pod to ani nie skupuje tego, bo nie jest to żaden rarytas ani coś, co lubię grać, bo mam inne rzeczy do zabawy ciekawsze.

Dodano po 6 minutach 38 sekundach:
Jazda pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 11:53Oni muszą wrócić bo kto będzie teraz przez tą mgłę prowadził owieczki
Teraz większość tu nie ma zielonego pojęcia czy to już to the moon czy jutro Musicie działać po omacku
Dokładnie. Ludzie potrzebują naganiaczy i naciągaczy. Ale fajnie, że chociaż 1 na kilka tu osób się obudziła i idzie dalej do przodu, gdzie indziej, a nie przywiązanie do liska jak do kagańca. W spekulowaniu trzeba być elastycznym i korzystać z okazji, które na tym rynku się stale zmieniają. Tu też może być lub nawet jest okazja, ale na razie nie za bardzo to widać i trwa to od bardzo dawna.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 17 stycznia 2020, 14:30

@Dovakhiin Jeszcze ostatnia dygresja, bo myślę, że może Ci pomóc. Na mniejszych i średnich monetach przy małych wolumenach i słabym czy średnim orderbooku, grając za średnią czy dużą jak na dany rynek kasę, Twoje działanie nie pozostają bez wpływu lub z marginalnym wpływem jak na dużych monetach.

Kupując nawet za kilka BTC takiego Liska czy coś podobnego, jesteś widoczny, czasem możesz zjeść coś, co chciał co inny, kto spowodowałby większy wzrost bo ma inny styl gry, może kupować za część a potem za resztę skupować jak leci z asków lub uruchamiają się boty. Podobnie ze sprzedawaniem. Tego typu problemy znacznie utrudniają grę na takich monetach, bo Twoje decyzje mogą mieć znaczący wpływ na późniejszy przebieg ceny i decyzje innych uczestników gry.

Ten problem nie występuje na BTC i topach no chyba, że grasz już za setki czy tysiące BTC.
Takie 10-20-50 btc wydaje się większości nam już jakąś dużą kasą. Ale nie jest to coś co może mieć znaczący wpływ na monety z dobrymi warunkami. Natomiast dla shitów typu Liska to już sa zaporowe ilości mogące kierować rynek mocno w jakąś stronę.

Stąd też dużo łatwiej jest operować na tych topowych i to każdą kasą. Przy liskach itp. juz nawet 2-5-10btc może stanowić problem, zwłaszcza jak masz kilku graczy za tyle grających, gdzie każdy wolumen i bid czy ask tego rzędu ma realny wpływ na przebieg gry giełdowej.

Warto właśnie tak "relatywistycznie" nieco do tego podejść a nie patrzeć jak totalnie zielony gość tylko na %. :) Powodzenia.
Mam nadzieję, że widzisz już czemu wolę LTC czy ETH nawet na 2-3% niż robić sobie duże kłopoty grając to na liskach.
Shity też lubię grać, ale tylko jak mają czas dobrych warunków wolumenowo-orderbookowych i są dynamiczne jak np. Algo na początku czy Matic (on chyba od początku miałem te warunki, nie wiem bo tylko po crashu go dużo grałem). Miałem też krótką przygodę z Arpa jakoś z 2 ms temu i przez jakiś czas miał nawet jakieś warunki do gry, ale szybko się skończyły i trzeba było dać sobie z nim spokój. Lisk ostatnio dobre warunki miał pewnie gdzieś w 2018 i potem może lokalnie na nielicznych odbiciach, ale z których trzeba było spieprzać szybko... :P

Dodano po 14 minutach 16 sekundach:
Tomallo pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 13:03dawqc spowrotem harmona
Harmony dostał bana na stałe nie za Liska ale za antysemickie gadki, wyzywanie ludzi od Żydów, kurew itd. itp. Dostałby na 1 ms bana ale jeszcze mocniej wtedy zaczął ubliżać dookoła od Żydów itp. Ma na co zasłużył, zwykła patologia. Anagami za naganianie na liska od dawna, na moją prośbę. Chyba na 1 ms.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » piątek, 17 stycznia 2020, 14:33

Czym się różni "naganianie" od "hejtowania" ? Dla mnie to tylko banowanie tych którzy nam nie pasują

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 17 stycznia 2020, 14:43

@zasit Naganianie to wg mnie nachalne próbowanie spowodowania u innych określonych działań, które niekoniecznie są dla nich dobre (a często jednoznacznie złe), za to dla naganiającego są korzystne lub wydaje mu się, że takie mogą być.

Notoryczne przekonywanie innych dookoła, że skupowanie jakiegoś shitcoina to dobra decyzja, okazja życia, promocja, podczas gdy niemal nieustanie prowadzi to to powiększania strat i ich pogłębiania, są jednoznacznie złe. Oczywiście nikt nie zna przyszłości i spekulujemy i można się mylić, ale ciągłe klepanie i wciskanie tych samych rad pseudo inwestycyjnych, które już wyraźnie okazały się błędne, jest i moralnie i poznawczo bardzo wątpliwe.

Podlicz sobie do czego prowadzi skup shitcoinów od -80%, bez SL spadających do -99% i więcej. Prosta matematyka procentowa. Każdy z bagholderów Liska wie, ile % jest w plecy i to są często bardzo poważne kłopoty, z którymi nie wiadomo co teraz zrobić... :| Notoryczne naganianie od 2018, czasem wręcz 24/7 przez trolla liskowego pozostaje nie bez wpływu na decyzje wielu początkujących z giełdą crypto forumowiczów.

Hejtowanie - dobrze pokazuje to przykład Harmony. Wyzywanie ludzi, ubliżanie im w antysemickim tonie, traktowanie ich za gorszych, przypisywanie im złych cech (żydowskich oczywiście), bezpośrednie ubliżanie itd. Język jednoznacznie agresywny. Koleś tego poziomu tutaj tylko pisze, a na ulicy po dwóch harnasiach wypitych obok żabki naplułby na człowieka i wyzwał od żydowskich kur... z jakiegokolwiek powodu. Zwykła patologia. EOT bo nie ma o kim tak naprawdę strzępić klawiatury.
masonbtc pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 11:50 myślę że niektórzy liczyli na jeszcze niższą cene i teraz już poszła frustracja stąd te bany
Poproś admina w pm to Ci może odblokuje do przeczytania wątek po którym harmony wypracował sobie szybko perma bana (dowiedziałem się tam, że jestem Żydem chyba na 10 sposobów haha), a co ciekawego na początku admin nie widział potrzeby bana (i moderator też): viewtopic.php?f=80&t=33419&p=622758#p622758 Sam się załatwił swoją głupotą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » piątek, 17 stycznia 2020, 15:38

@Wymazywanie Znowu zaczynasz wkoło jedno i to samo klepać.To już nudne się zrobiło.
Pozwól każdemu podejmować decyzje w co chce inwestować .A ty z uporem Maniaka powtarzasz jedno i to samo.
Tobie powinni dać bana był by święty spokój .Twoje posty to jedna wielka krytyka .Tylko ty jesteś najlepszy i zawsze podejmujesz najlepsze decyzje.ŻAL.

Puki co ładne wzrosty , oby tak dalej . Pomału a do celu .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 17 stycznia 2020, 15:43

Nie no Panowie przywrócie tych ziomków bo te forum umrze s,znaczy się ten temat, Harmony wnosił tu wiedzy jak my wszyscy razem wzięci więc nie wiem o co chodzi.Dawać go tu jest potrzebny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 17 stycznia 2020, 15:47

pokavb pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 15:38Znowu zaczynasz wkoło jedno i to samo klepać.To już nudne się zrobiło.
Pozwól każdemu podejmować decyzje w co chce inwestować .A ty z uporem Maniaka powtarzasz jedno i to samo.
Tobie powinni dać bana był by święty spokój .Twoje posty to jedna wielka krytyka .Tylko ty jesteś najlepszy i zawsze podejmujesz najlepsze decyzje.ŻAL.
Ależ proszę bardzo, pakujta się w co chcecie, co mi do tego. :) Jak było 2-5-10$ były identyczne teksty. Na pewno zaszkodziłem wtedy jak pisałem, że spadnie dalej. :)
Nigdzie nie piszę, że jestem najlepszy, przeciwnie - pisałem ostatnio nieraz, że ja gram na małe ruchy większą kwotą, przez co łatwo się rozleniwiam, bo nie muszę skutecznie przewidywać dłuższych ruchów by dużo zarobić. I dobre to i złe. Ale liczy się zysk. :)
Odnośnie bana, jasne, jak masz ochotę rzuć taki wniosek w odpowiednim dziale, uzasadnij, nie ma problemu.

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
Pomoc_potrzebna pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 15:43 Nie no Panowie przywrócie tych ziomków bo te forum umrze s,znaczy się ten temat, Harmony wnosił tu wiedzy jak my wszyscy razem wzięci więc nie wiem o co chodzi.Dawać go tu jest potrzebny
Jakby nie wyzywał innych od Żydów, kurew, ciot itp., nadal by był. :) On został skasowany całkowicie, nie istnieje już chyba w bazie jako rekord, tylko jego posty zostały.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » piątek, 17 stycznia 2020, 15:57

Harmony był spoko ziom, ale chyba sporo hajsu udupił na tym nieszczęsnym Lisku i trochę mu się nie dziwię, że zaczęły mu nerwy puszczać.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » piątek, 17 stycznia 2020, 16:16

@Wymazywanie dziękuję bardzo za pozwolenie. Nie zapominaj żebyś ty zarobił ktoś musi stracić. W tej grze nie wszyscy będą zarobieni. Skoro jesteś tak łaskawy i myslisz o innych żeby nie tracili to kupuj drogo a sprzedawaj tanio.Doradca jeb@;6
Ostatnio zmieniony piątek, 17 stycznia 2020, 17:09 przez pokavb, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 17 stycznia 2020, 16:18

@Wymazywanie tak na szybko. Różnica między mną a Tobą jest taka,że Ty grasz często. Robisz dużo ruchów kupno sprzedaż. Ja natomiast wolę raz kupić czy tam kilka razy i zapomnieć oraz poczekać na okazję. Ty myślisz że my tu się frajerzymy że jak podskoczy 5% to myślisz że zrobiliśmy z 90% do 85% straty.. Nie tak to nie wygląda. U mnie jest ze mam xx% od dolka:) Swoje środki (te na lisku, bo to nie jest jedyna moja moneta) już nie są w kategorii straty. Owszem nie jestem na jakimś ogromnym plusie ale grunt, że od niedawna już mnie cena nie interesuje ta dolna, póki nad nią jesteśmy. Obecnie ryjemy dno na lsk i ja się tym nie przejmuje bo świat mi się nie zawala. Po prostu liczę na przyszłość. Jeśli czas minie a ja małym kosztem zyskam to ja tak chcę. Wychodzę z założenia że przyszłości nie znamy szczególnie na krypto. Zaraz napiszesz, że są inne dobre monety na longa. Owszem są i w wybranych mam hajs, a z niektórych zysk już wyciągnąłem. Bilans jest taki, że na portfelach i giełdach mam tylko to co początkowy kapitał mi wypracował. Także proszę z tymi epitetami się pohamować bo nie przystoi to Twojej osobie, ponieważ ktoś ma inny sposób na $$$.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 17 stycznia 2020, 16:28

Jeżeli ich nie ma to i JA przestaje się tu udzielać. Pozdrawiam Panowie z całego serca i mam nadzieje,że będziemy zarobieni. Strzał piątka ELO :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » piątek, 17 stycznia 2020, 16:48

pokavb pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 16:16W tej grze nie wszyscy będą zarobieni.
pokavb pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 15:38Puki co ładne wzrosty
pokavb pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 16:16Doradca jeb@;6
Raczej odwrotnie. Użytkownicy tego wątku to idealny wręcz biznes od przeszło dwóch lat dla właścicieli giełd, ewentualnie twórców projektu utrzymującego się przecież głównie ze zbiórki ICO. W tej grze, nawet odnosząc się do całości forum/popularności/strat procentowych w skali 2 ostatnich lat, wszyscy stąd raczej możliwe że są proporcjonalnie stratni i nie wiedzieć dlaczego niczym ćmy lecące do światła jeszcze bardziej się wzajemnie nakręcają. Tam gdzie są silne albo przynajmniej stabilne wzrosty cisza i niewielki ruch na stronie. Kompletne pomieszanie z poplątaniem, tym bardziej że sam trejding do łatwych nie należy, a holdowanie zdychającego kota chyba tym bardziej.
Ostatnio zmieniony piątek, 17 stycznia 2020, 16:55 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pawel296 » piątek, 17 stycznia 2020, 16:50

W końcu się okaże że harmony i anagamidev byli ostoją tego tematu i bez nich i ich naganiania temat umrze. :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » piątek, 17 stycznia 2020, 17:53


Ja spokojnie czekam na techniczny zasieg korekty spadkow ;] na razie 56%+ i prosze mi nie pierdolic, ze na BSV i reszcie moglem zarobic wiecej, zagralem pod odbicie techniczne i mozliwy news zwiazany z projektem, ktorego efektem bedzie panic buy.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 17 stycznia 2020, 17:57

i wszystko sprzedajesz co masz?

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 17 stycznia 2020, 17:58

Wymazywanie pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 15:47Ależ proszę bardzo, pakujta się w co chcecie, co mi do tego. Jak było 2-5-10$ były identyczne teksty. Na pewno zaszkodziłem wtedy jak pisałem, że spadnie dalej.
Najlepsze. Gościu krytykuje i wyśmiewa innych, że kupowali na 2-5-10$, po czym sam mówi, że zaleca ładować się przy 5-10$, bo tam widzi odwrócenie trendu. I potem znowu tu przyjdzie krytykować ludzi, że przecież kupowali wysoko. Przy 5-10$ to większość będzie realizować zyski albo już dawno to zrobi.

To mi wygląda jak "nie kupujcie teraz, żebym ja mógł kupić tanio, a ładujcie się na górkach, żebym mógł wam odsprzedać"

Typowe dojenie frajerów przez spekulanta z renomą ;)

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ahr » piątek, 17 stycznia 2020, 18:05

polski rynek obecnie jest za plytki, by doic frajerow, nie ma nowego kapitalu, wiekszosc zapakowana czeka, post na forum nic nie zmieni, bitbay podaza za innymi gieldami

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości