Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 stycznia 2020, 12:44

@Jazda wyluzuj stary :D Widzisz jakby każdy katolik był taki jak Ty to mielibyśmy tutaj katolicki kalifat i zamordyzm :D Czy ja tutaj kogoś się czepiam o coś? :D @Pomoc_potrzebna potrzebna jest jawnym naganiaczem i jego nikt się nie czepia, jak ja próbuję jakoś rozgrywać Liska, wstawiam analizy i optymistycznie liczę na 1000PLN jeśli będzie kolejna hossa oraz wskazuję, że już na 20PLN to już będzie 1000% to jestem najgorszym z naganiaczy :D Lol :D Panie, idź Pan w... :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 12 stycznia 2020, 12:58

Bo ja anagamidev probuje to zrobić z głową i bez jakichś glupich twoich emocji,buy buy buy sruj wielki chuj itd. Trzeba tu spojrzeć z głową trzezwo,działać,akumulowac siły a nie liski,które mogą być nic nie warte.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 stycznia 2020, 13:11

@Pomoc_potrzebna jasne, że tak, dlatego warto uśredniać, przykładowo jakbyś wkupił się na 4PLN ostatnio powiedzmy, że 1000 Lisków i później sprzedał połowę na 8PLN, to miałbyś i hajs i darmowe 500 Lisków, które na ATH mogę być wart pół bańki, o to mi chodzi w akumulacji i uśrednianiu :D A takich wybić lokalnych można wyłapać od groma ot choćby ostatnio wybiło mocno :D I dzisiaj znów można odkupić i odzyskać część hajsu na skupowanie dołków bądź dokupić trochę więcej Lisków :D Właśnie jakby każdy tak robił i akumulował to na giełdzie nie byłoby Lisków, podaż mocno by spadła na jakiś czas i kurs mógłby poszybować w górę :D A nakręcanie hype'u jest bez sensu, właśnie to nie jest działanie z głową, tylko na emocjach z premedytacją nagonienia osoby na złą inwestycję :D No ktoś musi kupić na tej górce i wtopić, a jak ktoś sobie spokojnie gra, profituje na małych procentach to może zarabiać cały czas i akumulować bezpiecznie tanie jak barszcz Liski na long term, kiedy te Liski staną się drogocenniejsze od złota :D W sensie, że ich wartość może wzrosnąć kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt procent za jakiś czas, czy tyle samo razy :D Ogólnie jak kupowałem Liska na 10PLN po spadku ze 140PLN, czyli korekcie 93%, to myślałem, że łapię pana Boga za nogi :D A dlaczego? :D Bo taki jaki był hype na tym to pała mała, dlatego zwęszyłem tutaj swoją szansę, poza tym po takiej korekcie i fatalnych nastrojach na rynku crypto zacząłem się rozglądać za legitnymi projektami, które mają potencjał i właśnie m.in. padło na Lisk :D Tak na tego shit'a Liska, bo mają ogarnięte sprawy, ciągle ktoś to developuje, praca wre, ot chociażby poprawiają literówki w komentarzach :D Dlatego proszę mi tutaj nie zarzucać nieprawdziwych rzeczy :D Zresztą moje podejście do Liska się nie zmieniło, nadal uważam, że to świetna inwestycja będzie, a im niżej tym lepiej, tym więcej Lisków się skupi i tym więcej hajsu później się wyciągnie ewentualnie :D Zresztą na tym ostatnim wybiciu też już mi zaczęło brakować Lisków jak zacząłem sprzedawać i znowu żałowałem, że nie dołożyłem jeszcze więcej na tych 2PLN trochę wcześniej :D Buy low sell high :D Na razie to zbierać korekty wszelakie i wypłaszczenia, a na wybiciach sprzedawać ile wlezie, niech spadnie do groszowych wartości, wtedy wykupi się za cały zakumulowanych hajs w potężnych bajońskich ilościach i można stać się mega waleniem, który rusza rynkiem jak zręczny kuglarz głupimi marionetkami :D
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 7 stycznia 2020, 13:18 Na LSK/PLN, teoretycznie mógłby być trójkąt zwyżkujący o zasięgu 2.82PLN~ :D
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » niedziela, 12 stycznia 2020, 13:45

@anagamidev
JAk tam kreski ? Osobiście myślę że powinno być odbicie na 3,8PLN?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 stycznia 2020, 13:59

@pokavb ciężko powiedzieć mieliśmy mocne odbicie na 76% podobnie jak niegdyś i tam spadło 75% prawie, zatem 0.20$ nie zdziwi 0.77PLN~ :D Lokalnie wygląda na razie na lekki uptrend :D W każdy razie trzeba byłoby wybić kolejny high :D No i tam na logu jest taki kanał jak gdyby, więc jego wybicie też byłoby dobre, ale to trzeba 1.5$ co najmniej :D


No i jaszcze taka mała analogia :D Jak to mówią shity lubią chodzić parami :D
Spoiler:
Spoiler:
Swoją drogą chyba na jednym i drugim działa ten sam kartel animatorski, ta sama ekipa pompująco-ssąca :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » niedziela, 12 stycznia 2020, 14:30

wg. kresek to zmierzamy ku 2.20, mizerny volumen wynikajacy z zerowego zainteresowania z obydwu stron ciagnie nas w dol

pomijajac to, ze ciezko cokolwiek przy takim charakterze ruchow cokolwiek wykreslic, bo LSK jest w stanie agonalnym z wiekszym prawdopodobienstwem odbicia, ktore czeka glownie na jakis ruch teamu
Na szczescie z pomoca przychodzi BTC, ktory niebawem powinien ponownie zmierzac w gore, jezeli nie spadnie ponizej sma na 8,0

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » niedziela, 12 stycznia 2020, 19:14

mamy trend spadkowy dopóki to się nie zmieni kierunek jest oczywisty mimo to pewne rzeczy widać po czasie więc nie pozostaje nic innego tylko czekać co się wydarzy

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 09:23

Zawsze praktycznie jak wzrost jest inicjowany na Binance to spada do poziomu z którego to było, dodatkowo przy wielkich pakietach nie zmieniała sie ilosc na kupnie i sprzedaży, jakby wszystko ukryte było. Jaki jest to prawdziwy trading to nie wiadomo być może same boty budzą się i robią te pseudo pompki żeby zwiększyć zainteresowanie daną krypto. Z tego co kiedyś ktoś mówil to najwieksze pompy były na Poloniexie oraz Bitrexie. Zobaczymy co za kilka dni będzie w związku z SDK.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 10:54

@zasit Teraz Binance jest giełdą dominującą więc na tej giełdzie odbywają się pompki i za nią ciągną inne giełdy. Takie pojedyncze strzały przeważnie były zniesione do stanu sprzed.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Zażalenie na jakość wątku dla spekulantów Liska

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 15:54

A la kanał :mrgreen:

Linie maja podparcie.. ograniczenia zaznaczone. Malejacy volumen i chec odbicia od dolu.. duze szanse na up imo


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 22:05

BTC szykuje się do wybicia górą,Lisk zatrzymał się na lini trendu. PoWIEM wam,że jeżeli coś wzrasta powoli a szybko spada to jest to BARDZO DOBRY znak. Oznacz to hosse,której nie widać a już się zaczęła.Trzeba obserwować bo Lisk do 1.85 zł już może nie wrócić a to będzie oznaczało bardzo ale to bardzo dobre prognozy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 22:37

Pomoc_potrzebna pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 22:05Oznacz to hosse,której nie widać a już się zaczęła.
Brzmisz przekonująco! :lol:

Dodano po 4 minutach :
Pomoc_potrzebna pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 22:05Trzeba obserwować bo Lisk do 1.85 zł już może nie wrócić a to będzie oznaczało bardzo ale to bardzo dobre prognozy.
Tego typu posty, pomijając, że pisane jakby przez 10-latka patrząc po formie, znaczą w 99% tylko jedno w tym wątku. Ktoś kupił lub ktoś sprzedał i chce kupić niżej. Ponieważ fani Liska mają tendencję do notorycznego wracania do Liska, jakby nie dostali na nim po łapach. Łatwo widać jaki nick sprzedał, jaki znów kupił, jaki trzyma i nigdy nie sprzedaje i wciąż okazja, cudo i rarytas, normalnie jak puszka po coli na meblościance w 1980 roku.
Pomoc_potrzebna pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 22:05PoWIEM wam,że jeżeli coś wzrasta powoli a szybko spada to jest to BARDZO DOBRY znak.
Taki znak jak Matka Boża rzekomo objawiona na brudnej firance. Szukasz na siłę a niestety jeśli jakiś alt bardzo mocno upadnie na tym rynku po bańce (jak większość altów robi) to wpada w taką większą chaotyczność ruchów. wolumen spada, orderbook się topi i łatwiej o zwiększone ruchy w jedną czy druga stronę, czego przykładem był exit pump Game. Lisk może być i po 0.2$ i 2$ za pół roku ale to już tak spadło, że za duża zmiennością niekoniecznie idzie informacja jaka idzie za aktywami, które przeżywają bessę. W przypadku Liska nie wiemy czy przeżył bessę, póki co nadal jest w niej głęboko i o ile rynek cechuje zmienność trendów, to na crypto jest tyle złomu, że znaczna większość z tysięcy altów nie przeżywa kolejnych cykli ale umiera. Tu jest to proces znacznie dłuższy ze względu na ICO i drenaż środków powolnymi, niespiesznymi i słabymi pracami. To już było grane setki jak nie tysiące razy na tym rynku, tylko dzięki bańce na ICO taki proceder może trwać znacznie dłużej a devi mają motywacje do podtrzymywania prac. Jednak ten rynek rozwija się na tyle szybko, tak, ze to co zrobił już Lisk nikogo kompletnie nie interesuje i nie ma absolutnie żadnych szans na jakąkolwiek rywalizacje z ETH. Prawdopodobnie będzie tak dalej, z kolejnymi wytycznymi. Nie będą nic znaczyć i prawie nikogo obchodzić. Byłyby ciekawe, używane, wzrostotwórcze, gdyby zrobione były szybko. IT rozwija się szybko, crypto szczególnie szybko jak świeży temat. W Lisku raczej chodzi tylko i wyłącznie o cokolwiek ale powoli, zaś prawdziwy cel to wieloletni drenaż środków.
"Zdarza się, że dany produkt traci rację bytu jeszcze przed wejściem na rynek, gdyż inne rozwiązania zdążyły już przejąć jego rolę."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Vaporware ciekawe pojecie w kontekście ICO-wydmuszek czy szerzej crypto-wydmuszek.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 23:04

Całkiem możliwe WYMAZYWANIE ale nie mam 10 lat, jestem dorosłym wykształconym mężczyzna i może,i też czytam książki lecz powiem Ci,że tu narazie nie widać exit scamu. Wszystko co piszesz jest to racja, lecz to forum właśnie służy do kółka różańcowego aby komuś mógł się polepszyć byt życiowy,np MNIE. Nie miałem lekko. Ale życzę też to innym tutaj. Pocieszanie się,głaskanie itp jest na pewno lepsze jak ,,chuj z tego będzie'' trzeba patrzeć obiektywnie to podstawa,prawda ale i nie można mówić,że hossy na tym shicie póki jeszcze żyje nie będzie no bo nawet Ty tego nie wiesz. No bo wiesz? Sam też się domyślasz na podstawie schematów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 23:09

Nie mam pojęcia czy będzie na nim hossa. Jedyne co wiemy na razie, to że zachowywał się szczególnie słabo, gdy inne altcoiny próbowały lub robiły fajne odbicia w czasie odreagowania po roku 2018 przez BTC mocnym wzrostem 3k->14k. Tak więc widać, że ma oznaki niedoboru dynamiki przy wzrostach na rynku. Za to do spadku zasraniec z łatwością idzie. Tu nie ma osłabionej dynamiki. Z łatwością gasi szybko nieliczne odbicia. Czy wyjdzie z bessy nikt nie wie. Póki co okazuje głównie słabość, więc dość wątpliwy dla mnie rarytas spekulacyjny.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 23:13

Nie było tak zle z 3 zł na 9 zika poszedł

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 14 stycznia 2020, 00:12

@Wymazywanie pojawiles sie a lisek mial akurat wtedy swoj dzien :mrgreen: ktos kto kupil w dole i gral DT to mial ladny strzal :mrgreen:
Hejtuj mocniej! :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 14 stycznia 2020, 01:04

@DovakhiinO cholera, ależ masywne odbicie, niektórzy bagholderzy przeszli dzięki niemu na liskowym portfolio z -90% do -88% czy -89% a teraz są nawet na -89.5%!!! Przełomowe odbicie, nic tylko otwierać szampana. Lisk brejkout kurka jego mać! :lol:

Dodano po 11 minutach 32 sekundach:
Lisk od ATH w %:

-10% okazja, zaraz 100$
-20% okazja, skupować dipy
-30% okazja, skupować dipy
-50% promocja, all in
-60% longterm okazja
-70% promocja, uśredniać, zaraz odbije
-80% promocja, uśredniać, zaraz odbije
-90% życiowa okazja, kto nie kupi zakłada się z rynkiem, że Kordek nie jest synem Satoshiego
-91% ekh ekh lhambo
-92% phomo full moon soon
-99% promocjha mhhoooon hal9000 kuhpuje liskha podhczas wychłaczania

Lisk z -99% na -98% ALEŻ ODBICIE :!: ALEŻ LAMBO WYMAZYWANIE HEJTER :!: ZOBA JAK ROŚNIE.

Cyrk, istny cyrk.

Podtrzymuję moją dawną teorię o bagholderach jako wygłodniałych psach. Mózgi bagholderów już tak są wyprane od przywiązania do kompletnie nieudanej pseudo inwestycji, że jakikolwiek ruch w górę powoduje imprezę przekaźnikową w mózgu. Ruch, który naprawdę niewiele zmienia nawet jeśli ktoś wchodził przy cenie na tej słynnej żelaznej podłodze tu wciskanej ciemnocie (2$?) podnoszony do rangi niesamowitego wzrostu. Poważnie? Głodny pies ze starej kości robi wielką kolację. I to też tu się dzieje i działo nie raz i nie dwa. Szanujcie się bardziej ludzie. Jeśli ten złom ma zmienić trend i wyrwać się z bessy to tu trzeba wejść gdzieś wyraźnie na 5-10$ a nie podbitka o ćwierć centa czy podobnie szybko zgaszona...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 14 stycznia 2020, 01:38

@Wymazywanie przeczytaj moj post ZE ZROZUMIENIEM :mrgreen:

Btw 2019 1w






Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 14 stycznia 2020, 08:27

@Wymazywanie Im nie przemówisz do rozumu. I tak będą trzymać tego Liska i tak, i nie ma zlituj się. Teraz kazdy 1 centowy wzrost tutaj i nie tylko cieszy oko :o

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » wtorek, 14 stycznia 2020, 08:48

Hej Witajcie :D
Długo mnie tu nie było a widzę, że sporo osób na tym forum straciło wiarę w Liska więc mam dla Was interes życia, super deal dla tych ,którzy chcą się teraz wycofać :)
Sporo osób pisze ,że lisk juz nie wzrośnie, że wtopili i to juz koniec itd ,dla tych co tak myślą to daje zarobić , ja Was poratuje jakoś bo chciałbym odkupić Wasze liski i uwaga o 50gr za jednego daję więcej niż cena jest obecnie ale warunek taki ,że skupuje od 20k lisków w górę ,im więcej tym lepiej dla Was :) do 700k maksimum kupię i o 50gr więcej za jednego pisać na priv kto jest chętny on i tak już nie wzrośnie prawda? więc tylko zyskacie.
Oferta ważna do osiągnięcia 700k lisków , tylko poważne oferty, od ceny aktualnej macie 350 tys. zł czystego zarobku z 700k lisków.
Na 20k liskow macie 10tys zl zysku na juz wiec to nie maly pieniądz, i to nie żarty z mojej strony odrazu po transakcji macie 10 tys. w kieszeni ,które mozecie wydać na cokolwiek inne krypto itd
Co do transakcji to prosze pisac na priv ,czemu tu a nie na giełdzie? raz to ,że kupuje już na giełdach z kilkoma innymi osobami a dwa potrzebuje na wczoraj 700k liskow :) poratujcie mnie a ja poratuje Was , zrobimy taki deal :)
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
PS. To nie żaden fake post , jestem poważna osobą i nie minusujcie mnie ta oferta dla tych osob co są zainteresowane.
Przepraszam za złą pisownię ale zyje od 7roku życia w Norwegii.
 ! Wiadomość z: koparki
Uwaga wysokie ryzyko, proszę zachować czujność i użyć wszelkich możliwych sposobów aby zniwelować ryzyko oszukania, o ile się ktoś zdecyduje.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości