Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 7 stycznia 2020, 10:58

Jak ktoś pośledzi sobie wykresy to przypomni sobie pompke na Poloniexie - doszło w ciągu kilku minut do 5 dolków, dodatkowo już raz 18 listopada kurs odbił się niestety od dołu na średniej MA 99, kilka razy jeszcze ktoś próbował robić mniejsze pompku ale nic z tego nie wychodziło. Obroty są tragicznie małe na tym poziomie, Bitbay praktycznie nie ma wpływu już na kurs LISKA choc jest najprostszym sposobem na zmiany LSK na fiaty. Jeżeli komuś się chciało na wyższych poziomach to i ogranie to samo tutaj. Niestety według wykresów raczej w drugiej połowie stycznia do końca stycznia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 7 stycznia 2020, 12:18

@ChomiczyPlan chodzilo mi o stan obecny i lokalny wzrost.. myslalem ze to oczywiste, a tu jednak zonk bo musze prostowac :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 7 stycznia 2020, 13:18

Na LSK/PLN, teoretycznie mógłby być trójkąt zwyżkujący o zasięgu 2.82PLN~ :D
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 7 stycznia 2020, 14:22

Będzie pompa jak wyjdzie info o SDK.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 7 stycznia 2020, 14:38

@zasit, Nom, będzie wielka pompka wtedy. Prawdopodobnie do 100$ (target szpeca Anagamiziewa) lub nawet do 500$ (target szpeca Phila Przekoniecznego). Tak jak na rebrandingu była i jak SDK wyszła. Piękne pompki to byli!; aż serducho mocniej zabiło. Promocja na cebulę trwa!
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 7 stycznia 2020, 14:45

Wymazywanie pisze: wtorek, 7 stycznia 2020, 14:38nawet do 500$
Nie no taki target to dopiero na kolejnej bańce, teraz to wg. mnie max 288$ :D Na pewno na tej bańce będzie 100$, później pewnie korekta do 10$ co najmniej i kolejna bańka o ile Lisk przetrwa kolejne 10 lat :D Ogólnie jeśli tamta bańka trwała jakiś rok, to teraz już leci 3 rok korekty, zatem kolejna bańka potrwa 2 lata, warto się załadować pod korek :D Ale po prostu uśredniać i akumulować tak jak pisałem wyżej :D Np. można sobie odmówić pizzę w jeden dzień i za 40PLN kupić 20 Lisków, 10% wyłapane może dać nam na tych poziomach 2 Liski, złapać takich ruchów kilka i 20 Lisków siedzi, no jak wróci to na 140PLN to będzie z tego 2800PLN, nie ma żartów, jak wbije 100$ to będzie to 2000$ czyli 8000 PLN, a ryzykujemy tylko jedną pizzę :D Plus uczymy się gry na rynku :D Dlatego takie spadki 98% to błogosławieństwo jeśli projekt ma jakąś przyszłość :D I to też pewnie będzie tak, że na początku będzie rosło powoli, większość weźmie te pierwsze zyski, a później to poleci kolejne kilkaset procent do góry :D Tak jak teraz na BTC dołki wybite, a łajba stara zdezelowana zatęchła płynie dalej, docelowo do 10M$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 7 stycznia 2020, 14:59

Nie licze na żadne 100 dolków, choć BTC w ciągu roku może dobić do 30-50 tys. dolków i wtedy będzie trzeba ładnie spierd..... Dla mnie Lisk jak osiagnie 10 dolarów to już będę kontent - na mieszkanie będzie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » wtorek, 7 stycznia 2020, 17:42

zasit pisze: wtorek, 7 stycznia 2020, 14:59na mieszkanie będzie

Oj tam tylko na mieszkanie a LAMBO nie potrzebne ? :mrgreen:
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2020
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Loisik » wtorek, 7 stycznia 2020, 17:55

Wymazywanie pisze: wtorek, 7 stycznia 2020, 14:38Prawdopodobnie do 100$ (target szpeca Anagamiziewa) lub nawet do 500$ (target szpeca Phila Przekoniecznego).
Aż parsknąłem siedząc w pracy :D
500 dol? poproszę!
anagamidev pisze: wtorek, 7 stycznia 2020, 14:45Na pewno na tej bańce będzie 100$
Na pewno to umrzemy - kto mówi, że wie co się stanie z ceną danego aktywa, kłamie. Nikt nie wie na 100% :) Gra podwyższonego ryzyka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 7 stycznia 2020, 18:48

@Loisik czepiasz się słówek :D Jasne, że tak, tylko pytanie kto jest na tyle głupi, żeby takie coś łykać :D Chłopie ja nawet moich znajomych nie jestem w stanie przekonać, żeby dokupili, mimo, że jak ceny były na szczytach to każdy z nich marzył o zyskach i kupowali, bo rosło, a znają mnie osobiście, znają moje wyniki :D Więc o takie moje pisanie to nie ma się co martwić, nawet ktoś pisał ostatnio parę postów wcześniej, że uratowałem go przed złą inwestycją w Liska i GAME :D Zatem moje pisanie raczej ma pozytywny wpływ na inwestycje innych osób :D Tutaj parę osób notorycznie kłamie na mój temat i tego co piszę :D Ale te poziomy po prostu wynikają z fibo retracement :D I ogólnie specyfiki tego rynku :D No stary, jak Lisk był po 1PLN na poprzedniej bessie, to jakby ktoś mi powiedział, że będzie po 140PLN to kazałbym mu się popukać w głowę :D Jednak taka cena miała miejsce i to jest fakt, zatem skoro takie cuda się dzieją, to nie można takich cudów lekceważyć i warto brać pod uwagę :D Zresztą w mojej metodologii chodzi o to, żeby uśrednić cenę do 0 i mieć darmowe Liski czy inne shity na longterm i sobie móc trzymać właśnie spokojnie do takich poziomów :D Teraz kupując na 2PLN masz +100% już na 4PLN, sprzedajesz połowę i masz Liski za friko i dziękujesz :D Niech inni później pompują, co mają cenę wyższą niż 50PLN, a jak nie chcą grać, trade'ować, dokupywać, to niech nie liczą, że cena im urośnie sama :D Ryzykujesz na dołku, a później wszyscy grają pod jakieś potwierdzenie trendu i ulegają iluzji, gdzie 99% osób straci :D No po spadku 98% to praktycznie każdy na Lisku jest ugotowany kto ma cenę średnią wyższa niż 2.20PLN :D Czyli praktycznie większość :D Ja próbuję podejść racjonalnie do tego nieracjonalnego rynku :D A skoro coś jest nieracjonalne, to i metoda ujarzmienia tego może wydawać się mało racjonalna i mało intuicyjna :D Jak piszę, że warto to nie jest to nakaz :D Tylko wskazanie na pewne rzeczy :D

Zresztą zauważ też, ze masz cenę 500PLN i 1000Lisków, a wiesz, że jest szansa, że pójdzie do 1000PLN, to brałbyś pół bańki czy czekał na bańkę, wiedząc, że cena tam nigdy może nie dobić? :D
Warto zauważyć, że ludzie mają jakiś pieprzony problem, że muszą kupić coś po 140PLN i sprzedać po 240PLN, gdzie coś już wzrosło setki/tysiące procent, wtedy mają jakąś dziwną satysfakcję czy nie wiem co oraz brak im całkowicie hamulców, żeby ładować gruby hajs :D Jednocześnie tak ogromnie trudno im kupić coś po 2PLN, żeby sprzedać po 4PLN :D Oraz mając w zapasie wzrost do 140PLN w przyszłości, wtedy nawet 100PLN im szkoda :D Gdzie zysk jest dokładnie taki sam :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 7 stycznia 2020, 19:37

wiedziałem że to będzie piękny rok ;)

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » wtorek, 7 stycznia 2020, 19:48

prap0n pisze: wtorek, 7 stycznia 2020, 07:58 (...)
Do przeczytania od poczatku:


(...)

Właśnie tym statusem postawiłeś fundamentalne pytanie dotyczące Liska dla każdego inwestora - czy jest to altcoin z kategorii Degens, czy też altcoin z kategorii Oscillators. Najbliższe kilkanaście miesięcy powinno nam pokazać, która opcja jest prawdziwa. Powrót na dolarowe ATH 40-50 USD przy Bitcoinie wartym 300 tys. USD będzie oznaczał, że mamy do czynienia niestety z pierwszą kategorią. Mocne przebicie bariery 100, czy nawet 300 USD da nam raczej przesłanki do tego, że Lisk podobnie jak Dogecoin może okazać się "oscylatorem". 350 tysięcy satoshi przemnożone przez 300 tys. USD za BTC daje ponad 1000 USD per LSK. Nawet 1/4 ATH bitcoinowego, czyli 100 tys satoshi za Liska daje nam wtedy 300 USD za Liska.


Ja obstawiam ten drugi wariant. Gdybym nie miał racji, to i tak prawdopodobnie będzie można wyjść na plus na kolejnej bańce krypto, najwyżej zysk nie będzie tak spektakularny.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 7 stycznia 2020, 20:28

i tak większość nie dotrwa do kolejnej bańki po prostu się wyprzedadzą dużo wcześniej byle wyjść na plus zwłaszcza ci co kupowali już liska dużo wyżej hehe

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 8 stycznia 2020, 04:10

Lisk pewnie jak zwykle na koniec dopiero wybije :D



Spoiler:
Spoiler:
log
Spoiler:
Wg. mnie coś takiego powinno się wydarzyć, być może jeszcze spadniemy tam na double bottom, albo lekko pogłębimy dołek, ale chodzi o ogólną koncepcję, że jest tanio :D
Spoiler:
Zgodnie z planem zresztą :D
anagamidev pisze: niedziela, 15 września 2019, 09:39 Szykuje się rekordowy 7-8 tydzień na czerwono :D Na 1d bullish engulfing :D Powrót ponad 4PLN(1.01$ ~ 3.95PLN) mógłby zrealizować fulcrum bottom zdaje się :D Warto zauważyć, że po każdym 84% spadku było mocne odbicie ponad 100% :D
Poloniex, 1w :D
Spoiler:
Binance, 1w :D
Spoiler:
Wypłaszcz mocny :D
Spoiler:

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 8 stycznia 2020, 06:23

już raczej niżej nie zleci przynajmniej do btc tak to wygląda jak dla mnie

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » środa, 8 stycznia 2020, 08:20

czas uciekać Panowie z tego, wszystko odbija to stoi nie ma chętnych więc nie ma kupujących
na innych coinach lekko po 20% przez ostatnie 2 dni

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 8 stycznia 2020, 08:34

masonbtc pisze: środa, 8 stycznia 2020, 06:23 już raczej niżej nie zleci przynajmniej do btc tak to wygląda jak dla mnie
poczekam, korekta na bitku, taka wieksza, pokaze jak nisko alty zejda :idea: :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 8 stycznia 2020, 09:05

@blackredwhite co odbija niby? Ltc na minusie... eth -5% prawie... gdzie tu widzisz 20% pisze o topce a nie o jakichs egzotycznych shitach. Research pokazuje 9 altow na plus na binance w tej chwili. Nic nie widze z topu same jakies egzotyki jak dla mnie z marnym vol... takzw uja odbija.

Dodano po 28 sekundach:
@Hamas
Nie wydaje mi sie aby korekta miala teraz nadejsc..

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gumis1392 » środa, 8 stycznia 2020, 09:59

Jeszcze 6 zadań zostało, może jutro skończą.
Już 4

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » środa, 8 stycznia 2020, 14:13


poki ni wypadlismy z lokalnego trendu wzrostowego nie jest zle, dlatego, ze nie raz mielismy taka sytuacje, ze BTC odrywal sie od reszty, zwlaszcza, ze jestesmy z bardzo waznym punkcie na wykresie dla BTC, alty czekaja na to, az rynek sie okresli, co do ruchu na BTC, kazdy obawia sie ponownego odbicia od LT spadkowej na Bicie, jezeli zostanie ona wybita raczej wzrosty na altach nawet LSK podejdzie wyzej. O co dokladnie chodzi z zadaniami gumis? bo ja wszedlem w LSK ze wzgledu tylko i wylacznie na to, co widze na wykresie

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości