Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 4 stycznia 2020, 13:04

@anagamidev 2,60pln pisałem, albo 3,60 nie chce mi sie szukac, ale zmieniłem zdanie, nowy rok nowy ja, Lisk to s.h.it

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 4 stycznia 2020, 13:08

Ishias pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 13:04Lisk to s.h.it
To prawda :D Jednakże Nowy Rok, nowy Lisk :D 100$ soon :D Docelowo 1111PLN :D

W zgadywaniu ceny może pomóc LTC, najstarszy i najpierwszy z shitcoin'ów :D Kwestia tylko ile potrwa bessa :D Czasu na akumulację sporo, ale chyba już połowa czasu minęła :D W sensie, że przez kolejny rok może rosnąć powoli do 10-20PLN, żeby później dostać boosta :D A dzisiejsze ceny będą tylko pobożnym życzeniem ściętej głowy; indyka, który myślał o niedzieli, a w sobotę mu łeb ucięli :D





Już nie mogę się doczekać, kiedy Lisk będzie wbijał 100-288$, żeby pokazać tego posta :D A oni ciągle będą niedowiarkować i wyzywać od naganiaczy i szaleńców :D
Ostatnio zmieniony sobota, 4 stycznia 2020, 13:54 przez anagamidev, łącznie zmieniany 5 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 4 stycznia 2020, 14:08

@Ishias tak to jest jak humaniści biorą się za analizę systematycznie tracącego na wartości projektu. Wiadomo jakie to konsekwencje ze sobą niesie, nikt Ci się nie przyzna po czasie przecież do porażki.
Bo po co. Lepiej wyzywać uczciwych ludzi od frajerów. :)

Jeżeli krypto będzie szło na południe wychodzą wstępnie obszary na okolice 0,43usd i nikt nie wie jak nisko może być podłoga, ewentualnie piwnica. Bije też rekordy niekorzystnej proporcji zmienności do trejdingu w porównaniu z wieloma top50, nie ma nawet sił, by podnieść kurs w sztuczny sposób. Szkoda, bo projekt był obiecujący. Na teraz łaskawie czekam aż wydadzą sprawny wallet tak żeby można było się nań bezpiecznie zalogować. I to tyle odnośnie projektu i całej załogi w wielkim skrócie.

Dla osób nie znających dobrze tych rynków i całego burdelo-nowotworu ico z 16/17, twórczość literacka poziomem zbliżona do andersena oznacza w dłuższej perspektywie cmentarz - wcześniej od samego shitcoina. https://deadcoins.com/
anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 13:08Już nie mogę się doczekać, kiedy Lisk będzie wbijał 100-288$, żeby pokazać tego posta
A co to zmieni, że pokażesz tego posta jak będzie wybijać nawet 10$? Sumarycznieto i tak jest lipa na stracie gdyby brać na poważnie to co tu wyczyniasz. Jakbym szukał przewodnika duchowego to bym się zapisał do sekty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 4 stycznia 2020, 14:29

Spoiler:
amneziahaze pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 14:08A co to zmieni, że pokażesz tego posta jak będzie wybijać nawet 10$? Sumarycznieto i tak jest lipa na stracie gdyby brać na poważnie to co tu wyczyniasz. Jakbym szukał przewodnika duchowego to bym się zapisał do sekty.
Bo oczywiście kłamiesz i manipulujesz faktami :D Nie rozumiesz co to znaczy uśrednianie i myślisz to z gridowaniem pozycji na forex, bo się nasłuchałeś jakichś guru, którzy grają na dźwigni, nie wiedzą co to realny rynek, nie widzą co to crypto i co to gra długoterminowa :D Dla mnie to co Ty wypisujesz to frajerstwo :D
Odsyłam kolejno do postów :D Tam wszystko jest, jak grałem, pod jakie poziomy się ustawiałem i udało mi się wyłapać wszystkie ruchy na 50-100% podczas całej bessy po spadku z 140PLN na 10PLN :D Jeśli uważasz, że odniosłem porażkę, to spoko :D Ja tak jak Ci mówię jaram się graniem na giełdzie, raz zarabiam, raz tracę dla mnie to jest normalne :D Jak już pisałem w tym wątku przez ten czas :D Wpadasz tutaj ostatnio i zarzucasz mi jakieś nieuprawnione rzeczy :D Typowa fujara, która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy :D Ja tylko dzielę się doświadczeniem i wiedzą, a w zasadzie to wstawiam analizy, ale to ludzie dopieprzają się pierdół i muszę się tłumaczyć takim frajerskim typkom jak Ty :D Bo nie można sobie normalnie grać podczas bessy i mieć plan na kolejną hossę :D Ostatni raz Ci odpisuję :D
anagamidev pisze: środa, 21 listopada 2018, 14:48 @Dovakhiin, widzę, że zmieniłeś skórę jeśli chodzi o BTC :D Hmm, nie powiedziałem, że na Lisku bottom is in :D

@Harmony, nie żyję w bańce, po prostu staram się grać co daje rynek zamiast bezczynnie się przyglądać. Znam ryzyko, ale to właśnie bessa hartuje najlepszych trader'ów. Wtedy zaczyna się wyrafinowany MM, szukanie najlepszych miejsc, ucznie się brania małych profitów, liczenie małych procentów :D Później na hossie taka osoba wymiata ; ) :D
anagamidev pisze: poniedziałek, 10 września 2018, 15:33 @fox1, no jak skupili sporą ilość na 10PLN i teraz jest 13PLN to jak najbardziej może być dystrybucja jeszcze, to jest 30% zysku na 1 Lisku. Cóż, im niżej spadnie tym lepiej dla tych co teraz akumulują. Ja zamierzam i tak na zasadzie proof of concept wrzucać co miesiąc 1/4 wypłaty z paroma kumplami w tego legitnego altcoin'a(spokojnie panowie czy shit czy nie będzie 100$) :D(+ BTC i LTC) i zobaczyć co się stanie za 1-2 lata. Jak spadnie do 1PLN tym lepiej. Najgorszy scenariusz byłby upadek projektu, co może zdarzyć się w zasadzie w każdym przypadku, ale jestem optymistą. Czas pokaże co z tego wyjdzie :D Bo jak to tej pory mój "trejding" średnio się sprawdził jeśli po prostu miałbym hodlować :D
anagamidev pisze: sobota, 15 grudnia 2018, 03:33 @xazar, ja nigdy nie mówiłem, że taniej nie będzie, zawsze dodawałem, że Lisk może spaść dużo niżej nawet do 1 grosza. Chodzi mi o to, że długoterminowo wg. mnie warto akumulować nawet jeśli teraz trochę przepłacamy krótkoterminowo, bo nikt nie jest w stanie określi gdzie jest dołek. Rozumiem, że Ty załapałeś się na te bullruny na WAVES i FCT ostatnio idealnie wcelowując się w dołek, tak? :D Poza tym ktoś kupując i uśredniając Liska od 10PLN do 4PLN powinien mieć średnią mniej niż 7PLN, więc wystarczy, że Lisk dobije 8PLN i już jest ładny zysk :D 8PLN stanowi 5.7% ATH :D A jeśli Lisk kiedykolwiek powróci do ceny 50% ATH to masz z tych 7PLN 1000% ROI, jeśli w ciągu 2-4 lat nie satysfakcjonuje Cię taki zwrot to ja nie wiem, co z Tobą nie tak :D 1 Lisk to 1 Lisk, wieczenie tani nie będzie, tak samo jak wiecznie nie siedział na 140PLN :D Zobacz sobie jakie ładne są wahania na Lisk, jeśli ktoś z tego nie potrafi wyciągnąć 10-20%, co w kilka dni, bez dźwigini(!) i tak już wg. statystyk jest mega dużo to ja nie mam pytań :D A dodatkowo jeśli ktoś zakłada, że zawsze uda mu się odkupić niżej to spokojnie mógł pomnożyć Liska o 100% :D LIsk w ciągu pół roku z paru groszy potrafił skoczyć do 140PLN i w ciągu roku spaść do 4PLN, nie wiadomo co będzie za rok, a jako HODL'er nie płacisz żadnej prowizji za trzymanie pozycji, więc czas egzekucji zlecenia jest nieograniczony i nikt nie może Cię na siłę wywalić z pozycji. Jedyne ryzyko to takie, że Lisk jako projekt może zniknąć, wtedy Lisk faktycznie okazałby się jedno bańkowym scamem typu pump and dump and dead jak BitConnect a chyba nitk nie stawia na równi tych dwóch projektów.

Uśrednianie to nie kupowanie do oporu i wyczerpania kapitału, tylko właśnie kupowanie co kilka procent spadku i odsprzedawanie od razu jak się jest na zysku. Z komfortem, że jak nie uda się sprzedać na zysku to, że spokojnie można trzymać na longterm, bo wystarczy, że Lisk znowu wbije chociaż 10PLN i już wszystko sprzeda się co najmniej na 0 :D A takie wahania będzie można ze świecą szukać na bullrun'ie, bessa to najlepszy moment na daytrading :D Jak zaczyna się bullrun, to w zasadzie najlepiej nic nie robić :D Dopiero sprzedać na kilkasetprocentowym zysku, przynajmniej ja takie wyciągam wnioski obserwując rynek crypto :D

Ja tylko uświadamiam ludzi i motywuję, że nie ma co się wpadać w smutek czy gniew, tylko grać to co rynek daje, a rynek daje mnóstwo okazji. Poza tym uśredniając uczymy się brać małe zyski, co w dłuższym terminie powoduje, że kapitał nam puchnie. Bo taki bullrun zdarza się raz na ruski rok :D A i im więcej ludzi grajacych na Lisk tym większy wolumen, a z wolumenem wzrasta zainteresowanie, więc mamy pewność, że nam Liska nie zdelistują :D Wszyscy gramy do jednej bramki :D

Ja rozumiem, że taki Prezes zarobił miliony i jemu się już nie opłaca grać daytrading. Bo raz, że aby pomnożyć te kilka milionów o 100% to musiałby kupić za te kilka sporo lisków na tym samym poziomie cenowym przykładowo 4PLN, a dwa, że ktoś musiałby postawić bid'a na kilka milionów na 8PLN i odkupić od niego wszystko :D I on faktycznie z perspetywy zarobionego grubasa Wam mówi, żebyście spierdalali z rynku, bo można tylko wtopić :D Ale jak ktoś gra kilkoma stówkami/tysiącami, to może sobie dziennie natrzepać trochę PLN czy trochę Lisków, i sprzedać aż te Liski będą warte 10(40PLN) czy 100(400PLN) razy tyle :D
Oraz tutaj drugi akapit :D Bo nie zmieści mi się w tym poście :D Ale jak widzisz jesteś kolejnym durniem, który nie rozumie tekstu pisanego i się kompromituje :D Dlatego nie miej do mnie pretensji, że nazywam Cię frajerem :D
viewtopic.php?p=601566#p601566
Spoiler:
amneziahaze pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 14:47Absolutnie nie mam pretensji dla Twych frustracji wynikających z faktu, że napisano kolejny raz o tym co tu uskuteczniasz. Przecież w tym odrealnionym majaku nawet nie jesteś w stanie nawet w sposób rzeczowy przedstawić argumentów na to, że bardziej opłaca się trejdować na stricte mniej nieopłacalnym rynku. Zresztą tego się nie da logicznie uzasadnić i pewnie stąd frustracja, że zostajesz stopniowo wyjaśniany.
No właśnie to obnaża Twoją tępotę :D Piszesz to wszystko po fakcie, czyli nie piszesz tego w grudniu 2018 roku, tylko w styczniu 2020 roku, jak już wiemy, które coin'y zrobiły największe wzrosty :D Ale sam wzrost od dołka do szczytu nie zakłada, że zarobimy najwięcej, bo to też zależy od wahań :D Oraz zależy od wolumenu oraz od wielkości kapitału jakiego używamy do gry na takim rynku :D Jest jeszcze kwestia tego, że np. można mieć 100k Lisków na long term :D A grać sobie spokojnie i mielić 1000-2000 Lisków na lokalnych wahaniach :D Czyli uśredniamy niejako tą longtermową większą pozycję, której nie da się mielić co kilka procent spadku :D Ale wygląda na to, że ciągle tego nie rozumiesz :D Tak samo wahania, wolumeny zmieniają się drastycznie na przestrzeni miesięcy, bywa tak, że jest kilka dni/tygodni fajnych wahań, a później przychodzi mulenie i trzeba się przesiąść na innego coin'a i poczekać aż znowu się rozkręci :D Widocznie nie potrafisz kalibrować swojej gry i strategii na dany moment do danego coin'a :D Dodatkowo dochodzi pewność co do danego projektu, czy widzimy w nim potencjał na long term :D Czyli jeśli z jakichś powodów mam zaufanie do Lisk'a akurat to nie bałem się wrzucić 100kPLN na 4PLN, dzięki temu sprzedałem połowę Lisków na 8PLN, i dzisiaj miałem 100kPLN, żeby dokupić dodatkowe Liski :D Czyli tamte Liski mam uśrednione do 0, teraz mam Liski na 2PLN uśrednione do 2PLN i mam jeszcze Liski, które uśredniam od zarania istnienia Liska, co daje mi sumarycznie bardzo fajną średnią poniżej aktualnej ceny :D Czyli cały czas jestem na plus, a cały czas jestem gotowy na hossę, która może zacząć się dziś z tych cen i nigdy tutaj nie wracać :D Czaisz? :D Natomiast bałbym się wrzucić w tak dużego kapitału np. w Waves czy FCT czy jakieś innego shita :D Tutaj np. max wrzucę 1k$ i nawet wzrost 1000% nie da mi takiego zysku jaki miałem na Lisk :D A też gram na innych coin'ach, po prostu piszę w tym wątku od czasu do czasu, a to takie debile jak Ty np. co już wielokrotnie zostało udowodnione w ciągu ostatnich postów nie mogą zrozumieć tego i zarzucają mi złą wolę, naganianie i jeszcze wciągają mnie w gównoburze :D Dla mnie jesteś albo tępy, albo złośliwy, albo po prostu nie masz honoru i właśnie sam nie umiesz przyznać się do porażki i tego, że jesteś podłym człowiekiem manipulując co do treści, które tutaj pisałem przez ponad rok :D A nie będę w każdym poście pisał, że Lisk może zostać zdelistować czy spaść do 0.01PLN :D Tępota do potęgi :D Dziwię się, że brniesz w to i się ośmieszasz :D Trochę to smutne, bo jeszcze swego czasu miałem Cię za rozsądnego człowieka :D Zresztą w hyde parku pokazałaś wielokrotnie, że szukasz jedynie zaczepki i przypierdalasz się o byle co w stosunku do innych użytkowników, a sam takich merytorycznych treści praktycznie nie wnosisz, np. jak te posty tutaj, które nie odnoszą się do ceny Liska, tylko ad personam, a co ja znaczę, że jestem zwykłym trader'em jakich pełno liczącym na kolejną hossę :D
Ostatnio zmieniony sobota, 4 stycznia 2020, 15:47 przez anagamidev, łącznie zmieniany 7 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 4 stycznia 2020, 14:47

anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 14:29Ja tylko dzielę się doświadczeniem i wiedzą, a w zasadzie to wstawiam analizy, ale to ludzie dopieprzają się pierdół i muszę się tłumaczyć takim frajerskim typkom jak Ty
Ja tylko sugeruję, że LISK od bardzo dawna ma negatywne proporcje zysku do strat i po prostu nie opłaca się nim trejdować w porównaniu z innymi projektami o podobnej kapitalizacji i cenie. Osoby realnie inwestujące w ten projekt od czasu kiedy to tu sugerujesz byliby w ogromnej stracie na kapitale skupując tylko dołki podczas korekt, natomiast na DT też ta proporcja nie wyglądałaby za ciekawie i spokojnie można to sprawdzić. Po prostu są o wiele lepsze projekty, co da się wywnioskować po kilku dniach porządnego researchu.
anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 14:29Bo oczywiście kłamiesz i manipulujesz faktami
anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 14:29 Typowa fujara, która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy
anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 14:29 Ale jak widzisz jesteś kolejnym durniem, który nie rozumie tekstu pisanego i się kompromituje
anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 14:29Dlatego nie miej do mnie pretensji, że nazywam Cię frajerem
Spoiler:
Absolutnie nie mam pretensji dla Twych frustracji wynikających z faktu, że napisano kolejny raz o tym co tu uskuteczniasz. Przecież w tym odrealnionym majaku nie jesteś w stanie nawet w sposób rzeczowy przedstawić argumentów na to, że bardziej opłaca się trejdować na stricte mniej nieopłacalnym rynku. Zresztą tego się nie da logicznie uzasadnić i pewnie stąd frustracja, że zostajesz stopniowo wyjaśniany.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 4 stycznia 2020, 15:07

@@anagamidev
Może odpocznij trochę od forum, dobrze Ci to zrobi :P Taka moja sugestia tylko, oczywiście rób jak uważasz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 4 stycznia 2020, 16:23

@ChomiczyPlan spokojnie, jak tylko zacznie się hossa, to przestanę tutaj pisać i wrócę na szczytach cytując swoje posty :D A hossa powinna się zacząć lada dzień :D Wg. mnie ofc :D Ja tylko przedstawiam swoje podejście, ale to każdy musi sobie sam znaleźć swoją metodą, jedni grają kapitałem rzędu 10M$, inni 100k$, jeszcze inni 10k$, a większość pewnie gra kapitałem rzędu 1k$, czyli m.in. ja na daytradingu, więc mi jakieś super wolumeny nie są potrzebne, zresztą tak też robię na innych coin'ach :D Ale one nie mają osobnych wątków dlatego niektórzy źle interpretują moją obecność tutaj zawężając ja li tylko do Liska :D Lisk to jeden z kilkunastu shitów, które akumuluję i uśredniam, pewnie tylko 10% z nich da zarobić :D Zresztą ja i tak wolę bessę i takie mulenie na tych samych poziomach :D No teraz jak znowu Lisk odbije do 4PLN, to sprzedam połowę, będę miał dodatkowe Liski za friko, no i odzyskam hajs, który będę miał na ewentualne niższe dołki :D Czy cena się nie uśrednia? :D Wtedy miałbym sporo Lisków za friko po prostu :D Ja to piszę dlatego, że właśnie w 2016 roku popełniłem ten błąd, że albo próbowałem łapać idealnie dołek, albo po prostu akumulowałem do oporu, nie sprzedając nic, a każdy dołek widziałem jako ostateczny :D A teraz trochę sobie kupuję i trochę sobie sprzedaję i cena się ładnie uśrednia, a sporo coin'ów mam za friko, w sensie różnych innych shitcoin'ów :D
Bulls make money, bears make money, pigs get slaughtered
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 4 stycznia 2020, 16:36

jak ruszy maszyna to wszystko się zmieni :D

wiecie dlaczego czekamy tak długo na kolejny alt sezon? bo ten następny zmieni bieg wydarzeń ;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 4 stycznia 2020, 18:12

masonbtc pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 16:36jak ruszy maszyna to wszystko się zmieni :D

wiecie dlaczego czekamy tak długo na kolejny alt sezon? bo ten następny zmieni bieg wydarzeń


No zmieni, zmieni nawet jeśli Lisk wybije swoje ath, to śmiało mogę powiedzieć dałem "dupy" pozbywając się go, ale mam spokojną głowe ze to sie nie wydarzy. A co jeżeli hossa dopadnie wybranie krypto? No to w tedy ja powiem, a co nie mówiłem, napiszę tak jeżeli znajdzie się to w moim portfolio :D. Patrzę teraz i chyba każdy się nauczył mam nadzieje, że obiecanki przemineły z wiatrem. Jak to Kordek powiadał Liczy sie gotowy produkt, i w te produkty jestem zapakowany ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 4 stycznia 2020, 18:15

@Ishias a mi się wydaje, że jesteś obkupiony po uszy, inaczej byś tutaj nie pisał :D "Nie ze mną te numery, Brunner" :D Ja nie wiem co Wy macie, że piszecie w wątku spekulacyjnym o cenie, skoro nie gracie na tym coin'ie i jeszcze jak pies ogrodnika zabraniacie innym :D Sam nie zje, innemu nie da :D Gracie na innych coin'ach to tam sobie piszcie :D Zero analiz, zero wykresów, w zasadzie można powiedzieć, że gracie, że spadnie do 0 i nigdy nie odbije :D I ok :D Każdy już to wie :D Zajmijcie się czymś innym :D Macie przecież drugi wątek dyskusyjny na temat ogólny Lisk'a tam dyskutujcie :D

:arrow: viewtopic.php?f=110&t=27373&start=2460

Mi się wydaje, że będzie zaraz to samo co na GAME, czyli może jeszcze trochę przykapitulować momentarycznie, ale później będzie wystrzał :D Struktura wykresu bardzo podobna :D Czyli przebicie 4PLN co najmniej :D



Zastanawianie się czy kupić w zakresie 0-2PLN to zastanawianie się czy sprzedawać w zakresie 138-140PLN :D Poza tym warto wziąć po uwagę, że dużo osób jest już zakumulowanych na long term, mnóstwo osób jest ubranych na cenach wyższych niż 20PLN+, więc można powiedzieć, że realny supply/kapitalizacja jest być może ze 2-4x mniejsza na tych cenach, dopiero później mogą pojawić się jakieś opory :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 4 stycznia 2020, 18:49

anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 14:29Dla mnie jesteś albo tępy, albo złośliwy, albo po prostu nie masz honoru i właśnie sam nie umiesz przyznać się do porażki i tego, że jesteś podłym człowiekiem manipulując co do treści, które tutaj pisałem przez ponad rok :D A nie będę w każdym poście pisał, że Lisk może zostać zdelistować czy spaść do 0.01PLN :D
Nie rozumiem w czym to ja manipuluję?

Od tego jest wątek o kursie, by przedstawić swoje zdanie i to właśnie robię. Zresztą upychając 100k pln w wątpliwy portfel 3x zmieniający nazwę średnio raz na rok - nie mogący normalnie sparować się z podstawowym hardwarem sprzętowym wtedy dopiero czułbym się jak
anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 14:29debile jak Ty np.
A tak poza tym tylko winni się tłumaczą.

W mojej opinii to nie jest normalne, że licząca się firma - nawet po zbiórce ICO - nie potrafi zapanować nad takimi podstawami. Wygląda to tak jakby mieli wszystko w d***, ale projekt jest podtrzymywany byleby nie wyszli na scammerów przedwcześnie. Liczyłbym w sumie też się czegoś dowiedzieć z wątku, jednak większość treści "100 i 288usd soon" albo "zaraz wzrośnie" raczej niczego pozytywnego nie wnosi, i tak od półtora roku w koło macieju. A przesłanek na odbicie BRAK, tylko wiara i nadzieja. Prócz inwektyw muszę jeszcze czytać jakieś brednie, bo chciałem się czegoś dowiedzieć o kursie od znawców tematu. W mojej opinii to jest zwykła patologia, tym bardziej gdy kurs dołuje systematycznie i nie wiadomo kiedy odwrót trendu.
Yoda pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 18:50Wiele z osób, które sprzedają krypto w 2019r
W jakim celu sprzedają powiedzmy na dołku, skoro przez półtora roku byli systematycznie nakręcani przez gamoni na ich kupno, na poziomach nieporównywalnie wyższych do obecnych? To się przecież kupy nie trzyma.
anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 18:15Zero analiz, zero wykresów, w zasadzie można powiedzieć, że gracie, że spadnie do 0 i nigdy nie odbije
Rzecz w tym, że ja spekulowałem na LISK dopóki nie zrobiłem na nim backtestów. Kłopot jest tego typu, że nic nie przemawia za Twoimi oczekiwaniami względem kursu. Jeżeli konstruktywna krytyka tudzież pytania odnośnie trejdingu są dla takiego znawcy problemem no to bardzo przepraszam. Nic tylko naganiać na ATH i wklejać wykresy aż skończy się farba w windowsie.
Ostatnio zmieniony sobota, 4 stycznia 2020, 19:02 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 3 razy.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » sobota, 4 stycznia 2020, 18:50

@anagamidev , mi to po prostu wygląda troszeczkę na mentalność psa ogrodnika. Ktoś pozbył się danej kryptowaluty, ale usilnie namawia do tego samego innych po to, aby utwierdzić się w słuszności swojej decyzji. Świadczy to o zbytnim emocjonalnym przywiązaniu do projektu (pomimo pozbycia się udziałów) i podskórnym strachem - "a co, jeśli racji nie mam?"

Wiele z osób, które sprzedają krypto w 2019r po spadku ceny o 90 parę procent, będą je odkupywać po cenach znacznie wyższych, gdy przyjdzie kolejna bańka za jakiś czas.

EDIT:
@amneziahaze - owszem, ludzie byli nakręcani na kupno z prostego powodu - tak wskazywał na to trend. Nie tylko na Lisku, ale na Cardano, EOS, Litecoinie, Ethereum i wielu innych krypto. Analogicznie jest teraz - trend jest spadkowy, więc ludzie są nakręcani na sprzedaż. Wtedy mieliśmy propagandę sukcesu, dzisiaj mamy odwrotnie - propagandę klęski.
Grunt to po prostu myśleć samodzielnie i mieć z tyłu głowy, że rynek blockchainowy nie jest ani dojrzały, ani nie ma jakiejś wielkiej kapitalizacji, ani też, co może najbardziej istotne - nie musi być wcale racjonalny w wycenie projektów.

Sprzedają w takim celu, żeby ratować resztki kapitału i ładować go np. w BTC, lub też przeskakiwać z projektu na projekt, w zależności od chwilowego dobrego PRu danego altcoina.
Ostatnio zmieniony sobota, 4 stycznia 2020, 19:01 przez Yoda, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 4 stycznia 2020, 19:00

@Yoda nie no, Lisk to porządny projekt, mnóstwo osób w tym siedzi, wystarczy obserwować różne fora, twittery, to jest jedna wielka rodzina :D Zresztą niektórzy mają po prostu kija w dupie i brak im dystansu :D Zapakowali się po korek i dupa im się pali :D A jak ktoś sobie regularnie akumuluje to tym bardziej z kolejnego spadku 90% będzie się cieszył, bo wie, że spadki na giełdzie to jest właśnie odsianie tego niepotrzebnego elementu, który jest tylko dla hajsu :D Niech się wyprzedają, a my skupujemy po trochu, im niżej, tym więcej można dokupić za mały hajs, a jednocześnie więcej da zwrotu jak już hossa się rozkręci na maksa i przebijemy ATH :D Lisk on :D Ja mam wrażenie, że niektórzy w ogóle nie znają się na giełdzie, albo udają, to musi być marazm, zwątpienie, maksima pesymizmu :D Anagamidev tylko łamie schematy, bo lubi :D Ale Anagamidev to dobry człowieczek, chce dobrze i Anagamidev'a boli serduszko kiedy zarzuca mu się niestworzony, złe rzeczy, a Anagamidev jest calutkim serduszkiem oddany Liskowi :D Tak temu najmniejszemu, najsłabszemu, wzgardzonemu przez świat :D
Spoiler:


Ostatnio zmieniony sobota, 4 stycznia 2020, 19:26 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » sobota, 4 stycznia 2020, 19:07

nie rozumiem, co tu robia anty liskowcy :D gdybym ja mial w cos nie wchodzic, nie tracilbym czasu i energii na niepotrzebne dyskusje, zeby ostrzec? po bani, brakuje nowych inwestorow, zostali starzy wyjadacze i bagholderzy :D post prowzrostowy nie sprawi, ze nagle zacznie sie panic buy ;] a pierdolenie o tym, w kolko jest meczace, bo w watku brak merytorycznej tresci, zeby sie do czegos dogrzebac trzeba przebic sie przez tony lajna, ktore wypierdalacie.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kryptomar » sobota, 4 stycznia 2020, 19:17

Yoda pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 18:50Wiele z osób, które sprzedają krypto w 2019r po spadku ceny o 90 parę procent, będą je odkupywać po cenach znacznie wyższych, gdy przyjdzie kolejna bańka za jakiś czas.
A skąd wiadomo, że w ogóle będzie nowe ATH, bo już kiedyś tak było? Czy to jest jedyny argument? A skąd wiadomo, że krypto w ogóle przetrwa?

Dodano po 57 sekundach:
amneziahaze pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 18:49Nie rozumiem w czym to ja manipuluję?
Bo masz inne zdanie niż on :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 4 stycznia 2020, 19:18

Vetz pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 19:07nie rozumiem, co tu robia anty liskowcy
To w końcu zrozum, że tu nie ma antyliskowców tylko problem jest z farmazoniarswtem.
Vetz pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 19:07 bo w watku brak merytorycznej tresci, zeby sie do czegos dogrzebac trzeba przebic sie przez tony lajna, ktore wypierdalacie.
No to sobie przewiń i odnajdź źródło szamba.
Dla porównania też: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1346646.0

@amadagimev
Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 19:46Jednocześnie twierdzi, że Lisk to słaby projekt, scam, a skupuje jak pisał ostatnio, jak zacznie rosnąć i będzie sprzedawał innym na górce, nieświadomym nowym użytkownikom, to nagle jego zasady moralne nie będą go powstrzymywać, że im sprzedawać tego piramidziarskiego coin'a Lisska
Ciekaw jestem cóż Twój piękny umysł jeszcze jest w stanie wymyślić. Twoja retoryka nagle przerodziła się z tragikomicznej na komediodramat pisany prozą. Spodziewam się, że zakłóciłem Ci pewnie trading oraz przygotowanie do bicia ATH soon.
Powątpiewam w projekt, bo mam ku temu przesłanki. Poza tym Lisk na teraz to ma problem z wybiciami do 30%, więc samo mówi przez się. Problem nie polega też na tym, że spada tylko że po prostu nie rośnie. Jeżeli BTC wyjdzie na tygodniówce górą i pociągnie tego shitcoina no to obstawiałbym przystanek na 0,70usd. Mógłbyś chociaż nie mącić, byłoby łatwiej dojść do jakichś konkluzji odnośnie kursu.

-------------------
Yoda pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 18:50Nie tylko na Lisku, ale na Cardano, EOS, Litecoinie, Ethereum i wielu innych krypto.
No właśnie niezupełnie, bo różne krypto mają różne zasięgi i jest tak, że albo wiadomo, albo blackjack. Zresztą półroczna zmiana trendu też wyraźnie ukazała różnice pomiędzy tymi altcoinami.

@masonbtc
Spoiler:
masonbtc pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 19:35włanie udało mi się zalogować na konto po problemach z GA i widzę że muszę od nowa je weryfikować , też musieliście w ostatnim czasie?
Nigdy. Konto na BB mam jakoś z połowy 2016, a wcześniej 2015 Bitmarket i 2013 Bitcurex.
Ostatnio zmieniony sobota, 4 stycznia 2020, 20:43 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 4 stycznia 2020, 19:35

chyba nie tutaj powinienem ale na pewno sporo z was ma konta na bb

włanie udało mi się zalogować na konto po problemach z GA i widzę że muszę od nowa je weryfikować , też musieliście w ostatnim czasie?

dodam że nie używałem go jakieś pół roku

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » sobota, 4 stycznia 2020, 19:40

Kryptomar pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 19:17 A skąd wiadomo, że w ogóle będzie nowe ATH, bo już kiedyś tak było? Czy to jest jedyny argument? A skąd wiadomo, że krypto w ogóle przetrwa?
Pewności nigdy nie masz, ale są przesłanki ku temu. Przynajmniej jak chodzi o Bitcoina, którego zadaniem jest ciągnięcie nie tylko siebie, ale i całego wózka altcoinów:

https://www.blockchain.com/charts/hash- ... ll&scale=1

2 lata temu, przy cenie BTC = 20k USD, hashrate sieci BTC wynosił około 15 mln TH/s. Dzisiaj, gdy BTC jest 3 razy tańszy, sieć jest ponad 6 razy bardziej bezpieczna niż wtedy - hashrate za 31.12 wyniósł 93 mln TH/s.

Podobnie jest z zaawansowaniem projektów. Wiele projektów było na przełomie 2017/2018 wycenionych absurdalnie wysoko pomimo swoich niedogodności, dzisiaj po 2 latach mamy do czynienia z wyraźnym progresem w poważniejszych projektach z Top 100. Cena może być zatem absurdalnie zaniżona i po prostu odzwierciedlać zmęczenie, poirytowanie inwestorów, szczególnie tych ze słabszą psychiką.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 4 stycznia 2020, 19:46

Spoiler:
Kryptomar pisze: sobota, 4 stycznia 2020, 19:17Bo masz inne zdanie niż on
Patrz, on mi zarzuca naganianie :D Jednocześnie twierdzi, że Lisk to słaby projekt, scam, a skupuje jak pisał ostatnio, jak zacznie rosnąć i będzie sprzedawał innym na górce, nieświadomym nowym użytkownikom, to nagle jego zasady moralne nie będą go powstrzymywać, żebi im sprzedawać tego piramidziarskiego coin'a Liska :D No i właśnie to jest gość o mentalności żukiewiczka scamera, zgrywa świętego, ale tak naprawdę nie jest kryształowy albo po prostu nie uświadamia tego sobie :D Ja nikomu przecież nie każę kupować, tylko przedstawiłem swoje stanowisko, powiedziałem, że warto sobie uśredniać i akumulować na bessie, i łapać te wybicia na 100%, dzięki czemu ma się coin'y za friko na kolejną hossę :D Czyli pracujemy przez całą bessę, narażamy się na ogromne ryzyko, bo nasza praca może być zniweczona przez delisting :D Ale jeśli scenariusz się powiedzie to zbierzemy owocne plony, jak dobry siewca, czyli akumulujemy różne dobre shitcoin'y, które mogą wydać wielokrotny plon :D To raczej giełdy niech się wstydzą, że dodają scamy i je delistują :D Ja jestem cryptomaksymalistą i skupuję każdy coin, który wydaje mi się legitny jak np. Lisk aż do dołka, a jak upada to ja upadam razem z nim, bo mam zasady :D No i gość robi cały czas szambo, bo zaczepia mnie tutaj, tylko dlatego, że antycypuję przebicie ATH :D Rynki są nieracjonalne, szczególnie na crypto, przekonałem się w 2017 roku i jeśli ma się to powtórzyć, to chciałbym wykorzystać tą szansę na maksa :D A to czy ktoś inwestuje 100k$ czy 1k$ to już jego sprawa, nie ma inwestycji bez ryzyka, jak ktoś zarobi 1M $ to nie będzie się przecież przejmował losem innych, że ktoś stracił, ale ten gość nie wie skąd się bierze kapitał :D

Skoro twierdzi, że Lisk taki słaby zły niedobry to po co go skupuje? :D I czemu nie pozwala innym grać na tym coin'ie? :D Czy to nie jest hipokryzja w najczystszej postaci? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 4 stycznia 2020, 20:43

Boziu... i co z tego ze inne krypto robia +30% z dupy jak potem robia 50% w dol.. lisk stabline sobie spadal/spadl* bo imo teraz jest chwilowy spadek zainteresowania. To nie lisk niektorych wyleszczyl.. to zrobiliscie wy sami, ze daliscie sie wyleszczyc sprzedajac na....DOLE :) a te shity co robia 30 w gore a potem 50 w dol to one was wyleszcza niestabilnoscia. Wole stabilnie spadajacego liska (notabebe rysuje dno).. gdzie moge go zaakumulowac.. niz shity co te wahanua robia... :mrgreen:

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości