Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 27 grudnia 2019, 12:48

to już w tym roku planujo takie wzrosty na lisu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » piątek, 27 grudnia 2019, 13:25

Vetz pisze: piątek, 27 grudnia 2019, 12:23LSK moze przyniesc wiekszy, zakladajac zasieg korekty spadkow i wskaznik RSI
A co za tym przemawia, że osiągnąć może większy zasięg tym razem? Zasięg korekty spadków LSK od lipca 2019 jest podobny, a RSI na BTC ma jeszcze trochę miejsca do dolnej granicy. Skąd masz pewność, że BTC wybije się z kanału spadkowego górą?

@masonbtc Na przykład 1W.
Ostatnio zmieniony piątek, 27 grudnia 2019, 13:34 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 27 grudnia 2019, 13:33

amneziahaze pisze: piątek, 27 grudnia 2019, 13:25RSI na BTC ma jeszcze trochę miejsca do dolnej granicy
o jakiej skali mówisz

nie wiem czy schłodzenie rsi do poziomu z poprzedniego dołka 3k byłoby dobre w perspektywie robienia nowego ath

nic tutaj nie jest pewne ale trzeba się opowiedzieć po którejś ze stron bo jesteśmy w takim miejscu na wykresie że albo pójdzie to w jedną albo drugą strone na długi okres czasu

jeżeli jesteśmy w trakcie kolejnej hossy na bitcoinie to wystarczy popatrzeć na historie że w trakcie poprzedniej nie byliśmy ani razu oversold na 1w od dołka i to jest myślę jakiś argument za tym żeby spodziewać się zmiany trendu trwającego od pół roku właśnie teraz zwłaszcza że na 1d rsi robimy wyższe dołki już od paru miesięcy

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 27 grudnia 2019, 14:55

Tak właśnie to pisze: piątek, 27 grudnia 2019, 06:00W okolicach Listopad - Grudzień 2020r Lisk osiągnie ok. 100 zł

Bez kozery powiem pinćset
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » piątek, 27 grudnia 2019, 15:18

vjankuv pisze: piątek, 27 grudnia 2019, 11:34
Tak właśnie to pisze: piątek, 27 grudnia 2019, 06:00W okolicach Listopad - Grudzień 2020r Lisk osiągnie ok. 100 zł

Ufff, już jestem spokojny.
Wchodzę all in.
to poważny błąd. Prawidłowo, to powinieneś sprzedać mieszkanie i dopiero potem za całość wejść :lol:
przecież na pewno pójdzie do tej ceny....

a rok poźniej :shock:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 27 grudnia 2019, 16:05

adiqq pisze: środa, 25 grudnia 2019, 21:46widać, że nie sprawdzałeś tego nawet, tylko tak wrzuciłeś...
rok temu (23.12.18) Dash po 90$, LSK po 1,51
dzisiaj DASH po 41,84, LSK po 0,56$...
Widać, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem fragmentu zdania, które brzmiało tak:
Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 18:10ryje dno wcale nie gorzej niż Lisk.
Zauważyłem, że tutaj trzeba również tłumaczyć semantykę , bo ta kuleje mocno.

Gdybym napisał, że Dash ryje dno gorzej niż Lisk, to Twoje czepialstwo miałoby rację bytu. Lecz napisałem dosłownie "nie gorzej", czyli, że poradził sobie lepiej niż Lisk przez ostatni rok, ale mimo to, jest niżej niż był rok temu.

Cóż, taki mamy właśnie poziom inwestorów ;) Powiedziałbym, że wysoki, jak moon, na którym się znajdujemy :lol:

Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
Bolek200 pisze: środa, 25 grudnia 2019, 21:12A pieniądze z transakcji ?? Tylko delegaci maja a Fundacja ?? Harmony
Fundacja jest non-profit, czyli w założeniu nie może zarabiać. Za transakcje i operacja na blockchainie dostają delegaci.
;)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » piątek, 27 grudnia 2019, 16:45

Harmony pisze: piątek, 27 grudnia 2019, 16:05Zauważyłem, że tutaj trzeba również tłumaczyć semantykę , bo ta kuleje mocno.

Tutaj jestem w stanie się zgodzić, trzeba się skupić na semantyce, bo nic innego nie zostało :lol:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 27 grudnia 2019, 17:24

https://www.wykop.pl/tag/lisk/

ten z ostatniego posta na wykopie to jakiś typek z forumka co kiedyś się przejechał na lisie?

raz byłem na wykopie liska jakiś rok temu jak był dołek i rzuciły mi się w oczy wpisy z jego strony

teraz wchodzę po tym czasie a gościu cały czas się spina hehe :D

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gumis1392 » piątek, 27 grudnia 2019, 19:52


Podsumowanie roku przez ludzi z Elitex

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » piątek, 27 grudnia 2019, 20:04

@masonbtc mówisz o tym obrazku ?:P. No ja pisałem tu pare razy o tej "łachudrze" to zostałem wyśmiany że słucham jakiegoś wykopu, no tak zbiegiem czasu to gość niby się spina ale racje ma xd. Ja tam czasem lukne żeby sobie humor poprawić bo takich jajec jak tam to nigdzie nie znajdziesz xd

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » piątek, 27 grudnia 2019, 23:40

Vetz pisze: piątek, 27 grudnia 2019, 12:23bo nie wierze w kanaly
Czyli rozumiem Twoje prognozy należy odczytywać w kategoriach wiary, ok w porządku.
Dzięki za szczere chęci.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 28 grudnia 2019, 15:49

@gumis1392 Nie wiem czy te https://www.elitex.io/#/en-US/main/home działa ale wolumen to aż 0usd, zaintersowanie takie co liskiem czyli praktycznie zerowe xd

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » sobota, 28 grudnia 2019, 18:21

Jesli 1W na BTC ukształtuję się w takich obrysach swiec, powinnismy miec od nowego tygodnia jakies mocniejsze odreagowanie na BTC i na LSK - załadowani od poziomow 2 i x<2 trzymac :) niezaladowani - nie ladowac :D 30%+ nadchodzi 8-)

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gumis1392 » sobota, 28 grudnia 2019, 20:26

@Ishias przysiągł bym że jeszcze z tydzień temu wolumeny były normalne, nie wiem co jest grane :)

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bolek200 » sobota, 28 grudnia 2019, 20:56

Jak to co się dzieje ? Przypominam wszystkim to są spekulacje i tylko nielicznim uda się zarobić ... za chwile może być wielki wystrzał i społeczność sama znajdzie uzasadnienie wzrostu , a może być mega dołek , ale uzasadnienie już znaleźliśmy wiec trzymajmy się tego

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 28 grudnia 2019, 22:13

@Bolek200 No tylko jakie uzasadnianie ta społeczność znajdzie? Kolejny rembranding i zmiany stronki wraz logiem?:P. Nie to że się nasmiewam ale sam wierzyłem w Liska, ale ile można, wierzyć Kordkowi... A inne projekty nie spią, a preżnienie sie rozwijają. Jak bym wiedział że tak bedzie to wszystko w 2018 bym sprzedał, tak to zostałem zamrożony, nawet nie wiesz jaka ulga pozbyć się dodatkowego balastu z pleców. Tu de munn :D

Wierzyć w coś trzeba, inni wierzą w Liska inni w Boga. A inni przechodzą na inną wiarę, proste, bo człowiek bez wiary głupieje :P. Sam jestem ciekaw jak to się zakończy, czy będzie płacz i zgrzyt zębów, czy szampańska impreza, cięzko ocenić, ale na chwilę obecną jest płacz i zgrzytanie zębami

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 28 grudnia 2019, 22:25

Ishias pisze: sobota, 28 grudnia 2019, 22:13Jak bym wiedział że tak bedzie to wszystko w 2018 bym sprzedał, tak to zostałem zamrożony, nawet nie wiesz jaka ulga pozbyć się dodatkowego balastu z pleców
No może inni wiedzieli i sprzedali, a Ty zostałeś z gorącym kartoflem, wystrychnęli Cię na dudka, tzn. dutki i teraz płaczesz :D Patrzysz ze swojej perspektywy, a mnóstwo osób, które teraz nie ma potrzeby tutaj wylewać żalów cieszy się z jazdy swoim "lambolotem" :D Lisk urósł z 0.43PLN do 140PLN(+32000%) w ciągu kilku miesięcy, korekta była nieunikniona tak czy siak, i ktoś musiał być tym zarobionym, a ktoś tym frajerem, który się zabagholdował :D Buy low sell high :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 28 grudnia 2019, 22:55

@anagamidev Ile razy mam pisać że czesc sprzedałem w 2018 roku a czesc zostawilem do konca 2019 roku po drodze troche uplynniając, wiec kto tu frajer, frajer to ten co trzyma nie wiadomo na co licząc. Ja ide wedlug planu taki sobie obrałem i gitara jest
To co sprzedałem i jeśli miałbym kupić w chwili obecnej Liska to by było juz x6 bez dokladania plnow. Jeśli bym trzymał wiadomo x0 xd. Duzymi kwotami na lisku nie obracam ale teraz to by bylo 12k lisow. Pamietasz ten post rok temu, napisałem ze jak bym Ciebie sluchal to bym wyszedl jak zablocki na mydle. Jak nie pamietasz to znajdz sobie ;P W zuplenosci sie sprawdzil ;P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 28 grudnia 2019, 23:05

Ishias pisze: sobota, 28 grudnia 2019, 22:55Pamietasz ten post rok temu, napisałem ze jak bym Ciebie sluchal to bym wyszedl jak zablocki na mydle. Jak nie pamietasz to znajdz sobie
Nie wyszedłbyś, bo jak tutaj zacząłem pisać to było 10PLN i mówiłem, że od 10PLN w dół to dobra strefa akumulacyjna na longterm :D Gdzie wtedy odbiło do 20PLN i tam mogłeś sprzedać połowę i mieć Liski za friko, później znowu spadło do 10PLN i znowu mogłeś dokupować w zakresie 4-10PLN(i tutaj spadek był gwałtowny i długie mulenie w zakresie 4-5PLN, czyli średnia musiała być bliższa 4PLN niż 10PLN jeśli dobrze to rozplanowałeś nie mówiąc, już że na mniejszych wybiciach mogłeś odsprzedawać co nieco i uśredniać), po czym poszło odbicie do 9PLN i też mogłeś sprzedać połowę i mieć trochę Lisków za friko :D I później czekać na nowe low, poniżej 4PLN :D Tam z 4PLN było też mocne odbicie jeszcze na +50% :D Gdybyś mnie słuchał nie mógłbyś być stratny ewentualnie na 0 z darmowymi Liskami :D Chyba, że teraz kupowałeś znowu na 2PLN jak zaznaczyłem na wykresie to i tak teraz na 2.20PLN już jest lekki plus, jak nie wierzysz jakieś mocniejsze odbicie to sprzedaj póki jest drogo :D Ale po prostu nie rozumiesz tego co piszę tutaj i co to jest uśrednianie :D
Ishias pisze: sobota, 28 grudnia 2019, 22:55Ja ide wedlug planu taki sobie obrałem i gitara jest
Też idę wg. planu akumuluję i uśredniam licząc ponownie na +32000% przy dobrych wiatrach po osiągnięciu dołka ostatecznego :D
Spoiler:
anagamidev pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 11:08 @Neewbie ale właśnie robiłem od grudnia dokładnie to o czym piszesz :D Kupowałem BTC, LTC, XMR, DASH, ZEC, BSV, BCH, XRP, ETH... i właśnie też w Lisk od 10PLN do 4PLN jak na razie :D Na większości coin'ów mam zysk ponad 100% mocno :D Więc tam jedynie skupuję bezpiecznie korekty lokalne, a Lisk po prostu jeszcze nie wybił jakoś mocno, ale ponad 100% już dał zarobić na uśrenianiu :D Na Polo była szybka pompka, ale tylko trochę udało się sprzedać, parę dolców wpadło, ale własnie o to chodzi, że długoterminowo jesteśmy w miejscu najmniejszego ryzyka, a największej finansowej okazji, więc po co mam jakoś ryzykować na dalsze spadki, skrupulatnie sobie skupuję i uśredniam i czekam na jakieś wypicie, a docelowo 100$-1000PLN :D Teraz wpadasz tuaj jak już wszystko powybijało, zgrywasz cwaniaka i pewniaka, a nie wiadomo czy to już czy zaraz znowu będzie jakiś chwilowy bear market :D

I kolejny raz przypominam zanim ktoś mnie zacznie wyzywać od naganiaczy i fanboy'ów liska :D Po prostu Lisk technicznie wygląda dobrze, a tutaj jest najmniejsze ryzyko wtopy, w przeciwiństwie jak ktoś wchodził w 2017 roku na cenach 10PLN+ przetrzymał cały trend, dokupował i ostatecznie nie wyszedł licząc na 100$ trzymając do dziś :D Dla mnie z czysto technicznego punktu widzenia granie na 70PLN jest dość pewną i bezpieczną inwestucją czyli jakieś 0.5 fibo retracement, a czy Lisk ostatecznie umrze i go zdelistują mnie nie interesuje, bo wiem, że każdego coin'a może to spotkać, więc pomijam to w swoich spekulacjach, traktuję to jako aksjomat inwestycyjny i tyle :D Jeśli ktoś nie inwestuje w liska i twierdzi, że spadnie do 0 niech to zadeklaruje wszem i wobec, wtedy nie będzie nieporozumień :D

viewtopic.php?f=16&t=23434&start=2680#p556870
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 19 lutego 2019, 18:18 @ergorg nie wiem, technicznie nie kupowanie Liska teraz to głupota długoterminowo :D Ja tylko 35k tego kiszę i mam nadzieję na pozytywny scenariusz jak spadnie do 1PLN to i tak będę na lisku na gruby plus, jakieś kilka tysięcy w to włożyłem przed bańką może kilkaset, wtedy był tani jak barszcz, chyba coś 11k tego miałem w sumie przed hossą :D Lisk doskonałe store of value jak dla mnie :D

W ogóle na Lisku są fajne wzrosty na bessie :D Ogólnie dużo łatwiej gra się na bessie, szybkie mocne wybicia, nowe low, długie uklepywanie i można mnożyć kapitał i coiny. Na bullrun'ie jest z kolei mega trudno, bo cały czas kurs zapieprza do góry z jednej strony fajnie wszystko rośnie, ale łatwo wypaść z pociągu przedwcześnie :D Nie trzeba się bać kupowania na dołku i trzeba pamiętać o profitowaniu po wzrostach :D
Spoiler:
Radzę nie przespać kolejnej hossy :D Ruszamy z nowym rokiem :D
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 10 lipca 2019, 20:01
xazar pisze: środa, 10 lipca 2019, 19:57wszystko to co wymieniłeś z wyjątkiem BTC od czasu kiedy nawoływałeś do uśredniania traci
Ale głupoty? Gdzie Ci traci? :D Od grudnia cena LTC jest sporo wyższa, tutaj piękny zarobek był :D
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Ja mówiłem, żeby uśredniać od grudnia, tak w ogóle to ja uśredniam już 3 lata :D Niektórzy chyba przespali hossę :D Każdy tych z coin'ów skorekcił 90% ok. :D
Ostatnio zmieniony sobota, 28 grudnia 2019, 23:27 przez anagamidev, łącznie zmieniany 5 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 28 grudnia 2019, 23:18

Nie zawsze jest sie w stanie sprzedać gdzie sie chce. A dt nie gram. No, wazne zeby miec plan jesli taki obrales to co mam mowic, moge zyczyc powodzenia i wytrwalosci , jeśli schemat banki na wszystkich krypto sie powtorzy, bedziesz milionerem, jesli nie to wiadomo ;). Piniondz lubi cisze :P

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości