Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 24 grudnia 2019, 18:49

@Ishias no i bardzo dobrze :D Będzie miał kto kupować później na fomo :D Zresztą lokalnie to może nawet i lepiej, bo po wzroście 30%, może będą dalsze spadki, ale tak czy siak warto uśredniać i skupować te lokalne dołki :D 10% tu, 30% tam i średnia cena spada do zera praktycznie :D Lisk 100$ soon :D


Spoiler:
Może bottom is in :D Aczkolwiek jeszcze może trochę być pogłębiony dołek :D BUY BUY BUY
anagamidev pisze: niedziela, 15 września 2019, 09:39 Szykuje się rekordowy 7-8 tydzień na czerwono :D Na 1d bullish engulfing :D Powrót ponad 4PLN(1.01$ ~ 3.95PLN) mógłby zrealizować fulcrum bottom zdaje się :D Warto zauważyć, że po każdym 84% spadku było mocne odbicie ponad 100% :D
Poloniex, 1w :D
Spoiler:
Binance, 1w :D
Spoiler:
Wypłaszcz mocny :D
Spoiler:
Spoiler:
Stare, ale jare :D
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 24 grudnia 2019, 23:54

@anagamidev Powiem tak, nie będe ładował kasy czy tam kupował za BTC Liski, widząc co się dzieje, bo kapitał na kolejne lata zamrozony. Zrobią to do konca bedzie fomo to się dolącze do pociagu proste. Wole zarobic x2,3 niż ładowac sie teraz i ciul wie co bedzie a widzac postepy daje 70% szans że predzej im sie kasa skończy niż to zrobią do końca %)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » środa, 25 grudnia 2019, 10:18

Jedyne, co powstrzymalo LSK przed dojsciem do 2,6 PLN to spadek BTC, jesli BTC przebije sma na 7,3 bedzie mial szanse wg. ma na ponowny atak w okolicach poprzedniego szczytu a LSK na zrealizowanie zasiegu technicznego odbicia, ktory mamy na poziomie 4,6 PLN

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
23
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ahr » środa, 25 grudnia 2019, 12:35

vjankuv pisze: wtorek, 24 grudnia 2019, 14:44
anagamidev pisze: wtorek, 24 grudnia 2019, 13:14Wg. mnie na Lisku w dłuższym terminie już nie da się stracić

Powinni banować za takie teksty.
kazdy ma prawo do swojej opini, nawet pod wzgledem analizy ma racje, rsi na tygodniowej jest mega schlodzone, widac juz reakcje i tak jak napisal Vetz lisk nie wybija, bo btc spada i nie wiadomo jak sie zachowa, a lisk ma checi :) @Vetz, zmarnowalem juz punkty, jak bede mial dam plusa, bo podobaja mi sie Twoje kreski i pod nie gram, jesli tak jak napisales w watku BTC spadnie to ja dokupuje liska, bo czuje, ze ugram 100% :) niech tylko spadnie do 2 zlotych

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 25 grudnia 2019, 13:16

Ahr pisze: środa, 25 grudnia 2019, 12:35niech tylko spadnie do 2 zlotych
:D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 25 grudnia 2019, 13:48

Ishias pisze: wtorek, 24 grudnia 2019, 23:54widzac postepy daje 70% szans że predzej im sie kasa skończy niż to zrobią do końca %)
Tylko, że kasy mają na następne przynajmniej trzy lata, a projekt jest więcej niż w połowie skończony ;) Także tego, kolego, nie znasz się na postępach , bo nie umiesz ocenić ich trudności ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 25 grudnia 2019, 14:37

Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 13:48Tylko, że kasy mają na następne przynajmniej trzy lata, a projekt jest więcej niż w połowie skończony Także tego, kolego, nie znasz się na postępach , bo nie umiesz ocenić ich trudności

Bosze, widzisz i nie grzmisz.
A od ilu lat już się bawią za tą kasę? Wliczając to Crypti i są "już" w połowie? Moim zdaniem to jest więcej niż trzy lata ;) A niestety, zmartwie Cię czymś. Im dalej w projekt, tym bardziej kosztowne staje się naprawianie błędów i pomyłek.

Kasy może im wystarczy na kolejne trzy lata... A co dalej? Skąd będą brać fundusze jak nie skończą produktu, a nie skończą?

Jak to mnie nazwałeś, "wruzka"? Bo wróżę, że Lisk podzieli losy swojego poprzednika aby znów pozyskać fundusze na kolejne lata sielanki.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 25 grudnia 2019, 14:38

przecież to że oni mają możliwości na przetrwanie jeszcze kilku lat bessy to już od dawna wiadomo a jednak trzeba to w kółko powtarzać :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 25 grudnia 2019, 14:48

vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:37A od ilu lat już się bawią za tą kasę? Wliczając to Crypti i są "już" w połowie? Moim zdaniem to jest więcej niż trzy lata
Tylko, że Kordek był Community Managerem w Crypti, więc tak średnio bawił się tą kasą z Crypti, dostawał tylko normalne wypłaty :D [1]

To w zasadzie tak samo, jak czepiałbyś się DASHa, który jest forkiem LTC, który z kolei jest forkiem BTC i przykładowo przypisywał DASHowi zabawę kasą z LTC xD
vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:37niestety, zmartwie Cię czymś. Im dalej w projekt, tym bardziej kosztowne staje się naprawianie błędów i pomyłek.
Sprawdź SDK, jakiej jest jakości. Po to tyle to siedzi w wewnętrznych testach i potem w testnecie, żeby uniknąć wszelkich błędów i pomyłek, a oprogramowanie było bezbłędne. Więc jakie chcesz później naprawiać błędy i pomyłki ? :lol:
vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:37Jak to mnie nazwałeś, "wruzka"? Bo wróżę, że Lisk podzieli losy swojego poprzednika aby znów pozyskać fundusze na kolejne lata sielanki.
Raczej nikt się na to nie nabierze kolejny raz, więc Twoje "wrużenie" nie ma możliwości spełnienia przez najbliższe trzy lata ;-)

[1] Pokaż mi, gdzie Ci ludzie przewalający kasę z Crypti są w Lisku https://crypti.me/about i czemu nie ma tam żadnego założyciela Liska ? Hmmm ?
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » środa, 25 grudnia 2019, 15:21

@Harmony
Drugi wymazywanie się odezwał :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 25 grudnia 2019, 15:47

@Picassso Akurat co do Wymazywanie, to nie można mu odmówić wiedzy i talentu do spekulacji ;-) I nie szuka na siłę potwierdzenia swoich emocji ;)

Swoją drogą, bessa jest mega wyniszczająca. Tak patrzę na poziomy jakie był rok temu, to niektóre projekty, posiadające naprawdę niesamowite fundamenty i globalną użyteczność, potrafią być niżej niż dołek z zeszłego roku, także bessa nikogo nie oszczędza...
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 25 grudnia 2019, 16:15

Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 15:47I nie szuka na siłę potwierdzenia swoich emocji

Jeśli pijesz to do mnie to się raczej mylisz.
Nie ja co chwila latam do wątku o minusowaniu i płaczę jak to mnie nie atakują minusami i że z tym czy tamtym moderatorzy powinni coś zrobić.
Nie było mnie chyba że trzy miesiące na forum a Harmony tam najbardziej aktywny ;)
Ale nie po to spędzam swój czas na forum aby wytykać Tobie błędy. Nie chcesz się uczyć, Twoja sprawa.
Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 15:47 Swoją drogą, bessa jest mega wyniszczająca. Tak patrzę na poziomy jakie był rok temu, to niektóre projekty, posiadające naprawdę niesamowite fundamenty i globalną użyteczność, potrafią być niżej niż dołek z zeszłego roku, także bessa nikogo nie oszczędza

Mylisz się znów, bo jesteś dzieckiem hossy, czasu, w którym wystarczy dołączyć się do któregokolwiek pociągu i na swoje wyjść w odpowiednim momencie.

Bessa to świetny czas na odświeżenie planów inwestycyjnych i rozlokowanie kapitału, lub przynajmniej budowanie na niego strategii.
Bessa jest wyniszczająca dla bagholderow, załadowanych po uszy w gówno 8-) Czyt. osoby dające mi w tym wątku minusy :D

Dla inwestora planującego strategicznie swoje portfolio, dzieląc odpowiednio pieniądze pomiędzy różne aktywa, to jest po prostu pracowity czas, a nie wyniszczający czas.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » środa, 25 grudnia 2019, 16:25

@Harmony Tez cos Ci powiem i mysle ze zrozumiesz. Powiedziałem ze bede trzymac Liski do końca tego roku to swoja droga, w miedzy czasie sprzedawalem co jakis czas ale nie pisalem tego. Czy sie oplacało? Oczywiscie ze tak. Po drugie to był moj plan i nie patrzylem czy kogos zwalniali czy nie, i pisalem nie wazne jaka cena by byla, bo dałem im czas i sobie od 2017 do 2019.
A po trzecie juz ile razy na Kordku się przejechałem że sie nauczylem, nie tyle co ja a moge napisac smialo ze my.
Więc co by teraz nie zrobił i co by nie było, wejde dopiero jak bedzie ukonczony w 100%.
Nie wiem czemu ale mam przeczucie że te sidechainy będa kulą u nogi.
Takze Harmony zycze Ci wytrwałosci i cierpliwości. Ciekawe co poczniesz jak nic z tego nie wyjdzie i projekt nie bedzie mial adopcji. Bo naprawde z tych wszystkich uzytkonikow to zal mi bedzie Ciebie, bo wytrwale bronisz tego projektu, już nię bede pisał co poczną ludzie załadowani all in...
Jest takie powiedzenie, walczył jak lew padł jak mucha;)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 25 grudnia 2019, 18:10

vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 16:15Nie ja co chwila latam do wątku o minusowaniu i płaczę jak to mnie nie atakują minusami i że z tym czy tamtym moderatorzy powinni coś zrobić.
Nie było mnie chyba że trzy miesiące na forum a Harmony tam najbardziej aktywny ;)
Ja też co chwilę tam nie latam, a moja aktywność wynikała wyłącznie z powodu nagminnego minusowania mnie w Hyde-parku w tematach około politycznych, a nie dotyczących kryptowalut, no ale cóż, tego nie wspomnisz, bo nie będzie pasować to z retoryką mieszania mnie i projektu z gównem, prawda ? ;)
vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 16:15Mylisz się znów, bo jesteś dzieckiem hossy, czasu, w którym wystarczy dołączyć się do któregokolwiek pociągu i na swoje wyjść w odpowiednim momencie.

Bessa to świetny czas na odświeżenie planów inwestycyjnych i rozlokowanie kapitału, lub przynajmniej budowanie na niego strategii.
Bessa jest wyniszczająca dla bagholderow, załadowanych po uszy w gówno 8-) Czyt. osoby dające mi w tym wątku minusy :D

Dla inwestora planującego strategicznie swoje portfolio, dzieląc odpowiednio pieniądze pomiędzy różne aktywa, to jest po prostu pracowity czas, a nie wyniszczający czas.
To inwestuj mądrze, pozostaw Liska w spokoju, sprzedaj jak masz, będzie dla każdego zdecydowanie lepiej, a ja nie będę musiał słuchać płaczu, bo dałem Ci jednego minusa ;) Chcesz to się odwdziecz, daj mi -20, leje na to (i na Ciebie oraz Twoje zdanie ) [zimnym moczem żeby nie było za cieplutko].

I popatrz się na Dasha który ma świetne fundamenty, jest moim zdaniem w topce najlepszych projektów, a ryje dno wcale nie gorzej niż Lisk. I powiedz mi, że bessa nie jest wyniszczającą dla wielu projektów, które musiały się zwinąć, bo nie starczyło im środków, które na całe szczęście Lisk jeszcze ma na kilka lat. Choć dla Ciebie lepiej żeby nie miał, byłbyś wtedy wniebowzięty, że miałeś rację ;)

Dodano po 4 minutach 45 sekundach:
Ishias pisze: środa, 25 grudnia 2019, 16:25Ciekawe co poczniesz jak nic z tego nie wyjdzie i projekt nie bedzie mial adopcji.
Rozumiem Cię w pełni. Problem polega na tym, że żaden projekt nie będzie miał nigdy adopcji. Bo adoptuje się dzieci czy zwierzaczki ze schroniska ;) Ale to taki mały szczegół, którego po dwóch latach ciężko przyswoić, że adaptacja to nie adopcja ;)
;)

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bolek200 » środa, 25 grudnia 2019, 21:12

A pieniądze z transakcji ?? Tylko delegaci maja a Fundacja ?? @Harmony

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » środa, 25 grudnia 2019, 21:46

Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 18:10I popatrz się na Dasha który ma świetne fundamenty, jest moim zdaniem w topce najlepszych projektów, a ryje dno wcale nie gorzej niż Lisk.

widać, że nie sprawdzałeś tego nawet, tylko tak wrzuciłeś...
rok temu (23.12.18) Dash po 90$, LSK po 1,51
dzisiaj DASH po 41,84, LSK po 0,56$...
Takich przypadków z górnej półki można więcej znaleźć, na spektakularne upadki, ale Lisk jest chyba tutaj bardzo blisko niechlubnego liderowania..... ZEC chyba mniej spadł, BTG chyba najwięcej...
ale to nie o to chodzi o to kto spadl bardziej przecież.
Bez problemu można znaleźć za ten okres projekty, które przez ten okres dały zarobić i to sporo....
kurczowe trzymanie się LSK na pewno nie można zaliczyć do najlepszych decyzji inwestycyjnych roku....
Co wcale nie oznacza, że w przyszłości nie będzie inaczej - ale cały czas pamiętam, co pisał Bulkowski w jednej ze swoich książek - większy zysk przyniesie (statystycznie) spółka, której kurs za ostatni rok wzrósł o 100% , niż ta której kurs spadł o 50% (i wydaje się swietną okazją inwestycyjną!). To dotyczyło co prawda spółek, ale myślę, że można to przenieść także na rynek krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 25 grudnia 2019, 21:55

Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 18:10Chcesz to się odwdziecz, daj mi -20, leje na to (i na Ciebie oraz Twoje zdanie ) [zimnym moczem żeby nie było za cieplutko

A ja na Ciebie nie leje.
Jesteś człowiekiem, w błędzie, ale wciąż ludzkim bytem. Nie widzę powodów by na Ciebie lać ciepłym czy zimnym moczem.
Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 18:10 nie będzie pasować to z retoryką mieszania mnie i projektu z gównem, prawda ?

Projekt mieszam, ale nie Ciebie.
Sam się mieszasz broniąc tego chłamu ;)
Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 18:10popatrz się na Dasha który ma świetne fundamenty, jest moim zdaniem w topce najlepszych projektów, a ryje dno wcale nie gorzej niż Lisk.

Samo wspomnienie Dash obok liska to moim zdaniem nietakt.
Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 18:10I powiedz mi, że bessa nie jest wyniszczającą dla wielu projektów, które musiały się zwinąć, bo nie starczyło im środków, które na całe szczęście Lisk jeszcze ma na kilka lat

Nie przekręcaj znów tego co napisałem.
Bessa jest wyniszczająca dla projektów i firm, ale dla rozsądnych inwestorów nie powinna, co wyjaśniłem wyżej.
Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 18:10Choć dla Ciebie lepiej żeby nie miał, byłbyś wtedy wniebowzięty, że miałeś rację

Nie mam parcia na rację, ani monopolu.
Często się myliłem, mylę i będę mylić.
Popełnianie błędów to coś co nazywam doświadczeniem. Moim błędem było, że ufałem projektowi jeszcze jakiś czas temu. Pierwsze roadmapy, obietnice. Z czasem przejrzałem na oczy w temacie Lisk do czego przyznałem się już jakiś czas temu. Jestem na etapie, w którym może uda Ci się być może za 1-2 lata.
Cenę mam w nosie, bo Lisk jak każdy inny w coinmarketcap odbije jak przyjdzie hossa. Do tego zrobią znów jakiś nowy pulpit czy logo, wywinduje to ceny na ciemnym ludzie, a Ty i inni zakochani w projekcie będziecie świętować fejkowy sukces :D
A ja z Wami, bo zarobię, gdyż mam Lisk w portfelu, który czeka po prostu na hossę.
Tylko to nie będzie sukces taki o jakim myślisz. Lisk nagle z vaporware nie zmieni się w piękny programisyczny sukces. Może da zarobić, ale moim zdaniem, nie da Ci satysfakcji, o której myślisz. A ja znów tu przyjdę i powiem "a nie mówiłem"...
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 25 grudnia 2019, 23:17

@vjankuv miec hajsu w BESSIE na 3 lata to strach pomyslec jak szybciej kolejna bania nastapi.. a nastapi :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 26 grudnia 2019, 03:55

@Dovakhiin oczywiście, że nastąpi prędzej czy później :D Lisk to wspaniała technologia :D Lisk 100$ soon or later :D

Ogólnie w wartościach bezwzględnych to zastanawianie się czy kupować na 0.01PLN czy na 2PLN, to tak samo jak zastanawianie się czy sprzedać na 138PLN czy na 140PLN podczas hossy :D Wszystkie ceny w tym zakresie były mega dobre :D

Być może będzie jeszcze faktycznie tutaj konsolidować przez kilka lat, zanim wyjdzie powyżej 3-4PLN, ale procentowo to może być mega dużo :D Czyli jak się ma np. X PLN, to sobie kupować co kilkadziesiąt groszy spadku za X/10, X/20 i jak odbija to sprzedawać i odkupywać na niższych cenach :D W dłuższej perspektywie każdy Lisk kupiony za 2PLN może dać 100-140PLN jak na poprzedniej hossie, R/R bardzo dobry, nie ma też co szaleć z kapitałem, aczkolwiek no risk no fun, im więcej zaryzykuje się na bessie, tym potencjalnie większe można żniwo zebrać( :arrow: przypowieść o siewcy) :D "Niektóre jednak trafiły na dobrą glebę i dały po sto, sześćdziesiąt lub trzydzieści ziaren plonu." - trudno powiedzieć czy Lisk wyda plon :D Najważniejsze są wahania, czyli kupujemy tanio i staramy się sprzedać drożej, jeśli sprzedamy komuś drożej, to motywujemy taką osobę do sprzedania wyżej czyli baholdingu, ewentualnie cięcia strat - czyli jeśli ktoś nam znowu odsprzeda po taniości, to mamy znowu okazję sprzedać mu wyżej, to jest problem tych co sprzedają na stracie i panikarzy; dlatego też to wszystko rośnie, bo ludzi napalają się, że odkupią po 0.01PLN, czyli 200x taniej, tak samo jak kupowali na 140PLN, bo zaraz będzie 100$, a przecież czy ktoś sprzedał na 140PLN, czy na 100PLN, czy nawet na 10PLN jak się okazuje, zrobił dobry interes, a dzisiaj może odkupić dużo więcej, jednak taki jest urok bess i hoss - jest długo drogo, a później jest długo, długo, długo tanio :D Ale jak w końcu następuje przesilenie to rośnie, rośnie, rośnie :D Czyli akumulacja i uśrednianie zalecane przeze mnie osobiście są wg. mnie najlepszym rozwiązaniem :D Podkreślam wg. mnie :D Ogólnie dużo łebków jeszcze kisi po kilkadziesiąt/kilkaset lisków, dobrze byłoby, żeby oni się wyprzedali na niskich cenach i było duże rozdrobnienie, wtedy nie ma jednej decydującej siły, która goliłaby resztę :D Ale wg. mnie jak ktoś już teraz kupuje na takich spadkach to nie powinien oddawać po dobroci, czyli po cenach niższych, to jest w jego osobistym partykularnym interesie :D Tylko właśnie wielu ulega takiej iluzji, że jak spada albo rośnie to tak się w to wkręcają, że tracą z oczu szerszy ogląd sytuacji i tego jak działa rynek, wystarczy porównać różne rynki/aktywa, a rolą rynku na bessie jest przekonać wszystkich o beznadziejności sytuacji danego coin'a, pośredniego zmuszenia do wyprzedaży po taniości, jest to podsycane przez pesymistycznych naganiaczy, którzy chcą się zapakować jak najniżej oraz tacy naganiacze wszystkich innych nazywają ciągle naganiaczami jeśli widzą potencjał na longterm :D Nie dajcie się zwieść i zrobić w konia :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 26 grudnia 2019, 04:23 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » czwartek, 26 grudnia 2019, 04:27

anagamidev pisze: czwartek, 26 grudnia 2019, 03:55to sobie kupować co kilkadziesiąt groszy spadku i jak odbija to sprzedawać i odkupywać na niższych cenach
Uwielbiam coraz bardziej Twoje "porady inwestycyjne", na serio.

"Odkupować co kilka groszy spadku", gdzie więcej statystycznych ruchów od marca 2018 wychodzi na low low, tj. każda potencjalna strata w takim "systemie" ma się jak 60 do 40, zaś od ostatniego pół roku 70 do 30 - czyli w takim zakresie kupując nawet przy spadkach na kursie od ponad dwóch lat musisz sprzedawać ze stratą albo begholdować, bo więcej nie odbija niż 30-40%, zaś cały czas pogłębia dołek cenowy. ;)

I jeszcze warto uwzględniać brak płynności na giełdach, trwające czasem po kilka godzin i spred.
anagamidev pisze: czwartek, 26 grudnia 2019, 03:55"Niektóre jednak trafiły na dobrą glebę i dały po sto, sześćdziesiąt lub trzydzieści ziaren plonu."
Podziwiam. :lol:

I dalej... wniosek po prawie dwuletnim zachęcaniu do zakupu na dołkach, które okazały się górką.
anagamidev pisze: czwartek, 26 grudnia 2019, 03:55 - trudno powiedzieć czy Lisk wyda plon

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości