Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » niedziela, 22 grudnia 2019, 10:31

masonbtc pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 06:54 właśnie sobie policzyłem procent wzrostu liska podczas ostatniego małego alt sezonu

cały rynek altów wzrósł od dołka ok. 290% w tym samym czasie lisk zaliczył wzrost od dołka ok. 170%

i teraz zakładając że już mamy dołek na altach za sobą i patrząc na realny kolejny opór wg. wykresu kapitalizacji altów oraz jeżeli mielibyśmy się zachować analogicznie to moim zdaniem w trakcie kolejnej fali wzrostowej lisk osiągnąłby cene ok. 1.50 usd
A jak chcesz się jeszcze bardziej zdołować, to spójrz na alty, które w momencie spadków btc i topki altów, poszły mocno do góry...
Niestety, wygląda to jak wygląda...

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » niedziela, 22 grudnia 2019, 11:15

mnie nic nie zdołuje zwłaszcza że nie posiadam tylko liska. poza tym wciąż lisk ma sporą szanse odnieść sukces cenowy więc nie rozumiem o co chodzi :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 22 grudnia 2019, 11:53

Niestety wygląda to tak - jak spada to spada mocniej, jak rośnie to rośnie mniej jak inne alty. Warto się temu przyjrzeć, porównać ze swoimi innymi ulubionymi altami i podjąć odpowiednia decyzję. Ja tak zrobiłem i nie żałuje. Lisk jest fajnym projektem jednak to wszystko za długo trwa, skończą za kilka lat gdzie te sidechainy nie będą już żadna rewolucją, (chociaż obiło mi się o uszy, że już z tego zrezygnowali na rzecz czegoś innego - co znów wydłuża czas ukończenia). Jak będzie kolejna bańka może być tylko na altach, które odłącza się od BTC i które będą miały za sobą działające rzeczy/klientów. Wątpię by była kolejna pompa wszystkiego, kolejna bańka nie będzie taka sama jak poprzednia - to by było za proste.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 22 grudnia 2019, 12:31


posłuchajcie sobie może dotrze to nawet do zawziętego hodlera tego coina, gosciu zna się na rzeczy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 22 grudnia 2019, 12:33

@blink O ile będzie kolejna bańka jeszcze kiedykolwiek na crypto. Bo na razie to pobożne życzenia obecnie załadowanych oraz tych na stracie..."będzie bańka zarobimy, wyjdziemy na swoje blabla". Przypominam iż nic dwa razy się nie zdarza, świadomość społeczna rośnie. Po drugie krypto już nie budzi wypieków na twarzy i euforii, kolejne lata krypto utwierdzają tylko ludzi iż jest taki Twór nikomu do niczego nie potrzebny, w sumie jako alternatywa dla zwykłych płatności która oprócz czarnych szemranych interesów nie jest potrzebna.
A tą niesamowita technologię zaadoptowały już banki do swoich potrzeb. I jeśli masowo ludzie mają korzystać z tego rodzaju płatności to wybiorą pewne Banki. Bliki i tego typu rzeczy, gdyż ludzie mając świadomość iż jak się pierdykną na przelewie to banki dają możliwość cofnięcia transakcji itd itd.

Świat krypto bez waszej kasy utopionej w ICO, oraz zrzutów tokenów i coinów przez team każdego projektu...nie istnieje. Oni wszystko finansuja za nasze pieniądze :) Jak się skończy wam kasa do kolejnych skupów i ładowania swojej kasy, to w kolejnych latach kolejne projekty będą padać jak muchy. Bez znaczenia czy to LISK czy inny XYZ

Pompy są, będą i muszą być ale nie na skalę fomo. Pompują nawet sami zainteresowani aby mogli zrzucić co kolwiek z wyższego poziomu. Bo trzeba jakoś wzbudzić zainteresowanie masy ludzi, przecież komuś to trzeba opchnąć, a coina jak dolara sobie można wymyślać dowolną ilość :) nikt niczym tego nie ogranicza. Byle tylko naiwnych starczyło...

Wesołych Świąt
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pancer » niedziela, 22 grudnia 2019, 13:22

@Ishias akurat co do tego, "gościu zna się na rzeczy" to bym się nie podpisał, Xgrosz ma pojęcie nt. Xrp, jeżeli chodzi o Lisk nie zna się, kompletnie.
Nie piszę tego, broniąc Liska, bo to co ten team odpiernicza to głowa mała, kopa w dupę powinni dostać i przyspieszyć realizajcę projektu. Rozmemłany jest ten projekt, a konkurencja tupie za nimi.
Od strony technicznej warto posłuchać Crypto dev

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 22 grudnia 2019, 14:08

@Pancer spokojnie cryptodeva tez oglądam. Ja sprzedałem reszte liskow co mialem az 300sztuk wole cos innego , mizerny oborot xd

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
18
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 22 grudnia 2019, 15:04

rozjechanyLisek pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 10:07uciekających delegatów
To jacyś delegaci uciekli ? :lol: Na ich miejsce jest wielu innych, zasłużonych delegatów standby. Akurat dobrze że dochodzi do roszady

Dodano po 2 minutach 17 sekundach:
rozjechanyLisek pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 10:07Przez totalny brak adopcji
Adopcji :lol: :lol: :lol: Adoptować można dzieci. Albo kotki. Adaptacja to nie adopcja :)

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
rozjechanyLisek pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 10:07Nawet naganiacze opłacanie przez kordka już uciekli
Tego nawet nie skomentuję :lol:

Dodano po 2 minutach 14 sekundach:
Ishias pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 12:31gosciu zna się na rzeczy
Tak i na wstępie gościu mówi, że Liska nigdy nie rozkminiał i nie badał :lol: Świetny autorytet. Nie ma to jak bazowanie na youtuberach jak podczas bańki :) Ale cóż, wy zawsze lubieliście jak ktoś Wam mówi co myśleć ;)

Dodano po 2 minutach 59 sekundach:
@Pancer Ten crypto dev też nie jest jakimś kotem w temacie, bo nie rozumie czym jest sidechain i interoperacyjność , a w zamian za to wymyśla sobie jakiś interchain, no ale research githubowy na plusie ;)
;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » niedziela, 22 grudnia 2019, 15:16

poki nie spadlismy ponizej 0,5$ prosze sie nie srac, wszystko zalezy teraz od BTC, ktory walczy z oporem na 7,2-7,25

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pancer » niedziela, 22 grudnia 2019, 15:25

@Harmony Pewnie nie siedzi dogłębnie w temacie Liska i ich technologii działania, zastosowania, ale jest w temacie programowania. Mi ciężko ocenic jak bardzo zna się, bo sam nie jestem techniczne wy uczony z tej dziedziny, ale na moje rozumowanie wystarcza jego analiza. :)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 22 grudnia 2019, 15:27

@Pancer Jak na youtubera to nie jest naprawdę źle, przerasta wiedzą i tak 99% philów, wieczorków i innych bezimiennych "znawców" ;)
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » niedziela, 22 grudnia 2019, 16:17

Vetz pisze: środa, 18 grudnia 2019, 17:42 potwierdzeniem odwrocenia trendu bedzie zakrycie swiecy czerwonej



to w końcu tak jest czy nie? :)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 22 grudnia 2019, 18:34

@Harmony Mnie to tam dynda teraz kto co i jak wyszedłem z tego definitywnie. W 2018 roku sprzedałem 50% i 50% sobie zostawiłem do końca roku 2019 sprzedając w 2019 po drodze co trochu. Moja cierpliwość się skończyla do tego projektu. Suma sumarum na Lisku nie straciłem. Życze Ci i wszystkim co posiadają ten token wysokich zysków i realizacji tego projektu do końca ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 22 grudnia 2019, 19:20

@Ishias bardzo ładnie, wykruszajcie się :D A reszta niech skupuje :D I tak kapitalizacja jest nieduża, niech niedowiarki rozładują torby na najniższych poziomach, a później rureczka w kosmos :D Lisk 100$ soon, a gdzie to spadnie to nikt nie wie, ale z tej perspektywy i tak jest mega tanio :D Załóżmy, że kordki sprzedały ok. 1 000 000 Liska w okoliach 100PLN, to teoretycznie mogliby teraz odkupić 50 000 000 Lisk, żeby zobrazować :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 22 grudnia 2019, 19:28

@anagamidev ja się wykruszyłem? Nie sądze pisałem 1.5roku że trzymam do końca 2019 i nie wazna jaka cena bedzie. Kupuj kupuj kto Ci zabroni :P

Lisk Academy istnieje? Czy zostało porzucone?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » niedziela, 22 grudnia 2019, 19:45

Harmony pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 15:27i innych bezimiennych "znawców"
Nie dość, że nie potrafi zarobić na krzywdzie innych nawet oszustwem to jeszcze skazuje siebie i innych na wieczne begholdowanie. Później nic już takiemu nie zostaje jak rycie beretu wszystkim dookoła z kilkoma innymi nawiedzonymi w komitywie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 22 grudnia 2019, 20:08

@Ishias to niewiele Ci zostało do końca roku :D Jak nie wybije to na tych poziomach nie żal Ci sprzedawać? :D Przy 100$ z tych poziomów to jakieś 200x :D Nie ma się co oszukiwać, albo go long albo go dead :D #lifetimeopportunity
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 22 grudnia 2019, 20:26

Wole co innego i w pełni dzialajace. Niz miec cos co buduja i buduja i kij wie co z tego bedzie. Jak wybije to wybije ale znajac zycie to dołem :lol:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » niedziela, 22 grudnia 2019, 20:36

prawie wszystko rośnie, LSK pokazuje swoją siłę..;)
potwierdza się po raz kolejny to co pisał wcześniej @blink

Ja jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że po takiej cenie nie ma sensu sprzedawać....ale pisanie, jakie to zajebiste, nakręcanie się, robienie wszystkim nadzieii, to już przesada

chyba, żeby ten wątek z założenia miał działać terapeutycznie, to ok :lol:

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: emdecha » niedziela, 22 grudnia 2019, 20:53


Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości