Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 30 listopada 2019
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Regotek » niedziela, 15 grudnia 2019, 12:47

lisk jest tak potężny że perfekcyjną formacje miski zamienił w durszlak :D analiza techniczna nie ma tu żadnej mocy

to już nie jest promocja dla większości z was, uśrednianie ceny wymaga wykładniczego wzrostu nakładów, kto zaczynał na 10$ ten grając vabank przy 1$ dał rade uśrednić do jakichś 2$ ale teraz już nikogo z was nie stać na uśrednianie do kolejnego poziomu, kurs ucieka i nie macie już czym sie ratować

były co najmniej cztery nieudane próby wybicia górą z dna miski, piąta próba tak na moją chłopską matematykę dawała by raptem 1/5=20% szans, czyli nie opłacało się ryzykować i wtedy zignorowałem ostatnią nadzieje na odbicie i sprzedałem, jak się okazało na chwile przed tragedią

pisałem już co myśle o teamie który oprócz tworzenia coina jest odpowiedzialny także za tworzenie jego wartości, dopóki wartość opiera się na ludziach to nie ma zadnej wartości

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gumis1392 » niedziela, 15 grudnia 2019, 12:49

Oby teraz się wykruszyli Ci co chcą to zrobić,
Już niedaleko do tych poziomów 7600-7700satoshi, wtedy można myśleć o podwójnym dnie na parze lsk/btc. Oby ten lisk dex wystartował w tym styczniu. W każdym razie w przyszłym tygodniu ma być więcej informacji na ten temat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 15 grudnia 2019, 12:51

chyba to ten się wysypał - https://explorer.lisk.io/address/6526584438471529703L jeszcze mu zostało 150k lsk

Dodano po 1 minucie 23 sekundach:
Ishias pisze: niedziela, 15 grudnia 2019, 12:29Teraz oficjalnie napisze to ja. PROMOCJA !! Jeśli te zrzuty są robione przez delegatów, no to macie odpowiedz że dla nich jedynie kasa się liczyła, i wszystko inne mieli w głebokim poważaniu, może to i dobrze z jednej strony że tak sie dzieje


Promocja dopiero będzie. Jak będą robić takie zrzuty to spadek o 50% możliwy w ciągu kilku dni. Słabo i współczuje koledzy. Ja na szczęście ewakuowałem się do Waves.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 15 grudnia 2019, 12:52

ChomiczyPlan pisze: niedziela, 8 grudnia 2019, 12:03Ja coś czuję, że na to wybicie, to możemy sobie poczekać jeszcze z rok albo dwa. Trzeba będzie chyba przelać na portfel i zapomnieć (aktualnie mam właśnie liski).


Dobrze, że jednak tego nie zrobiłem, tylko sprzedałem zanim pękło 2,5 zł. Fajnie się złożyło, że akurat Zcash miał swój rajd i tymczasowo tam przeniosłem swoje środki, gdyby nie to, to bym teraz srogo płakał.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 15 grudnia 2019, 12:56

Ile jest jeszcze razem do zrzutu tych Liskowó ma ktoś jakieś dane ? Harmony Hmas? Albo może anagamidev masz może takie informacje ?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: stokarz » niedziela, 15 grudnia 2019, 13:00

emdecha pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 18:25jakie Twoim zdaniem projekty są idealne
Nic nigdy nie jest idealne. Jeśli chodzi o krypto to żadne. Są natomiast takie, które świetnie nadają się do zadań jakie miały spełniać.

Bitcoin jest bardzo blisko tego statusu jako pieniądz. Fajnie sprawdza się Dash do mikropłatności. Monero jest dobrym anonem, a Ethereum przeciera szlaki smart kontraktów.

Jest wiele interesujących projektów kryptowalutowych/kryptowalut. Żaden idealny, ale pamiętajmy, że jesteśmy w krypto stosunkowo wcześnie. To nadal czas testów, badań i eksperymentowania co można z tą technologią właściwie zrobić. Trzeba być świadomym, że większość z pomysłów niestety umrze śmiercią naturalną.

Lisk ma jeszcze szansę. Dajmy mu kilka lat i zobaczymy. Ale nie spodziewałbym się fajerwerków, przynajmniej nie w okresie roku-dwóch. Także zamiast maniakalnie śledzić projekt, lepiej poświęcić ten czas na inne sprawy, a rozwój projektu doglądać np. raz w miesiącu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 15 grudnia 2019, 13:06

Pomoc_potrzebna pisze: niedziela, 15 grudnia 2019, 12:56Ile jest jeszcze razem do zrzutu tych Liskowó ma ktoś jakieś dane ? Harmony Hmas? Albo może anagamidev masz może takie informacje ?


Co masz dokładnie na myśli?

Dodano po 3 minutach 59 sekundach:
https://explorer.lisk.io/txs/1?minAmount=1000000000000
Jak ktoś chce to można podejrzeć transakcje 10k lsk+ (jest też kilka innych komend w explorerze)

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 15 grudnia 2019, 14:11

Pomoc_potrzebna pisze: niedziela, 15 grudnia 2019, 12:23k!@#$% jest dramat....do 1 zł spadnie

Ale za to ile osób zebrało cenne doświadczenie w inwestycjach, w zasadzie cenne doświadczenie życiowe.
Siedzenie przez kilka miesięcy czy nawet lat obserwując jak twoje zainwestowane pieniądze kurczą się niemal do zera jest lekcją której się po prostu już nie zapomina, najczęściej to jedyna lekcja jaka jest w stanie ludzi czegoś nauczyć w tym temacie.
Jeśli jednak po takiej nauczce ponawia ten sam błąd to jest problem.

To nie jest post prześmiewczy, mi się to też kiedyś przydarzyło i było to z perspektywy czasu bardzo potrzebną nauczką, bez niej mógłbym wtopić poważniejsze pieniądze.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » niedziela, 15 grudnia 2019, 14:37

ChomiczyPlan pisze: niedziela, 15 grudnia 2019, 12:52ajnie się złożyło, że akurat Zcash miał swój rajd i tymczasowo tam przeniosłem swoje środki
Jak ktoś chce zdywersyfikować śmieciowe aktywa , to poziom degradacji cenowej na projekcie SIA jest podobny do tego na lisku - robiąc częściową konwersję jeden los na loterii pump&dump zamieniamy na dwa losy. Kolega zrobił dobrze i w odpowiednim momencie bo ZEC był zdegwaluowany jak LSK a za ZECem stoi DCG(FED/Mastercard/JP Morgan) oraz Vitalik(Ethereum) a za liskiem stoi Kordek teraz już ze zredukowana ekipą :lol: Jeszcze lepszym wyborem byłby ZEN ale juz odjechał (jak dla mnie +100%). Z poważniejszych projektów jeszcze DASH jest bardzo mocno zdewaluowany ale dash nie ma takich opiekunów i dobry news o starcie EVO dopiero za 4mc. Jest spore prawdopodobieństwo stagnacji na skrajnie niskich poziomach cenowych , widziałem to kiedyś na bessie litecoina po upadku MTGOX.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aprojection » niedziela, 15 grudnia 2019, 14:48

koparki pisze: niedziela, 15 grudnia 2019, 14:37Z poważniejszych projektów jeszcze DASH jest bardzo mocno zdewaluowany ale dash nie ma takich opiekunów i dobry news o starcie EVO dopiero za 4mc

W Dash-u cos mi od dluzszego czasu nie pasuje. A co do tego EVO, to nie zdziwie sie jak to nigdy nie ruszy, bo start jest ciagle przesuwany i konca nie widac. Albo wyjdzie jakis niewypal? Cene dluzszy czas trzyma;y mrzonki o EVO, super adopcja w Wenezueli (bylo pelno filmikow w necie, jak ludzie placa Dash-em, wystarczylo poskanowac sobie QRcody z filmikow, i byly to jedyne platnosci jakie wykonano) + fakt, ze duzo coinow jest poprostu zablokowanych w MN (do czasu).

LISK jako projekt moim zdaniem juz bez wiekszej przyszlosci, jesli chodzi o funkcjonalnosc. Jedyna szansa, ze Kordek wymysli jakis rebrand, zmiane nazwy, zmiane teamu, zmiane wszystkiego (srodki jakies chyba jeszcze maja) :)

Ogolnie zecydowana wiekszosc altow z tych wyplaszczonych wykresow sie juz nie podniesie.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » niedziela, 15 grudnia 2019, 14:56

aprojection pisze: niedziela, 15 grudnia 2019, 14:48LISK jako projekt moim zdaniem juz bez wiekszej przyszlosci, jesli chodzi o funkcjonalnosc.
chcą mieć transparentny blockchain więc nie będą w stanie konkurowac z niczym bo po co ma przychodzić hazard na sieć LSK, Kordek nie ma wyczucia realiów , bo hazard jest jedynym zastosowaniem dapps , jak ktos zna inne zastosowanie(poza dex) gdzie na danej apce siedzi dziennie ponad 500 użytkowników to niech mi podlinkuje.
Decentralizacja = zgubienie jurysdykcji prawnej -- po to ktoś chce zrobić biznes na dapps. Kto tego nie rozumie ten gapa.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 15 grudnia 2019, 15:18

koparki pisze: niedziela, 15 grudnia 2019, 14:37za ZECem stoi DCG(FED/Mastercard/JP Morgan) oraz Vitalik(Ethereum)

Co to jest DCG? Bo jak wpisałem w google, to wyszło mi:

Dolnośląskie Centrum Ginekologii - Wrocław

A wątpię by o to chodziło. Choć powiadają, że kobiece łono jest świątynią życia.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » niedziela, 15 grudnia 2019, 15:20

@ChomiczyPlan w pierwszym poście w tym wątku i w kolejnych wpisach jest opisany układ deweloperów bitcoin z DCG i wyjasnione czym to jest: viewtopic.php?f=8&t=33168
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 15 grudnia 2019, 15:35

Parias pisze: niedziela, 15 grudnia 2019, 15:25Jak dajesz sobie radę z obsługą np tradingviews, skoro przerastają cię google?

Mój post miał być lekko humorystyczny. Nie naburmuszaj się tak.
W końcu to Twój drugi post na forum, a z tego co widzę pierwszy był całkiem mądry. Zresztą tamto +4 dostałeś właśnie ode mnie.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 15 grudnia 2019, 15:39

Dobra. Robić zrzut i robimy nowe low :twisted: Trzeba pomóc, bo coś kiepsko leci ;)
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 15 grudnia 2019, 15:41

jest nowe low,poczekaj jak bitek odpali,to się za głowy złapiecie

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 15 grudnia 2019, 15:45

@Pomoc_potrzebna Trochę jeszcze brakuje do 0.0000771 (bo nikt poważny raczej nie gra na BB :) )
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 15 grudnia 2019, 15:48

a co wchodzisz?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » niedziela, 15 grudnia 2019, 15:50

RuckenFetard pisze: niedziela, 15 grudnia 2019, 14:11Siedzenie przez kilka miesięcy czy nawet lat obserwując jak twoje zainwestowane pieniądze kurczą się niemal do zera jest lekcją której się po prostu już nie zapomina, najczęściej to jedyna lekcja jaka jest w stanie ludzi czegoś nauczyć w tym temacie.
Jeśli jednak po takiej nauczce ponawia ten sam błąd to jest problem.

niestety, obserwując zachowania co poniektórych bagholderów LSK, to mam wrażenie, że nic się nie nauczyli, a wręcz przeciwnie....

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 15 grudnia 2019, 15:51

@Pomoc_potrzebna Wyszedłem ;) Z nadzieją na nowe low :)
;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości