Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 14 grudnia 2019, 13:06

Pomoc_potrzebna pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 12:11Anagamidev proszę Cię asie,napisz co myslisz o zrzutach a nie buy buy buy
No SPX robi nowe szczyty :D Wkrótce BTC i całe crypto :D Jeszcze kilka lat hossy i dopiero kryzys światowy :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bolek200 » sobota, 14 grudnia 2019, 13:56

http://www.liskdelegate.io/
Może jeszcze poczekamy 8-)

Dodano po 13 minutach 33 sekundach:
https://www.cryptomiso.com/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 14 grudnia 2019, 14:29

anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 12:07Warto wrzucić chociażby 100PLN na hodl
Dopóki BTC będzie spadał raczej będzie gwoździem do trumny LSK. Nawet jak jest nisko i rzeczywiście wygląda jak okazja nie masz żadnej absolutnej pewności czy nie spadnie kolejne -50%. No chyba, że traktujesz to jako zabawę i mitomaństwo wstawiając co rusz prognozy do góry, na dół, w prawo, w lewo. Zawsze jakieś 25% szans na trafienie i stwierdzenie "a nie mówiłem?".
Dla kogoś kto szanuje swoje pieniądze raczej to zabawa nie jest.
anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 12:07buy the dip
anagamidev pisze: piątek, 13 grudnia 2019, 02:28nie wiem, ja nie griduję :D Raczej sell the dip
To jak to rozumieć, skoro pytam uczciwie, a samemu zmieniasz zdanie jak chorągiewka. Nie szukam zaczepki, po prostu dobrze tutaj ktoś zauważył, że lepiej by było szukać odpowiednich dołków, a nie opowiadać bajki i cudować odrealnionymi wykresami, bo nie wynika z tego nic pozytywnego.

Też mnie ten LSK zastanawiał nie raz i coś tam ogarniałem na boku, ale to wygląda na ten moment jak kompletny zombie w porównaniu do innych krypto, nawet takiego TRX.
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 14:41 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 14 grudnia 2019, 14:40

@amneziahaze manipulatorze, nie wyciągaj moich zdań z kontekstu :D Wydaje mi się, że już mnóstwo napisałem i wytłumaczyłem co i jak :D Zakładam, że Lisk wbije kiedyś 20PLN co najmniej, w ciągu najbliższych lat :D I to czy spadnie do 0.01PLN czy 0.001PLN czy odbije teraz nie ma dla mnie aż takiego znaczenia, bo doskonale wiem, że nie da się wejść idealnie all in na samiutkim dołeczku :D A długoterminowo jesteśmy pod dużych spadkach, na nowym low od dwóch lat bodajże :D Nie zakładam upadku projektu, dlatego inwestuję w Liska i zalecam :D Oraz na zasadzie antytezy, skoro wszyscy byli napaleni na wzrosty w końcówce 2017 i oczekiwali 100$, a okazało się, że był to najgorszy moment na kupno, to może teraz gdzie każdy spodziewa się spadku do 0 czy upadku projektu jest to najlepszy moment na kupowanie ile wlezie :D


A co ma Ci przeczyć, wstawiłem wtedy odwrócony wykres i myślałem, że potrafisz rozwiązać tę prostą łamigłówkę :D Poza tym zalecam włączyć krytyczne myślenie, bo widzę, że jestem w błędzie będąc przekonanym, że każdy ma je włączone domyślnie, a nie oczekuje wszystkiego podanego na tacy :D Chociaż i tak za dużo tutaj okrywam, gdzie my w zasadzie między sobą szarpiemy się o nas własny kapitał i każdy goli każdego, dochodzi do redystrybucji :D Chociaż długoterminowo wartość/kapitalizacja może rosnąć faktycznie, bo większość po dużych spadkach będzie dokupywać i uśredniać czy to jest zasadne czy nie, a ja z tego faktu korzystam i tyle :D
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 14:53 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 14 grudnia 2019, 14:56

anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 14:40@amneziahaze manipulatorze, nie wyciągaj moich zdań z kontekstu :D
?

No właśnie nie wyciągam zdań z kontekstu tylko z wątku o BTC. Nie odwracaj kota ogonem, przecież to jest odrealnione co uskuteczniasz. Zresztą ja nic nie zarzucam, po prostu męczące to jest w dłuższej perspektywie, bo całkowicie przeczy zdrowemu rozsądkowi.
anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 14:40Nie zakładam upadku projektu, dlatego inwestuję w Liska i zalecam :D
Tylko że nikt tego nie bierze na poważnie, a wystarczy prześledzić Twoje "prognozy" dłużej wstecz i wychodzi czarne na białym, że uśredniasz stratne pozycje i naganiasz bezmyślnie na wzrosty nawet gdy spada. Ludzie którzy dopiero wchodzą w krypto lecą z automatu na stracie m.in. przez takie działanie - jeżeli uwierzą w to co uskuteczniasz.

Wiem, bo też begholduje przynajmniej ze 3 "dobre" projekty, których nie zdążyłem sprzedać na górce 2017 i do dziś nie mogą wrócić nawet do połowy swojej dawnej ceny.

Mi to wisi, bo ja już trochę kumam, tylko po cholerę mieszasz ludziom w głowach.
Ja nie uśredniam strat, ja tylko piszę że warto wchodzić w straty, manipulatorze.
Od samego marca bieżącego roku LSK wzrósł x2, w porównaniu do LTC itp. to jest po prostu śmiech na sali i rzeczywiście jak inni zauważyli dużo wcześniej - po prostu strata czasu. A teraz jeszcze jakieś info, że im ekipa się wykrusza i robią rzekomo zrzuty.
anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 14:40każdy goli każdego
Aż tak popieprzony nie jestem by golić ludzi na forum wpieprzając ich od miesięcy jeżeli nie lat na minę. :lol:
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 15:00 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 14 grudnia 2019, 14:59

amneziahaze pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 14:47Od samego marca bieżącego roku LSK wzrósł dwukrotnie, w porównaniu do LTC itp. to jest po prostu śmiech na sali
Właśnie nie rozumiesz, sam jesteś śmiech na sali, bo piszesz po fakcie, a ile osób tak naprawdę weszło all in na dołku i wyciągnęło idealnie 500%? :D Poza tym przykładowo ktoś widzi potencjał w Lisk wydaje mu się ten projekt skupuje sobie regularnie od 10PLN aż do dołka i wydaje w sumie 100kPLN, średnia wyjdzie mu w okolicach 3-4PLN :D Cena za rok dwa dobija do 20PLN i jest 500% zysku pół bańki :D Z kolei ktoś tak średnio wierzy w LTC niby najstarszy alt, ale jakiś taki niemrawy i np. inwestuje 10kPLN to tu to tam kombinuje uśrednia, gra na dźwigni czasem zyskuje czasem traci i ostatecznie zyskuje zaledwie 20kPLN, ponieważ gra na krótkie ruchy :D Zrozum, że czasem faktycznie lepiej zrobić 1 trade na buy, zapomnieć i wrócić za kilka lat czy jak już zacznie się ewidentny hype i sprzedać :D Gdybym mógł cofnąć się w czasie to waliłoby mnie czy kupiłbym BTC po 100$, czy 200$ czy 300$ czy 400$, ba nawet kupiłbym i po 1000$ na samym szczycie :D Ale nikt nie zna przyszłości :D Wkurzają mnie tacy mędrkowie po fakcie :D
amneziahaze pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 14:56Aż tak popieprzony nie jestem by golić ludzi na forum wpieprzając ich od miesięcy jeżeli nie lat na minę
Gościu, nikogo do niczego nie zmuszam, mówię jak jest, pokazuję moją prostą strategię, moją motywację czego robię tak czy tak :D A kapitał też nie bierze się z powietrza, ile wszyscy tutaj wrzucą w niego taka będzie kapitalizacja :D A na końcu dojdzie do redystrybucji, jeden zarobi kupię kasy, inny jakieś grosze, trzeci podwoi kapitał, a większość pewnie i tak straci, przynajmniej chwilowo chyba, że będzie nowe ATH to wtedy teoretycznie cały rynek jest na zysku papierowym :D
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 15:05 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 14 grudnia 2019, 15:06

anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 14:59Zrozum, że czasem faktycznie lepiej zrobić 1 trade na buy, zapomnieć i wrócić za kilka lat czy jak już zacznie się ewidentny hype i sprzedać
Strasznie konfabulujesz. W skrócie chodzi mniej więcej o to, że nawet w momencie tego hajpa czy co tam sapiesz LSK zachowuje się jak typowe zombie, nie reaguje z kapitalizacją i wolumenem tak jak inne nawet shitcoiny na pump'n'dump. No dobrze, naganiaj sobie, czemu nie, ale to jest ciągła strata od dłuższego czasu i modlenie się by odbił na wyższe targety, a nie jakieś logiczne prognozy.

Też umiem rysować strzałki w górę, naprawdę. ;)
anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 14:59mówię jak jest

A na czym trzymasz te LISKI? Na Poloniex?
anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 15:07Więc jak ktoś nawet kupował na ślepo regularnie co kilka dni to mógł wyjść na zysku na luzaku, a być może jeszcze pójdzie na nowe high
I ile miał czasu by upłynnić, 2, 4 dni? Wiesz, to takie bajdurzenie z Twojej strony od lat czytam, a gdy inni mają dość i proszą o namiastkę czy jakikolwiek tego, ich zdaniem fejk treści, to zawsze wykręcasz się bokiem. Zresztą było to już wielokrotnie poruszane.

Nie mam pretensji, ja po prostu nie mogę czytać już tych bredni. ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 15:17 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 14 grudnia 2019, 15:07

@amneziahaze ale ja to samo miałem już na wielu coin'ach, patrz np. GAME skupowanie opłacało się do doła, przebił nawet ceny z grudnia tamtego roku ostatnio :D Więc jak ktoś nawet kupował na ślepo regularnie co kilka dni przez cały 2019 rok, to mógł wyjść na zysku na luzaku, a być może jeszcze pójdzie na nowe high :D Taki jest urok bessy, męczy, męczy, a później wytrwałych wynagradza sowicie :D Tak trzymam wszystko na poloniex, może znowu będzie taki wystrzał jak ostatnio na 4$ :D Wtedy niestety tylko część sprzedałem, bo miałem bardzo mało na giełdzie :D

Dla mnie taka szpilka, to sygnał, chłopaki, sprzedajemy tutaj na szybko dumpujemy kurs ile wlezie, a później powoli wrócimy sobie i zamkniemy pełną świecę na tych poziomach :D


Tak jak mówię, ja jestem optymistą, ale należy włączyć krytyczne myślenie i nie należy oczekiwać milionów w dwa dni :D

Zresztą zważ też na to, że Lisk jest stosunkowo nisko, a tether jest niby legitny, ale niepewny, na razie wszyscy respektują jako tako jego wartość, ale z dwojga złego jednak wolę trzymać tego nieszczęsnego Liska, bo z tych poziomów spokojnie może być x10, a tether mi nie urośnie, a może się okazać też bezwartościowy :D Tak czy siak każde dodatkowe wrzucone 100USDT powinno mi dać 1000USDT w dłuższym terminie, więc będę dokupywał, zgodnie z zasadami, zgodnie z moją strategią, a na jakiś lokalnych wybiciach część sprzedaję i później na nowych low'ach mam więcej, żeby dokupić więcej Lisków :D
amneziahaze pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 15:06I ile miał czasu by upłynnić, 2, 4 dni? Wiesz, to takie bajdurzenie z Twojej strony od lat czytam, a gdy inni mają dość i proszą o namiastkę czy jakikolwiek tego, ich zdaniem fejk treści, to zawsze wykręcasz się bokiem. Zresztą było to już wielokrotnie poruszane.
No po prostu nie czytasz tego co piszę, wyrywasz z kontekstu, gdzie np. w wątku o GAME wstawiałem nawet moje transakcje :D Po prostu manipulujesz, wymyślasz sobie niestworzone rzeczy :D Ale właśnie na takich shitach mi te 2-4 dni wystarcza w zupełności, już to pisałem, że mogę być przez 90% czasu po wodą, a w tych 10% kosić zyski, żeby znowu mieć kilka razy więcej na powolną spokojną akumulację i uśrednianie przez kolejne miesiące, rok :D Mi się tam nie pali, bo wiem, że nie da się robić milionów w kilka dni :D
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 15:31 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 14 grudnia 2019, 15:27

@Pomoc_potrzebna 6700-5900 za btc tam mam siatke na longa , wiec sry :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 14 grudnia 2019, 15:31

https://bithub.pl/wiadomosci/lisk-zwaln ... 5o3_1TXskg żeby tylko to kurwistwo odbiło do chociaż 6 zł. Waves,eth,eos,cardano tyle zajebistych projektów. Jakieś k!@#$% resztki osób,sam plankton został w tym Lisk i z informatyków i inwestorów. Nikt poważny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 14 grudnia 2019, 15:37

@Pomoc_potrzebna wszędzie jest padaka, zobacz co działo się na WAVES na poprzedniej bessie, dokładnie to samo, a późniejsze wzrosty były zachwycające :D Kapitalizacja podobna do Lisk, więc potencjał też jest zarówno na wzrosty jak i dalsze spadki :D Jednak widać, że wypłaszcza powoli :D Może historia się powtórzy i dopiero ruszymy z początkiem nowego roku, dla mnie trochę DCR altseasonu z prawdziwego zdarzenia jest pierwiosnkiem i go obserwuję :D
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 15:39 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 14 grudnia 2019, 15:38

anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 15:07Mi się tam nie pali, bo wiem, że nie da się robić milionów w kilka dni
Żeby robić miliony to trzeba zdeponować jakiś kapitał, 90% w stracie bez opcji odbicia to spalony kapitał na zawsze gdy projekt padnie. Ok, mimo wszystko szanuje nawet gdy oczy pieką, czytając ten "inwestorski" holocaust od 40 do 0,6$. Jest kurs nisko, tylko jeden mały szkopuł - wcale nie musi odbić także nie widzę sensu żeby opowiadać ludziom bajki - a wystarczy przejrzeć historię wątku by sobie powyciągać właściwe wnioski.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 14 grudnia 2019, 15:40

@amneziahaze tak wiem, ryzyko spore, wiem, że mogę wszystko stracić, w zasadzie już może nigdy nie być na crypto altseason'u i wszystko pójdzie się tyry-ryry :D Jednak tak jak mówię jestem optymistą, jesteśmy po długich spadkach, na pełnym pesymizmie, a ja jestem dzieckiem bessy i czuję się w takich momentach jak rybka w wodzie :D Zresztą tak jak wynika z moich wykresów, które wstawiam tutaj co kilka dni jasno wynika, że możemy spaść jeszcze do 0.5$, a trochę jeszcze brakuje, chociaż nie mam pewności czy dobijemy, czy odbijemy(jeśli odbijemy to zakładałbym odbicie na 50-100%, tj. 3-4PLN, takie mocniejsze wyraźniejsze) czy zlecimy jeszcze niżej :D Jednak ryzyko do potencjalnego zysku wg. mnie jest warte świeczki, dlatego BUY BUY BUY :D
Spoiler:
Na razie 75% promocji od ostatniego przegrzania, i tam powinno dobić do poziomu 40% spadku, jak to zwykle bywa na innych coin'ach :D
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 15:50 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 14 grudnia 2019, 15:47

uzar007 pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 07:51 Harmony ty tu jesteś najbardziej ogarnięty z wszystkich na forum Lisk... To portfel jakiegoś delegata co przed chwilą zrobił zrzut 21tys. Lisków?
https://explorer.lisk.io/address/2453566897798811492L
To członek Elite. Wczoraj zrobił zrzut też jeden z członków Elite. Możliwe, że to delegaci-duchy, którzy obawiają się z że przy nowym DPOS nie zostaną delegatami. Jeśli jakieś konto delegata zrobiło zrzut to automatycznie opuszczają kartel, także... Elite się sypie. Szkoda że odbija się to na cenie.

https://liskmonitor.com/lisk-delegate-charts/
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 14 grudnia 2019, 16:10

Delegaci i ten cały dpos to chyba największy rak przy tym projekcie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 14 grudnia 2019, 16:17

anagamidev pisze: czwartek, 6 września 2018, 03:22@emdecha, spokojnie, będzie 100$ za jakiś czas
Od 5.5$ do 0,6$ to ile jest straty na kapitale Twoją metodą akumulacji od tamtego czasu?

Naprawdę wystarczy sprawdzić historię wątków, by zrozumieć na czym polega fejk całej tej maskarady uśredniania strat -"akumulacji" gry na pałę ze stratą. A to jest tylko niewielki UŁAMEK całości twórczej tej patologii, które straciło w tym amoku, i też innych złodziei z youtuba i social mediow.

Choć rzeczywiście powtarzając jak mantrę od ponad roku, że jest się optymistą i że w końcu coś wzrośnie przy ciągłym spadku - faktycznie zwiększa się prawdopodobieństwo z czasem, że w końcu pójdzie jakaś szpila do góry. Serio nie wiem dlaczego posądzasz mnie o manipulację w tej kwestii. Chyba serio coś nie halo z logiką na tym forum.
anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 16:30właśnie jak piszę buy buy buy to każdy myśli, że już od razu ładować się all in pod korek i przez 90% jest wyśmiewanie mnie,
Nie bierze się z powietrza. Poza tym unikasz odpowiedzi na proste oczywiste pytania. Szkoda czasu na taką dziecinadę.

Poza tym zaczynam powoli pakowanie się pod jakieś odbicie, jednak są spore wątpliwości czy warto w ogóle ryzykować na projekcie gdzie redukują ekipę, a w alt sezon i tak ruchy miał jak zombie. Gdybym miał wierzyć jakimś naganiaczom to dawno bym wyjechał na taczkach z krypto. Taka jest niestety marna prawda. Nie bierz tego do siebie, bo nie o to mi chodzi, by się niemerytorycznie przypieprzać.
anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 16:30to pokaż mi lepszą strategię
No wybacz, ale gra przeciw trendowi, dokładanie do strat czy opowiadanie bajek o zawrotnych ATH to nie jest żadna strategia. Częstokroć się zastanawiam czy Ty specjalnie tak nie trollujesz dla żartu. :)
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 16:49 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 14 grudnia 2019, 16:25

blink pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 16:10Delegaci i ten cały dpos to chyba największy rak przy tym projekcie.
Zgadzam się, ale ktoś ich wybrał, niestety. Chciwość po dwóch stronach. W nowym dpos delegat musi mieć zablokowane środki, żeby wykuwać. Odblokowanie środków sprawi, że osoba przez 30 dni nie będzie wykuwać, a jak sprzeda za dużo to... nie będzie delegatem.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 14 grudnia 2019, 16:30

@amneziahaze to pokaż mi lepszą strategię :D Przecież nigdy nie uważałem się za super trader'a, dlatego gram taką chujową strategią, która daje regularne zyski, niezbyt spektakularne i też gram na innych coin'ach dlatego u mnie zawsze coś się dzieje i zawsze coś tam wpadnie :D Ot chociażby ostatnio na STEEM/ETH czy APPC :D Pełno szpilek, szybka sprzedaż i pewny odkup dużo niżej :D Praktycznie ma się coin'y za friko na long term :D I też jest tak, że akumulacja jakieś uśrednianie przez kilka dni, a później trzeba w ciągu godziny to wszystko opchnąć i być przy kompie :D O to chodzi, że właśnie jak piszę buy buy buy to każdy myśli, że już od razu ładować się all in pod korek i przez 90% jest wyśmiewanie mnie, a jak już wybije to jest niedowiarkowanie, że kto mógł to przewidzieć, że to niemożliwe :D
Spoiler:
Spoiler:
amneziahaze pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 16:17Od 5.5$ do 0,6$ to ile jest straty na kapitale Twoją metodą akumulacji od tamtego czasu?
Trudno mi odpowiedzieć na takie pytanie, skoro gram na x coin'ach, na y giełdach :D Na pewno jestem lekkie stracie jeśli chodzi o Lisk od ostatniego lokalnego szczytu, serio ja to gram tak, że jeśli kupiłem coś np. na 2.5PLN to później jak odbija na 3PLN to jestem do przodu 0.50PLN, więc nawet jak spadnie później do 2PLN to jestem na zero w zasadzie i dopiero zjazd niżej wchodzi mi na minus, oczywiście takich fluktuacji jest sporo czasem sprzedam i odkupię 100Lisków, czasem 1000 Lisków, czasem 500 Lisków nie ma reguły, ale cena de facto cały czas się uśrednia i dąży do 0 :D Ale tak jak mówię, liczę na 4-5$, więc dla mnie wszystko w dół to okazja i sobie tak skupuje regularnie :D Niech leci do 0.01PLN, wtedy wjazd już jakiegoś większego hajsu ewentualnie i później byle odbicie do 0.10PLN daje 1000% zysku :D Po prostu gram longermowo pod kolejną hossę czy te 10-20PLN, a później się zobaczy :D
amneziahaze pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 16:17No wybacz, ale gra przeciw trendowi, dokładanie do strat czy opowiadanie bajek o zawrotnych ATH to nie jest żadna strategia. Częstokroć się zastanawiam czy Ty specjalnie tak nie trollujesz dla żartu.
Po prostu nie czytasz ze zrozumieniem, nie napalam się w pierwszej kolejności na ATH, czyli 140PLN, tylko zaledwie 10-20PLN, jakiś dead cat bounce, a później ewentualnie się zobaczy :D Z tym, że sumarycznie jakby cały okres grania na lisk to raczej na plus duży :D A mam jeszcze sporo w zapasie na akumulację, nie przewiduje, że wrzucę wszystko, tzn. nie chciałbym, bo może bessa jeszcze potrwa 2-4 lata albo już nigdy nie będzie hossy, ale ciągle coś tam daje się ugrać :D I lisk też jest dla mnie bardziej na longterm niż na jakiś intraday trading :D Zresztą ja tutaj zacząłem pisać jak Lisk spadł do 10PLN, wtedy tam było odbicie do 20PLN czyli 100% można było sprzedać połowę i później mieć na odkup na nowym low gdzieć między 10-4PLN i tam też był powrót do 9PLN, więc nie dało się nie zarobić :D No i teraz jest spadek i oczywiście jest wyśmiewanie, ale jak odbije do 4-6PLN to nie będzie przeprosin zapewne :D Ty właśnie wpadasz tutaj na chwilę zaczynasz jak ostatni frajer mnie hejtować, a nie bierzesz pod uwagę całej mojej gry przez ostatni rok, a moja strategia nie jest na jeden dzień tylko raczej tygodnie/miesiące/lata :D Nie gram na dźwigni i muszę liczyć na większe swingi, ale z kolei nie grozi mi wyleszczenie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 14 grudnia 2019, 17:03

anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 16:30Po prostu nie czytasz ze zrozumieniem,
Czytam ze zrozumieniem i to jest właśnie najgorsze.
anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 16:30zaczynasz jak ostatni frajer mnie hejtować
Daruj sobie. Napisałem po prostu co myślę, opierając się na własnych doświadczeniach. Jak pisałem wcześniej, też begholduje do dzisiaj z 2017 i jakoś nie wierzę, że popularne wtedy projekty dziś nagle zrobią ATH. To jest dziecinada żeby do nich teraz jeszcze dokładać, zachwalać i promować. Nie rób se jaj z ludzi. LISK kto wie, może coś tam się w końcu ruszy, ale no bez przesady z tym bajkopisarstwem.
anagamidev pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 16:30nie będzie przeprosin zapewne
Nie będzie przeprosin, bo wielu uznało to wieki temu za jeden wielki farmazon i tyle na ten temat. Najgorzej to mają zapaleńcy czy początkujący, oni są najbardziej narażeni na tego typu "rady inwestycyjne".
Mało mnie to zresztą interesuje, zdążyłem sobie wyrobić pogląd na pewne sytuacje również i tutaj.

@anagamidev ok kończ waść ja rozumiem można pisać różne rzeczy, ale weź sam wróć do swoich "prognoz" z 2016-17-18 i odpowiedz sobie na pytanie czy twoja "akumulacja długoterminowa" się sprawdza do wcześniej przez siebie wyznaczonych targetów. To trzeba być naprawdę kotem, by uwierzyć, że przy większych sumach pln nie ponosi się olbrzymich strat przy czymś takim. Ty chyba rzeczywiście grasz, ale pieniędzmi z monopoly. Kończę, ok róbta co chceta.
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 17:14 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 14 grudnia 2019, 17:09

@amneziahaze cóż, nie wiem jak Ci napisać prościej, po prostu założyłem że 0-10PLN to dobra strefa akumulacyjna i założyłem odbicie na co najmniej 20PLN longtermowo, chociaz już raz było jedno takie odbicie, może już tam nie wrócimy, w każdym razie akumuluję i uśredniam nadal w strefie 0-10PLN licząc na powrót do 20PLN w dłuższym terminie, czyli to powinno mi dać pewne 100% potencjalnie z dużego kapitału powiedzmy 100kPLN, w miarę spadania cena cały czas mi się uśrednia, a ilość tanich Lisków przybywa :D Zatem albo stracię te 100kPLN albo zyskam 500kPLN, bo cena średnia już jest mocno poniżej 10PLN, nawet poniżej 5PLN :D Dlatego zamiast od razu wejść na 10PLN za 100kPLN, a później ciąć straty nie wiem na spadku do 9PLN i tracąc 10kPLN, wolałem założyć, że jednak jeszcze może spadać długo dlatego wszedłem za 10kPLN czyli wielkości stop lossa i jeszcze zarobiłem :D Mając teraz dużo więcej Lisków niż jakbym od razu obkupił się za wszystko i czekał na hossę po prostu :D Ty to nazywasz dokładaniem do strat, a ja nazywam rozplanowaną strategią nastawioną na akumulację długoterminową być może z pod nowe ATH :D
amneziahaze pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 17:03Daruj sobie. Napisałem po prostu co myślę, opierając się na własnych doświadczeniach. Jak pisałem wcześniej, też begholduje do dzisiaj z 2017 i jakoś nie wierzę, że popularne wtedy projekty dziś nagle zrobią ATH. To jest dziecinada żeby do nich teraz jeszcze dokładać, zachwalać i promować. Nie rób se jaj z ludzi. LISK kto wie, może coś tam się w końcu ruszy, ale no bez przesady z tym bajkopisarstwem.
No, ale naprawdę nie wiem o co Ci chodzi, czy daję komuś 100% gwarancji? Nie :D Czy liczę na nowe ATH, gdzieś po cichu tak :D Ale na początek liczę na odbicie na 20PLN, dlatego strefa 0-10PLN wydaje się dobra na akumulację i uśrednianie :D Tyle i tylko tyle :D Ja wiem, że to można wszystko stracić, ale z drugiej strony, jakby tak Lisk teraz odbił do 10PLN i przebił ostatni szczyt to jako dziecko bessy bałbym się wtedy wrzucić 100kPLN i piramidować w górę, bo nie wierzę w coś takiego jak odwrócenie trendu :D Takie odwrócenie oczywiste jest dopiero gdzieś na ostatnich falach, gdzie trend się zmienia paradoksalnie :D Dlatego uśredniam z nastawieniem na jakieś nowe ATH, nową hossę, czy po prostu jakieś wyraźniejsze odbicie na 1d/1w :D Typu 50-100% od ostatniego lokalnego dołka, gdzie część będę mógł sprzedać z zyskiem i mieć hajs na ewentualne nowe low, a w przypadku dalszego wzrostu będę mógł sobie sprzedawać zakumulowane i uśrednione dużo niżej Liski :D I nawet jakby poszło w prostej linii do 100PLN czy 100$ to jestem na to w pełni gotowy :D

Zauważ, że przebicie 10PLN, świadczące o zmianie trendu i wzrost do 20PLN chociażby, komuś wchodzącemu wtedy na 10PLN i piramidującemu w górę dałoby średnią 15PLN i jeśli sprzedałby wszystko na 20PLN miałby tylko zysk 33% :D Natomiast ja akumulując od 10PLN w dół :D Na 10PLN już będę miał kilkaset procent zysku, gdzie będę mógł sprzedać co nieco i ewentualnie sobie dosprzedawać do 20PLN i czekać na jakaś większą korektę, która już może zakończyć się wyżej niż 10PLN np. 12PLN czyli -40% i kontynuacja hossy :D
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 17:30 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 20 gości