Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 14 grudnia 2019, 04:35

Obrazek

jeszcze max tydzień i up up up

Obrazek

wolumenik rośnie pewnie jak przebijemy ten z dołka to będzie się działo

Obrazek

zainteresowanie liskiem w usa wg. google trends na przestrzeni ostatniego roku

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » sobota, 14 grudnia 2019, 06:39

W poniedziałek robię przelew na BB i dokupuje trochę Liska. Miałem to zrobić przy cenie 3zl i dobrze że przeczekalem i nie kupiłem. Następny poziom zakupu to 2zl.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 14 grudnia 2019, 06:44

ja już dawno mam zakonserwowane lisy na portfelu liskowym :D może sobie coś kupię pod spekulacje teraz

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » sobota, 14 grudnia 2019, 07:12

No ja też mam, ale zbieram coraz więcej i kolekcjonuje. ;)

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » sobota, 14 grudnia 2019, 07:24

Amejzing trchnolodży :mrgreen:
Tysiące developerów! 1000$ soon!

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 14 grudnia 2019, 07:28

tak jest max koudrek dysys emejzing dysys blokczejn

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » sobota, 14 grudnia 2019, 07:51

Harmony ty tu jesteś najbardziej ogarnięty z wszystkich na forum Lisk... To portfel jakiegoś delegata co przed chwilą zrobił zrzut 21tys. Lisków?
https://explorer.lisk.io/address/2453566897798811492L
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 07:57 przez uzar007, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gumis1392 » sobota, 14 grudnia 2019, 07:56

Tak, w sumie z tego konta od maja poszło 130000k lisków na binance razem z tym 21k

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » sobota, 14 grudnia 2019, 08:09

Po tych zwolnieniach zaczynają się robić zrzuty Lisków. Z jednej strony to źle a z drugiej to tańszy zakup i zakończenie tego patologicznego kartelu elite. Tak czy siak dobrze to wróży jak śmieci opuszczą pokład.
Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 08:43 przez uzar007, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 14 grudnia 2019, 08:18

Ludzie,toniemy nikt by nie zrzucał,jężeli projekt byłby coś warty to są ludzie,który wiedzą wszystko o projekcie. trzeba przyjąć,że może to już być koniec za dużo jest tu niewiadomych. Ja już w cenę powyżej 30 zł nie wierze. Moja psychika wymiękła,jeżeli tak wygląda bessa i po takiej bessie wskoczy coś na 30 zł to nie wiem jakiś cud czy coś,nie wierze w tak spektakularne wzrosty,teraz 2 krotność to 4,50 zł,nawet nie moja średnia,heh,ale cóż,żeby tylko jeszcze BTC nie spadł bo to już będzie gwóżdz.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 14 grudnia 2019, 08:28

no popatrz tacy mądrzy ludzie a na dołku sprzedają

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 14 grudnia 2019, 08:37

Kurde mason nie nie wiem ja już sam zostawiam to wam. Mnie już te 3 lata spadków bardzo wymęczyły tym bardziej,żę sie wjebałęm w lisa po 60 zł co prawda uśredniłem go do paru złotych ale jestem strasznie zmęczony. Nie będę już tu wylewał moich pomyj,mam nadzieję,że może jakiś fart czy coś sprawi,że kiedyś zobaczymy cenę wyższa,ja przy tym stanie wiadomości tych zwolnień,spadków,ciągnie się ten projket jak krew z nosa za długo już ta bessa trwa przynajmniej dla mnie,obecnie nie wierze. Ale trzymam nie sprzedam nawet jak spadnie do 1 grosza. Niech moc będzie z wami

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 14 grudnia 2019, 08:47

jeszcze kiedys jak oglądałem filimiki Alessio Rastaniego zapamiętałem sobie jeden odcinek dość dobrze. mówił on o informacji która dociera do nas a która nie. ta pierwsza zwie się informacją dla mas a tę drugą scharakteryzował jako informacja dla klas tylko tyle i aż tyle mam w tej kwestii do napisania tutaj

skoro nie mam i nie spodziewam się żebym miał mieć jakieś informacje z pierwszej ręki to resztę traktuję z przymróżeniem oka zwłaszcza te informajce które docierają do mnie w dość ciekawych okolicznościach

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 30 listopada 2019
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Regotek » sobota, 14 grudnia 2019, 10:25

ja jednak nie dostrzegam tu żadnej emejzing technolodży, to co się tam dzieje, bardziej przypomina mi to walutę trzeciego świata czy jakiejś tam ukrainy, sterowaną egoistycznymi decyzjami banku centralnego twórców gdzie każdy kto jest na mocy władzy tylko pilnuje swojego biznesu a swoimi indywidualistycznymi decyzjami mają moc zatopienia kursu w każdym momencie, bliżej temu projektowi do hrywny czy dolara zimbabweńskiego niż do złota-prawdziwego pieniądza.. waluta musi mieć wartość sama w sobie, dopóki wartość kryje się w ludziach, to nie ma zadnej wartości

i wiem jeszcze jedno, wszystko już dawno powinno być zaprogramowane i gotowe, jeżeli oni ciągle się z czymś babrają to znaczy że są nieudolni i partolą robote, zapewne celowo żeby w nieskończoność cisnąć hajs za tą samą robotę, ulubiona zagrywka informatyków.. pewnie dlatego ich wywalają

na nic się zdadzą analizy techniczne wobec takich fundamentów, no nic kupiłem na dołku i miałem tą możliwość sprzedania prawie w tym samym punkcie, więc mi ten błąd ujdzie na sucho, kamień z serca :D jeżeli lisk wybije się górą to dynamika korekty trendu spadkowego będzie tak mizerna że nie sięgnie do 1usd
i tak będzie to zasługa tylko i wyłącznie przełożenia się kursu złota i bitcoina, takie mizerne odbicia mnie nie interesują ale kto utopił przy kilkunastu złotych to lepiej niech trzyma na wieki wieków pomiędzy -80% a -100% nie ma zbyt wielkiej róznicy, nie ma co się rzucać na odzysk ochłapu

dobrze że wpadłem na to forum i naświetliłem sobie za wczasu pełniejszy obraz sytuacji, bo gapiąc się na wykres byłem ślepcem :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 14 grudnia 2019, 10:39

masonbtc pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 08:28 no popatrz tacy mądrzy ludzie a na dołku sprzedają
Dokładnie, gdyby miało być dobrze, to zwalniani ludzie ze sreli karteli zresztą jak zwał tak zwał, nie zrzucali by Liska po najniższej z możliwych kwot.
Gdyby LSK miał odnieść w niedalekiej przyszłości sukces zwalniani osobnicy zostawili by go sobie na portfelu i cichutko siedzieli sprzedając w odpowiednim czasie...lecz jak widać ten czas jest tu i teraz skoro nie czekają raczej obstawiają iż drożej może nie być.

Chyba nikt z was nie wierzy iż ktoś zrzuca 100k inny 25 ot tak bo mam focha na team bo mnie zwolnił.
Skoro został zwolniony to już więcej LSK-a za free nie otrzyma to tym bardziej powinien liczyć kasę :)

Załadowani tutaj w LSK patrzą życzeniowo i odbiera im to zdrowy osąd sytuacji. Co prawda spada prawie wszystko... być może jak szarpnie kiedyś BTC oby tylko nie on...to uda się pozostałym crypto wstać z kolan, Ale nie liczył bym tu na spektakularny wzrost, to się już nie wróci frajerów nie sieją hehe. A wracając do tego BTC jeśli on pójdzie w górę i cała reszta za nim, to bez znaczenia będzie czy to LSK czy to TRX prawdopodobnie % odbiją tyle samo :)

Jeśli BTC będzie mulić kolejny rok lub dwa...kasa z ICO w team LSK się skończy, a co za tym idzie finansowanie tego "projektu" i będzie papa
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » sobota, 14 grudnia 2019, 11:02

Zdrowy osad sytuacji polega na tym, ze nawet jesli LSK padnie to czysto spekulacyjnie zakladany przed "smiercia" jest wyskok ceny tak, jak to mialo miejsce na wielu shitcoinach, technicznie powinnismy zjechac do 1.80-2.0 PLN, tak jak pisalem o tym chyba 2 tygodnie temu nie opierajac sie na zadnych newsach czy to zlych czy dobrych, RSI jest przegrzane brakuje jeszcze kilku % w dol i trzeba bedzie szukac potwierdzenia w formacjach swiecowych, zasieg takiego odbicia po zrealizowanej formacji na 1W to okolo 6 zl i na razie zadnych wiekszych wzrostow bym sie nie spodziewal.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 14 grudnia 2019, 12:00

Zgadzam się nikt by nie zrzucał Lisa w takiej cenie gdyby wiedział,że za rok czy dwa może mieć więcej. Trzeba spojrzeć trzezwym okiem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 14 grudnia 2019, 12:07

Nowe low, buy buy buy :D Ogólnie jakby tak spadło do 2PLN byłoby cacy, wtedy powrót do ATH to już x70, nie mówiąc o nowym :D Warto wrzucić chociażby 100PLN na hodl :D Wg. mnie kupując z tych poziomów nie można stracić, można co najwyżej zarobić mniej lub więcej :D

Ostatnio zmieniony sobota, 14 grudnia 2019, 12:13 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 14 grudnia 2019, 12:11

Anagamidev proszę Cię asie,napisz co myslisz o zrzutach a nie buy buy buy

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 14 grudnia 2019, 12:23

Pomoc_potrzebna pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 12:11Anagamidev proszę Cię asie,napisz co myslisz o zrzutach a nie buy buy buy

On akurat na to nie patrzy, nawet jesli jakiś coin jest dead to buy buy buy xd. Zamiast wkladac PLNy popatrzcie sobie na coiny na ktore warto zamienic liski bo ładnie idzie zarobic kilkaset lsk w stosunku do btc, nie wsadzajac ani złotowki, juz nie raz o tym pisałem

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości