Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 13 grudnia 2019, 20:44

@Uasica Nie mam pojęcia czy będą kolejne zrzuty czy nie będą, wróżka nie jestem. Natomiast co do tego zrzutu nie ma żadnych wątpliwości kto to zrobił i kiedy. No chyba że potrzebujesz filmik jak delegat klika ,,sell,, na binance w takim razie bez komentarza :lol: 2 + 2 = 4, pamiętaj.

Odniosłem się do tego akapitu. Czy też trzeba piec razy tłumaczyć ?
;)

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 15 czerwca 2019
Reputacja: 96
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Uasica » piątek, 13 grudnia 2019, 20:52

@Harmony

Lanie wody? A to dobre... Prawie cały jego post został oparty na czystych faktach, żadnego lania wody tam nie było, jego post zawiarał jedynie 10% spekulacji i to nawet pozytywnych. Ale rozumiem, że nie masz zamiaru kopać sam pod sobą dołów.

Obrazek

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 13 grudnia 2019, 22:14

będzie dobrze

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 13 grudnia 2019, 22:18

@Uasica To przedstaw mi te konkrety, bo ja to czytałem już kilka godzin temu i nic nie znalazłem wartego uwagi i odniesienia. Zwykłe pierdolenie o szopenie. Kiepsko się postarał, ja bym to zrobił lepiej.

Dodano po 1 minucie 29 sekundach:
Masz tu sobie poczytaj, bo się podniecasz kolesiem, którego ostatnio nie było i strzelił focha jak pizda.



https://www.reddit.com/r/Lisk/comments/ ... _finished/
;)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 13 grudnia 2019, 22:35

Obrazek

odbicie do 875 i potem jeszcze 830? czyli fibo 786

Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek, 13 grudnia 2019, 22:36 przez masonbtc, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 15 czerwca 2019
Reputacja: 96
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Uasica » piątek, 13 grudnia 2019, 22:35

@Harmony
Słabiutka próba rozpaczliwej obrony tego tworu poprzez dyskredytacje hmm "bo się podniecasz..." ładnie. W tym usuniętym poście idealnie są punkt po punkcie wypisane poczynania ekipy Liska. Nie ma tam ani jednego zdania, które nie miałoby sensu, nie odnośiło się do kotekstu ani było nadmiarowe.

Tego usunięcia postu nieczym nie wybronisz, bo jest to niemożliwe. Specjalnie nie Cytujesz nic z tego postu tylko od razu piszesz "lanie wody", już Ci mówie dlaczego tak piszesz, bo najzwyczajniej w świecie nie ma argumentów na obrone tego, poza tym, że jest to jedynie obrona, którą stosują sekty w swoich hermetycznych społecznościach i każdy kto wypowie się źle o nich nawet łapiąc ich za rękę bedzię "tępiony"

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 13 grudnia 2019, 23:01

Oj ubodło co Harmony :mrgreen:
Gość do ciebie pisze same konkrety i ma 100% racji nic nie koloryzując.
Ale twój umysł nie jest już wstanie przyjąć tych faktów bo jest wyprany przez sektę Lisk :mrgreen:
I tak proszę państwa na konkretne fakty Harmony odpisuje... Lubisz sobie trzepać, trzep dalej, wyjebane..... Blebleble :mrgreen:
Ale się uśmiałem :mrgreen:

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 15 czerwca 2019
Reputacja: 96
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Uasica » piątek, 13 grudnia 2019, 23:06

Dalej nie odpowiedziałeś rzeczowo na moje pytanie, więc traktuję to jako wywieszoną białą flagę z twojej strony, więcej nawet insynuujesz, że ja biorę jego wypowiedź jako wyznacznik wszystkiego. Ja tylko zapytałem Ciebie dlaczego usuwają wypowiedź, a Ty zwyczajnie zmieniasz temat ojojoj nieładnie. Widać po tobie jak wysoko się ładowałeś, bo twoje wypowiedzi to jest czysta agonia.

Nawet nie wiesz z kim piszesz, skąd wiesz, że ktoś nie jest programistą? To jest kolejne twoje myślenie życzeniowe. Każdą osobę piszącą negatywnie o LSK dyskredytujesz.

Czyli z twojej wypowiedzi wynika, żeby widzieć, że projekt to mozolny bubel i nic nie wnosi i na razie nie będzie nic wnosił to trzeba być programistą? Well done. Analogicznie: Inżynier ma pomysł na innowacyjną maszynę, inwestorzy zainswestowali kupę kasy w nią, mija rok, dwa, trzy, a gotowej maszyny dalej nie ma. Zaczynają pojawiać się jeszcze lepsze i nowsze technologie, które już zaczynają być wdrażane do mainstreamu. Czyli co? Inwestorzy muszą być inżynierami, żeby widzieć, że to klapa pełna obiecanek cacanek?

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 13 grudnia 2019, 23:08

I tak Harmony korzystając ze swojej wybitnej wiedzy wpakowałeś w Lisk swoje oszczędności i już ich nigdy nie odzyskasz :mrgreen:
Brawo geniuszu!

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 13 grudnia 2019, 23:10

być może robimy hl teraz także wrzućcie na luz i podziwiajcie bo potem już może nie być okazji :D
PRAWY PROSTY pisze: piątek, 13 grudnia 2019, 23:08już ich nigdy nie odzyskasz
po takim wpisie powinien być ban czasowy bo to poniżej pewnego poziomu xD

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 13 grudnia 2019, 23:14

Ale musisz o poniżej poziomu trzepania harmonego :mrgreen: ?

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 13 grudnia 2019, 23:15

nie wiem nie czytam wszystkiego szkoda czasu ale daj se spokój to jest temat o spekulacji i cenie liska

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 13 grudnia 2019, 23:21

Tak ale to Harmony wyskoczył z trzepaniem :mrgreen:

Dodano po 3 minutach 12 sekundach:
Apropo trzepania...... Idę na kogel mogel :mrgreen:
Nara TREJDERZY :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 13 grudnia 2019, 23:54

Lisk na 1 d.

Faktycznie kuwa koniec liska buhahahaha ja yebie ludzie nie wierze co czytam :mrgreen:


Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 14 grudnia 2019, 00:16

@Uasica Męczysz bułę gorzej niż baba. Każesz mi odnieść się do całej wypowiedzi LCA, to odpowiedziałem, jak to widzę - lanie wody i brak konkretów. Ty mi mówisz, że to same konkrety, ale żadnego z nich nie przytaczasz. Więc postaram się konkretniej odpowiedzieć na to całe lanie wody i stęk od LCA.

1. Gościu cały czas piszę, że Lisk nie uczy się na błędach i popełnia ciągle błędy .
Ad. 1. Super, tylko, że żadnego z tych błędów nie przytacza, także jest to insynuacja bez żadnego potwierdzenia. Coś na za zasadzie ,,jest źle, bo jest źle".

2. Cały czas podsycanie atmosfery, że ,,nasza wiara w dostarczenie produktu wygasa z każdym dniem", ,,dużo projektów porusza się szybciej", ,,może za wiele lat zobaczymy pełen produkt"
Ad 2. Typowe granie na emocjach. Gościu nie dość, że przespał ostatnie pół roku postępu, to zachowuje się jak obrażona dziewczynka. Lisk jest już praktycznie w pełni opracowanym projektem. Jest już dojrzały i ma bardzo rozbudowaną strukturę, na której już można opracowywać własne projekty. Brakuje tylko po kolei: implementacji dynamicznych opłat, nowego DPOS i nowego systemu adresowego - to wszystko jest opracowane, a na końcu wjeżdża implementacja interoperacyjności i mamy w pełni gotowego Liska, a Kordek będzie musiał zwolnić kolejnych programistów, bo nie będą potrzebni.

3. Kiepski lider bez doswiadczenia i mogliśmy być w innym miejscu niż teraz
Ad. 3. Zgodzę się z tym, że Kordek nie jest idealny i doświadczony, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć gdzie bylibyśmy, gdyby w 2017r. Lisk podjął drogę Izabeli Dell i projektowanie wszystkiego od nowa, zamiast ,, dokończyć" kod Crypti. Być może bylibyśmy w jeszcze większej dupie nie mając nawet core 1.0.

4. Przez lata nikt się nie interesował obawami i opiniami pracowników etc.
Ad. 4. Cały czas podnoszona kwestia Izabeli Dell, która była milion razy wyjaśniana oraz jest zawarta w Ad. 3.

I jeszcze można dodać do tego fakt, że gościu dostał bana na Discord, po czym wysmarował posta na Reddit, moderacja go nie przepuściła i zaczął jątrzyć, że go na Reddit zbanowali, co się okazało nie prawdą, bo dalej komentuje reddita. Sam w sierpniu miałem podobną sytuację, aczkolwiek ja miałem do tego argumenty, których on nawet nie przedstawił, a w konsekwencji moich i wielu innych ludzi starań, HQ zmieniło priorytety wobec problemu.
;)

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 15 czerwca 2019
Reputacja: 96
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Uasica » sobota, 14 grudnia 2019, 01:14

@Harmony
Czułem, że jednak nie odpuścisz sobie w odpisaniu mi pomimo twojego niesamowicie agresywnego posta. Nie odpuściłeś sobie dlatego, że jesteś już tak głęboko w "Efekcie potwierdzenia" (dla zainteresowanych odsylam do google, albo duckduckgo).

1. Jakby gość miał wymieniać te błędy to by mu czasu brakło na ich wypunktowanie, już szybciej złamałby klucz szyfrujący algorytmu asymetrycznego. Sam na pewno wymieniłbyś kilka na poczekaniu.

2. Typowe granie na emocjach to jest właśnie to co robisz Ty i ludzie naganiający na niego (Obiecywanie niewiadomo jakich zysków) - hipokryzja

3. /* Chyba nie trzeba komentować */

4. Jeżeli chodzi o kwestie Panny Dell to tylko kilka osób wie jaka jest prawda, nawet pracownicy tej prawdy nie znają (mówię z doświadczenia: jak jeden z bardzo doświadczonych sysadminów zwolnił się, z mojej poprzedniej pracy bo to co się tam działo było porażką i wszystko trzeba by było od nowa stawiać, żeby wszysktko działało jak trzeba, a nie naprawiać ciągle BUGI. To wtedy kierownictwo mówiło, że to oni go zwolnili, bo coś tam coś tam [Od każdego można było usłyszeć inną wersję]), Oni przecież nigdy nie powiedzą prawdy, jeżeli byłaby ona dla nich nieprzychylna. Wystarczy zwykłe lanie wody i jakoś rozejdzie się po kościach.

Podkreślam jeszcze raz: W żadnym wypadku jego post nie kwalifikował się do usunięcia. Ale, że go usunęli to pokazuje jaka panuje tam totalna komuna.

To co robisz Ty w swoich postach to jest lanie wody.

Pomimo tego, iż wiedziałem, że mi odpiszesz to miałem nadzieję, że jednak chociaż na chwilę przestaniesz fanatycznie bronić tego projektu tymi kiepskimi argumentami.

Jeszcze brakuje, żeby ktoś tutaj wrzucił dzisiejszy post z Liska wychwalający, że wstawili kilka taśm LEDowych do okna w kształcie logo Lisk.

Pozdrawiam

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 14 grudnia 2019, 02:00

Uasica pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 01:14Czułem, że jednak nie odpuścisz sobie w odpisaniu mi pomimo twojego niesamowicie agresywnego posta. Nie odpuściłeś sobie dlatego, że jesteś już tak głęboko w "Efekcie potwierdzenia" (dla zainteresowanych odsylam do google, albo duckduckgo).
To nie efekt potwierdzena. To efekt tego, że jestem otoczony przez bandę kretynów, najprościej ujmując.
Uasica pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 01:141. Jakby gość miał wymieniać te błędy to by mu czasu brakło na ich wypunktowanie, już szybciej złamałby klucz szyfrujący algorytmu asymetrycznego. Sam na pewno wymieniłbyś kilka na poczekaniu.
To niech wymieni kilka albo chociaż jeden błąd. Nie wymienił żadnego. Ty także nie potrafisz wymienić, więc przepraszam kolego, ale dalsza dyskusja odnośnie tego punktu jest w tym momencie pozbawiona sensu.
Uasica pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 01:142. Typowe granie na emocjach to jest właśnie to co robisz Ty i ludzie naganiający na niego (Obiecywanie niewiadomo jakich zysków) - hipokryzja
Nikomu nic nie obiecuję, każdy niech robi najlepiej to, co uważa sam za słuszne. Ja zdecydowanie wolałbym Liska po jeden grosz, ale z full SDK i potencjałem na adaptację oraz zainteresowaniem przez programistów, zamiast obecnej ceny i serii z dupy wziętych spekulantów nie wiedzących co z czym się je.
Uasica pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 01:14 4. Jeżeli chodzi o kwestie Panny Dell to tylko kilka osób wie jaka jest prawda, nawet pracownicy tej prawdy nie znają
Tak tak. Tylko kilka osob zna prawde, akurat Ty ją znasz, bo wiesz to z doświadczenia :lol: :lol: Takich science fiction to nawet Stanisław Lem nie pisał :lol:

Akurat sprawia pani Dell jest dobrze opisana, znajdziesz bez problemu rozmowy z nią oraz nawet filmy na YT. Problem wynikał z opóźnieniem wydania Core 1.0, temat ma więcej niż dwa lata i został ostatecznie rozwiązany w połowie 2018 roku, kiedy wydano Core 1.0 mainnet, co dało kilkumiesięczną obsuwę. Kwestia Twojego doświadczenia nic nie wnosi w temacie, bo każdy taki przypadek jest indywidualny. Powielasz bardzo stare newsy, które zostały już wyjaśnione. Czuje, że ten wpis LCA dał Ci niezłą pożywkę, aż musiałeś tu przyjść z powrotem ;)
Uasica pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 01:14Podkreślam jeszcze raz: W żadnym wypadku jego post nie kwalifikował się do usunięcia. Ale, że go usunęli to pokazuje jaka panuje tam totalna komuna.
Też bym nie pozwolił na celowe sranie do własnego gniazda, wcale się nie dziwię, że usunęli. Warto odnotować fakt, że odkąd pojawiały się comiesięczne sprawozdania finansowe, Lisk Central America miał niesamowity skowyt odbytu na to, jak duże wydatki miesięczne ponosi fundacja. Teraz gościu kwiczy i płacze, bo Lisk zredukował liczbę pracowników, na tych którzy są faktycznie potrzebni do skończenia projektu, by ograniczyć zbędne wydatki. To się nazywa dopiero cynizm.
Uasica pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 01:14To co robisz Ty w swoich postach to jest lanie wody.
Bardzo chętnie przestanę cokolwiek pisać. Już mi się znudziło być procentem wśród pozostałych 99%. Muszę bardziej zacząć szanować siebie i czas, zamiast łudzić się, że cokolwiek do kogokolwiek dotrze.
Uasica pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 01:14Pomimo tego, iż wiedziałem, że mi odpiszesz to miałem nadzieję, że jednak chociaż na chwilę przestaniesz fanatycznie bronić tego projektu tymi kiepskimi argumentami.
Przykro mi, że Cię zawiodłem. Ja z kolei miałem nadzieję, że przedstawisz jakiekolwiek argumenty, poza odgrzewaniem przeterminowanego kotleta i prawieniem andronów.
Uasica pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 01:14Jeszcze brakuje, żeby ktoś tutaj wrzucił dzisiejszy post z Liska wychwalający, że wstawili kilka taśm LEDowych do okna w kształcie logo Lisk.
Proszę, z dedykacją dla Ciebie.


Uasica pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 01:14Pozdrawiam
Żegnam.
;)

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 15 czerwca 2019
Reputacja: 96
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Uasica » sobota, 14 grudnia 2019, 02:56

Tak to jest efekt potwierdzenia co zauważył chyba każdy kto potrafi czytać i przejrzał te twoje posty na tym forum.
Harmony pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 02:00To niech wymieni kilka albo chociaż jeden błąd. Nie wymienił żadnego. Ty także nie potrafisz wymienić, więc przepraszam kolego, ale dalsza dyskusja odnośnie tego punktu jest w tym momencie pozbawiona sensu.
Okej może, trochę hazardu? Jeżeli wymienie jeden, albo moment podbijmy stawke, jeżeli wymienie chociaż trzy to obiecujesz już nigdy nie napisać na tym forum żadnego posta? Ale chwila chwila... Przecież jakby ktokolwiek je wymienił to Ty jesteś już tak w stanie głębokiego wyparcia, że nawet nie przyjął byś ich do swojej świadomości.
Harmony pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 02:00Tak tak. Tylko kilka osob zna prawde, akurat Ty ją znasz, bo wiesz to z doświadczenia :lol: :lol: Takich science fiction to nawet Stanisław Lem nie pisał :lol:
Ty chyba... przepraszam nie chyba, Ty na pewno nie umiesz czytać za bardzo ze zrozumieniem co się do Ciebie piszę, co więcej wkładasz mi słowa w usta, których nie wypowiedziałem. Oj Ty mały manipulujący człowieczku, łykający wszystko co wmawia Ci LiskHQ.
Harmony pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 02:00Też bym nie pozwolił na celowe sranie do własnego gniazda, wcale się nie dziwię, że usunęli.
Dzięki za potwierdzenie panującego tam ustroju komunistycznego i uciszania wszystkich co powiedzą coś rzeczowego, nie sprzyjającego naganianiu ludzi, zwyczajnie użyją konstruktywnej krytyki. To jest ich jedyna linia obrony, która jeszcze trzyma ten projekt w okopie.
Harmony pisze: sobota, 14 grudnia 2019, 02:00Bardzo chętnie przestanę cokolwiek pisać. Już mi się znudziło być procentem wśród pozostałych 99%. Muszę bardziej zacząć szanować siebie i czas, zamiast łudzić się, że cokolwiek do kogokolwiek dotrze.
Cóż mogę rzec? Chyba syndrom płaskiej ziemii.

Nie dziwię się, że się ładowałeś w LSK tak wysoko jeżeli tak ślepo słuchasz ekipy Lisk. Pamiętam na Lisk Relaunch, gdzie LSK był na swoim ATH-kosztował najwięcej (tylko napisałem dla początkujących) Jacob Kowalewski - członek LiskHQ (stanowisko Buissness Development) powiedział w wywiadzie: "Kupujcie póki jeszcze jest tani".

BOOOOOOOM!

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 14 grudnia 2019, 03:46

Obrazek
lsk/usd
poloniex 1w

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: emdecha » sobota, 14 grudnia 2019, 04:32

Hmm...
https://tokeneo.com/news/pl/chiny-publi ... na-podium/

Lisk na 5 miejscu. Teraz nie wiem czy ten ranking jest rzetelny czy raczej kto ile w łapę da ten jest wyżej.
Miejmy nadzieję, że Liskowi powiedzie się w przyszłości. Niemiecki produkt, więc liczę na nich.

Co ciekawe i śmieszne, przy obecnej cenie Liska można już go zbierać nawet z głupich kraników. Co kiedyś było nie do pomyślenia. Zawsze można trochę uśrednić i z nadzieją czekać.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości