Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 615
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Tomasz_Es » środa, 20 listopada 2019, 18:23

@Harmony na kiedy wypada HF ?

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: 4everHodl » środa, 20 listopada 2019, 18:43

Najważniejsze że po evencie zainteresowanie lml wzrosło 8-)

Początkujący
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0

Postautor: czupryn » środa, 20 listopada 2019, 19:02

lisk swoją pompę dopiero będzie miał, także spokojnie Panowie, sprzedawajcie dalej, ja chętnie dokupię więcej po niższej cenie :D

Weteran
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
47

Postautor: Harmony » środa, 20 listopada 2019, 19:10

@Tomasz_Es Jak skończą 3.0 https://github.com/LiskHQ/lisk-sdk/projects

Póki co są wewnętrzne testy, potem testnet, a na końcu HF i mainnet. 40 zadań zostało, więc jeszcze przynajmniej z miesiąc do testnetu i tam kolejne przynajmniej dwa tygodnie. Wydaje mi się ( ale tylko wydaje ), że 3.0 na testnecie będzie krócej od 2.0, mimo, że zadań jest liczbowo bardzo podobnie. Ale jednak w pewnym stopniu 2.0 było bardziej złożone, mimo że nie wymagało Hard forka. 3.0 to właściwie ,,tylko" BFT, więc jego testy będą opiewać w większości wyłącznie na sprawdzaniu konsensusu i ostateczności bloków, co już robią podczas wewnętrznych testów, więc do testnetu pójdzie praktycznie gotowa wersja, którą będzie można zewnętrznie sprawdzić, by wykluczyć ewentualne błędy przeoczone przez programistów Liska.

Tu trochę więcej do poczytania o BFT https://lisk.io/blog/research/introduci ... ensus-lisk

I jeszcze mi się przypomniało - z tego co kojarzę, dzięki BFT zmniejszą się wymagane ilości potwierdzeń na giełdach, czyli całkiem możliwe, że Bitbay nie będzie wymagał aż 305 potwierdzeń.
;)

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: tudemun » środa, 20 listopada 2019, 20:53

czupryn pisze: środa, 20 listopada 2019, 19:02lisk swoją pompę dopiero będzie miał, także spokojnie Panowie, sprzedawajcie dalej, ja chętnie dokupię więcej po niższej cenie
Naprawdę ? Skąd ten entuzjazm? Bo ja go wogóle nie widzę i wiele osób też nie. Na forum od prawie dwóch lat przetacza się fala "pozytywnego hejtu" użytkowników dla których choćby lisk kosztowal 0,1$ dalej by pisali, że to najlepszy projekt.
A może za tym kryje się drugie dno ? A może to szeptany markieting? oplacany pośrednio lub bezpośrednio przez tworców liska?

Początkujący
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0

Postautor: czupryn » środa, 20 listopada 2019, 21:55

Ja jestem całkowicie non profit

Początkujący
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tak właśnie to » środa, 20 listopada 2019, 23:16

Lisk się cofa po to by wziąć duży rozbieg żeby pokazać ile jest wart dla tych co zwątpili ;) Dużo ludzi pracuje nad tym projektem by później był wartościowy większość z tego forum jak by miała coś takiego robić to nawet by nie kiwła palcem a by chciała miliony prawda ? PRAWDA jak ktoś trzyma Liska to chociaż się uczy cierpliwosci a dłużej wyczekiwane lepiej smakuje Pozdrawiam ;) :D

Początkujący
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
1

Postautor: lukaszy » środa, 20 listopada 2019, 23:37

Fajny materiał wypuścił Phil Konieczny "rozmowy konieczne" gdzie pewien inwestor wypowiada zdanie, że kupił BTC w momencie kiedy każdy skazał go na porażkę ( okolice 2013-2014 ). Być może jest to samo teraz, każdy skazuje Liska na porażkę. Trzeba cierpliwości gdy rynek jest cały czerwony. Ostatnio fajna pompka była na GC i można było coś przytulić, mi się udało w ten sposób zarobić ok 280 lisków i osiągnąłem swój cel ponad 1000lsk bez żadnych wpłat. Co będzie to będzie, w giełdę od czerwca 2017r włożyłem łącznie 2250zł i znając życie te pieniądze bym roztrwonił na wszelkie głupoty a tak to niech sobie leżą w liskach, ja tam w projekt wierzę a jak się nie powiedzie to trudno ale historia pokazuje że tylko cierpliwi wygrywają :)

Początkujący
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
-10

Postautor: Tak właśnie to » środa, 20 listopada 2019, 23:48

@lukaszy Ooo i mogę się pod tym podpisać i najlepiej jak by tu zostały osoby którzy wierzą w Liska do końca a nie cały czas tylko hejtują ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0

Postautor: GoPro » czwartek, 21 listopada 2019, 07:14

Tak właśnie to pisze: środa, 20 listopada 2019, 23:48najlepiej jak by tu zostały osoby którzy wierzą w Liska do końca a nie cały czas tylko hejtują

To zaloz watek "Wyznawcy Liska jako nowej religii blockchain" albo "Lisk - koleczko wzajemnej adoracji bagholderow - przyszlych milionerow".

Po 2 latach spadkow czlowiek powinien sie nauczyc, ze te niekorzystne glosy mowiace za spadkami i gloszace ciemne scenariusze powinny byc wysluchane (jezeli uzywaja argumentow, a nie troluja albo sieja FUD), pomimo ze chcemy wzrostow.

Temat nazywa sie "Lisk DYSKUSJA o cenie - watek spekulacyjny".

Dyskusja wychodzi najlepiej, gdy mamy 2 strony i probuja przekonac ta druga strone ARGUMENTAMI do swojej racji. A nie przyjsc samemu na dyskusje i oglosic sie samemu jej zwyciezca.

Ja zaladowalem sie liskiem pod korek, tak jak mowilem przy 10.000 sato. Liczylem na szbysze i pewniejsze wzrosty, jednak widac trzeba znowu odczekac. Ale i tak jestem byczy na lisa :twisted:

Początkujący
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0

Postautor: JohnnyFontane » czwartek, 21 listopada 2019, 10:10

Całkiem niedawno pisałem, że lisk spadnie do 3,50 zł i były śmiechy, teraz bez zawahania napiszę, że Lisk do końca roku spadnie poniżej 2zł. A ogólnie jestem pewien ,że zaliczy jeszcze kilkadziesiąt groszy.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 5004
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » czwartek, 21 listopada 2019, 10:23

@JohnnyFontane jestem za, niech spadnie jak najniżej, później będzie fajne wybicie jak na GAME, jak się skupuje, aż do dołka, to fajnie wszystko się mnoży jak już wystrzeli, chociaż trzeba długo czekać :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Libra | A New Global Payment System

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » czwartek, 21 listopada 2019, 11:32

No BTC jest bezlitosny
;)

Początkujący
Reputacja: 382
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » czwartek, 21 listopada 2019, 11:58

@Harmony czy bitcoin spada czy rośnie dla liska nie ma najmniejszego znaczenia i tak pikuje :P

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » czwartek, 21 listopada 2019, 12:35

@Ishias Tak jak wszystkie alty ;) Jesteśmy zależni od króla
;)

Początkujący
Reputacja: 382
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » czwartek, 21 listopada 2019, 12:44

@Harmony no ale chodzi mi ze najwiecej traci. Nie spodziewalem sie dzis nawet takiego zrzutu. Wrocilismy do punktu 0. Dolek na lisku to ponoc okolice 650 sato, czyli 0,50 usd

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0

Postautor: GoPro » czwartek, 21 listopada 2019, 13:48

Ishias pisze: czwartek, 21 listopada 2019, 12:44najwiecej traci.
Wy macie jakis inny coinmarketcap, czy gdzie ten lisk traci najbardziej?

Zawsze po takim poscie ide sprawdzic czy to prawda i widze, ze sa coiny ktore stracily po 15-10%, lisk stracil 6% do USD. Slabo ze traci, ale moze nie zmieniajmy prawdy dla nadania wiekszego dramatyzmu sprawie?

Początkujący
Reputacja: 736
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » czwartek, 21 listopada 2019, 14:11

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dwa dni temu było za pięknie teraz trzeba podejść realistycznie :)

ja widzę to tak zakładając że niżej nie spadniemy to na przyszły rok cena jak na obrazku tam dolecimy tak jak poprzednio przy przebiciu linii trendu (grubej czerwonej) zrobiliśmy ok 160% tak teraz powinna być to około 200% od dołka i to jest minimum bo reszta uzależniona wiadomo od btc

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 4427
Reputacja postu: 
1

Postautor: koparki » czwartek, 21 listopada 2019, 15:05

W parze z bitcoinem całkowite zniesienie wzrostu, nie spodziewałem się, nie miałem racji, stawiałem na korektę ale nie na zniesienie, zreszta to wynika z ogólnych tendencji bo ETH i EOS spada wzgledem bitka gdy ten spada wzgledem $. Zniosło więc obserwować, zwłaszcza poniżej 8450sat. Jeśli ktos ma to zebrać więcej i taniej to teraz jest niezły stosunek ryzyka do nagrody. Scenariusz w razie braku racji: mozna wysypać w ramach stopa po przebicu wsparcia ponizej 8400sat, jednocześnie bedąc gotowym do odkupu gdyby odbiło na wysokich obrotach. Walor mało płynny więc łatwo o fałszywe przebicia i fałszywe sygnały.
Ryzyko jest "zamknąć oczy i trzymać" bo LSK może się wypłaszczyć na kolejny rok a rynek czekać na apki podczase gdy ETH będzie przechodził na POS. Gdyby się tak stało to lepiej w tym okresie mieć $ w ręce aby obstawić gotowy projekt i gotowe apki przygladając sie konkurencyjnym projektom, któreś zdominują rynek a reszta pójdzie na margines.

Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0

Postautor: rozjechanyLisek » czwartek, 21 listopada 2019, 16:20

Wróć do „Lisk”