Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 20 listopada 2019, 08:12

@Load gdzie ty masz te 1000% ja widzę coś ok 230...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » środa, 20 listopada 2019, 08:34

Dobra Panowie, offtop o tym shitcoinie zostawcie i przedyskutujcie to w odpowiednim dziale prosze.

Co do mojego byczego nosa, to teraz czuje tylko zapach fekaliow jak patrze na wykres :lol: :lol: :lol:

Aczkolwiek powiedzialbym ze dalsze wzrosty i tak beda mialy miejsce, ale nie z tego punktu ktory obstawialem i nie tak szybko.

Bitcoin dziad zawsze wszystko psuje. Masakra.

Jak patrze na poziom developmentu na ktorym sie znajdujemy, tempo prac i ilosc tokenow w obiegu, to porownujac do innych projektow mocno sie dziwie, ze jestesmy tak nisko. Wyceniam ten projekt obecnie na okolo 35-40tys. satoshi (10pln+).

Moze zmiana fee i consensusu pchnie to porzadnie do gory.

Pytanie tylko kiedy chlopaki to przepchna.

No i moj kolejny argument za wzrostami to to, ze Lisk jak chce zrobic hype zeby wypchnac swoje liski ulicy to potrafia sie zareklamowac, pokazac wyniki, oraz obiecywac wiele rzeczy. Ale czekaja z tym na hosse, bo nie sa glupi i wiedza ze teraz nie czas na hype.

Jestem ciekaw co sie dzieje z tym systemem bankowym ktory tworzyli (Charlie Lee od LTC o tym wspomnial kiedys na tweeterze.)

Znalazlem link z marca :

https://www.investinblockchain.com/lisk ... ship-news/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 20 listopada 2019, 10:19

Wzrost spowodowany był wejściem na kraken który zostanie całkowicie zniesiony z tego co widać. Co do konfy to cena nawet nie drgnęła więc pewnie będzie to dalej spadać aż do jakiegoś alt sezonu lub innego newsa.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 20 listopada 2019, 12:22

@blink 3.0 niebawem i hardfork ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 20 listopada 2019, 12:44

@GoPro
http://www.altcoinforecast.com/lisk
IMO lisk w kwietniu będzie po ok 24 zł * :mrgreen:


* przy założeniu że btc po 13k + wykres spełni się:D

Ostatnio zmieniony środa, 20 listopada 2019, 19:33 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 20 listopada 2019, 13:42

@Harmony no tak jakaś pompka też może być na hardforka, blokada wpłat itd.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 20 listopada 2019, 14:12

@blink Jak zrobią na miesiąc blokadę wpłat i wypłat to będzie solidna pompka :D

Z pozytywnych jeszcze rzeczy - jak zmienią konsensus, delegaci będą mieli zablokowane tokeny, więc nie będą mogli zrzucać, jeśli będą chcieli wykuwać, co oznacza jeszcze mniejszą podaż w przyszłości ;-) Trzeba będzie tylko wygenerować popyt ;-)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 20 listopada 2019, 14:19

Harmony pisze: środa, 20 listopada 2019, 14:12@blink Jak zrobią na miesiąc blokadę wpłat i wypłat to będzie solidna pompka


czemu na miesiąc?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 20 listopada 2019, 14:26

@blink Bo tyle może być czasu na aktualizacje wszystkich węzłów. Przy Core 2.0 tyle było czasu i przedłużyli do miesiąca z dwóch tygodni. Tylko, że 2.0 to był soft fork, więc bez blokady wpłat/wypłat :ugeek: 8-) :lol:
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 20 listopada 2019, 16:40

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 września 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rozjechanyLisek » środa, 20 listopada 2019, 16:50

Harmony pisze: środa, 20 listopada 2019, 14:26Bo tyle może być czasu na aktualizacje wszystkich węzłów. Przy Core 2.0 tyle było czasu i przedłużyli do miesiąca z dwóch tygodni. Tylko, że 2.0 to był soft fork, więc bez blokady wpłat/wypła

@harmony jak to rozumieć? Czy to znaczy, że nie będzie można wpłacać i wypłacać z portfeli/na portfele, a na giełdach będzie możliwy zakup? Stąd ta zakładana pompka?

Z tego co widzę ilość aktywnych programistów zmalała w stosunku do informacji podawanych przed konferencją na twiterze?
https://coincodecap.com/project/LSK

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 20 listopada 2019, 17:12

rozjechanyLisek pisze: środa, 20 listopada 2019, 16:50@harmony jak to rozumieć? Czy to znaczy, że nie będzie można wpłacać i wypłacać z portfeli/na portfele, a na giełdach będzie możliwy zakup? Stąd ta zakładana pompka?
Tak, dosłownie tak, nie będzie można wpłacać ani wypłacać, ale handel będzie nadal się odbywał, tylko, że z ograniczoną podażą wyłącznie do tych tokenów, które znajdują się na giełdach. Co może (może, bo nie musi) przyczynić się od ładnej pompki ;-)
;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » środa, 20 listopada 2019, 18:23

@Harmony na kiedy wypada HF ?

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 30 marca 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 4everHodl » środa, 20 listopada 2019, 18:43

Najważniejsze że po evencie zainteresowanie lml wzrosło 8-)

Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czupryn » środa, 20 listopada 2019, 19:02

lisk swoją pompę dopiero będzie miał, także spokojnie Panowie, sprzedawajcie dalej, ja chętnie dokupię więcej po niższej cenie :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
47
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 20 listopada 2019, 19:10

@Tomasz_Es Jak skończą 3.0 https://github.com/LiskHQ/lisk-sdk/projects

Póki co są wewnętrzne testy, potem testnet, a na końcu HF i mainnet. 40 zadań zostało, więc jeszcze przynajmniej z miesiąc do testnetu i tam kolejne przynajmniej dwa tygodnie. Wydaje mi się ( ale tylko wydaje ), że 3.0 na testnecie będzie krócej od 2.0, mimo, że zadań jest liczbowo bardzo podobnie. Ale jednak w pewnym stopniu 2.0 było bardziej złożone, mimo że nie wymagało Hard forka. 3.0 to właściwie ,,tylko" BFT, więc jego testy będą opiewać w większości wyłącznie na sprawdzaniu konsensusu i ostateczności bloków, co już robią podczas wewnętrznych testów, więc do testnetu pójdzie praktycznie gotowa wersja, którą będzie można zewnętrznie sprawdzić, by wykluczyć ewentualne błędy przeoczone przez programistów Liska.

Tu trochę więcej do poczytania o BFT https://lisk.io/blog/research/introduci ... ensus-lisk

I jeszcze mi się przypomniało - z tego co kojarzę, dzięki BFT zmniejszą się wymagane ilości potwierdzeń na giełdach, czyli całkiem możliwe, że Bitbay nie będzie wymagał aż 305 potwierdzeń.
;)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 października 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tudemun » środa, 20 listopada 2019, 20:53

czupryn pisze: środa, 20 listopada 2019, 19:02lisk swoją pompę dopiero będzie miał, także spokojnie Panowie, sprzedawajcie dalej, ja chętnie dokupię więcej po niższej cenie
Naprawdę ? Skąd ten entuzjazm? Bo ja go wogóle nie widzę i wiele osób też nie. Na forum od prawie dwóch lat przetacza się fala "pozytywnego hejtu" użytkowników dla których choćby lisk kosztowal 0,1$ dalej by pisali, że to najlepszy projekt.
A może za tym kryje się drugie dno ? A może to szeptany markieting? oplacany pośrednio lub bezpośrednio przez tworców liska?

Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czupryn » środa, 20 listopada 2019, 21:55

Ja jestem całkowicie non profit

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » środa, 20 listopada 2019, 23:16

Lisk się cofa po to by wziąć duży rozbieg żeby pokazać ile jest wart dla tych co zwątpili ;) Dużo ludzi pracuje nad tym projektem by później był wartościowy większość z tego forum jak by miała coś takiego robić to nawet by nie kiwła palcem a by chciała miliony prawda ? PRAWDA jak ktoś trzyma Liska to chociaż się uczy cierpliwosci a dłużej wyczekiwane lepiej smakuje Pozdrawiam ;) :D

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » środa, 20 listopada 2019, 23:37

Fajny materiał wypuścił Phil Konieczny "rozmowy konieczne" gdzie pewien inwestor wypowiada zdanie, że kupił BTC w momencie kiedy każdy skazał go na porażkę ( okolice 2013-2014 ). Być może jest to samo teraz, każdy skazuje Liska na porażkę. Trzeba cierpliwości gdy rynek jest cały czerwony. Ostatnio fajna pompka była na GC i można było coś przytulić, mi się udało w ten sposób zarobić ok 280 lisków i osiągnąłem swój cel ponad 1000lsk bez żadnych wpłat. Co będzie to będzie, w giełdę od czerwca 2017r włożyłem łącznie 2250zł i znając życie te pieniądze bym roztrwonił na wszelkie głupoty a tak to niech sobie leżą w liskach, ja tam w projekt wierzę a jak się nie powiedzie to trudno ale historia pokazuje że tylko cierpliwi wygrywają :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości