Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » piątek, 25 października 2019, 21:21

@Wymazywanie po jakiego grzyba tu siedzisz i ględzisz jaki to lsk zły?
Po prostu wyjdź i nie wracaj ;)

Dodano po 55 sekundach:
Bo już nudne i monotonne sie te twoje wywody robią :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 25 października 2019, 21:36

@SidLeniwiec A jak tam u Ciebie?
SidLeniwiec pisze: środa, 13 grudnia 2017, 22:59Czytam to forum już baaardzo długo ale w końcu muszę się odezwać
Bardzo współczuję tym którzy liczą na spadek LSK i zakup po cenie 25 zł... jak się czyta te komentarze to włosy stają dęba...
Obczajcie resztę postów z czasów szczytu bani: search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&auth ... &start=160

Zadziwiające jak kolejna osoba ma problem z moim pisaniem o Lisku, a gdy zajrzy się w jej posty, jedno i to samo bycie super bullish na Lisku na szczytach bani i potem podobnie. :) Oj piecze dupka przy prawdzie o gniocie, mimo że wtopiliście... Dużo wtopiłeś na Lisku wtedy?

Można jakieś 70-80% Twoich postów o Lisk cytować i myliłeś się notorycznie będąc na wzrost na bani i po bani.
Dalej siedzisz zapakowany w tamtych cenach co brałeś i wołałeś, że tanio? Ile w plecy? Z -90%?

Dodano po 3 minutach 49 sekundach:
O cholera, znalazłem genialny cytat. Przeczytajcie:
SidLeniwiec pisze: piątek, 29 czerwca 2018, 20:18Dziś moja żona mi powiedziała: "patrz jak nisko już to krypto upadło, weź to lepiej sprzedaj w cholerę."
Jeśli ona tak mówi to znaczy że korekta się kończy bo najwytrwalsi chcą wysiąść
Żeby było jasne ona jest oblatana w temacie krypto i nie jest stereotypową żona która pyta w jakiej grze te bitcoiny się kupuje
Pozdrawiam wytrwałych!

Żona miała rację i lepiej kojarzy niż Ty. Ile jesteś w plecy na hodlu panie "wytrwały"? :)

Daj żonie coiny i dostęp do giełd, a sam się nie dotykaj, niech Ona gra, na pewno będzie miała lepsze wyniki.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » piątek, 25 października 2019, 22:15

Wymazywanie pisze: piątek, 25 października 2019, 21:36Można jakieś 70-80% Twoich postów o Lisk cytować i myliłeś się notorycznie będąc na wzrost na bani i po bani.
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co robisz. Naprawdę.
Nie szkoda Ci na to jednak czasu?

Gdyby ktoś chciał i mógł pompować akurat LSK to tak by właśnie było, przykład z brzegu BSV znienawidzonego i skompromitowanego Wright'a.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wamak » piątek, 25 października 2019, 22:45

Wymazywanie pisze: piątek, 25 października 2019, 21:36Żona miała rację i lepiej kojarzy niż Ty. Ile jesteś w plecy na hodlu panie "wytrwały"?

Podobno żona lepiej dba i finanse, ponieważ cały czas ma na uwadze utrzymanie domu. Piszę "podobno", bo ja bez żony.
Patrząc tylko na siebie można więcej ryzykować, to normalne.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » piątek, 25 października 2019, 23:00

Nie ogarniam po co tyle tych spin i tak gówno nimi zdziałacie, to czy będzie moon czy hell żaden z was nie ma na to wpływu a skaczecie sobie do gardeł kto ma czy będzie miał racje, kurde ludzie, pare miesięcy wstecz jeszcze dało się czytać ten wątek, a teraz istne szambo, nawet lepiej WP mi się czyta

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kryptomar » piątek, 25 października 2019, 23:04

@Picassso Ale o to właśnie chodzi, że oni myślą, że coś zdziałają, myślą, że mają wpływ na kurs :D

Dodano po 1 minucie 20 sekundach:
amneziahaze pisze: piątek, 25 października 2019, 22:15Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co robisz. Naprawdę.
Nie szkoda Ci na to jednak czasu?
Robi to po to, żeby "młodych" uchronić przed stratą kapitału, bo się głupot naczytają

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: karolryfel@o2.pl » sobota, 26 października 2019, 08:25

Witam, mam pytanie a pro po badań prowadzonych przez LIsk na temat rozmów z klientami coś na zasadzie modelu Lin Sturtup,
prowadzą jakieś testy z grupą docelową odbiorców tzn programistów?
Jeżeli tak, to gdzie można znaleźć takie testy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 26 października 2019, 14:19

Kryptomar pisze: piątek, 25 października 2019, 23:04Robi to po to, żeby "młodych" uchronić przed stratą kapitału, bo się głupot naczytają
Tych tracących w aktywnym trejdingu jest naogół więcej, właśnie m.in. z tych przyczyn, które samemu próbuje im wskazać. Tych przyczyn zresztą jest moim zdaniem więcej.

Przypomina to walkę z nowotworem złośliwym, bo na miejsce jednego sprzedawcy marzeń zaraz przyjdzie następny i tak można w kółko. Nie da się tego zmienić na forum ot tak, poprzez nieprzychylnego posta albo zarzutu, że "ten i tamten się po prostu nie zna".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » sobota, 26 października 2019, 14:40

Harmony pisze: piątek, 25 października 2019, 17:05 @Wymazywanie Pokazałbym Ci gdybyś dwa dni temu nie wyleczył mnie z chęci zakupu na trading ;)
Ja Ci, "geniuszu", polecałem kupować, ale co innego niż Lisk. Pooglądaj sobie ile byś miał kupując polecane przeze mnie Ci nieustannie, w tym niedawno, BTC, LTC i ETH. Zamiast tego wolałeś kiziać sobie mózg myśleniem o Lisku a potem nieudolną próbą pokazania mi, że Lisk dobrze wypadł, gdy wypadł słabo, znacznie słabiej niż to co zawsze Ci polecam.

W zasadzie koniec tematu, bo z całym szacunkiem, ale w tematach spekulacji nie masz nie tylko nic do powiedzenia, a wręcz gadasz szkodliwe bzdury, tylko by cokolwiek pozytywnego o Lisku powiedzieć, bo żeś umoczony.

Nie gadam już z nie-traderami, którzy gówno wiedzą o rynku a ich przygoda to mniej więcej "kup Liska na longterm na bani/po bani w bessie, bądź w plecy kilkadziesiąt %, spędzaj czas na forum by pisać, że Lisk jest zajebisty i wykłócaj się z ludźmi, którzy przestrzegają Cię od dawna, że cena leci a projekt to wydmuszka".

Bardzo chętnie gadałem i pisałem z wieloma osobami chcącymi czegoś się nauczyć, coś osiągnąć (od których i ja się uczyłem czasem czegoś) ale tu jest kompletna strata czasu, Wy niektórzy dalej macie porytą psychikę Liskiem... ...którym - co widać, czytając wątek od 2018 - narobiliście sobie takiego % strat, których nie zrobiłaby małpa w Zoo grająca z pomocą rzutu kostką.

Czyste frajerstwo tu panuje i tak chyba zostanie. Kto miał się obudzić z tego syfu już dawno to zrobił i zarabia tam gdzie rynek to umożliwia.

Reszta niech uśrednia straty. Jak kiedyś przyjdzie wzrost typu +500% +1000% może wyjdziecie na zero niektórzy np. @Harmony. Niestety nie będzie to żadne osiągnięcie, bo to żadne korzystanie z rynku a tylko głupota i wpuszczanie się w maliny zbyt głębokie by rozsądny człowiek do tego dopuszczał.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » sobota, 26 października 2019, 18:10

@anagamidev 4PLN chyba możliwe w najbliższym czasie jak tak patrze na wykres?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: shinya56 » sobota, 26 października 2019, 18:37

@anagamidev
Dobrze rozumuję Twój system "inwestowania" ?
Miałeś jakiś kapitał powiedzmy 1000 $ i za to kupiłeś 1000 sztuk Liska (1szt=1$) . Wykonałeś ileś tam transakcji na zasadzie "kupiłeś tanio sprzedałeś drożej". Teraz masz powiedzmy 5000 szt. Liska. Obracasz tylko wkładem początkowym 1000 $. W ten sposób pomnażasz ilość Liska. To jest przykład.

Dobrze to wyjaśniłem ? Piszesz chaotycznie i chyba mało kto rozumie Twój system.
Ostatnio zmieniony sobota, 26 października 2019, 18:53 przez shinya56, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 26 października 2019, 18:47

@shinya56 dokładnie tak :D
Spoiler:
Za 100 można sobie podstawić 10, czy tam 1000 czy 10000 czy 100000 :D To nie ma znaczenia :D
anagamidev pisze: środa, 26 czerwca 2019, 13:21 @Harmony ale uśrednienie to też sprzedawanie na lokalnych górkach :D Ile mam tłuc? :D Jeśli chcę dowieźć 100 Lisk na ATH to jeśli dokupuję Liska i mam go 200, to jeśli widzę, że jest lokalna górka to sprzedaję te 100 dodatkowych Lisków, cena tych bazowych 100 Lisk mi się uśrednia, a mam hajs, żeby dokupić +100 Lisków na kolejnym jakimś dołku :D Oczywiście też należy spojrzeć długoterminowo, bo jeśli wybijemy ponad 10PLN to wszystko kupione niżej da zysk :D To nie jest dokładanie do strat tylko po prostu długoterminowy swing :D Oczywiście Lisk może tutaj mulić 10 lat albo w ogóle nie wybić, ale każdy wie ile może stracić i powinien się z tym liczyć :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » sobota, 26 października 2019, 18:51

shinya56 pisze: sobota, 26 października 2019, 18:37Piszesz chaotycznie
Nie tylko chaotycznie, ale mało wiarygodnie.
Z łatwością można znaleźć jak w jednym miejscu pisze, że nie używa SL, w innym, że SL na kapitale, w inny, że SL 5%, w innym, że skup na longterm, w innym sugerowanie tradingu z wrzucaniem zysku w hodl. I tak w kółko. Słynne uśrednianie polega praktycznie tylko i wyłącznie na tym, że ma coraz więcej coinów - coraz mniej wartych. :mrgreen: Przy spadkach Game i Lisk te spadek wartości jest dramatyczny, jakiejkolwiek byś taktyki skupu nie wymyślił.

Nie ma metody na skup na longterm coinów od -80% ATH, która nie wpędziłaby człowieka w straty rzędu -80 do -95% itp., przy coinach robiących -98% czy nawet ponad -99% od ATH. Prosta matematyka się kłania. ;) Zanim zacznie się cokolwiek zarabiać na takim hodlu, potrzeba wzrostów o kilkaset do nawet 1000-2000% by wyjść na zero. Dlatego bessa rzędu -99% od ATH jest fatalna do skupu, dopiero jak się zatrzyma i przestanie pogłębiać dołki. Inaczej bez SL masz tragedię jak widać po tym wątku.

#Usrednianie #BankrutujZAnagamidev :mrgreen:
Ostatnio zmieniony sobota, 26 października 2019, 19:03 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 3 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » sobota, 26 października 2019, 18:55

@Wymazywanie Męczący jesteś w tym wątku .Czasami wydaje mi się że dla ciebie temat to anagamidev.
Daj już spokój bo to co robisz w ostatnim czasie jest żałosne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » sobota, 26 października 2019, 18:59

@pokavb Męczące, bo to smutna prawda a wpadłeś w bagholding i posty Cie dotykają osobiście?

O i kolejny byczek ze szczytów Game i Lisk? :mrgreen: Trzecia taka osoba w chyba 2 dni się odzywa i jej nie pasi co piszę. Ciekawe. :P

A jak tam wiara się udała? Dużo zarobiłeś? :D
pokavb pisze: środa, 31 stycznia 2018, 18:08Witam was .
Sporo czytam wasze wypowiedzi od kilku miesięcy i nie zgodzę się z wypowiedziami że Game się nie rozwija .
Cały czas coś sie dzieję szkoda tylko że BTC tak ciągnie w duł . Jestem przekonany że jak BTC przekroczy 50k my przekroczymy 50pln do Maja. Ja wieże w projekt , kupowałem paczkami po 10,14,16,20zł .Trochę wiary a będzie dobrze Mówie wam! Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sobota, 26 października 2019, 19:01 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 2 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » sobota, 26 października 2019, 19:00

shinya56 pisze: sobota, 26 października 2019, 18:37 @anagamidev
Dobrze rozumuję Twój system "inwestowania" ?
Miałeś jakiś kapitał powiedzmy 1000 $ i za to kupiłeś 1000 sztuk Liska (1szt=1$) . Wykonałeś ileś tam transakcji na zasadzie "kupiłeś tanio sprzedałeś drożej". Teraz masz powiedzmy 5000 szt. Liska. Obracasz tylko wkładem początkowym 1000 $. W ten sposób pomnażasz ilość Liska. To jest przykład.

Dobrze to wyjaśniłem ? Piszesz chaotycznie i chyba mało kto rozumie Twój system.
nie wiem czy dobrze rozumiesz, bo on cały czas pisze, że jak spada, to on dokupuje i uśrednia cenę i coraz więcej dokupuje.
Podobnie jak idzie do góry...
ale jak zaczyna spadać, to trudno nie mieć wrażenia, że jego budżet siłą rzeczy musi być z gumy...ciężko w to wszystko uwierzyć, bo pisane jest mało czytelnie, mało wiarygodnie, posty są wielokrotnie edytowane....ta metoda to hazard z założeniem, chyba, że ma się nieskończony budżet, wtedy ok, to super system :D

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » sobota, 26 października 2019, 19:03

@Wymazywanie Nie będę się przechwalał bo to nie temat rozmowy.Na nie których trochę się zarobiło na innych straciło , ale bilans jest dobry.
Jeśli cię to uspokoi liczba LSK stale rośnie . I to mnie cieszy . Game też trochę wpadło za free.
Nie martw się o moje finanse.Są w dobrej kondycji. I nic ci do nich.

Jesteś na każdej stronie dyskusji o cenie po kilka razy pisząc wkoło i to samo . Masakra.
Ostatnio zmieniony sobota, 26 października 2019, 19:09 przez pokavb, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » sobota, 26 października 2019, 19:08

@pokavb Nie sądzę, patrząc po postach. :|

Zrozum, że moje pisanie, nawet jak jest męczące (bo jest!), jest po to, by na 10 takich newbów jak Ty, choć 1 zaczął myśleć a nie słuchał żałosnych naganiaczy typu anagami wciskających od cen szalenie wyższych shity w których są umoczeni.

Teraz zostałeś z Lisk i Game i masz na pewno straty minus kilkadziesiąt %. Mogło być inaczej, naprawdę mogło...
Ale to wymaga czegoś więcej niż słuchanie anagamidevów. Po prostu: można inaczej i lepiej niż to co tu się wydarzyło. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » sobota, 26 października 2019, 19:13

@Wymazywanie
Każdy już zna twój pogląd piszesz o tym kilkakrotnie na każdej stronie.
Zrozum nie jesteś pępkiem świata.Każdy ma swój rozum .Pozwól każdemu podjąć swoja decyzje i uszanuj je. Bo krytykujesz wszystkich co mają inne zdanie od twojego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 26 października 2019, 19:14

Ale zobaczcie sobie jak koleś uśrednia i kiedy :D
anagamidev pisze: środa, 10 lipca 2019, 20:01
xazar pisze: środa, 10 lipca 2019, 19:57wszystko to co wymieniłeś z wyjątkiem BTC od czasu kiedy nawoływałeś do uśredniania traci
Ale głupoty? Gdzie Ci traci? :D Od grudnia cena LTC jest sporo wyższa, tutaj piękny zarobek był :D
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Ja mówiłem, żeby uśredniać od grudnia, tak w ogóle to ja uśredniam już 3 lata :D Niektórzy chyba przespali hossę :D Każdy tych z coin'ów skorekcił 90% ok. :D
Wymazywanie pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 00:34
Obrazek
Mistrz :D Każdy może się mylić, to jest nieodłączna część trading'u, ale ten gość po prostu nie umie grać, nie umie skupować przecen, a kupuje na górkach :D Fakty mówią same za siebie :D I on niby próbuje kogoś uchronić od straty, to co on wygaduje, to bullshit i nie sprawdza się w rzeczywistości, dodając do tego, że 90% i tak straci jeśli nie gra w długim terminie pod budowanie wartości w długim okresie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości