Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » środa, 23 października 2019, 10:20

Jeszcze raz proponuje korzystac z sensownych wskaznikow np cene liska w satoshi z teraz podzielic przez cene z poczatku roku i porownac z innymi altami w taki sam sposob
Moze coniektorym spadną wtedy klapki z oczu . Kapital z liska kiedy sprzedawalem go chronologicznie wychodząc z pozycji po 26 i 5$ nadal posiadam. Wyobrazcie sobie ilukrotnie razy wiecej moglbym kupic liskow niz anagamitev w tej chwili kiedy on zajmowal sie topieniem swojego kapitalu przez tyle czasu . No ale nadal tego nie zrobie bo nie ma zadnych sygnalow by twierdzic ze kurs prawdopodobnie zawroci

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 23 października 2019, 10:28

@xazar ale to Ty nie możesz zrozumieć, że np. na LTC zarobiłem kilkaset procent :D Dlatego wchodzę w różne shity, bo nie wiem, który da zarobić, ile i czy w ogóle :D Zrozum to :D Po prostu Lisk jest tani :D Przecież Lisk osiągnął ogromny sukces, potrafił wrosnąć z 0.40PLN do 140PLN :D Przecież jakby Lisk zrobi wszystko tak jak zapowiadali, to jeśli chodzi o cenę pewnie też bylibyśmy w tym samym miejscu :D Tylko byłaby inna śpiewka, że to było sell the news :D A teraz jest śpiewka, że Lisk to shit i już nic z tego nie będzie :D A co jeśli developerzy nagle zakaszą rękawy i zaczną implementować wszystko jak leci, w tempie błyskawicy? :D Taki scenariusz też jest możliwy :D To jest wątek spekulacyjny - jedni grają na spadki inni na wzrosty :D Poza tym czemu zakładasz, że na Lisku mam wtopę, skoro cały czas uśredniam :D Nawet załapałem się na pompkę na Polo do 4$ w tym roku :D Nie akumulując nigdy nie złapiesz takiej okazji :D Wy mówicie od dniu dzisiejszym, a ja mówię o calutkim roku uśredniania dzień po dniu :D

Warto jeszcze dodać, że ETH najlepszy alt spadł 94% od ATH :D Tak działa rynek, jest okres akumulacji i okres realizacji zysków :D Zrozumcie to :D

Tak naprawdę to nie mają znaczenia fundamenty jeśli chodzi o crypto tylko właśnie nastroje graczy ich emocje :D Przecież jak BTC straci zaufanie i np. ludzie przesiądą się na innego coin'a i tam przeniosą swój kapitał to BTC też spadnie do 0, bo nikt nie gwarantuje żadnej stałej wartości :D Złoto też nie ma żadnej wartości :D Większość ludzi też kupuje go spekulacyjnie, bo spekulują, że ochroni ich kapitał w przyszłości, ale tak naprawdę złoto nikomu nie jest niezbędne do życia :D Ale może być tak, że złoto wpadnie w jakąś bessę i przez 10-20 lat będzie spadało :D I to jest oczywiste, że większość straci :D Dlatego warto właśnie szukać okazji, gdzie jest największa niepewność i największy pesymizm co do wzrostów, ja widzę taki pesymizm np. na Lisku w ostatnim czasie :D

Owszem możemy sprzedać wszystkie Liski i Lisk spadnie do 0.01PLN, ale co jeśli wtedy pojawi się jakiś grubas ryzykant zainwestuje 1M PLN(to nie jest jakaś astronomiczna kwota) i wykupi wszystkie Liski, a następnie zacznie to pompować? :D Bo istnieje ryzyko takiego scenariusza :D Wtedy też przy cenia 10PLN może pojawić się pewność, że mamy odwrócenie trendu ludzie zaczną grać pod wzrosty, a ten szalony grubas będzie miał milionowe zyski oraz będzie sobie spokojnie dystrybuował :D A jak już hype minie to będzie znowu płacz, że się wtopiło i Lisk to gówno :D My nie znamy przyszłości i nie wiemy co dalej z tym projektem :D

Czemu np. tego mi nie wypominacie jeden z drugim? :D Ja Wam powiem dlaczego, bo jesteście debilami i manipulujecie faktami pod siebie zamiast rzeczowo przedstawić fakty :D Jasne, że jest bessa i prawdopodobnie będzie długo jeszcze spadać, ale to nie znaczy, że nie można na tym spekulować i ciułać :D
anagamidev pisze: czwartek, 7 lutego 2019, 20:55
anagamidev pisze: środa, 27 marca 2019, 11:20

Poza tym na 9PLN też mogło zrealizować się cup and handle dokładnie tak jak to było na BTC i wtedy byłaby inna śpiewka :D Jakby wybiło, to pluł bym sobie w brodę, że sprzedałem połowę :D

Zauważcie jeszcze, że Wy w ogóle nie dajecie swoich żadnych analiz, a przypierdalacie się do każdego i przypisujecie jakieś uwielbienie Lisk'a :D Z drugiej strony skoro twierdzisz, że Lisk jest chujowy to powiedz mi w co mam zainwestować, żeby zarobić :D Ja po prostu uważam, że Lisk jest niesamowicie tani w kontekście ATH i tyle :D Dlatego BUY BUY BUY :D

Poza tym tutaj możemy mieć bloodbath i wszystko co kupimy w nim może się nam pięknie zwrócić w długim terminie :D Oraz fulcrum bottom :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 23 października 2019, 11:52

Sorki za bazgroly, ale zblizamy sie do dolka najwiekszego. Ilez to miesiecy lisk spadal po pojawieniu sie na polo. Podobnie spada teraz.
Mysle ze przed nami najlepsze, a obecne ceny to szansa od losu na kupno tanim kosztem, dla tych co zjebali banie przelomu 2017/2018.


Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » środa, 23 października 2019, 13:03

Lisk Foundation ma środki na budowanie "nowej wersji Ethereum" od zawsze nad tym pracuje. Prace trwają. Tak jak zespół nie miał wpływu na zainteresowanie projektem na samym początku, tak nie ma wpływu I dziś na wartość tokenów. Wszystko idzie zgodnie z planem, została zmniejszona nagroda na blok, co już zmniejszy wysokość ewentualnych zrzutów przez delegatów. Niebawem wprowadzony zostanie inny system głosowania oraz pomniejszone zostanie fee transakcyjne. Nikt nie wybiera nikomu momentu na wejście lub wyjście w dany projekt.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 23 października 2019, 13:58

@LiskSDK Najpierw fee potem zmiana głosowania ;)
;)

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » środa, 23 października 2019, 14:15

Dovakhiin a ty co Jacek Gmoch :mrgreen:
Piękny penis Ci tam wyszedł z prawej :| :mrgreen: :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 23 października 2019, 15:05

vjankuv pisze: wtorek, 22 października 2019, 23:25
wamak pisze: wtorek, 22 października 2019, 21:06Mam pomysł dla liskowiczów. Skoro rynek jest płytki, skrzyknijcie się razem na wspólny termin zakupów. Wywołacie pompkę, która, podobno ma napędzić ulicę, aby weszła. Po pompce sprzedacie z zyskiem. Wcale się nie naśmiewam ani nie żartuję. Taki eksperyment mógłby tylko zweryfikować, czy po pompce faktycznie ulica się dołączy

Takie coś raczej nie jest legalne.
Raczej legalne, bo niezakazane. To rynek nieregulowany, można niemal wszystko.

Dodano po 9 minutach 41 sekundach:
Dovakhiin pisze: środa, 23 października 2019, 09:56 @Wymazywanie robisz blad w swoich wywodach. Ciagle hejt na liska ze cena bla bla bla.. moze i tlumaczyles ze to spadnie, no i spadlo (zeby nie bylo za fajnie to razem z innymi shitami) skazujesz liskowiczow na porazke, akumulacje odbierasz jako cos zlego (ponad -90% od ath).. ale zapominasz w wywodach jednej frazy "ze to moze obic". Jesli takiej podkladki nie ma w wywodach to traci to wszystko sens, bo jak odbije to autorytet i "nieomylnosc" Twoja upadnie :mrgreen:
Szanowny Panie,

Otóż: nieprawda. Jasne, że Lisk może odbić i zmienić trend. Nieraz o tym pisałem.
Jednak nie obliguje to nikogo do idiotyzmów typu "warto uśredniać bez końca", "warto akumulować od -80% bo odbije".
Skupować można, lecz by nie wpierdzielić się na poniemiecką minę, koniecznie ze świadomością przełożoną na działanie, że możesz się mylić i jeśli się mylisz jesteś gotów na szybkie wywalenie na stracie. Wtedy można skupować na każdym poziomie.

Jak wykazałem już nieraz obliczeniami proponowane przez Głównego Krzykacza (którego mimo bzdur jakie proponuje na swój sposób lubię:) taktyki skupu od -80% a nawet od -90%, póki co wrzucają ludzi na straty rzędu -70 do nawet ponad -80% i -90% (!), co skutkuje tym, że potrzebują kilkaset % lub więcej do wyjścia na 0.

To dyskwalifikuje jednoznacznie skupowanie bez taktyki cięcia tak mocno spadających rzeczy jak Lisk.

Zrozumcie jedną rzecz. Tak, ja jestem wredny, tak, często się nabijam i krytykuję, ale jednak przekazuję trochę informacji, które mogą pomóc uchronić kapitał od sytuacji tragicznych jakie mają osoby stosujące te uśrednianie na Lisku czy Game czy podobnych altach, których jest masa. TAK, może Lisk odbije i zrobi wielką pompę - ALE nie uzasadnia to skupowania i trzymania na ogromnej stracie, bo ścinając stratę i kupując niżej i znów ścinając jeśli jest źle, powoduje uratowanie sporej części kapitału w stosunku do skupu bez cięcia, co też obliczałem i wykazywałem dokładnie tu w wątku.

Matematyka NIGDY nie kłamie - natomiast bagholderzy ze swoja psychiką robią to bardzo często.

Szanujcie swoje pieniądze. Są inne drogi niż buy i bezmyślny hodl. Najbardziej wartościowa modyfikacja do skupowania, to odpowiednie szybkie cięcie straty jak idzie nie tak jak chcemy. Jak pokazuje wykres Liska, tutaj przez 99-100% czasu od ATH, idzie tak jak NIE chcą skupujący. Zatem logiczną rzeczą jest reakcja, korygowanie taktyki i odpowiednie działanie. Nie zmieniając taktyki, która wrzuca na minus kilkadziesiąt % nawet skupując od -90% spadku robimy z siebie najłatwiejszy do wydymania sort owieczek na giełdzie.

A my mamy przecież wymiatać, nieprawdaż :?: :!:

Ze szczerymi wyrazami szacunku i współczucia,

Główny Hejter Uśredniania Liska.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » środa, 23 października 2019, 15:18

Anagamitev na litecoinie również zarobiłem kilkaset procent ale to nie ma znaczenia bo nie o tym jest ten wątek. Poza tym jakby litecoin spadł to nie miałbyś jaj żeby wyjść z minimalną stratą wiec uwalony byłbyś tak samo jak z liskiem. Różnica jest taka że litecoin przeszedł już parę baniek więc prawdopodobieństwo jest większe że całą bessę przetrwa. Na jakiej podstawie oceniasz że lisk jest tani? bo tak daleko mu do odrealnionego ATH ? Mówisz to już od prawie roku . Idąc twoim tokiem rozumowania to Game jest cholernie tani bo jest od swojego ath jeszcze dalej jak lisk . No te wasze prymitywne argumenty czasami mnie powalają. Z procentami to wymazywanie już ci tłumaczył jaka jest różnica między 98% strat od ATH a np 92% a ty nadal piszesz to samo więc nawet tak prostych rzeczy nie rozumiesz. Lisk jest tani w stosunku do swoich poprzednich cen jak większość altów to prawda ale czy Lisk jest niedowartościowany tak jak np Litecoin z jego ATL z tego roku? Na pewno nie i to pokazuje wolumen i słabość liska do Bitcoina. Jak ludzie wpadają już na pomysł pompowania jego kursu to tylko dowód na to na jakim poziomie wiedzy spekulacyjnej jest to forum.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 23 października 2019, 15:22

xazar pisze: środa, 23 października 2019, 15:18Anagamitev na litecoinie również zarobiłem kilkaset procent ale to nie ma znaczenia bo nie o tym jest ten wątek.
Dokładnie. To jedne z utartych schematów bagholderskich, błędne myślenie typu "na XYZ zarobiłem, to na ABC zarobię i mogę grać tak samo jak na XYZ lub ryzykowniej, bo na ABC jest ładny zysk". Czyli uzasadnianie błędnych decyzji innymi decyzjami zyskownymi. To błąd poznawczy wg mnie, zwłaszcza na giełdzie, gdzie jedno zachowanie zyskowne w jednej sytuacji niekoniecznie jest zyskowne w innej sytuacji (efemeryczny; kwantowy charakter spekulacji).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 23 października 2019, 15:28

@xazar każdy ma swoją strategię, skoro twierdzisz, że lepiej było grać na czymś innym, to gdzie byłeś jak Lisk spadł na 4PLN czemu nie zalecałeś kupować :D Przecież Wymazywanie pisał dokładnie to samo na 4PLN że to shit, a później zrobiło 100% ponad :D I to co Wy robicie to jest manipulacja :D Bo skupiacie się na tym co jest teraz, a może zarobiłem na tych ruchach wcześniejszych sporo i teraz mam hajs na akumulację i uśrednianie :D Teraz tak jak wynika z rysuneczku czekam na 0.5$ :D A tak to sobie delikatnie kupuję np. na 2.60 i sprzedaję na 2.70, czyli uśredniam, a zysk akumuluję w Liskach, bo w każdej chwili może wybić :D A grubiej wejdę gdzieś na wypłaszczu :D Czego tutaj nie rozumiecie? :D Wy twierdzicie, że nie da się uśredniać, a ja udowadniam Wam, że da się, bo Lisk nie idzie w prostej linii w dół, tylko odbijał przez cały rok ostatni :D
Spoiler:
RSI na 1d może zamknie się poniżej 30 dzisiaj, czyli tak czy siak dobre miejsce na zakup longterm czyli będziemy mogli sprzedać za kilka dni/tygodni wyżej najprawdopodobniej :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » środa, 23 października 2019, 15:39

Ja pisałem kiedy wychodzić i jeśli chodzi o liska miałem 100% racji a ty od roku nie masz racji bo twierdzisz że lisk jest tani a tu co chwila sie okazuje że nadal moze być tańszy. Ty po prostu w kółko mówisz że wyjdziesz sobie jak lisk podrośnie bo sobie akumulujesz. No to ja ci sie pytam a jak nie podrośnie to co? no nie wiem jak ja mam prościej się do ciebie zwracać. Game też akumulujesz od pozomów 1,5 dolara kiedy wlazłeś na forum w momencie kiedy projekt upadł i mówiłeś że to dobra inwestycja?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 23 października 2019, 15:41

@xazar akumuluję i uśredniam na long term, czyli czekam aż Lisk wybije się ponad 10PLN docelowo 20PLN, czy to za rok czy za 4 lata ile mam to pisać? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » środa, 23 października 2019, 15:44

Powtarzam pytanie co zrobisz jak nigdy nie podrośnie? masz jakąś strategię czy czekasz jak z kuponem w lotka?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 23 października 2019, 15:48

@xazar wtedy oczywiście będzie fail :D I jestem tego świadomy i to często tutaj piszę :D Wg. mnie warto akumulować Liska na long term, ale też uświadamiam tych co mają wyższą średnią 50PLN+, że warto co nieco dokupić tym bardziej, że cena jest teraz 20x niższa :D
Zauważ też, że ja zacząłem pisać, że warto na cenie 10PLN :D Jeśli ktoś wtopił 10 000 PLN na cenach wyższych, to mógł zaryzykować np. na 10PLN i kupić Liska za 10 000 PLN i sprzedać na 20PLN i mieć Liska uśrednionego do 0, odzyska cały kapitał i czekać z kapitałem na niższy dołek :D To samo z 4PLN i 9PLN czyli ktoś już mógł wyjść na 0 i zacząć zarabiać :D Wy piszecie, że nie dało się, a ja piszę, że dało się co pokazuję na wykresach i na historycznych danych :D
anagamidev pisze: środa, 14 listopada 2018, 08:59 @sprajt, no w Lisku mam ponad 300kPLN, może więcej, bo mam rozsiane po różnych giełdach :D Ale ja odkupowałem(od pierwszego dołka pod 10PLN) co sprzedałemwyżej na 80PLN+ głównie, może faktycznie za szybko odkupiłem, ale po prostu wg. mnie mega mega dobre miejsce na zakupy, nigdy nie naganiałem na Liska jak był wyżej, wręcz przeciwnie, chociaż ma dobry zespół i zawsze to podkreślałem :D A spadać to wiadome, że może spaść jeszcze do 1 grosza :D Tylko, że wtedy wystarczy 10MPLN, żeby wykupić go całego. Na razie skupuję wszystkie dołki i co nieco sprzedaję na dobiciach :D A jak zacznie rosnąć, to będzie znowu krzyk, że czemu to gówno tyle rośnie, przecież to nie ma żadnej wartości :D Just saying :D Ja ogólnie wszystko co zarabiam, reinwestuję w crypto i moja kasa ciągle tam wraca, nie wiem czy to dobra strategia, ale jeśli krytpowaluty mają przyszłość, to będę crypto Warren'em Buffett'em, który co kilka lat mnoży swój majątek dosłownie :D W pewnym momencie już nie zastanawiasz się ile masz, bo to nie zmieni Twojego życia, co najwyżej pozwala zaspokoić pewne fanaberie :D I ja do tego dążę :D
anagamidev pisze: czwartek, 3 stycznia 2019, 01:45 @cachaca no wiadome, że będzie, ale ja mam inne podejście do kryptowalut, uważam, że to najlepsza inwestycja i rewolucja, dzięki takiemu podejściu sporo zarobiłem, ale jak okaże się tylko jednosezonową bańką, piramidą i stracę zyski, to nie będę miał obiekcji czy czegoś na sumieniu, bo polecałem znajomkom. Ważne, że na razie nie na minus jestem i tyle :D Dopiero za kilka lat okaże się co tak właściwie z tymi kryptowalutami będzie. Ja zawsze tutaj podkreślałem, że Lisk może spaść do 1PLN i nawet zostać zdelistowany. Ale technicznie, długoterminowo, aktywo po spadakach 80-90% i więcej daje najlepszą szansę inwestycyjną na lata, czy to Lisk, czy BTC, czy Amazon, czy Netflix :D Uśrednianie na dużych wahaniach, z nastawieniem na akumulację i HODL po takim głębokim spadku, to wg. mnie najlepsze co można teraz zrobić :D Gość ostatnio pisał, że zainwestował w Liska kupując na 60 parę PLN 33 Liski, pewnie na long term, a dopiero minął rok/dwa i koleś za tą samą kwotą boi się kupić Liska gdzie miałby go wielokortnie więcej za ten sam kapitał czyli 400 ileś tam :D To jest dla mnie mindfuck, brak logicznego myślenia i konsekwencji. Dlatego ironicznie naganiam w cudzysłowie naganiam na zakupy takie właśnie osoby, które grały pod 100$, a mając promocję zamiast się cieszyć to kwiczą i robią pod siebie, nie dostrzegając, że za parę lat ten target może faktycznie zostać wbity. Ja raczej tutaj polecałem, żeby kupować sobie 1-10 Lisków dziennie dopiero od 10PLN, to nie są jakieś wielkomajątkowe, bajońskie sumy. Dodatkowo wszystkim Liskowiczom powinno zależeć na jak najszerszej dystrybucji, żeby używało go jak najwięcej użytkowników, a nie da się inaczej tego zrobić jak po prostu kupić Lisk'a i robić transakcje/handlować/głowsować/otrzaskiwać się z technologią.
I nieważne czy projekt ma upaść czy nie, to tak czy siak inwestując w 10-20 kryptowalut po 90% obniżkach, wystarczy, że chociaż jeden wróci na ATH to już zwraca całą inwestycję, a przecież jest mała szansa, że 19 z nich kompletnie pójdzie się jebać i zniknie z giełd. Ja tutaj podchodzę do tego matematycznie i próbuję oszacować najlepsze prawdopodobieństwo wygranej na kolejnej hossie :D A na każdej hossie ATH jest co najmniej x2 startego ATH, a zwykle jest to 5-10x :D Know your risk :D Poza tym jakoś ostatnio nikt poza mną nie mówił, że warto kupić na 4PLN, a można było w ciągu kilku dni złapać max ruchu na pierdolone 50%(4 -> 6 PLN), czy to jest mało? :D A uśrednianie jest najlepsze, bo nie ma znaczenia, czy jest hossa czy bessa, zawsze jakiś % spadnie. Np. kupując Liska na cenie 10PLN na long term, widząc, że np. pojawia się szansa na odbicie kupuję za 4PLN przykładowo z kapitał na granie, sprzedaję na 6PLN wszystko co dokupiłem i średnia cena tych lisków kupionych na 10PLN mi się uśrednia, robiąc tak x razy przez wiele dni, cena uśrednia się masakrycznie i każdy spadek to uśrednianie wręcz potęguje na korzyść. Jak Lisk spadnie do 1PLN, to wystarczy, żeby 100k osób zainwestowało 1kPLN, żeby skupić wszystkie Liski i nakręcić ponownie bańkę. 100k osób w skali globalnej to jest garstka, a 1kPLN w skali globalnej to nie jest też zawrotna kwota dla kogoś kto wierzy w projekt, przeżył niejedną bańkę, wie, że nic nigdy wiecznie nie rośnie nawet jeśli jest Amazonem, Netflixem czy Nvidią :D

Dla mnie bańka na Lisku jest ideantyczna do bańki na Amazonie i pod to spekuluję. Zuważmy, że praktycznie ktoś po spadkach 50% zaczynając uśredniać, już po dwóch latach wyszedł grubo na plus :D A ktoś kto kupował na -80% i uśredniał, to sobie za dużo nie nauśredniał, bo już po kilku miesiącach miał zysk i mógł nic nie robić, albo uśredniać w górę :D


20$ ~ 75PLN :D
Oczywiście w mainstream'owym przekazie nie usłyszycie, że warto uśredniać, bo już po niedługim czasie po takich spadkach jest się zarobionym, tylko będą debilnie powtarzać, że nowe ATH było dopiero po iluś tam latach :D Ale przecież nie chodzi o to, żeby sprzedawać na ATH, tylko, żeby być zarobionym :D Granie w takim momencia na spadki, to dla mnie wyciskanie wyciśniętej cytryny wraz z pestkami, co może zakończyć się bardzo gorzkim posmakiem :D
Spoiler:

4PLN * 36000% = 1440PLN
1PLN * 36000% = 360PLN
0.10PLN * 36000% = 36PLN
0.01PLN * 36000% = 3.6PLN
0.43PLN * 36000% = 154.8PLN (najniższa cena w 2017 roku na bitbay przed bańką)
Pytanie gdzie na lisku jest dołek :D
I ja to pisałem rok temu, czy ja coś innego dzisiaj piszę, czy ja kogoś czaruję, że Lisk na 100% da zarobić? Nie :D Wskazuję tylko, że jest relatywnie tani i warto zaryzykować :D
Ostatnio zmieniony środa, 23 października 2019, 15:56 przez anagamidev, łącznie zmieniany 5 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 23 października 2019, 15:48

xazar pisze: środa, 23 października 2019, 15:39że wyjdziesz sobie jak lisk podrośnie bo sobie akumulujesz

Widziałem już nie raz walory które NIGDY nie odbiły.
---

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: stasiu » środa, 23 października 2019, 15:59

lisk w czolowce? tak ale spadkow minus 13%

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 23 października 2019, 15:59

@koparki dokładnie tak, dlatego warto inwestować np. też w BTC, ETH, LTC, DASH,... :D Lisk faktycznie może już się nie podnieść, ale uśredniać się dało :D Może zaraz odbije na 5PLN np. i później dopiero spadnie do 1PLN czy coś w tym stylu :D Tam odbije do 2PLN, a poźniej spadnie do 0 i dopiero wtedy go zdelistują :D Albo jeszcze odbije do 10PLN i spadnie do 0 i dopiero dead :D Różnie może być :D
Czyli np. ktoś inwestując 100PLN na 2.50PLN może kupić sobie 40 Lisków przy odbiciu na 5PLN będzie mógł sprzedać Liski i albo mieć 200PLN albo 100PLN i 20 Lisków :D O to mi chodzi w uśrednianiu :D Później może sobie trzymać te 20 Lisków darmowych na long term np. do 100PLN i mieć 2000 PLN potencjalnie :D No i wyłapując takich ruchów na 10-100% w ciągu roku można sporo takich darmowych Lisków zakumulować :D
Ostatnio zmieniony środa, 23 października 2019, 16:04 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 23 października 2019, 16:03

jak dla mnie jeżeli chodzi o kurs liska to jeszcze nic straconego także zluzować gacie ;)

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 11 października 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kapa3991 » środa, 23 października 2019, 16:26

Dobra, nie wiem jak Wy, ale ja się dzisiaj poddałem, sprzedałem ze stratą...
Szkoda, człowiek uczy się na błędach :(

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » środa, 23 października 2019, 16:30

Jutro planuje kupic 1 BTC jesli cena nie wzrosnie do 8000$. Uwazacie,ze przy ewentualnym odbiciu BTC cena liskow w satoshi jeszcze spadnie czy tez odbije?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości