Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Tak właśnie to » piątek, 18 października 2019, 16:14

20 maj 2020r
Lisk - 200zł

Początkujący
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » piątek, 18 października 2019, 16:15

vjankuv pisze: piątek, 18 października 2019, 15:33Dla mnie to zwykły cieć, który trafił na falę zainteresowania.

Ta, zarobki z linkow afilacyjnych + trafiejkie miał z Liska, bo był popularny w Polsce to robił filmy o nim, milioner za dyche co twarzy nie chce pokazac. Skłamał bym jeśli bym powiedział że go nie ogladałem :P

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 664
Reputacja postu: 
1

Postautor: Hamas » piątek, 18 października 2019, 16:18

@vjankuv a pytania o jego zagrania podczas spadkow tzw kule sniezne (tak polecane przez niego na platnej grupie) do dzis pozostaly bez odpowiedzi i sa od razu usuwane :twisted:

tak jak napisales, udalo mu sie zbierajac rozne krypto od 2015 czy 16 i zarobic w 2017/18 i nic wiecej, teraz musi dorabiac na pseudo szkoleniach z kija wzietych, ogolnie dostepnych za free, dla mnie to naciagasz i nic wiecej :evil:

Harmony pisze: piątek, 18 października 2019, 16:11@Hamas , ale jest testnet dla wszystkich, czy testnet jako QA tylko dla HQ ?

ja ci nie potwierdze i nie zaprzecze :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Reputacja: 2900
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » piątek, 18 października 2019, 16:28

@Hamas Było takie narzędzie, które pokazywało którą wersję obecnie testują delegaci i HQ, ale gdzieś mi kurczaki uciekł link, a w google nie mogę znaleźć. Może ktoś pamięta ? @LiskPoland.pl Ty na pewno wiesz o co mi chodzi :D
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 56
Reputacja postu: 
1

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 19 października 2019, 08:07

vjankuv pisze: piątek, 18 października 2019, 15:08I to jest miarą jego mądrości? Bo go ktoś posłuchał w 2017 i się zarobił?
W 2017 roku można było losowo wybrać krypto, posłuchać nawet losowego taksiarza, które krypto kupić i byłoby się zarobionym.

A gdzie ja napisałem, że on jest mądry? Trochę dopowiadasz. Napisałem, że fajnie, że zbiera do kupy informacje ze świata i daje znać o walutach z potencjałem. Tak naprawdę to do jego widzów należy decyzja, czy skorzystają z jego rad bezmyślnie, czy jednak coś poczytają, a może w ogóle nie skorzystają. Historia pokazuje, że jednak parę razy się pomylił, więc ci co chcą bezmyślnie robić co on mówi, powinni się zastanowić. A filmy jego oglądam, bo wg mnie warto.

Początkujący
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » sobota, 19 października 2019, 11:35

wygląda na to że sobie jeszcze poczekamy na wzrosty :cry:

Początkujący
Reputacja postu: 
4

Postautor: Ishias » sobota, 19 października 2019, 23:03

Tutaj troche prawdy o lisku i nie ma co sie czarować. Dla mnie kluczowe bedzie ten 19 listopad, szumnie sie oglaszaja ale jesli znow beda czarowac ze soon i nic nie pokaza sprzedaje to w pizdu.

Tutaj jeszcze dodam filmik gościu zna się na rzeczy. A nie tam jakieś pierdoły cyklu Phil i @anagamidev tu de muun, promocja :P

Początkujący
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0

Postautor: otrzezwienie » niedziela, 20 października 2019, 16:44

ja tam po niedzieli dokupuje 7k lisk i koncze akumulacje.

Początkujący
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0

Postautor: zasit » poniedziałek, 21 października 2019, 15:01

Macie namiar na wallet ICONOMI ? Bo to oni ładnie pchali tokeny w rynek zwalając kurs.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » poniedziałek, 21 października 2019, 16:37

Ale ładne zrzuty idą omg :D. To nie iconomi sprawdzalem tydzien temu maja 1,4kkk liskow jak znajde adres to podam
https://explorer.lisk.io/address/909494 ... 43L&type=0

Jak myślicie zbiją cenę do okolic 0,30-0,40usd w tedy wejde :P

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4165
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 21 października 2019, 20:14

Ishias pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 16:37Jak myślicie zbiją cenę do okolic 0,30-0,40usd w tedy wejde
To tylko 50% w dół ewentualnie :D Czyli później 1000% albo 2000% :D Tak czy siak tanioszka :D
1000 PLN / 3 PLN = 333 lisk :D
1000 PLN / 2 PLN = 500 lisk :D
1000 PLN / 1 PLN = 1000 lisk :D
1833 Lisk * 10 PLN = 18 330 PLN :D W najbardziej pesymistycznym optymistycznym przypadku :D A w najbardziej pesymistycznym 0 :D No risk no fun :D
1833 Lisk * ATH = 256630 PLN :D

Spoiler:
Spoiler:
### edited: 2019-10-21 21:01 ###
@Ishias ja tylko wskazuję, że jest tanio :D Mi to jest na rękę, niech spada jak najniżej, im niżej tym mniejsza kwota kupuje coraz większość Lisk'a, więc nawet niech spadnie do 0.01PLN wtedy wynajmuję szambiarkę i akumuluję to gówno do oporu :D #draintheswamp
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 21 października 2019, 21:44 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: Ishias » poniedziałek, 21 października 2019, 21:00

A rob co chcesz, wykresy nie pomogą jezeli lisk nie ogłosi czegos przelomowego nie ma i nie bedzie zainteresowania tym tokenem, obserwuje społecznosc liska i naprawde z tygodnia na tydzien jest coraz gorzej, ludzie juz sie tym nie intersują, a co najwazniejsze nie ma tu spekuły zeby pchac te ścierwo w góre, bo nie ma nawet pod co. Nie liczac jakis chwilowych pompek. A tak to idzie bokiem, zjazd, bok, zjazd itd.
Musi być naprawde dobry news zeby wrocilo to na dobre tory. A do tego czasu rysuj sobie kreski jak chcesz moze w cos trafisz:P. Tu dee mun ;). Jak by projekt nie wypalił to Kordka chyba zlinczuja xd

Początkujący
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
22

Postautor: blackredwhite » poniedziałek, 21 października 2019, 23:18

jedyna nadzieje że na lisk.js rzucą pare rzeczy, do końca roku może pierwszy pkt z roadmapy skończą i będzie hard fork
powoli sam zaczynam tracić nadzieje trzymam do lisk.js i wstrzymuje się z jakimkolwiek sprzedawaniem (czy warto na tym poziomie?) oraz kupowaniem ..

Na ten moment widzę że najbliższe wzrosty mogą być jedynie wtedy gdy przestaną zrzucać tyle ile zrzucają a na szczęście po redukcji wydobywają mniej więc analogicznie mniej powinni sprzedawać oraz jeżeli development będzie szedł jak idzie daje kwartał na każdy z pkt i najwcześniej sidechainy za rok.

Według mnie jest to dobry moment by akumulować, na jakiekolwiek większe wzrosty niż max do 2$ nie liczył bym do przyszłej gwiazdki. Ale to jest krypto może machina sama się uruchomi na halving bitcoin'a wraz z altami i będzie nowa bańka ?

Lisk ma dużo lisk hub z wsparciem dla kilku portfeli sprzętowych, lisk mobile, lisk-sdk ver. alpha, jak się rozpędzi i ruszą z marketingiem oraz wdrożą co mają wdrożyć to wróże jakikolwiek potencjał na przyszłość.

Z newsów:
- zwolnili bądź sam odchodzi główny typ od marketingu, pozostanie do końca listpoada i poprowadzi lisk.js

Kordek:
Obrazek

Powiedział to:
Jonno, everything is clearly communicated.
3.0 is BFT.
4.0 is the new fee system.
5.0 is the new dpos system.
6.0 is the new ID system.

Then interoperability.
With the following complexity:

BFT > DPOS > ID > FEE
każdy z nich to hard fork

Oraż wyjaśnienie skąd taka kasa idzien a marketing i co w niej jest zawarte:
Sure, Max already ellaborated on it a bit. But in a nutshell, what falls under the term "marketing" in the finacial update also included everything for design, business development and developer relations. On top of that are the costs for operating Lisk in general. Meaning including taxes and things like the offices, and all that for every individual. Long story short the costs contain a lot and is what the Lisk Foundation spent, in this case, on the category marketing. By no means it means we spent 100K on Google Ads. I will check with Michael and Max if we can rephrase a bit more to avoid this confusion.
Tu jeszcze małe info na temat osób które opuściły zespół:
Good morning everyone, a quick statement about people leaving.

From the last months we had two backend developers leaving. One seeked after nearly 3 years a different challenge in his life and the other one couldn't wait anymore for the team to work through the roadmap and wanted to leapfrog with his own efforts.

We also had our Tech Evangelist leaving due to personal reasons. We are still in contact with her, e.g. she was part of the last CodeBar event hosted at our office.

With our Head of BD we found the mutual understanding that what Oliver and I seek with Business Development right now is not what he was seeking. Therefore, we parted ways mutually.

In the coming months some more heads are leaving due to them being at Lightcurve for three full years, their token option plan coming to an end, and them being relatively young looking for new challenges in life. With all we have a very good relationship and won't face drastic difficulties. Oliver and I will assume some of their responsibilities and push very hard til the end to make our vision reality.

Nonetheless, during all that time we continuously also hired new people into the team.

In the same time frame where the four people left (see above) a new researcher, business developer, backend dev and frontend dev joined the team. Additionally, also already hired and joining us soon are a motion designer, another backend dev, another frontend dev and two technical writers.

Like Karek said, Lisk is in a better position then ever. Research is coming to a point where we can focus on interoperability much more than before. SDK/Core is running along the roadmap. On Desktop/Mobile we are just establishing a new vision, more details in the future. Lisk.js coming soon as well which is looking to be a great event. Looking forward to the future!

Podsumowując nie zwdziwie się jak jeszcze zanurkuje na dno max dno stawiam na .6$, a większe odbicie niż druga połowa przyszłego roku. Jak pisałem ja na ten moment hodl na dość sporej stracie i obserwuje dalej sytuacje która nie jest kolorowa ale nie jest też dramatyczna ;)

Jako że bacznie obserwuje projekt to tu jeszcze zobaczcie ile pobrań tydzień w tydzień mają narzędzia liska (możliwe że adaptacja wśród deweloperów trwa)
LISK DEX : https://www.npmjs.com/package/lisk-dex
https://www.npmjs.com/package/@liskhq/lisk-cryptography
https://www.npmjs.com/package/@liskhq/lisk-transactions
https://www.npmjs.com/package/@liskhq/lisk-p2p

Także dziać coś się dzieje i projekt na pewno nie umiera tymbardziej że mają fundusze na kolejne 3-4 lata, zagadką jest w którą stronę tu pójdzie oraz że jeszcze możemy poczekać (choć wiem czekamy już długo) ale na moje jesteśmy gdzies po środku.

Post napisany obiektywnie nie zachęcający w żadnej mierze nikogo do kupna czy sprzedaży.

Prosiłbym o zachowanie wątku i przestanie już zaśmiecania go wzajemnymi przepychankami. Kto miał to już stracił, kto widzi szanse niech wchodzi wątek pozostanie w dalszej mierze czysto spekulacyjny bez śmieci.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 21 października 2019, 23:47 przez blackredwhite, łącznie zmieniany 6 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2678
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » wtorek, 22 października 2019, 08:55

"New website launch" :D
Lisk i te jego relaunche i rembrandningi.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: zasit » wtorek, 22 października 2019, 09:40

Wszystko można spompować ot taki Chainlink ładna pompka.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » wtorek, 22 października 2019, 10:12

vjankuv pisze: wtorek, 22 października 2019, 08:55New website launch"
Lisk i te jego relaunche i rembrandningi.

To im najlepiej wychodzi mam na myśli relunch stronki.
zasit pisze: wtorek, 22 października 2019, 09:40Wszystko można spompować ot taki Chainlink ładna pompka

Tylko ze link dziala

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: zasit » wtorek, 22 października 2019, 12:17

W jakim zakresie ? Przeciez sam Lisk też działa i chyba nawet opłaty mamy mniejsze niz w BTC

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » wtorek, 22 października 2019, 12:27

zasit pisze: wtorek, 22 października 2019, 12:17W jakim zakresie ? Przeciez sam Lis
Zawsze mam na mysli w pełni działajacy, a nie jakies proof of koncepcja xd. Lisk taki bedzie jak w mainecie bedzie wszystko co jest w roadmapie z sajdczajnami na czele
https://comparic.pl/chainlink-opis-projektu/.
W 2018 roku w styczniu dostałem meila co sadze o chainlinka, olałem temat bo moje oczy byly zapotrzone w liska, teraz zaluje bo bym sie nahapał troche po taniosci.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4165
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » wtorek, 22 października 2019, 13:00

Lisk działa jak ta lala :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Początkujący
Reputacja: -57
Reputacja postu: 
0

Postautor: PRAWY PROSTY » wtorek, 22 października 2019, 19:46

Nowy_Rozrabiaka pisze: środa, 28 marca 2018, 10:16 Może 15 zł to nie będzie ale 23-30 możemy się spodziewać. Jedyne co zostało to uśredniać cenę, uśredniać,uśredniać i jeszcze raz uśredniać. Innego sensownego wyjścia z tej sytuacji nie widzę.

Dodano po 39 minutach 9 sekundach:
Kur...LSK co ty odwalasz. Nowe coiny mniej znane mają wzrosty rzędu 150% 2 dni przy spadku BTC. Mam nadzieje,że odwdzięczą nam to wszystko z wisienka na górze. Zacisnąć zęby i czekamy.
I tak od półtora roku:-)

Klapki na oczach i uśrednianie dalej buhahaha

Wróć do „Lisk”