Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » środa, 16 października 2019, 15:08

Jak z paru groszy urósł na 140zł to nic straconego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 16 października 2019, 15:09

Już 9 rekordowy chyba dzień na czerwono się zapowiada :D Są dwa rodzaje inwestycji. Inwestycje dobre i inwestycje długoterminowe ; ) :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » środa, 16 października 2019, 15:14

Fajnie jakby spadlo jeszcze z 10 -20 gr. Przymierzam sie do duzego zakupu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 16 października 2019, 16:00

@Wymazywanie
Szacun, na serio szacun za aktywność w wątkach Lisk.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » środa, 16 października 2019, 16:44

Halving.....czyli zmiana kodu na dwójkę z przodu!!

Amejzing technolodży, tysiące deweloperów, tu da mun!

100$ soon!

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 16 października 2019, 16:53

PRAWY PROSTY pisze: środa, 16 października 2019, 16:44Halving.....czyli zmiana kodu na dwójkę z przodu!!
Halving to nie jest zmiana kodu <faceplam>
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 16 października 2019, 17:04

No to ciul czekam na 2 zl i znów wchodzę z FIATAMI all in all, chuj tam albo będę zwiedzał świat albo skisnę we wiosce

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wamak » środa, 16 października 2019, 17:08

Halving długoterminowo nie daje gwarancji na wzrosty. Halving przyczynia się do słabszych spadków przy bessie i mocniejszych wzrostów przy hossie, niż przed halvingiem. Jak jest bessa, to sam halving nie zrobi z tego hossy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 16 października 2019, 21:15

Gamecredits już nie ma 8gr. Kaplica, mam nadzieje,że i ten nie idzie na dno.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 16 października 2019, 22:40

Ktokolwiek naprawdę myślał, że halving na Lisk spowoduje wzrost? :)
Rebrandingi, sdk, marketingi sringi, halvingi a cena - łatwo dostrzec pattern. Lisk spada bez i z wydarzeniami, co do których bagholderzy oczekują, że spowodują wzrost. Bessa, z której nie wychodzi jak na razie. Granie przeciw silnej bessie może zrujnować. Na dźwigni szybciej. Bez dźwigni i SL w najlepszym wypadku może zablokować na długo kapitał a wyjście na 0 będzie sukcesem. I to dotyczy jakieś 100% ludzi, co kupują Liska na longterm przez ostatnie 2 lata, bez cięcia.

Dlatego jak ktoś nigdy nie ciął szybko straty, polecam się nauczyć. Pozwala unikać bagholdowania i tracenia kasy i życia w iluzjach pocieszających jak tu często widać.
anagamidev pisze: wtorek, 15 października 2019, 17:22Na 1d RSI ładnie schłodzone, teoretycznie wg. mojej metody wszystko co teraz kupimy da zarobić w dłuższym terminie
Hmm jakby to dosadnie i kulturalnie powiedzieć... Nie pierdol głupot? :)

Dodano po 11 minutach 44 sekundach:
Pomoc_potrzebna pisze: środa, 16 października 2019, 17:04No to ciul czekam na 2 zl i znów wchodzę z FIATAMI all in all, chuj tam albo będę zwiedzał świat albo skisnę we wiosce
Jest multum pośrednich możliwości pomiędzy bankructwem a super zarobkiem.
Do dużej kasy od małej kasy raczej dochodzi się stopniowo, dużo pracując i kombinując. Lepiej zacząć od małych kroczków ale regularnych. Nie ma co się rzucać na "albo stracę wszystko albo trafię na wielką bańkę". Zarabiając średnio nawet te 5% raz na kilka dni można w kilka miesięcy lub lat dojść do naprawdę dużej kasy. Nikt normalny nie rzuca się do nurkowania na kilkadziesiąt metrów jak ledwo co umie pływać a w bezdechu wytrzyma 40 sekund. Wszystko stopniowo i z głową a się uda jak człowiek będzie pracował. :)

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
@anagamidev Wykasuj tą rakietę, bo wstydu znowu w wątku narobiłeś...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 16 października 2019, 23:43

@Wymazywanie ja tam się nie znam na tych trading'ach, kupuję ile wlezie, Lisk taki tani, zaraz odpali rakieta :D

RSI na 1d już dotyka 30, nowe low, równe 60% promocji :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 16 października 2019, 23:53

@anagamidev Nie masz czasem tak, że pewne coiny porzucasz? Widzisz, że nie idą po Twojej myśli i mniej się nimi interesujesz i szukasz innych? Nie bagholdując oczywiście. Saldo 0. Bo jak tak gram na altach od 2013 to zawsze tak było, że jakaś krowa dała się wydoić dobrze (zwłaszcza jak powstawała), potem jeszcze trochę, a z czasem coraz mniej i się ją porzucało. Było wiele hitów, które trwały kilka dni, tygodni czy max miesięcy a potem najlepsze co można było to je porzucić tzn. nie kupować, zapomnieć, szukać nowszych i popularnych. To od lat trwa. W długim terminie ostawały się głównie te znane dziś jako topowe w kapitalizacji. Oczywiście bańka 2017 dodała kopa każdemu shitowi, co trochę złudnie dało wielu traderom podejście, że po bańce znów tak będzie po jakimś % spadku i warto pakować też shity. Póki co tak nie jest a za ruchem BTC poszły głównie topowe.

Ja nie lubię takiego związania, że coś źle kupię, spada i ja to mam trzymać. Nie mam cierpliwości a to łatwo wykańcza. Nie masz dość Liska? Z podejściem dokupowania bo spada i brakiem cięcia (SL na kapitale jak sam pisałeś), to związujesz się z coinem praktycznie na amen...

Dodano po 1 minucie 44 sekundach:
anagamidev pisze: środa, 16 października 2019, 23:43RSI na 1d już dotyka 30, nowe low, równe 60% promocji
Na Poloniexie prawie nowe low. Wcześniej 0.73$, teraz 0.738$. Popyt żaden. Promocja mówisz? Dla głuchych na słuchawki. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 17 października 2019, 07:38

@Wymazywanie po prostu akumuluję to co wydaje mi się mieć potencjał czyli oprócz Lisk akumuluję też BTC, LTC, ETH, DASH, ZEC, XRP, DOGE, STEEM, BCH, BSV, ZEN, LBC, GAME, KMD, SYS, PASC, DRGN, EXY, AION, XMR, BNB, EOS, KCS, NANO, WAVES, STR, BTG... :D Nie porzucam, bo tak czy siak nie wiadomo co się stanie z danym coin'em i jak długo jeszcze pociągnie, teoretycznie po takich spadkach każdy może dać zwroty potężne jeśli hossa się powtórzy na altach, może hossa dopiero zacznie się gdzieś z początkiem 2020 styczeń-marzec już taka na serio jak to było w 2017 roku, a może już nigdy się nie powtórzy i crypto upadnie, ale jak na razie trzeba grać to co jest i nie narzekać, a regularnie coś wpada zawsze :D

Teoretycznie jeśli Lisk kiedyś tam odbije do 0.612 fibo, czyli to chyba coś ok. 80PLN, czy wbije jakieś nowe ATH, to w moim interesie jest, żeby spadło nawet do 0.01PLN, wtedy więcej doakumuluję :D Jeśli Lisk już nie będzie miał żadnej bańki i spadnie do 0 to tak czy siak stracę pewnie ostatecznie :D Ale jakby jednak była hossa, to mnóstwo kasy do zarobienia :D Zresztą na Lisku to miałem jeden z lepszych trade'ów już po pęknięciu bańki, jak Kurszwil zaczął robić filmiki :D Wtedy ze 100PLN spadło do 40PLN czy jakoś tak, wtedy obkupiłem się mocno, dobiło do 111PLN i po kilku dniach miałem już ponad 100% czyli jakieś 200k-300kPLN zysku w sumie :D Wg. mnie bessa to najlepszy okres na zarabianie :D A na bańce to albo jesteś zakumulowany i ciągniesz ile wlezie, ale złapanie szczytu i wyjście all-out graniczy z cudem :D Dlatego lepiej uśredniać na bessie i akumulować na poczet przyszłej bańki, a już po pęknięciu rozgrywać to bezpiecznie :D Pamiętajmy też, że akumulacja w dużej mierze jest za zyski oraz nie wierzymy w coś takiego jak odwrócenie trendu :D Wykres w każdej chwili może wybić albo na 100-1000% albo spaść o 90% :D Dlatego trzeba być elastycznym i oczekiwać nieoczekiwanego :D

No tak jak mamy teraz czyli korekty 80 parę % i dobicie na 100%+ :D Więc teoretycznie gdyby ten schemat się miał zostać zachowany to jeszcze powinno spaść do 0.46$ czyli poniżej 2PLN :D Z drugiej strony na poloniex to trochę inaczej wygląda :D Tam już jest to 80 parę licząc tą szpilkę :D Więc nie wiem :D W każdym razie wszystko poniżej 2.44$ to dla mnie akumulacyjne strefa, chociaż myślałem, że to cup and handle to będzie już na odwrócenie trendu :D Naprawdę na takim scamshitcie Lisku można było sporo zarobić przez ostatnie 2 lata :D



1 BTC to 1 BTC, 1 LTC to 1 LTC, a 1 Lisk to 1 Lisk :D Nie ideologizujemy coin'ów, traktujemy je jako normalny pieniądz, cyfrowy pieniądz, a wartość nadaje jedynie rynek czyli domyślnie każdy z nas kupujący/sprzedający danego coin'a :D Zdecentralizowany pieniądz nie ma żadnego pojedynczego emitenta gwarantującego określoną wartość :D Zresztą ile tak naprawdę wart jest 1 złoty? :D Nikt tego nie wie :D Tym bardziej, że jak idę do sklepu to mam do wyboru chleb za 1PLN i za 7 PLN o podobnej wadze 0.5-0.7kg, a wartość energetyczna w przeliczeniu na 100g wychodzi bardzo podobna :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 17 października 2019, 11:52

anagamidev pisze: czwartek, 17 października 2019, 07:38oprócz Lisk akumuluję też BTC, LTC, ETH, DASH, ZEC, XRP, DOGE, STEEM, BCH, BSV, ZEN, LBC, GAME, KMD, SYS, PASC, DRGN, EXY, AION, XMR, BNB, EOS, KCS, NANO, WAVES, STR, BTG...
I wszystko lub prawie wszystko masz pod kreską (na stracie obecnie)?
To Cię nie zastanawia? Nie lepiej ścinać szybko stratę jak dalej spada i mieć wolny kapitał i wchodzić ponownie jak porządnie spadnie (oczywiście dalej ze stopem)? Nie wolisz zrobić szybkie -10% i mieć wolny kapitał na nowe pomysły i wejścia niż kisić Liska i np. mieć -50% z zakupów kilka tygodni temu (i tak w kółko, bo dokupujesz i nie wywalasz nigdy ze stratą)? Przecież w ten sposób kasa topnieje jak lód w Afryce...
anagamidev pisze: czwartek, 17 października 2019, 07:38Wtedy ze 100PLN spadło do 40PLN czy jakoś tak, wtedy obkupiłem się mocno, dobiło do 111PLN i po kilku dniach miałem już ponad 100% czyli jakieś 200k-300kPLN zysku w sumie Wg. mnie bessa to najlepszy okres na zarabianie
Ten trade to nie trade w bessie, ale na granicy hossy i bessy a dokładnie na bulltrapie bańkowym. Jesli w bessie to na szybkie duże odbicie. Też to lubię.

To, co piszesz, że w bessie najlepszy czas na skup to kompletna nieprawda. To zły czas na skup na longterm i łatwo o wjebanie się w straty jakie macie teraz np. na Lisku. Jest jeden duży szczegół. Najlepszy czas na skup to absolutnie nie bessa, ale KONIEC BESSY. To bardzo ważne. Na końcu bessy są najlepsze zakupy. Sama bessa jako skup na dłużej bez stopa to najprostsza i najgłupsza metoda na tracenie na wartości kapitału. Ale jej koniec, ścisły koniec, to doskonałe wejścia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 17 października 2019, 12:03

Wymazywanie pisze: czwartek, 17 października 2019, 11:52I wszystko lub prawie wszystko masz pod kreską (na stracie obecnie)?
Różnie, pamiętaj, że ja uśredniam już od 3 lat, np. ponad 1000 LTC mam uśrednione do 4-5$, a zaczynałem od kupienia <50 LTC chyba nawet gdzieś już powyżej 10-50$ :D Z tym że zobacz, że jak dokupię teraz na 53$ kolejny 1000 LTC, to średnia cena już mi wyjdzie w okolicach 30$, więc to jest takie zwodnicze lekko, ale jeśli chodzi o estymowaną wartość to ona ciągle rośnie sumarycznie, dlatego coś tam co kilka dni sobie dokupuje, żeby nie było, że tylko Lisk i nic więcej po prostu piszę w wątkach gdzie coś się dzieje, na LTC rzadko ktoś coś tam pisze regularnie :D Zresztą LTC 5k$ soon :D Poza tym też mając coiny na kilku giełdach, może być chwilowo jakaś różnica powiedzmy 1-2$, tu sprzedasz tam kupisz i już Ci ta cena się obniża, a w ciągu roku z kilkanaście/kilkadziesiąt takich okazji można wyłapać jak nie więcej :D Jak siedzisz tylko na fiatach to właśnie nie masz możliwości :D
Wymazywanie pisze: czwartek, 17 października 2019, 11:52To, co piszesz, że w bessie najlepszy czas na skup to kompletna nieprawda. To zły czas na skup na longterm i łatwo o wjebanie się w straty jakie macie teraz np. na Lisku. Jest jeden duży szczegół. Najlepszy czas na skup to absolutnie nie bessa, ale KONIEC BESSY. To bardzo ważne. Na końcu bessy są najlepsze zakupy. Sama bessa jako skup na dłużej bez stopa to najprostsza i najgłupsza metoda na tracenie na wartości kapitału. Ale jej koniec, ścisły koniec, to doskonałe wejścia.
Każdy ma swoją strategię, ja narażam się na duże starty, ale też na potencjalnie mega zyski, bo wiem, że nie da się idealnie wejść all in w dołku, a np. zobaczy jak na tym Lisku było zacząłem skup chyba od 50PLN spadło do 40PLN czyli -20%, pewnie Ty byś zamykał pozycję na stracie -20% kapitału, a ja właśnie nie boję się być na stracie, a też wiem, że na wzrosty trzeba czekać, wszak byki wchodzą powoli po schodach :D Później podobnie było z tym 10PLN tak jak pisałem i na 4PLN nawet jakby ktoś skupował regularnie codziennie po 1-10Lisków od 10PLN do 4PLN, to po powrocie na 8-9PLN mógł fajnie sprzedać wszystko na zysku :D Na rynku nie trzeba perfekcji tylko odrobiny wyczucia i cierpliwości :D Ja we wszystko co inwestuje inwestuje długoterminowo czyli kolejne 10 lat co najmniej, czy to jest rozsądne nie wiem, ale tak gram :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 17 października 2019, 12:40

anagamidev pisze: czwartek, 17 października 2019, 12:03Różnie, pamiętaj, że ja uśredniam już od 3 lat, np. ponad 1000 LTC mam uśrednione do 4-5$, a zaczynałem od kupienia <50 LTC chyba nawet gdzieś już powyżej 10-50$ Z tym że zobacz, że jak dokupię teraz na 53$ kolejny 1000 LTC, to średnia cena już mi wyjdzie w okolicach 30$, więc to jest takie zwodnicze lekko, ale jeśli chodzi o estymowaną wartość to ona ciągle rośnie sumarycznie, dlatego coś tam co kilka dni sobie dokupuje, żeby nie było, że tylko Lisk i nic więcej po prostu piszę w wątkach gdzie coś się dzieje, na LTC rzadko ktoś coś tam pisze regularnie
Czyli Ty nie realizujesz zysku wcale? :shock: Przecież taka bania jak 2017 zdarzyła się tak naprawdę dla rynku altów (nie BTC) tak naprawdę tylko 1 raz. Ja jak pierwszy raz zarobiłem bardzo dużo (4000% na Doge w jakoś 7-10 dni) to pierwsze co zrobiłem jak zaczęło rosnąć, to sprzedałem drobną część, tak, by wyjąć wkład. Wtedy to, co zostaje jest czystym zyskiem i nie można być na minus z tego już nigdy. Duże zyski należy wg mnie brać w całości. A na ponowne wejście zawsze będzie i czas i dobra cena...

Jednak branie zysku dla mnie jest ważne, bo to cel tego zajęcia. Cóż, mam nadzieję, że chociaż nie hodlujesz nic na giełdach ale wszystko na wallecikach. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 17 października 2019, 12:48

No już dawno sprzedawałem powyżej 80$, teraz duży spadek to akimuluję :D Wszystko Ci trzeba tłumaczyć :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 17 października 2019, 12:56

@anagamidev Czyli też sprzedajesz, ale reinwestujesz niżej wszystko? Oczywiście masz wtedy więcej monet, niższą cenę średnią zakupu, ja to rozumiem. Ale mam na myśli, czy nie realizujesz zysków poza giełdę, do fiatów, gotówki w ręku?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 17 października 2019, 13:37

Wymazywanie pisze: czwartek, 17 października 2019, 12:56Czyli też sprzedajesz, ale reinwestujesz niżej wszystko?
Chyba masz problemy z pamięcią średnio i długoterminową, jesteś umysłem ścisłym czy humanistą? :D
Wymazywanie pisze: czwartek, 17 października 2019, 12:404000% na Doge w jakoś 7-10 dni
Nieźle, takie coś chyba już się nie wydarzy na crypto przy takiej kapitalizacji :D Chyba, że na jakimś nowym shit'cie :D Ja to łapię ruchy na max 500% bodajże :D Jeszcze kwestia kapitału :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 17 października 2019, 13:51

@anagamidev Słabym ścisłym i słabym humanistą, ale podcieram się już sam i umiem zrobić kanapkę.
anagamidev pisze: czwartek, 17 października 2019, 13:37Nieźle, takie coś chyba już się nie wydarzy na crypto przy takiej kapitalizacji
Wcześniej były szybsze i duże bańki, z czasem mniejsze i szybsze, a w 2016-2017 nastąpiła duża, ale powolna w por. z wcześniejszymi. Jeśli nastąpi znów bańka rynku altów, to stawiam, że będzie bardzo powolna, wieloletnia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości