Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » czwartek, 3 października 2019, 15:57

Harmony pisze: czwartek, 3 października 2019, 15:46Lisk również nie był nigdy coinem do płatności...
Przynajmniej z założenia nigdy był, ale póki co jego użyteczność to transfer pieniądza i nic poza tym. I wg. mnie na tym sie skończy. W 2017 mówili od dynamic fee i co, koniec 2019 i dalej nie ma tego :D prosze cie przestań zakłamywać wszystkich w koło że jest tak zajebiście, bo nie jest. Nic nie zrobili konkretnego od 2016 roku :D taka prawda

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9173
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6977
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 3 października 2019, 16:00

@JanuszKrypto :D
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 3 października 2019, 16:11

JanuszKrypto pisze: czwartek, 3 października 2019, 15:57 W 2017 mówili od dynamic fee i co, koniec 2019 i dalej nie ma tego
Masz dynamics fee na mapie drogowej od 2018 roku, więc skończ waść pierdolić głupoty.
JanuszKrypto pisze: czwartek, 3 października 2019, 15:57prosze cie przestań zakłamywać wszystkich w koło że jest tak zajebiście, bo nie jest. Nic nie zrobili konkretnego od 2016 roku taka prawda
Ale ja się powtarzać nie będę, wymieniłem sporo rzeczy, które zostały zrobione od początku 2018 roku, to że nie rozumiesz i nie dostrzegasz co zostało zrobione, nie oznacza, że nic nie zostało zrobione. Po prostu masz za mały rozum, żeby to pojąć w swojej ciasnej mózgownicy.
;)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » czwartek, 3 października 2019, 16:16

Harmony pisze: czwartek, 3 października 2019, 16:11Masz dynamics fee na mapie drogowej od 2018 roku, więc skończ waść pierdolić głupoty.
No właśnie są tylko jednym z haseł na roadmapie, które przez 1.5 roku nie zostało zrealizowane miało być w drugim kwartale 2018, a mamy 3 kwartał 2019 ciasny umyśle. Zrobili milion kaw w ekspresie i tyle. Proste pytanie czy po prawie 4 latach od powstania LSK mamy chociaż jedna aplikacje na ich blockchain? Co najnmniej od roku powinny być, od zeszłorocznych wakacji. Za chwile będzie 2020r i dalej nie zobaczymy nic ciekawego.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 3 października 2019, 16:20

@JanuszKrypto Masz dynamics fee w LIPsach i różnych opracowaniach, to jest kolejny etap po wprowadzeniu BFT, następnym będzie zmiana DPOS, który też został niedawno omówiony. A potem połączenia krzyżowe sieci głównej z podsieciami.

Nie moja wina, że sugerujesz się roadmapem z 2017r, który jest nieaktualny od prawie dwóch lat i o tych opóźnieniach było już wtedy wiadomo.
JanuszKrypto pisze: czwartek, 3 października 2019, 16:16Proste pytanie czy po prawie 4 latach od powstania LSK mamy chociaż jedna aplikacje na ich blockchain?
Nie mamy deklu, bo aplikacje nie będą na mainchainie tylko sidechainach.

A te są już sprawdzane na testnet.

NO ALE SKĄD O TYM MOGŁEŚ WIEDZIEĆ SKORO JESTEŚ DEBILEM, CO CHUJA SIĘ ZNA :)

Ja się zastanawiam, że jeszcze Liska nie sprzedałeś. Powinieneś to zrobić już dawno temu ze swoim marginalnym poziomem wiedzy.
;)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » czwartek, 3 października 2019, 16:57

Haha, wierz sobie dalej w ten zespół ślepo:D mowie sam sobie wmawiasz i naganiasz innych na tego shitcoina. Popatrz sobie na wykres ceny USD tylko co najmniej na i interwale D1 a jeszcze 1W o ile wiesz o czym mowie, tam jest najlepsza odpowiedz co jest warty caly projekt i gdzie zmierza. Podpowiem, bo ty slepy jestes ze zmierza do 0 :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 3 października 2019, 17:10

JanuszKrypto pisze: czwartek, 3 października 2019, 16:55 naganiasz innych na tego shitcoina.

@JanuszKrypto Po pierwsze, to mam gdzieś czy kupisz, czy sprzedasz, czy co zrobi ktokolwiek inny. Nie chcesz nie kupuj, chcesz sprzedać to sprzedawaj mi to wsio rybka. Jeśli uważasz, że pisanie postów na forum wpływa na cenę, to się grubo mylisz, ma to znikome, jak nie totalnie żadne odzwierciedlenie.
JanuszKrypto pisze: czwartek, 3 października 2019, 16:55Haha, wierz sobie dalej w ten zespół ślepo:D mowie sam sobie wmawiasz
Póki co to widać, że Ty zainwestowałeś na ślepo, bo ani nie wiesz ani nie rozumiesz w co zainwestowałeś. Trochę mi Ciebie szkoda, bo ja przynajmniej przed wrzuceniem pierwszej złotówki w krypto zrobiłem własny research i zaznajomiłem się z tematem. Ty po dwóch latach nadal jesteś w dupie i niczego się nie nauczyłeś, ani nie dowiedziałeś. Albo lenistwo, albo głupota, albo to i to ;)

Poza tym, zespołowi patrzę uważnie na ręce. Jak coś będzie działo się nie tak, jak powinno, to wtedy pierwszy o tym napiszę i będę uciekał z tonącego okrętu. Póki co wszystko przebiega pomyślnie, a moje ostatnie obiekcję co do projektu, odeszły w siną dal i zostały odrzucone w związku z najnowszymi informacjami. Jeśli się takie powtórzą, będę o tym pisał, tak jak ostatnio ;-)
JanuszKrypto pisze: czwartek, 3 października 2019, 16:55 Popatrz sobie na wykres ceny USD tylko co najmniej na i interwale D1 a jeszcze 1W o ile wiesz o czym mowie, tam jest najlepsza odpowiedz co jest warty caly projekt i gdzie zmierza.
To tak jak większość altów. Nic nadzwyczajnego. Ameryki nie odkryłeś.
JanuszKrypto pisze: czwartek, 3 października 2019, 16:55Podpowiem, bo ty slepy jestes ze zmierza do 0
TO NA CO CZEKASZ? SPRZEDAWAJ !

Inaczej gówno będziesz miał, a nie złotówki z hodlowanych Lisków. Czemu jeszcze nie sprzedałeś ? Czekasz na coś ? Masz jednak nadzieję, że urośnie ? :) Nie zachowuj się jak hipokryta ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 3 października 2019, 17:24

Harmony pisze: środa, 2 października 2019, 18:11Ale zwykły Janusz, szary zjadacz chleba nie jest w stanie tego dostrzec, bo się chuja zna. Taka jest prawda.
Harmony pisze: środa, 2 października 2019, 18:36Oj Janusz, Janusz...

Zajmij się czymś na czym się znasz albo przynajmniej poszerz swoją dotychczasową wiedzę. Wtedy będziemy mogli porozmawiać.

Harmony pisze: czwartek, 3 października 2019, 15:00@Dovakhiin Niech sobie bagholduje inne shity, przynajmniej będzie jednego kretyna mniej, który sugeruje się wpisami innych zamiast własnym researchem i rozumem
Harmony pisze: czwartek, 3 października 2019, 15:46Ja pierdolę przerażają mnie tacy ludzie, co chuja wiedzą, a myślą że pozjadali wszystkie umysły tego świata .

Harmony pisze: czwartek, 3 października 2019, 16:11Po prostu masz za mały rozum, żeby to pojąć w swojej ciasnej mózgownicy.
Harmony pisze: czwartek, 3 października 2019, 16:20NO ALE SKĄD O TYM MOGŁEŚ WIEDZIEĆ SKORO JESTEŚ DEBILEM, CO CHUJA SIĘ ZNA
Dobra, muszę na to odpisać.

Po pierwsze, to wątek spekulacyjny. Bo drugie - TAK, masz większą wiedzę o Lisku, inni mniejszą. Ale czy to pozwala Ci jechać po ludziach aż tak? Zwłaszcza w wątku spekulacyjnym.

Mówiąc szczerze, dla mnie największymi kretynami (jak już takimi słowami operujemy) są właśnie tacy jak TY, którzy tak mocno w tego Liska uwierzyli. Owszem, wiesz o nim dużo, ale co z tego masz? Nie tyle NIC, co STRATY. Lisk mimo tego, że się rozwija nadal nie oferuje czegoś używanego, dobrego, ważnego w tym świecie. Jest śmieciem jakim był.

Widzę, że dalej masz potrzebę wielkiej forumowej obrony Liska, nie wyszedłeś z tej chorobliwej znajomości.

A jak chujami tak rzucasz, to ja Ci poradzę: zostaw giełdę, bo chuja się znasz. Przykro? Prawda jest przykra. Hodlujesz rok czy dwa upadającego shitcoina zamiast choć trochę zarabiać. Zostań fanem AMAJZING technologii Liska, ale nie wkładaj w niego kasy, bo tracisz. Dziękuję za uwagę. Możesz dalej wrócić do jechania po gościu bo nie zna tak dobrze szczegółów tego shitcoina, która nikomu ani niczemu nie służą, a zwłaszcza zarabianiu.

Dodano po 7 minutach 9 sekundach:
@JanuszKrypto @PRAWY PROSTY Z nimi się nie da. Wierzą w to dalej, bo są umoczeni po pachy na minus kilkudziesięciu procentowej stracie i wydaje im się, że jak będą wierzyć, to będzie dobrze. Najgorzej jak próbują innych jak @anagamidev miesiącami wciągać w własny syf sugerując jaki tani, okazyjny i jak to nie wzrośnie.
Ale już kompletnie nikt tego nie łyka, a to co odwala anagami stało się swego rodzaju smutnym folklorem i pośmiewiskiem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 3 października 2019, 17:34

Wymazywanie pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:24A jak chujami tak rzucasz, to ja Ci poradzę: zostaw giełdę, bo chuja się znasz. Przykro? Prawda jest przykra.
Nie jestem traderem ani spekulantem. A na giełdzie chuja się znam, to fakt, no i co z tego ? Nie mówię nikomu jak ma grać i spekulować.
Wymazywanie pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:24 Zostań fanem AMAJZING technologii Liska, ale nie wkładaj w niego kasy
Nie wkładam, swoje już włożyłem. W całym 2019r., zainwestowałem jedynie skromne niecałe 0.5% całej inwestycji.
Wymazywanie pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:24Mówiąc szczerze, dla mnie największymi kretynami (jak już takimi słowami operujemy) są właśnie tacy jak TY, którzy tak mocno w tego Liska uwierzyli.
Już powtarzałem niejednokrotnie. Nie jestem tu od wiary. Tylko od wiedzy.
Wymazywanie pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:24, ale co z tego masz?
Satysfakcję. Satysfakcję, że wiem i rozumiem w co inwestuję.
Wymazywanie pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:24 Ale czy to pozwala Ci jechać po ludziach aż tak? Zwłaszcza w wątku spekulacyjnym.
Pewnie, że mi to pozwala. Bo głupotę trzeba tępić w zalążku, a nie ją rozprzestrzeniać. Jechanie po debilach jest jak najbardziej słuszne.

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
Wymazywanie pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:24Widzę, że dalej masz potrzebę wielkiej forumowej obrony Liska, nie wyszedłeś z tej chorobliwej znajomości.
Cenię sobie rzetelną wiedzę. Tu nie chodzi o obronę. W moim interesie jest mówienie jak jest, a nie powielanie kłamstw i bzdur opartych na braku elementarnej wiedzy.
Ostatnio zmieniony piątek, 4 października 2019, 01:26 przez Harmony, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9173
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6977
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 3 października 2019, 17:35

@Wymazywanie bo Lisk z perspektywy historycznych cen jest tani, mega tani :D BUY BUY BUY :D
Analiza techniczna (analiza wykresów) – zbiór technik mających na celu prognozę przyszłych cen (kursów) papierów wartościowych, walut czy surowców na podstawie analizy kształtowania się cen w przeszłości.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Analiza_techniczna

Zatem jedynie chłodna kalkulacja, akumulacja i uśrednianie spokojne :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 3 października 2019, 17:48

anagamidev pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:35 bo Lisk z perspektywy historycznych cen jest tani, mega tani
Jak każdy upadający shitcoin. Dlatego tani/drogi to nie są dobre wyznaczniki do spekulacji, a raczej subiektywne odczucie. Jeśli poparte na danych historycznych, to też nie daje żadnej pewności. W spekulacji zamiast własnym czy historycznym stosunkiem do ceny lepiej kierować się potencjałem ruchu.

Tak, wiem co napiszesz, jaki to potencjał nie ma Lisk, bo nawet gdyby odbił niewiele % całego spadku to duży % od obecnych cen. To prawda. Ale ja na pewnym poziomie spadku nie widzę najpierw w alcie okazji, że ile to nie odbije i ile nie może dać zarobić, ale raczej ryzyko, że nie przetrwał bessy, pozostał w odmętach marzeń bagholderów. Dlaczego? Bo śledzę ten rynek wiele lat i wiem jak duża rotacja jest na altcoinach i jak często nie przeżywają więcej niż jedną bańkę. Lisk nie jest dla mnie wyjątkowy w żaden sposób i niczego nie oferuje, więc argumenty fundamentalne też nie są dla mnie zachęcające.

Dodano po 1 minucie 55 sekundach:
A ze śledzenia rozwoju Liska nie macie NIC jak napisałem w poprzednim poście. Tylko karmicie się nadziejami (co Wam szkodzi, zobaczcie sami dla siebie, jakie macie ceny średnie tego Liska...). A nadzieja matką głupich jak to mówią, a na giełdzie w szczególności.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 3 października 2019, 17:50

@Wymazywanie Nie lubisz Liska, bo nie idzie na nim spekulować, dlatego uważasz, że nie ma NIC i NIC nie oferuje ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 3 października 2019, 18:00

anagamidev pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:35Zatem jedynie chłodna kalkulacja, akumulacja i uśrednianie spokojne


Ta definicja jest słaba. Nie uwzględnia wielu czynników. I nie mówię o fundamentach, bo analiza fundamentalna to co innego. Mam na myśli jakiegoś spojrzenia na infrastrukturę giełdową, wolumen, popularność. Choćby minimalnie. Czemu? Bo inaczej, z tą definicją, to setki ton gówna z capów z dalekich miejsc wygląda jak wielka okazja, bo tyle spadło. A wiemy, że tak raczej nie jest.

Dodano po 4 minutach 1 sekundzie:
Harmony pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:50Nie lubisz Liska, bo nie idzie na nim spekulować, dlatego uważasz, że nie ma NIC i NIC nie oferuje
Nie i nie próbuj sprowadzać mnie do roli "mam=lubię, nie mam=nie lubię", bo znacznie poza to wykraczam i chyba na aż tak niskim poziomie myślenia nie jesteś. To Ty interesujesz się tym shitcoinem przez ostatnie lata, bo go masz. Ja nie muszę być fanem coinów, by nimi handlować czy w nie inwestować. Nie śledzę nawet ich rozwoju szczegółowo, bo tego nie potrzebuję. Często znam tylko ważne informacje w ogólności.

Ja wiem, że to przykre co napisałem, ale taka jest prawda. Ślęczycie od 2017 dziesiątki godzin (a raczej setki) łącznie nad każdym najdrobniejszym newsem i informacją związaną z Lisk i kompletnie NIC z tego nie macie (mówię o hodlerach). To czas w błoto. Jakby Lisk coś ważnego i ciekawego zrobił, to taka informacja przedostaje się w środowisku łatwo, nie trzeba śledzić niczego.

Dodano po 4 minutach 8 sekundach:
Harmony pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:50 @Wymazywanie Nie lubisz Liska, bo nie idzie na nim spekulować, dlatego uważasz, że nie ma NIC i NIC nie oferuje ;)
Lubię taki projekt Grin i nie ma to nic wspólnego ze spekulacją, która jest na nim jak na Lisku mało możliwa ani z inwestycją, bo go nie mam. Podoba mi sie jego idea oraz charakter non profit. Pewnie nic z niego nie będzie, ale lubię go.

Więc nie ta miara, taką miarę możesz do amatorów stosować, bo u nich często faktycznie z tego wynika lubienie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 3 października 2019, 18:03

PS. Może pobawimy się w zakłady (bez kasy)? Zwykłe strzelanie, bez kłótni, dla rozrywki. Kto chce niech obstawi do ilu najmniej spadnie w 2019 roku Lisk w $.

Ja obstawiam 45 centów, a Wy? :)

Obecny low tegoroczny to np. na Poloniex jakoś 73c. Piszę jakby ktoś obstawiał, że już niżej nie zleci.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9173
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6977
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 3 października 2019, 18:22

@Wymazywanie ja to bym chciał, żeby spadło do 1PLN :D Nie po to sprzedałem mieszkanie, żeby ta kasa leżała :D Tak jak mówię, że na bessie wykres przypomina odwrócony wykres logarytmiczny, spadek na początku jest mocny, stromy, następnie staje się łagodniejszy i później mocno wypłaszcza, więc im mocnej w czasie rozłożymy akumulację tym lepiej :D A w międzyczasie można złapać takie pompeczki jak z poziomu 4PLN u mocno uśrednić, a takie 6-10PLN z perspektywy ATH jeśli popatrzymy na 1w praktycznie są jakimś małym nic nieznaczącym wybiciem lokalnym, jednak w procentach to już są dziesiątki setki :D Przecież kupienie Liska na 3PLN za 100kPLN i sprzedanie na 6PLN to tak samo jak kupienie na silnym trendzie na 100PLN i czekanie na 200PLN czy kupienie na 50PLN i sprzedanie na 100PLN, ale im wyżej tym ryzyko rośnie, a im niżej spada tym ryzyko też spada, a delisting/porzucenie projektu w każdym przypadku wisi nad nami, dlatego bez sensu jest się na niego napalać :D Osobiście dla mnie wszystko jest mega tanie, dlatego sam muszę się powstrzymywać, żeby nie obkupić się za wszystko na raz, walczę z fomo na tanie zakupy :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » czwartek, 3 października 2019, 18:54

Czytając twoje posty Harmony to widze, że też masz obawy co do tego projektu i sie boisz że mamy racje krytykując ich :D tylko nie dopuszczasz myśli, że możesz stracić kase i zaklinasz rzeczywistość i bronisz ich. Lisk z waluty z TOP20 jest ledwo w TOP50 i ma 4500% do ATH. ETH które tak wyśmiewasz 780% do ATH, projekty działające które są uznane na rynku ok. 2000% to i tak wiele, ale sama wycena poszczególnych krypto świadczy o ich kondycji. Ja już na LSK nie licze, tak jak pisałem chce je sprzedać z jak najmniejszą stratą tylko temu trzymam, w 2017 wierzyłem że zarobie na tym. W 2018 z każdym msc traciłem wiare, potem w sierpniu troche znowu wiara w nich odżyła przy CORE 1.0. Ale potem znowu pojawiła się frustracja i dotarło do mnie że to shit. Teraz licze tylko na to że przy halvingu BTC, cała kapitalizacja rynku pójdzie w górę i przy okazji LSK też wzrośnie na 15PLN i wychodze z tego. Zarobie na tym tyle co na whisky ze średniej półki. Ale nie wierze już, że oni zrealizują to co mówią. Pisałem już to wcześniej, licze że znowu narobią marketingu przez meetupy i obietnice i wciągną ulice co wyciągnie cene na 4 USD i ja im chętnie sprzedam wszystko co mam, a sam zainwestuje w coś z TOP20. Najważniejsza jest dywersyfikacja, za późno to zrozumiałem. Za późno zacząłem czytać o spekulacji, słuchać zaorskiego, prezesa itp. żeby nie ładować pieniędzy na giełdzie tylko w 1 rzecz. Ale człowiek od czegoś musi zacząć każdy popełniał błedy na poczatku, Livermoore, Baruch, Zaorski i każdy kto zaczął inwestować. A nie wzrośnie to liczę, że na innych sobie odbije straty z tego shitcoina.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 3 października 2019, 19:26

@JanuszKrypto no masz racje bo też tak sądze o lisku. Ja straciłem wiare przy nowym roadmapie. Ale spekulacyjnie mam symboliczne liski, może coś z tego wyjdzie. Pamiętaj że oni teraz zbytnio nie informują społeczności o "dokładanych" postępach prac, nie wiem może 19 listopada to będzie czarny koń co sobie i wam życze xd Kurde pisałęm że się nie bede udzielał a kusi jak cholera :D.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » czwartek, 3 października 2019, 19:53

@Harmony Nie chce mi się czytać x stron tego wątku, jak znajdziesz chwilę będę wdzięczny za zebranie info co czeka ten projekt jeszcze w tym roku, co jest potwierdzone na ten rok oraz jakie projekty są już na nim odpalane - chyba że nic się nie zmieniło w tym temacie.

Z góry dzięki ;)

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
-15
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 4 października 2019, 01:49

Harmony pisze: czwartek, 3 października 2019, 17:34czego

W jednym skrócie - sprzedajcie i wypierdalajcie, a nas zostawcie w spokoju

To jest właśnie poziom gościa który uważa się za fachowca w dziedzinie krypto!

Nawet jak by wam meteor o średnicy 100km na łeb spadł to byście tego nie zauważyli!!!!

A dlaczego?

BO TO JEST AMEJZING SUPER PRODUKT!!!!
10000000000 DEWELOPERÓW !!!
10000000$$$$ SOO !!!

BAJKA TRWA !

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
I KNOW ONLY ONE THING....... THIS IS AMEJZING TECHNOLODŻY :mrgreen:

Dodano po 10 minutach 36 sekundach:
TA TECHNOLOGIA JEST TAKA KOSMICZNA ŻE NIKT JEJ NIE OGARNIA POZA HARMONY! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :geek:

Ale nie musicie tego ogarniać...... Wystarczy że kupujecie i wierzycie!

Amejzing extra technology!

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 4 października 2019, 02:40

@Tomasz_Es
Tak w skrócie ,w tym roku będzie na pewno:
- halving za 11 dni,
- event lisk.js 19 listopada,
- dalsze rozmowy i AMA odnośnie konsensusu.
Co może będzie:
-może skończą SDK 3.0, co oznacza obowiązkowy hard fork.
Tomasz_Es pisze: czwartek, 3 października 2019, 19:53oraz jakie projekty są już na nim odpalane
Obecnie na mainnet stworzysz tylko niestandardową transakcję z wykorzystaniem tokenu Lisk, a wszystkie projekty opracowywane są w testnet na zasadzie Proof of Concept. Czyli są testowane koncepcje, aby sprawdzić, czy blockchain spełnia oczekiwania do jakich został stworzony i dostosować go pod odbiorcę. Oprócz znanych projektów, jak MADANA, GNY (LML), Moracle, Moosecoin, REN, EVO, Brikbit, Sapiens, IDEOMAKER, powstają jeszcze takie ciekawostki, jak Capitalisk[1], projekt stworzony przez byłego pracownika Lightcurve[2], który kilka dni temu zrezygnował ze stanowiska w siedzibie Lisk po to, aby mieć czas, żeby tworzyć projekty oparte na Lisku. Wspomiany właśnie Capitalisk działa jako sidechain na testnet Lisk i jest połączony ze zdecentralizowaną giełdą [3] umożliwiającą wymianę tokenów Lisk z tokenami sidechain pomiędzy portfelami. Niedługo pojawią się samouczki z tym związane, by każdy mógł przetestować wszystko. Oprócz tego nad projektami opartymi na Lisk pracują również studenci z UW i UJ, niestety nie pamiętam dokładnie na czym polegał ich projekt, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, odwiedź Discord, tam spotkasz tych chłopaków. Wczoraj wyszedł również news, że jeden z argentyńskich uniwersytetów chce prowadzić kursy z tematyki inżynierii informatycznej z wykorzystaniem obecnego SDK [4]. Teraz nadchodzą bardzo ciekawe czasy w Lisku w związku z planowaną zmianą konsensusu. Mianowicie wprowadzone zmiany już oddziałowują na delegatów przymuszając ich do działalności na korzyść i rozrost ekosystemu. W efekcie np. już kilku delegatów zrezygnowało z rozdawania nagród za sforgowane Liski, by te nagrody przeznaczyć na finansowanie projektów, które tworzą, w przyszłości wynagradzając w zamian głosujących airdropami tych projektów. Proponowane zmiany konsensusu wyeliminują kartele i tworzyć się będzie dużo małych grupek delegatów z własnymi projektami. Delegaci pasywni, nie rozwijający ekosystemu po prostu nie będą wybierani. W miarę możliwości będę starał się informować o nadchodzących zmianach konsensusu oraz przedstawiać oferty delegatów, tak, żebyśmy mogli wspólnie wybrać najambitniejszych i najbardziej aktywnych delegatów, żeby ekosystem funkcjonował zdrowo, zdecentralizowanie oraz rósł efektywnie. O ofertach delegatów i tym, jakie projekty tworzą na Lisku, możesz przeczytać na Discord w dziale Kampanii Delegatów. Kilka z tych projektów i przypadków użycia SDK poznasz również na wspomnianym wydarzeniu lisk.js [5], jednym z nich jest lisk.bike[6].

[1] https://github.com/jondubois/capitalisk
[2] https://medium.com/@jonathangrosdubois/ ... 7152c518db
[3] https://docs.google.com/presentation/d/ ... slide=id.p
[4]https://www.reddit.com/r/Lisk/comments/ ... d_lisk_as/
[5]https://lisk.io/liskjs2019
[6] https://github.com/JesusTheHun/lisk-bike

Dodano po 8 minutach 49 sekundach:
@JanuszKrypto
Spoiler:
JanuszKrypto pisze: czwartek, 3 października 2019, 18:54Czytając twoje posty Harmony to widze, że też masz obawy co do tego projektu i sie boisz że mamy racje krytykując ich tylko nie dopuszczasz myśli, że możesz stracić kase i zaklinasz rzeczywistość i bronisz ich
Miewam czasem obawy, o czym pisałem kilka dni temu i na początku sierpnia. Nie muszę ukrywać swoich emocji i intencji, zresztą za moją wśibskość i krytyczną dociekliwość zostałem nagrodzony dwoma banami na kanale Lisk, więc też nie jest tak, że bronie i kryję im dupę za każdym razem, bo jestem hodlerem. Też im patrzę na ręcę non stop, tylko, że ja się interesuję projektem nie tylko cenowo. Jeśli zajdzie obawa, że stracę kasę to sprzedam i wrzucę kasę w co innego. Właśnie z tego powodu bacznie obserwuję z boku co się dzieję i gdy pojawiają się wątpliwości analizuję sytuację i dziele się tym bezpośrednio na forum.
Dodano po 4 minutach 46 sekundach:
@PRAWY PROSTY
Spoiler:
PRAWY PROSTY pisze: piątek, 4 października 2019, 01:49To jest właśnie poziom gościa który uważa się za fachowca w dziedzinie krypto!
Nie uważam się za speca w dziedzinie krypto, ale Lisk nie jest mi obcy, śledzę, rozumiem oraz analizuję ten projekt, czym z chęcią się dzielę. Jeśli miałbyś ochotę porozmawiać bez trollingu, to z przyjemnością podzielę się również z Tobą tym co wiem.
;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości