Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 14:50

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 14:34Ile Lisków muszę kupić
Wszystkie! :D
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 14:54

@Dovakhiin Mam na myśli projekt typu http://bitfilar.pl/ więc nie ma to nic wspólnego z dt, czy nawet średnioterminową spekułą. Zastanawia mnie czemu mnie jeszcze nie ignorowałeś skoro takie be wszystko. Potraficie z łatwością miesiącami karmić się spamem typu moon, promocja, uśredniać, 100$, ale nie potraficie przejść obojętnie obok ostrej ale merytorycznej krytyki, to zastanawiające. Świat nie jest ciepłym kurwidołkiem, a świat giełdowy nie tylko nie jest kurwidołkiem w którym wystarczy kupić hypowane vaporware, ale jest bezczelnym skurczybykiem, który nie pitoli się z nami w tańcu i z łatwością wydyma nowych z "będzie dobrze". O tym są moje posty. Wszystko co na Lisk się działo i dzieje z ceną i psychiką graczy było już tysiące razy na innych rzeczach. Kiedyś po prostu to był szybszy proces. To co piszę jest wredne, ale prawdziwe bo oparte również na własnym doświadczeniu z innymi rzeczami.

Ale jak ktoś pisze np. chyba wczoraj, że stabilnie idzie do góry, no to nie wiem, czy monitor się przekręcił czy to jajca. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 14:59

@Wymazywanie nie ignoruje bo gdzie indziej piszesz spoko, tylko ten lisek cos Ci za skore zaszedl hehe
Odnosnie bitfilar to znam temat. Fajna inicjatywa, domator fajnie gromadzi hajsik.. i widzisz to nie podlega hejtowaniu wg Ciebie... ale jak ktos w liska wchodzi na podobnej zasadzie to juz amatorszczyzna :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 15:03

@Dovakhiin Nie pamiętam, by tu ktoś kupował Liska stale na LATA za określoną sumę miesięcznie i nie spekulował w żaden sposób na tym. Tzn. @benq ma go w projekcie jako jeden z wielu coinów (ale nie sam...) i przecież sporo tam się wypowiadałem i jak najbardziej krytycznie, ale dziękował mi, bo nie jest głupi i wie, że wiele moich pomysłów ma sens. Brak SL jest amatorski i to też wytykałem @benq. Co prawda jeden jego projekt jest na malutkim +, ale co to jest, biorąc pod uwagę co rynek zrobił. A drugi jest csrashowany mocno i to nie bez przyczyny.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 16:35

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 14:54 Potraficie z łatwością miesiącami karmić się spamem typu moon, promocja, uśredniać, 100$, ale nie potraficie przejść obojętnie obok ostrej ale merytorycznej krytyki, to zastanawiające.


To jest ta Twoja merytoryczna krytyka? :D
Wymazywanie pisze: poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 14:01Pociung ucieka!
Aż sam bym kupił tak tanie bilety, ale nie wiem czy koleje w Liskowie już nie zbankrutowały.
To jest typowy trolling, Wymazywanie kiedyś robiłeś takie analizy że ludziom opadała szczena... a teraz przepychasz się z trollami tylko? :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 16:45

@blink Nie macie za grosz poczucia humoru, chyba że dotyczy ono przyjemnej wizji wielkich wzrostów. :) Tak, moje pisanie tu jest bardzo merytoryczna (równocześnie wiem, że męczące) w odróżnieniu od syfu spod znaku promocja/uśredniać/moon/będzie dobrze, które nie jest merytoryczne, ale dość oniryczne.
Usiłuję kupić za 10% Lisk z projektu o jakim pisałem. Jak skompletuję zakupy z 1 miesiąca projektu otworzę wątek i wrzucę tabelkę. Miłego dnia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: emdecha » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 20:10


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 22:06

5PLN ledwo trzyma :D 30% promocji, warto co nieco zakupić :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Load » wtorek, 6 sierpnia 2019, 00:48

btc rośnie, alty rosną za nim trochę wolniej - ok
btc rośnie, alty rosną za nim trochę wolniej, lisk spada - coś tu śmierdzi
Osobiście nie ruszało mnie jak btc leciał do góry, a alty po prostu nic. Jak btc spadał, a alty leciały na pysk to też luz. Ale przyznam, że jak prawie wszystko rośnie, a na lisku spadki to jest to co najmniej zastanawiające

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 6 sierpnia 2019, 01:09

@Load Wpłaty i wypłaty zablokowane na binance. To jest główna przyczyna. Ciołki robią aktualizacje Core mimo że nie muszą, bo to nie jest twardy widelec.

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
Nawet nie można powiedzieć że jest chujowo ale stabilnie. Jest chujowo.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 6 sierpnia 2019, 01:40

Cóż, będziecie tęsknić za tymi cenami jak Lisk wróci na 10$+ :D Korzystajcie :D Jest pięknie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 6 sierpnia 2019, 01:53

@anagamidev Pożycz trochę złotówek na zakupy, oddam Ci na ATH z procentem :mrgreen:
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 6 sierpnia 2019, 02:30

@Harmony hehe, to Ty potrafisz zarobić kilka tysięcy w ciągu kilku godzin :D Wiesz jak masz tak przepieprzać kasę to lepiej daj mi jest szansa, że ją lekko powiększę i oddam z nawiązką :D
Harmony pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 00:19Po 1. Mam niesamowity dar rozdupcania pieniedzy. Potrafię w kilka godzin zarobić kilka tysi i wydać je dosłownie w kilka minut. Pieniądze które mam przy sobie zawsze wydam. Zawsze tak miałem, jestem niesamowicie rozrzutny. Oszczędzam co prawda coś tam grosza, ale nawet jak oszczędze to zaraz wydam, a to na kolejne auto (zmieniam fury częściej niż kupuje skarpetki), a to na hobby, a to na dom, a to na duperele. Mam kasę i jej (zaraz) nie mam hehe
A tak serio to u mnie to jest tak, że ja jako akumulator długoterminowy mogę akumulować nawet tygodniami i być cały czas pod wodą, mieć chwilową stratę kilkudziesięciu tysięcy(kilkunastu/kilkudziesięciu procent), ale w pewnym momencie przychodzi pompka i jest zysk 100-300% w ciągu kilku dni :D Podobnie może być z liskiem ceny są ekstra niskie, ale mogą być niższe i to może trwać jeszcze latami ; ) :D Cóż, ja na 5PLN ładowałbym torby ile wlezie, powiedzmy, że kupujesz za pół miliona 100k Lisków, wystarczy, że dobije do 10PLN, a 10PLN to nie jest jakaś niemożliwa sprawa :D Sprzedajesz 50k Lisków, odzyskujesz cały wkład i masz 50k Lisków darmowych i albo wyciągasz kolejne pół miliona albo czekasz z tymi 50k Liskami na nowe ATH, gdzie zysk już jest zacny :D I taka strategia idealnie sprawdziła się na BTC :D Teraz ktoś kupując na 10k$ musi czekać na 40k$, żeby osiągnąć taki zwrot jak ktoś kto zaryzykował na 3k-4k$ :D Kupuj jak leje się krew, jak wszyscy biadolą, kręcą nosem, wieszczą fatalistyczne wizje :D

Ja tutaj wykorzystuję prosty fakt, że ludzie grają z trendem, a kiedy grają z trendem to dziwnym trafem już po dużych wzrostach nie boją się wchodzić dużym kapitałem i piramidują, a na logikę na samym końcu gdzieś musi być ten grubas/ławica leszczy, która nie zdąży zrealizować zysków :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 sierpnia 2019, 02:50 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 6 sierpnia 2019, 02:33

@anagamidev Ale Ty zarabiasz więcej ode mnie :D
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 6 sierpnia 2019, 02:35

@Harmony zarabiam, ale przez większość czasu jestem pod wodą, a też muszę mieć hajs na uśrednianie i akumulację, bo głupio byłoby nie kupić lisków jakby faktycznie spadł do 1PLN i niżej :D Zresztą Ty pewnie masz więcej Lisków ode mnie, co nie? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 6 sierpnia 2019, 02:43

@anagamidev Dlatego ja się nie napalam na te 5zł. Będzie 1zl to kupię kilka tysięcy lisków bo wtedy i fajnie uśrednie i cena będzie na tyle okazyjna, że będzie można z tego ugrać fajny procent ;)
W tym roku obiecałem sobie nie dorzucać do pieca, a i tak złamałem te obietnice, ale bardzo subtelnie, bo dorzuciłem tylko 5% całości ktora mam w krypto.

Będzie od bagholdera do zera.

Albo od bagholdera do milionera :D

W dupie mam tę cenę. Jest SDK i w sumie to się dla mnie bardziej liczy ;) Cena przyjdzie później.

To tak jak z chodzeniem na siłownię żeby poznać fajną dupeczkę. Klata (SDK) już zrobiona, dupeczka (cena) sama się znajdzie i w końcu przyjdzie :D
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 6 sierpnia 2019, 03:06

@Harmony będzie lambo, zobaczysz :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 6 sierpnia 2019, 03:12

@anagamidev Chociaż żeby na takie starczylo xD

;)

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 stycznia 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda77 » wtorek, 6 sierpnia 2019, 07:22

Moim zdaniem ludzie już nie mają pieniędzy i siły na skupowanie Liska w dołku :mrgreen:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » wtorek, 6 sierpnia 2019, 07:47

Yoda77 pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 07:22ludzie już nie mają pieniędzy i siły
Wszystko maja. Fure kasy i sily na gre. Ale po tylu spadkach i po tylu poglebieniach dolkow, gdzie obstawiam ze sporo osob juz sie sparzylo tak jak i ja, najpierw czekalem na okolice 20pln, bo to przeciez okazja, przebilo, to wszedlem poteznie przy 18pln i czulem sie krolem zycia, bo jakos zaraz odbilo juz na chyba 26-28, no ale nie sprzedawalem, bo to mial byc dolek dolkow. A zaraz poszlo na 13, 10, 8, 6, 5, 4pln.... Przy 8 i przy 5 tez dokupowalem.

Nie dziwie sie, ze ludzie stracili sporo pieniedzy i boja sie tracic dalej.

Jak ktos wchodzil podobnie jak ja, to juz siedzi na stracie i kazdy ruch w dol na lisku, poglebi strate jeszcze bardziej, wiec wejscie teraz i dokupienie, wydaje sie jak wkladanie sobie wiekszej ilosci dynamitu pod tylek.

Tak to wlasnie wyglada w bessie. 80-90% graczy dostalo kopa w dupe. spadek od ATH okolo 95-96% to niby dla crypto nic nowego, ale to juz naprawde grubo boli i bardzo mocno daje do myslenia.

Bo wydawaloby sie, ze gdyby obecna cena byla okazja na runku, to ktos by juz dawno to przytulil, najpierw powolne skupowanie, potem jakis grubszy widoczny skup.

Teraz lisk chodzi po 5pln i volume i zakupy sa przecietne.

Za to podczas hossy przy cenach 80-140pln volumen byl duzy i nic nie bylo problemem.

Reasumujac. Ja i tak hodluje moja strate. Na krypto ogolnie zarobilem duzo wiecej, niz zakladalem przy mojej pierwszej wplacie na gielde. mialem szczescie, ze po pierwszym crashu z 20k$ na 10k$ widzialem, ze ktos polecil czesc zyskow ulokowac w fizycznym zlocie i podal nazwy sklepow, akceptujacych krypto. Wtedy przezucilem 10% z krypto w zloto i tylko dzieki temu jestem jeszcze na plusie, bo teraz 10% zmienilo sie w 60% kapitalu.
Teraz nie popelnilbym tego bledu i po wiekszych wzrostach zaczalbym realizacje zyskow.
Pytanie, czy bedzie mi jeszcze dane cokolwiek realizowac na tym rynku z obecnym portfolio ;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości