Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » niedziela, 4 sierpnia 2019, 21:05

Ishias pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 19:21 Może spekulacyjnie coś ruszy do soft forka ? :roll: . Kiedy ten main na binance się zakończy bo chciabym wyplacic liski na portfel a nie chce mi sie na bity przeminiac i wysylac bo to zawsze na minus bedzie
jutro, najpozniej wtorek powinno byc ok :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Ghent/Belgia

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: MTomczak » niedziela, 4 sierpnia 2019, 21:25

Cena póki co idzie stabilnie do góry - oczywiście nie mówię tu o jakimś super skoku.
Co może mieć na to wpływ? Zbieg okoliczności? Nowa informacja o SDK? (link poniżej)



Obrazek

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bolek200 » niedziela, 4 sierpnia 2019, 22:01

Według mojej oceny wzrost typu 2$ -2,5$ w tym roku jest realny ...poniżej 0,80 $ nie powinnismy zejść i tak do marca 2020 potem to wróżenie z fusów nikt tego nie wie możemy obstawić „spekulować” nikt nawet Max K.. tego nie wie .. Lisk fundacja sprzedała BTC w dołku idealnie bo monitoruje sytuacje ... teraz wydała wszystkie forki BTC firmie żeby je sprzedała z jak największym zyskiem bo sama nie wie jak się rynek zachowa.. wiec kubeł zimnej wody wszystkim co obstawiają ze na pewno coś się wydarzy...

Standardowo pozdrawiam wszyskich i szanuje 💎💎💎

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 4 sierpnia 2019, 22:20

MTomczak pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 21:25Cena póki co idzie stabilnie do góry - oczywiście nie mówię tu o jakimś super skoku.
:lol:
Na jakiej skali? :D Przecież to idzie w dół lub bok na każdej skali praktycznie za wyjątkiem niedługich okresów korekt spadków, po których wraca do spadków lub boczniaka, więc nie wiem gdzie kolega widzi, że "idzie stabilnie do góry".
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 4 sierpnia 2019, 22:21

@Bolek200 może sprzedali BTC za Liski :D Ale jeśli za $ to faktycznie idioci niepojęci, tak jakby nigdy nie mieli do czynienia z rynkiem :D A może odkupili szybko :D Ogólnie trzymanie BTC to dobry hedge w przypadku gdzie mocno rośnie BTC i mocno spadają alty, wtedy sukcesywnie można sprzedawać BTC i odkupywać Liska na mniejszej cenie :D I vice versa :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bolek200 » niedziela, 4 sierpnia 2019, 22:27

Nie oceniam nikogo tylko czytam fakty, z tego co wyczytałem to raczej za dolary.. ale pamietam..wtedy pesymizm rynku był bardzo słaby ... ale daje mi to do myślenia ze cena to przypadek nie da się przewidzieć idealnie.. ja zarobiłem kupę siana na lisku ale zastanawiam się czy wchodzić jeszcze raz do tej danej rzeki..

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 4 sierpnia 2019, 22:32

@anagamidev Nie sprzedali wszystkiego na raz, tylko przygotowali do likwidacji.

Dodano po 51 sekundach:
Tak samo jak teraz te wszystkie fotki btc.

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
Od tego miesiąca mają się pojawiać raporty finansowe, więc będzie wiecej jasności.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 4 sierpnia 2019, 22:33

@Bolek200 nigdy nie sprzedaje się na pesymizmie, zawsze kiedy w grę wchodzą emocje, ludzie podejmują impulsywne decyzje najczęściej złe :D Jednak emocje są krótkotrwałe, silne, ale krótkotrwałe, a później do gry wchodzi chłodna kalkulacja i ona wygrywa w dłuższym terminie :D Buy low sell high :D W niczyim interesie nie jest, żeby wiecznie rosło albo wiecznie spadało :D No poza jakimiś typowymi maksymalistami i bagholderami, ale takich ludzi jest garstka i oni sami nie pociągną cen, ani ich nie utrzymają :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kryptomar » niedziela, 4 sierpnia 2019, 22:38

@Wymazywanie Przyznasz, że to jest bardzo zabawne od dłuższego czasu-mówisz im, że to czarne a oni że wcale nie, bo białe... :D Ale Ciebie przynajmniej nie minusują, a ja jak zwrócę na coś uwagę, to od razu akcja. I to się tyczy tego, jak i zarówno wątku ZEC. A swoją drogą jest to bardzo ciekawe zachowanie od strony psychologicznej, jak zaciekle bronią LSK, do jakich kreatywnych analiz się uciekają, żeby tylko mieć rację.

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bolek200 » niedziela, 4 sierpnia 2019, 22:44

Teraz Lisk uruchomił darowizny... jak by mało było kasy z transakcji .. zewnętrza firma zajmuje się formami.. ok tworzą produkt ale czy napewno cena musi być wysoka żeby to działało.. nie chce zle pisać o lsk bo wiem ile ludzi w to wierzy.. ok Lisk przerwa będzie użyteczny , tylko czy musi kosztować 50$ 100$ może kosztować 2$ i programiści kupią na swoje aplikacje.. a co dalej korzystając z tych aplikacji..,

Dodano po 2 minutach 47 sekundach:
To nie jest czas kotków na eth😏

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 4 sierpnia 2019, 22:51

@Bolek200 W większości ICO tokeny nie służą do niczego niezbędnego w działaniu danej usługi czy systemu, jaki ma nieść projekt. To, że są zapłatą za coś nie jest sprawia, że są jakimś "trzonem" danej usługi/systemu. Najczęściej są po prostu doklejone do projektu, by dać ludziom coś za kasę.

Jak jest z Lisk? Zapytaj fanów.

https://tokeny.pl/sto-security-token-offering/
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bolek200 » niedziela, 4 sierpnia 2019, 23:01

Spora ilość BTC sprzedali w dołku a resztę przygotowali do likwidacji .. tak firmie która weźmie prowizje za sprzedaż. Ale faktycznie niech się skupia na produkcie a nie na duperelach.. mam nadzieje szczerze ze zobaczę Lisk po 10 $ wtedy otworze szampana ..

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 4 sierpnia 2019, 23:42

@Bolek200 Cena jest wyłącznie wypadkową spekulacji. Moze być nawet 10 centów i super projekty powstające na Lisku. Ba, moze być tak, że projekt który powstanie na Lisku przegoni go kapitalizacją.

Dodano po 2 minutach 1 sekundzie:
@Bolek200 Nie sprzedali wszystkiego na raz !!! (Tych 3000 BTC) tylko tak samo jak forki zostały przygotowane do likwidacji na cały 2019r
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 4 sierpnia 2019, 23:59

Dokładnie, spadki też są dobre, ostatnio spadło 50% i odbiło 70%, jak schemat się ma powtórzyć to niech tak się osuwa kolejno do 3PLN, 2PLN, 1PLN i najlepiej dołka dołków czyli 0.40PLN :D Ale jeśli ktoś nie dostrzega okazji spekulacyjnych na lisk to jest ignorantem :D A historycznie nadal jesteśmy -95% od ATH, gdyby ktoś mi powiedział, że będę mógł kupić Lisk'a po takich cenach kiedy było 80PLN+ to brałbym w ciemno :D Dlatego akumulacja rozsądna :D Jest tanioszka, chociaż może być taniej oczywiście :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 00:43

anagamidev pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 23:59Dokładnie, spadki też są dobre, ostatnio spadło 50% i odbiło 70%
Ale, ale, trochę matematyki. Przecież:
50%x=0.5x
(0.5x)*1.7=0.85x
x>0.85x

By cena wróciła po spadku -50% potrzebuje wzrosnąć o 100%.
Gdzieś była taka fajna tabelka na forum i twiterze pokazująca jak ogromny % muszą wzrosnąć ceny po wysokoprocentowych spadkach jakie mamy od ATH, by wrócić do tych wysokich poziomów. Przy -95% jest to +2000%. Przy - 98% to aż +5000%. Przy -99% to aż +10000%.
anagamidev pisze: niedziela, 4 sierpnia 2019, 23:59Ale jeśli ktoś nie dostrzega okazji spekulacyjnych na lisk to jest ignorantem
Powtarzasz tego typu słowa jak mantrę od roku jak nie dłużej. Ci, których nazywasz tutaj ignorantami nie słuchając Twoich porad i setek postów, nie mają po -kilkadziesiąt % straty na Lisku. I kto tu jest bystrzejszy? Wykres mówi prawdę.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 00:53

@Wymazywanie no tak, ale weź pod uwagę, że ktoś kupił na 4PLN, później sprzedał na 8PLN, czyli z tysiaka powiedzmy ma 2000, spadło znowu na 4PLN odkupujesz dwa x więcej Lisków i masz 3000-3400 PLN :D Czyli 300% lekko i znowu jak spadnie do 3PLN to już możesz odkupić za te 3KPLN 1000 Lisków i jak odbije do 4PLN to masz już 4KPLN(400%), a ewentualnie powrót na chociażby 8PLN to już jest 800% z tym że jeśli będzie nowe ATH to nawet więcej :D Tak jak mówię, warto realizować część inwestycji po mocnych wzrostach, jak już jest 100% to warto sprzedać chociażby połowę, którą kupiło się w dołku, bo my zarabiamy z drobnych sum, a grubas mógł mieć z 1M$, 2M$ :D Ty rozważasz jakiś dziwny przypadek jakby ktoś tylko kupował i w ogóle nie sprzedawał na zysku tylko budował jakąś pozycję skupują ile wlezie aż do wyczyszczenia portfela, to nie tak wygląda uśrednianie :D Uśrednianie jest takie coś, że jak zakładasz, że 4PLN to potencjalnie dołek, i jesteś gotowy zaryzykować 1000PLN(A) powiedzmy, to jesteś tez gotowy z Kolejnym 1000PLN(B) na spadek 50% kolejne i wtedy tam kupujesz i średnia cena wychodzi na 3PLN, jak wraca do 4PLN automatycznie wyciągasz to 1000PLN(B), a to (A) jedzie już na long term :D I dopiero sprzedajesz na jakiejś górce i czekasz grzecznie na dołek :D

Trochę tak piszesz jakby BTC, Lisk czy inne kryptowaluty miało z dnia na dzień rozpłynąć się w powietrzu, a każdy kto trzyma dłużej kilka dni czy nawet godzin to musi stracić i to na 100% :D Otóż długoterminowo jest czas bessy i czas hossy, tutaj nie ma znaczenia, czy dany projekt ma fundamenty czy nie, to jest normalne na każdym rynku, musi być okres akumulacji i okres realizacji zysków, po czym następuje zdrowa korekta i kolejna runda wzrostów :D Gdybym zakładał, że BTC upadnie czy Lisk, to w ogóle nie byłoby mnie na tym rynku i już dawno wycofałbym kapitał :D

Czyli jakby to odnieść do Liska, skoro uważam, że 10PLN to dobre miejsca na wejście :D Kupuję za 100kPLN 10kLisków i to jest moja suma gotowa na long term czyli nowe ATH co najmniej 140PLN, czyli potencjalny zysk co najmniej 1.4MPLN i mogę to trzymać nawet 2-4 lata, miliona nie robi się w dwa dni :D Ale mam drugie 100kPLN(zwykle jak już mówiłem jest to 1/10 całego kapitału) na ewentualne uśrednienie, spada -50%, to kupuję znowu za to Liski na 5PLN(20k lisków), ale nadal spada, czekam ewentualnie na 2.5PLN, trudno :D Na 4PLN, widzę, że jest cup and handle potencjalnie na 8PLN, to po prostu jeszcze dokupuję co nieco, oczywiście gram daytrading i cena cały czas mi się uśrednia :D W końcu dobija do 8PLN, sprzedaję to co kupiłem na 5PLN(20k+ lisków) i mam z uśrednianiem ponad 200kPLN i już jestem na plus na Lisku zarobione ponad 100kPLN i mam darmowe Liski - 10k na long term, które kupowałem za pierwszym razem na 10PLN oraz 200kPLN na reinwestycję :D Nie zasypiam gruszek w popiele uśredniam non stop :D Mając teraz dużo Lisków i zarobione 200kPLN znowu kupuję za 100kPLN na 4PLN, jak odbija to część sprzedaję, co zrobiłem, a kolejne 100kPLN czeka na pogłębienie dołka :D Oczywiście czemu tak robię bo jesteśmy 95% od szczytu, poniżej 10PLN, dlatego wg. mnie warto ryzykować teraz niż jakby to było na 100PLN+ na silnym uptrendzie :D I oczywiście to może być suma i 100PLN i 1000PLN, którą uśredniamy i powinna to być 1/2, 1/5, a najlepiej 1/10 całego kapitału jaki jesteśmy gotowi zaryzykować w Liska na long term, wiemy, że być może będzie nowe ATH, więc jesteśmy poświęcić to 10% naszego całego kapitału gdzie spodziewamy się zysku co najmniej 1000% w przypadku kolejnej hossy :D Ale ja to już piszę od września bodajże tamtego roku jak wpadłem tutaj po spadku na 10PLN z 140PLN praktycznie w prostej linii :D Podobna sytuacja była z 6666$ i 3333$ na BTC, później sprzedawałem dopiero na 7777-8888$ i ostatecznie 11111$ wyprzedałem już się z połowy jaką miałem zakumulowaną jeszcze na 3k-4k$, czyli przedwcześnie grubo, bo poleciało do 14k$ :D No i tak jestem zarobiony i mam kilkadziesiąt praktycznie za darmo na long term gotowe jechać na 100k$, ich już nie ruszam, więc mi to rybka co się stanie, jeśli spadniemy na 1k$(w co wątpię grubo), to dokupię sobie jeszcze bitków, chociaż wydaje mi się, że to i tak już jest wystarczające :D Dopiero zacząłem sobie bezpiecznie uśredniać po spadku poniżej 11111$(na ten moment to już poniżej 9k$ średnia):D Zawsze miałem takie podejście longtermowe i jak na razie do tej pory działało i działa, może się to zmieni, ale staram się być w superpozycji i być gotowym na bardzo skrajne scenariusze, a że nie gram na dźwigni to jestem niejako nieśmiertelny jeśli chodzi o duże wahania :D Dlatego warto ryzykować właśnie na bessie, gdzie każdy wywala po każdej cenie, gdzie pojawią się prognozy do jakichś absurdalnie niskich wartości, albo nawet spadku do 0 czy upadku projektu :D Bo jaki sensu z tej perspektywy było kupowanie na 100PLN+ na long term i trzymanie tego do dziś? :D Na long term kupuje się na bessie na wypłaszczeniu, a późneij to już jest ewentualnie rollercoaster, gdzie ryzyko wyleszczenia wzrasta niepomiernie :D Chyba, że liczymy na znalezienie się w tych 5% wąskich, którym uda się sprzedać frajerom w okolicach szczytu :D

Chociaż teraz to jeśli nie przebijemy 5PLN to może być bottom is in :D Z kolei ankietowani stwierdzają, że będzie pogłębienie dołka, więc biorę to pod uwagę :D

Notabene warto obserwować LTC, może być dump jak wszyscy oczekują albo wystrzał, co mogłoby rozpocząć altseason być może :D Halving za kilka godzin :D Chociaż halving raczej długoterminowo ma przełożenie dopiero :D


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 08:24

@anagamidev Twoja pewnośc moze Cie zgubic, ciagle nie beda sie powtarzac te same schematy, i co w tedy? Przy 40k liskow to dosc pokazna kwota jesli tyle masz ofc

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 08:32

A co nikt nic nie mówi, że pool Sherwood (robin hood) wypadł z listy delegatów, przestali wysyłać nagrody już od kilku dni A tu cisza na ten temat ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 08:53

@Ishias no trudno, na razie ta strategia jako tako działa, gram pod kolejne ATH i tyle, zresztą mam mnóstwo innych coin'ów i jeśli nie Lisk to inny coin może da zarobić, ale nie można wpadać w pułapkę, że będzie już tylko rosło, albo będzie już tylko spadać, no jak Lisk spadnie do 0.01PLN to wystarczy 1MPLN, żeby wykupić praktycznie wszystkie Liski, np. trafi się jakiś grubas, który skorzystałby z tej okazji i spompował chociażby do 1PLN :D Bo w takim wypadku masz 140PLN historycznie ATH, zero Lisków na askach czyli nikt nie blokuje kursu, a zawsze trafią się jelenie grający z trendem, którzy będę kupować, bo rośnie, bo szybko się zarabia :D Chociaż 0.01PLN za Liska to absurd, tylko, że to wyraźnie pokazuje jak działa giełda, a chętnych na kupienie Liska po takiej cenie chociażby czysty hazardowo, a 100PLN to nie pieniądze, można za to kupić 10k Lisków, a kiedyś może wrócić na 100PLN+ :D A przy 1PLN z 0.01PLN masz już 10000% roi czyli ze 100PLN masz 10000PLN :D Paradoksalnie im niżej spadnie Lisk tym lepiej dla inwestora długoterminowego takiego jak ja :D Bo im więcej teraz wykupię tym więcej później zyskam, a co miesiąc dokładam skupując moje podstawowe coin'y oraz to co zarobię na innych coinach reinwestuję w nie, bo uważam, że jesteśmy na dołku, albo gdzieś blisko dołka :D Później już jak wszystko odbije to będę sprzedawał i będę miał pełny komfort :D Jeśli Lisk spada to tracą wszyscy włącznie z Kordkami, bo oni mają najwięcej :D Jeśli liczę na nowe ATH na Lisku czyli przebicie 140PLN, to czy kupię na 10PLN czy na 5PLN czy na 0.01PLN na to ATH będę musiał czekać dokładnie tyle samo czasu, nie da się tego uniknąć :D A wiem, że z takimi założeniami, kupując teraz Liski na cenie 5PLN każde 100PLN wrzucone teraz powinno dać co najmniej 2800PLN(kupując hipotetycznie na cenie 1PLN, to już byłoby to 14000 PLN) w przyszłości, za rok, za dwa, za 4 lata :D Nikt tego nie wie gdzie to ostatecznie się zatrzyma, ale nie da się uniknąć ryzyka, a pewne rzeczy wymagają czas po prostu :D I też dobrze wiem jak bardzo trudno jest przy silnym trendzie wzrostowym złapać górki i dołki, co pokazałem na przykładzie BTC post wcześniej :D Dlatego warto mieć zawsze co nieco na czysty HODL długoterminowo pod potencjalne ATH :D
anagamidev pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 20:44 Fajnie jakby jeszcze spadło do 5PLN, bo później już 14PLN confirmed :D
I jest fajnie :D Ale fajniej jakby tutaj odbiło już :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 09:44

LiskSDK pisze: poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 08:32 A co nikt nic nie mówi, że pool Sherwood (robin hood) wypadł z listy delegatów, przestali wysyłać nagrody już od kilku dni A tu cisza na ten temat ?
jestes pewny tego co piszesz :?: bo widze ze jest w 101 https://liskmonitor.com/lisk-delegate-charts/

nagrody caly czas mi sie naliczaja, a jak ludzie wywala china i carolina to bedzie w miare spokojnie :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości