Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 2 sierpnia 2019, 16:03

blackredwhite pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 15:53I jak to wy tu mawiacie - PROMOCJA


Spoko, spoko; liczniki biją!
promocj* - użyte 234 razy!
uśredn* - użyte 340 razy!

Dodano po 2 minutach 8 sekundach:
blink pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 15:56W ogóle co macie do tego, że ludzie chcą trzymać liska?
NIC, nie moja własność = nie moja sprawa. Ja wypowiadam się o projekcie, o jego cenie i o bzdetach, jakie powtarzają bagholderzy, którymi bzdetami najczęściej tylko wkopują się bardziej w straty. Jeśli ktoś z tego wyciąga, że warto/nie warto kupić/sprzedać, no to są to jego wnioski nie moje. Jedyne co wprost sugeruję to to, że z shitami trzeba uważać - często lepiej je odpuszczać i zająć się lepszymi i łatwiejszymi do gry topowymi altami. Ale decyzja każdego to jego sprawa.
Ostatnio zmieniony piątek, 2 sierpnia 2019, 16:05 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 2 sierpnia 2019, 16:04

Wymazywanie pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 15:55jesteście w znacznej większości ujebani po pachy mocno spadającym shitem, na którego jedyna metodą forsowaną w tym wątku jest uśrednianie do usranej śmierci
Wymazywanie pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 15:57sami mnie wywołują, podpuszczają itd. tak jakby tęsknili do rozmowy ze mną


@Wymazywanie jest w tym coś z syndromu sztokholmskiego . Robisz im przykrość a Cię wołają ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 2 sierpnia 2019, 16:11

Harmony pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 15:44kiedy tylko lokalny trend przechodził na spadkowy
Przecież i lokalny i midterm i dłuższy trend są stale spadkowe na Lisk (chyba, że masz na myśli lokalny jako np. 15m). Wszystkie odbicia od 2017 to były tylko nieduże korekty trendu spadkowego - również to teraz pod SDK. Wake up Neo.

Dodano po 3 minutach 7 sekundach:
Harmony pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 15:44Czasu na akumulację i załadowanie się pod SDK jeszcze będzie długo, więc gadanie, że "już po wzrostach pod SDK", jest dla mnie bez sensu.
Spoko, po prostu uśredniaj dalej, bo SDK!
Prawda jest taka, że nie potrafisz się odczepić od Liska, jesteś do niego przyzwyczajony jak do tlenu - ale to tylko moja prywatna ocena.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 2 sierpnia 2019, 16:13

@Wymazywanie zerknij na wykres lsk-btc na binance, wzrosty na wysokich obrotach spadki na niskich , wykres 12h. Blisko do rozstrzygnięcia czy pójdzie jak dotychczas spadek czy moze zmiana trendu, ryzyko ok 20% a take profit mozna szacować na ok 300%, nawet jak się pomylisz to jedna wykorzystana okazja opłaca kilka- kilkanasie błędnych wejść.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 2 sierpnia 2019, 16:16

Harmony pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 14:43kiedy ma się nikłą wiedzę o blockchain
Myślę, że blockchaina całkiem dobrze "czuję" przez te kilka lat kiedy nim się interesuję mimo, że nie jestem informatycznie "techniczny".
Java? Nie mam wiedzy. Ale jeśli argumentem na cokolwiek ma być to, że znasz dobrze Java a masz duży bagholding/straty na Lisku, bo wszedłeś w niego "bo Java", no to jest nieco samo zaoranie.

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
@koparki Spoko, może kiedyś kupię, choć nie lubię takich gniotów low vol/depth inaczej niż jak crashują i są okazje (np. FCT, Clam dobrze dały zarobić). Bo w 95% przypadków jest zamuła dalsza na takich low vol i nuda niemiłosierna.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 2 sierpnia 2019, 16:38

Wymazywanie pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 16:16Myślę, że blockchaina całkiem dobrze "czuję" przez te kilka lat kiedy nim się interesuję mimo, że nie jestem informatycznie "techniczny".
Java? Nie mam wiedzy. Ale jeśli argumentem na cokolwiek ma być to, że znasz dobrze Java a masz duży bagholding/straty na Lisku, bo wszedłeś w niego "bo Java", no to jest nieco samo zaoranie.
Hahaha, błagam, nie ośmieszaj się, bo mimo, że spekulantem jesteś dobrym, to nie znasz się totalnie na blockchainie i programowaniu, a co dopiero mówić o Twojej wiedzy o SDK i Lisku.

JAVA TO CAŁKOWICIE INNY JĘZYK NIŻ JAVASCRIPT

Polecam się dokształcić.

Tyle lat w temacie blockchain, sam byłeś inwestorem Liska podczas ICO i od tych kilku lat nawet nie potrafisz zapamiętać jakim językiem charakteryzuje się Lisk ? Inwestujesz w ciemno ? Czy bo ktoś Ci coś powiedział to wtedy wchodzisz w temat, jak w Algo? Przecież to jest śmiech na sali. I jak ktoś taki jak Ty, kto nawet nie odróżnia w jakim języku jest pisany blockchain Lisk, może rozumieć czym jest Lisk ?

Dodano po 3 minutach 26 sekundach:
Wymazywanie pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 15:55większości ujebani po pachy mocno spadającym shitem, na którego jedyna metodą forsowaną w tym wątku jest uśrednianie do usranej śmierci. Więc bądźmy dorośli i się nie czarujmy, że jest kolorowo.
Nie bardziej ujebani niż niektórzy załadowani po kule w ALGO po Twoim eksperckim "polecaniu" ( taka delikatna forma naganiania, sugerująca, że można stracić)
Ostatnio zmieniony piątek, 2 sierpnia 2019, 16:49 przez Harmony, łącznie zmieniany 3 razy.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » piątek, 2 sierpnia 2019, 16:45

wiem ze rynek krypto nigdy nie spi ale @Harmony i inni

Obrazek

wiec chill :twisted:

Ostatnio zmieniony piątek, 2 sierpnia 2019, 21:15 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 2 sierpnia 2019, 16:55

Harmony pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 16:38JAVA TO CAŁKOWICIE INNY JĘZYK NIŻ JAVASCRIPT

Polecam się dokształcić.
No przecież powiedziałem od razu, że się nie znam na tym, to w czym problem? :)

Ale co to blockchain - raczej go rozumiem, a Ty kiedy się o nim dowiedziałeś? Na ostatniej bańce? :) Ja 7 lat temu a jestem nietechniczny i nieinformatyczny.

Dalej farmazony o Algo te same (naprawdę daj siania, bo z łatwością znajdę wiele postów w których pisałem jakie jest trudne, jak nie polecam nowym itd.) a teraz podchwyciłeś, że nie znam Java i Javascript mimo, że wprost od razu o tym napisałem.

Z Algo to ciekawe, bo robicie próby postów, że Algo spada, choć nie traduje go od połowy lipca (dałem Wam nawet listę wszystkich tradów z binance, zupełnie jakbyście byli US); a jak Algo urosło to była tu dziś post o mnie, że o Algo urosło a ja nie traduję go. No ręce opadają. :mrgreen:

Potwierdzasz tylko w 100% to, co uważam, czyli:

-nerwowo wysiadasz już @Harmony przez Liska.

To naprawdę nie moja wina, że:
-Lisk spada,
-SDK cenowo niewiele zmienił,
-za bardzo sie na nim skupiłeś i notujesz straty.

Pozdrawiam i spokoju życzę.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 2 sierpnia 2019, 17:29

Wymazywanie pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 16:55SDK cenowo niewiele zmienił
Wychodzi szydło z worka :) komuś zarzucasz, że nie czyta Cię... a kiedy @Harmony wyjaśnił Ci na czym polega OBECNE SDK od tego finalnego to już nie raczyłeś sobie w swoim mniemaniu skojarzyć, czego rezultatem był w/w cytat :) Bądźmy obiektywni.

idźcie spamować tfu.. spekulować na algi czy jak mu tam czy tam inne iosty czy trony.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » piątek, 2 sierpnia 2019, 22:39

Co Wy tak tu ciągle o mnie gadacie xd ??? Jak przyjdę to będę, mordeczki nie przejmujcie się mną xd

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
Dajcie mi lepiej więcej siana na LSK xd

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 2 sierpnia 2019, 23:16

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » sobota, 3 sierpnia 2019, 13:51

Z czystej ciekawości - nie chodzi mi o podburzanie fanów czy oponentów, jaki % portfela stanowi u Was lisk?
Nie mówię o chwilowym obrocie spekulacyjnym, raczej long termowym.
U mnie było to 5%, obecnie jest ok 4% z uwagi na spadek ceny.

Dodano po 3 godzinach 49 minutach 35 sekundach:
@Wymazywanie serio myślisz, że ktokolwiek minimalnie ogarniający krypto ma 100% kapitału w lisku?
Nie mówię tu o przypadkowych ludziach, którym przysłowiowy szwagier polecił wpłacić pińcet złotych na bitbaya 2 lata temu, kupić liska i trzymają go tam do dziś. Chodzi mi o ludzi, którzy co nieco wiedzą, udzielają się na tym forum.
W pełni rozumiem awersję do BTC, rozumiem ludzi załadowanych pod korek w BCH, DASHa, ETH, Monero czy nawet BNB albo XRP.
Ale nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek jest zapakowany w 100% wyłącznie w alta z czwartej dziesiątki CMC z wolumenem +/- $5kk dziennie.
@anagamidev , @blink , @Harmony , @Hamas, @Dovakhiin i inni najaktywniejsi w tym wątku - wyprowadźcie mnie z błędu proszę, jeśli nie mam racji.

Podkreślam dla jasności - nie jestem tu żeby kogokolwiek/cokolwiek hejtować. Sam posiadam trochę lisów, a to najlepszy dowód, że widzę w nim potencjał. Po prostu jego wady i wątpliwości nie pozwalają mi zwiększyć udziału w portfolio powyżej 5% bez utraty komfortu psychicznego.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: RuckenFetard » sobota, 3 sierpnia 2019, 13:56

Najpierw powienieneś zadać takie pytanie
benq pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 13:51jaki % portfela stanowi u Was lisk?
A dopiero po odpowiedziach napisać coś takiego :)
benq pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 13:51Ale nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek jest zapakowany w 100% wyłącznie w alta z czwartej dziesiątki CMC z wolumenem +/- $5kk dziennie.
Kto Ci się teraz przyzna ?

Ja mam mniej niż 2%, ale jeśli BTC korekci mocniej to dokupie tak do max 5%
Ostatnio zmieniony sobota, 3 sierpnia 2019, 14:50 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » sobota, 3 sierpnia 2019, 14:19

benq pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 13:51@Wymazywanie serio myślisz, że ktokolwiek minimalnie ogarniający krypto ma 100% kapitału w lisku?


Oczywiście, że tak. Wystarczy znajomość tego wątku przez ostatni rok. :) Niektórzy nie tylko mają Liska, ale dorzucają nadal z kasy pozagiełdowej by wciąż uśrednić, bo taka promocja. Notoryczne uśrednianie od miesięcy tych którzy głównie tradowali/inwestowali w Liska od 2017 prowadzi naturalnie do portfolio pełne Liska. Może lepiej na tym zakończę posta bo temperatura pytania jest gorąca i to tabu. Ale nic dziwnego, że pytanie niedyskretne, bo chyba trochę wstyd mieć tylko lub głównie Liska po wyższej cenie na longterm i mieć klapki na oczach na resztę rynku, który jest łatwiejszy i pewniejszy do zarobku jak widać w tym roku.

Dodano po 4 minutach 19 sekundach:
benq pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 13:51Ale nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek jest zapakowany w 100% wyłącznie w alta z czwartej dziesiątki CMC z wolumenem +/- $5kk dziennie.
Pooglądaj sobie depth Liska na giełdach. To jest dead zone dla każdego kapitału średniego i wyższego. I to nie tylko na Lisku, takich coinów są setki. Dlatego kluczowy nie jest % spadku od ATH, ale to, czy coin utrzymuje vol, głębokość i popularność. Takie XRP spadło dużo %, ale ma nadal warunki dla grunego kapitału do gry i inwestycji. Bez utrzymywania tego (vol+depth) wpada się do Krainy Shitów. Jedyny plus, że wtedy też łatwo o szybkie duże pompki, ale jak ktoś średni czy grubszy nie włoży w to trochę roboty na orderach i na wolumenie zwijanym z asków, to do niczego nie prowadzi (przykłady?: ostatnie dwie pompki na Lisk - ta błyskawiczna do 4$ i powrót do podstawy w może 1-2h i to teraz z okazji SDK).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » sobota, 3 sierpnia 2019, 14:38

Wymazywanie pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 14:19Dlatego kluczowy nie jest % spadku od ATH, ale to, czy coin utrzymuje vol, głębokość i popularność.
Doskonale o tym wiem, podobne zastrzeżenia mam do rewolucyjnego w moich oczach Nano - głębokość rynku dramatyczna i decentralizacja pozostawia sporo do życzenia - w przeciwnym wypadku byłby załadowany znacznie większym procentem.
Żeby nie przedłużać - poczekam na odpowiedzi, o ile nadejdą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » sobota, 3 sierpnia 2019, 14:46

benq pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 14:38Żeby nie przedłużać - poczekam na odpowiedzi, o ile nadejdą

U mnie 7%.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 3 sierpnia 2019, 16:18

@benq ciężko powiedzieć jeśli chodzi o samo crypto bez BTC, to pewnie będzie mniej niż 5% jeśli chodzi o wartość w USD na obecną chwilę :D Staram się regularnie jakąś partię dokupować na czysty HODL: BTC, LTC, LSK, ETH, XMR, ZEC, XRP, DASH, STEEM, WAVES, ZEN, DCR, BCH, BSV, REP, DRGN, KMD, BYTE, NEO, GRIN, DGB, DOGE, TRUMP, PUTIN, GCR, ADA, IOTA, EXY, BOB, ZRX, GAME, CVC, BOS, LBC, STRAT, VIA, SYS, AUR, TIME, AE, BLK, BTS, NMC, EOS, GLC, ETC, GNT, KZC, LML, NXT, OMG, PASC, BTG, KCS, TRX, BAT, AION, NANO, HOLO... więcej nie chce mi się wymianić :D A samych Lisków mam ponad 40k :D Więc można sobie obliczyć mniej więcej ile mogę mieć w krypto :D Po prostu jest tanio, więc staram się skupować jakieś okazje, ale dobrze wiem, że to wszystko może pójść do zera i kasa pójdzie jak krew w piach, ale co Wam powiem, że długoterminowo jeśli skupuje się wypłaszczenia i część sprzedaje się na górka, jest jakaś realizacja zysków to ciężko na crypto jest stracić :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 3 sierpnia 2019, 17:40

@benq 25%

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 3 sierpnia 2019, 17:50

@benq
U mnie aktualnie 40% to lisk. Posiadam jeszcze btc ltc eth (ktore posprzedawalem czesc na gorce i zakupilem ponownie nizej) z ktorych zysk wsadzilem w owy 40% liska. Dlaczego? Kupowalem ostatnio liska miedzy 4-5 zl.. patrzac w lewo licze na konkretna przebitke w przypadku wzrostu. Co do reszty to wiadomo.. i wszystko przez dluzszy czas bedzie teraz lezec. W przypadku glebszych spadkow (na wszystkim lub chocby na jednym) jestem w stanie balansowac i zoptymalizowac portfel. Priorytetem jest jednak lisk bo jako jedyny ma 40% :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 3 sierpnia 2019, 17:58

CMC: 43. - $158,412,301 kapitalizacji :D Czyli aby utrzymać obecny poziom, 1MLN ludzi musi być w stanie włożyć w to 158$ z ewentualną możliwością zarobienia 100x gdyby faktycznie kiedyś Lisk miał osiągnąć 100$ :D Bańka aktualnie to to na pewno nie jest :D Byłaby gdyby to było gdzieś w okolicach 10k$ :D Wtedy może mniej osób byłaby skora trzymać w tym kasę :D A na pewno milion ludzi na świecie skupuje co nieco z top 100 :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości