Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 26 lipca 2019, 19:36

otrzezwienie pisze: piątek, 26 lipca 2019, 16:27Wymazywanie. Ktos wchodzi all in - wedlug ciebie jest kompletnym amatorem.
Nie uważam tak, przecież sam tak gram. Tylko co do dźwigni bym się zgodził, że all-in an dźwigni (jak już się nie gra drobnymi) to zbyt ryzykanckie i amatorskie. O wyznacznikach amatorki pisałem innych niż to co mi zarzucasz, ale jasne jest że pierdzilisz jak potłuczony zwłaszcza jak sobie spojrzeć na twoje posty co pisałeś jak nie kupiłeś liska i co potem jak kupiłeś. Dno.

No sorry, ale jak koleś @Tomi33 pisze, że jego koledzy kupili dużo Liska, więc wzrośnie, no to brzuch może rozboleć od śmiechu z takich żartów. :D Nigdy nie pisałem o sobie jako geniuszu czy bardzo dobrym graczu; wręcz przeciwnie, pisałem o sobie nieraz jako o przeciętniaku z przebłyskami czasem na duże % na nowych rzeczach. Trafiłem do crypto w odpowiednim wczesnym czasie, że jeszcze niewiele wiedząc dużo już zarabiałem, co znacznie ułatwiło dalsze zarabianie. I tyle. Reszta była już tylko pracą i poświęceniem wielu rzeczy dla gry o których nie będę tu pisał.

Zadziwiające, że @otrzeźwienie i @Tomi33 z którymi nigdy nie miałem styczności i nie będę miał znają lepiej mój portfel i zarobki niż ja sam. :D Jakbyście chłopaki jeszcze mieli ochotę popisać o mnie referaty to śmiało, ale lepiej na PW, bo tu wprowadzamy niepotrzebny spam takimi dyskusjami. Jakbyście pisali coś jednak dalej w postach zaczepnego do mnie, będę odpisywał tylko na PW. Pozdrawiam serdecznie, choć raczej bez szacunku. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 maja 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harwardt » piątek, 26 lipca 2019, 20:52

Dla wszystkich liskowiczów, to pierwsze konto Pana Wymazywanie. memberlist.php?mode=viewprofile&u=3261
Według mnie gość ładnie to wszystko rozegrał. Od zera do milionera i nie z powrotem tylko cały czas wyżej i to się liczy w tradingu na krypto. Górą jest ten, kto potrafi się wstrzelić w trend. Nie fiksacja na jednym projekcie, wtedy można zaliczyć bankruta. Nie idzie po naszej myśli, to wyrzucamy i szukamy czegoś nowego.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 26 lipca 2019, 21:57

Kuwa. Z całym szacunkiem. Zalozcie sobie swój wątek @Harwardt
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » piątek, 26 lipca 2019, 22:20

jak zwykle fajnie jest poczytac takie wypociny z calego tygodnia, bo przyznam ze czasu bylo malo aby sobie sledzic forum, spotkanie gonilo spotkanie w tym tygodniu :ugeek:

widze ze sa zdania wazne i wazniejsze, wazniejsze od wazniejszego, to watek czysto spekulacyjny i temu sluzy, ale dochodze do tego samego co @Harmony ile mozna :idea:

Obrazek

milego łykendu :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 27 lipca 2019, 12:34

No to teraz lisk odrobi troche do btc... a ltc z eth dostana po dupie :mrgreen:

Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czupryn » sobota, 27 lipca 2019, 12:37

Dovakhiin pisze:No to teraz lisk odrobi troche do btc... a ltc z eth dostana po dupie :mrgreen:
Właśnie świeca w dół idzie

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 27 lipca 2019, 12:44

Dovakhiin pisze: sobota, 27 lipca 2019, 12:34 No to teraz lisk odrobi troche do btc... a ltc z eth dostana po dupie :mrgreen:
Chyba lekcje pokory to odrabia idealnie :P
Pisałem wcześniej paliwa w rakiecie brak, pompa pod newsa się skończyła i będzie jak zawsze :P
Można było wyjść na dobrym poziomie aby odkupić sporo taniej, lecz większość tutaj zamiast działać wolała potyczkę z wymazywanie :mrgreen: wasza kasa wasze decyzje.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » sobota, 27 lipca 2019, 22:10

No i jak tam mordeczki niewyparzone, ktoś posłuchał mistrzunia i też zrobił zrzut jak tylko skończyło się spotkanie w Utrechcie? Czy tutaj same lamy wkręcające sobie ,,nie no teraz nie spadnie przecież ogłosili LISK EsDiKej xd Dzisiaj/wczoraj dotarło tam gdzie wspominałem 0,00015500 LSK/BTC, Panowie nie przywiązujcie się do swoich tokenów, bo to ryje Wam czaszki, pozdrawiam Wariaty, lamusy close your eyes xd

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 27 lipca 2019, 22:55

Przykorekciło ledwo 15-20%, po wzroście o 70% i już lament :D Buy low sell high :D Zresztą jeśli Lisk kiedykolwiek ma wbić nowe ATH, to tak czy siak cały czas ceny są promocyjne i warto akumulować :D

Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 28 lipca 2019, 13:29

promocja to dopiero moze sie zaczac.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 29 lipca 2019, 00:44

To the moon to chyba nie w tą stronę :?: :!:
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 01:04

Panie Jazda tylko Lisk cierpi na ten zjazd BTC w dół? Czy Pan upośledzony i nie widzi, że wszystko idzie w dół?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 29 lipca 2019, 01:49

@uzar007 Jeśli wszystko idzie w dół, to już nie mam pytań.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 29 lipca 2019, 05:25

uzar007 pisze: poniedziałek, 29 lipca 2019, 01:04Panie Jazda tylko Lisk cierpi na ten zjazd BTC w dół? Czy Pan upośledzony i nie widzi, że wszystko idzie w dół?

Pokaż mi co Ci idzie w dół bo nie mogę się doszukać , czy tylko próbujesz się pocieszyć :P . Promocja uśredniać :lol:

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » poniedziałek, 29 lipca 2019, 08:45

od ponad półtora roku ciągła promocja xD

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 10 lipca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bolek200 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 09:39

Jak macie więcej lisa to głosować na delegatów i czekać do przyszłego roku.. teraz to jest bessa i potrwa to trochę wiec spokojnie .. Moim zdaniem urośnie ale moja opinia może być spowodowana posiadaniem sporej ilości wiec chcąc nie chcąc muszę być optymista :)

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » wtorek, 30 lipca 2019, 11:58

"Lisk Q &A.

Jurre finished up and then two high-stools were brought to the centre of the stage. Perched upon those stools within minutes were Rachel Black, the Lisk project's tech evangelist, and Max Kordek, Lisk's Co-Founder. This was the beginning of an intimate Q & A with a mic passing through the crowd of attendees allowing questions to be posed on the likes of goals for the the business team, Lisk's financials, etc. Some of the interesting titbits that were revealed included....

No focus on profits for lightcurve until end of 2020."

:lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 30 lipca 2019, 14:38

Ściana ładna (bid) powstała na 14 500. Żeby spaść poniżej trzeba 12 btc. (80 k lsk)
W drugą stronę jest gorzej. Chyba za dużo osób nie chce sprzedawać po tych cenach. Do 20 000 sat -ask tylko na 9btc. Tymi kilkoma pompkami ktoś wyczyścił rynek.
Czyli przy pozytywnej informacji może być szybka pompa.
Ale jak wiemy wszystko zależy od btc. On rośnie alty spadają. On spada alty spadają :D
Myślę ,że największą dominacje btc możemy mieć już za sobą i teraz zaczyna się powolne odbijanie altów. Widzę to po lsk i nano czyli coinach najbardziej załadowanych. Shity dalej lecą ,ale nikt nie powiedział ,że wszystko będzie odbijać. Słabe projekty mogą upadać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 30 lipca 2019, 14:44

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » wtorek, 30 lipca 2019, 17:39

@anagamidev
Co to?
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości