Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » wtorek, 16 lipca 2019, 21:55

Wymazywanie pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 21:52
1235674 pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 21:34Zapomniałem dodać, że te zalety zostały wymienione w kontekście tego, że LiskHQ znakomicie przygotowuje infrastrukture do masowej adopcji.
:lol: :lol: :lol:

Masowej adopcji jelonków :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 21:59

@Don8000 Nie hejtuj! Lisk na hasło co to blokczejn ma nr 1 wyszukiwań i to przed BTC :!: :shock: ! Poza tym ma super szatę graficzną :!:
A Max to fantastyczny szefu i wkrótce - już - ZARAZ - świat ujrzy SDK i kopara światu opadnie :!: :!: :!: ...i będziemy ze łzami w oczach odkupywać od nich po 100 dolców!!! :roll: :mrgreen: Masowa adopcja Liska wkrótce!!!
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » wtorek, 16 lipca 2019, 22:01

W czerwcu 2017r przelałem swój pierwszy 1000zł na bitbay po tym jak przypadkowo jakimś dziwnym cudem trafiłem na jakiś temat o lisku na facebooku ( kwiecień/maj ) i wtedy jakoś zagłębiłem się w temat. Wtedy kupywałem za 12,8zł, więc było ich 78szt :) Potem duuużo czytałem i czytałem i czytałem jak nie pogrążyć się na giełdzie ( oczywiście wszystkie możliwe błędy popełniłem :P ) ale nauczyło mnie to cierpliwości. Podczas ATH miałem ok 101szt więc całkiem spory pieniądz ale nie wypłacałem, ponieważ ustaliłem sobie pewien cel i tego się trzymam. Od ATH przez rok udało mi się na spadkach zrobić ok 100lsk więc miałem jakoś 200. W grudniu 2018 wpłaciłem 1250zł i dokupiłem kolejne 150szt co dało mi wtedy jakoś ok 360-370szt. I od tamtej pory tak się bawię i bawię i na chwilę obecną mam równo 700szt, więc tak naprawdę 350szt do przodu. Na spadkach też można zarabiać, trzeba być po prostu cierpliwym. Myślę, że na tą chwilę wstrzymuje się z grą i wrócę na początku września aby zobaczyć co i jak, a że uważam że projekt jest naprawdę interesujący to inwestycja jest długoterminowa ( myślę że spokojnie na 3-5 lat ). Śledziłem również fora ETH, LTC i tam poziom dyskusji był ten sam gdy obydwie krypto szalały w okolicy 1-4$, cierpliwi zrobili świetny hajs, marudy przegrały. Znając życie te 2250zł przepieprzyłbym na głupoty, a tak to niech sobie siedzi nawet i 10 lat, może dzięki cierpliwości uda mi się spłacić dość spory kredyt a jeszcze spoooro zostanie na korzystanie z życia pełną gębą :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 16 lipca 2019, 22:07

@lukaszy no i brawo kilkaset procent pomnożone i da się uśredniać na lisku :D A tuz @Wymazywanie będzie FUD'ował, że się nie da :D Zero respektu dla gości, którzy fudują na dołkach/bessie i wprowadzają innych w błąd, zwykły naganiacz na spadki :D Zresztą ostatnio popisał się z ALGO plus nagonił leszczy na górce idealnie z tego co tam wyczytałem w wątku o altach :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » wtorek, 16 lipca 2019, 22:10

No co do giełd to każdy ma swój rozum. Na moje decyzje nie wpływa psioczenie, raczej zainteresowanie projektem i śledzenie postępów. BTC leci to wszystko leci, trzeba to wykorzystać i powiększać ilość.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » wtorek, 16 lipca 2019, 22:44

Obecnie to czego byście nie trzymali to saldo po spadkach będzie podobne.
Czy ZCash czy Lisk czy ETH. Więc gadanie ,że Lisk najgorszy bo spada tyle samo co inne. :lol:
Co świadczy o tym ,że rynek jest manipulowany i ustawiany przez boty.

Patrząc na Marketcap to rzeczywiście trochę śmieszne ,że Cena liska na ATH to 40$ załóżmy a takiego Waves jedynie 14$ mimo że liska jest więcej o parędziesiąt milionów i nie ma gotowego projektu.

To świadczy ,że gotowy projekt to nie wszystko skoro marketing kuleje.

NEO jakoś potrafił zrobić 160$ a aktualnie ma 10$. W tym przypadku mamy dobry marketing + gotowy projekt.
Waves 14$ aktualnie 1.5$. Tylko gotowy projekt.
Lisk 40$ aktualnie 1.1$. Tylko marketing.

Teraz zebrać wszystko do kupy i aż strach pomysleć co będzie jak wydadzą obiecane SDK przy takim 'uwielbieniu' przez 'inwestorów'.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 22:58

szlagaag pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 22:44Obecnie to czego byście nie trzymali to saldo po spadkach będzie podobne.
Dlatego warto trzymać fiaty od kilku dni. Oczywiście można było wczorajsze odbicie zagrać. Ale teraz widzimy doskonale co się dzieje.
szlagaag pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 22:44aż strach pomysleć co będzie jak wydadzą obiecane SDK przy takim 'uwielbieniu' przez 'inwestorów'.


Nie będzie raczej nic ciekawego, zobaczysz. Jakby wyszło w 2017 lub 2018 byłby może spory efekt, a teraz... Nie nastawiajcie się za mocno bo za długo to trwa.
No chyba, ze Kordek będzie pompował coina kasą z ICO. Ale jemu nie zależy kompletnie na cenie, ale na dojeniu kasy z ICO na pensje i wydatki, bo tak działają podrzędne ICO.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » wtorek, 16 lipca 2019, 23:31

Wymazywanie pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 22:58Nie będzie raczej nic ciekawego, zobaczysz.
Tego nie wiesz, nikt tego nie wie w 100%, Ty zawsze taki pewien wszystkiego jesteś?
Co się wydarzy to się wydarzy i po co drążyć temat non stop w kółko

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 23:48

@Picassso Nie wiem, ale śledzę crypto siódmy rok, dzień w dzień i po prostu widziałem dziesiątki jak nie setki razy obiecanki w różnych altcoinach oraz rzeczy, które powtarzają holderzy i bagholderzy. I to jest jedna i ta sama śpiewka. Dosłownie każdy możliwy pomysł jaki gadają bagholderzy o wykresie oraz swoim coinie na którym są w plecy znajdziesz czy to na tym rynku czy na innych rynkach (akcji) nawet 100 lat temu. Taka jest psychologia ludzka. Odnośnie samych obiecanek, no stary, jak ktoś śledzi crypto więcej niż powiedzmy 2 lata i nie widzi syndromu obiecanek w altach (który do mało czego prowadzi), to musi być opóźnioną osobą. Ten cały rynek w dużej mierze na tym jedzie. Dalej wierzcie, że Lisk będzie super lub że jest super. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 17 lipca 2019, 00:06

Cóż, jest promocja 97% od szczytu najlepiej grać to co jest i uśredniać :D No jeśli ktoś kupował 100 sztuk Liska na 100PLN musiał wydać 10 000PLN, a tutaj mamy piękne świadectwo, że można było w tym czasie ruszyć dupę i mieć 700 Lisków za friko :D Bądź 100 Lisków i 600 * 1$ ~ 2300PLN :D Więc niech każdy sobie odpowie czy warto uśredniać, czy czekać na niewiadomo co :D Jest bessa i korzystajmy, jak nie wybije to trudno, ale nauczymy się tradingu, ale jak wybije to później takie 700Lisków może znowu kosztować 70 000PLN :D Gdzie goście, którzy oczekiwali, że w dwa dni będą milionerami będę obgryzać palce, żeby wyjść na zero :D I nie trzeba wcale od razu rzucać się jakimś wielkim kapitałem :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 17 lipca 2019, 00:10

@anagamidev Powinieneś pracować w telefonie zaufania, poważnie. :) Tyle optymizmu, że masakra.
Tyle, że na rynku on bywa dość zabójczy. :|
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » środa, 17 lipca 2019, 00:21

@Wymazywanie to ty taki doświadczony w krypto jesteś 7 lat a cały rok 2017 pisałeś, że bańka na BTC pękła i, że już wyżej cena nie pójdzie (wyczytałem to w innym wątku i sam się do tego przyznaleś) to jak to możliwe, że ty jako spekulant z dużym bagażem doświadczenia na tym rynku tak się pomyliłeś? Tym bardziej jeśli jesteś tu spekulacyjnie i nie interesuje cię technologiia.

Ten wątek schodzi na psy. Brak moderatora, który by czyścił nie potrzebne posty jak to było w poprzedniej hossie.

Wymazany w wątku Liska została już garstka osób, którym nie musisz już pisać co mają robić bo siedzą w nim osoby tylko zainteresowane technologia Liska i już niewiele jest osób, które zaladowały się na górce i czekają na wyjście na 0. Chyba, że tymi postami nabijasz sobie range na forum i chcesz zwrócić na siebie uwagę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 17 lipca 2019, 00:22

To nie optymizm, tylko mówienie jak jest :D Przecież ostatnio Lisk spadł na 4PLN i wybił na 9PLN, a w tym czasie było mnóstwo wahań i fajnie się uśredniało średnim kapitałem do 10kPLN szło fajnie grać :D Tym bardziej, że Lisk cały czas rósł :D BTC przykorekcił to i Lisk jak wszystkie inne alty przykorekciły, gdzie tutaj jakiś optymizm, normalne realne spojrzenie na rynek :D Dzisiaj znowu spadek 55% warto wejść, chyba, że ktoś liczy, że spadnie znowu 50% i kupi dwa razy więcej :D A załóżmy, że Lisk faktcznie za jakiś czas wbije nowe ATH, co może potrwać i dwa lata, to w tym czasie można dużo wyżej wejść gdzieś, spanikować na jakieś korekcie i wtopić :D Załóżmy, że Lisk jedzie do 40PLN nagle korekci do 20PLN i jest panik, po czym spokojnie wjeżdża na 80PLN :D I taki scenariusz też trzeba brać pod uwagę, bo kupienie dołka nie daje nam żadnej przewagi, chyba, że jest się bagholderem typwym, co kupi i nie sprzedaje nigdy :D Trader zarabia na wahaniach, a w spekulacji chodzi o to, żeby kupować tanio i sprzedawać drogo :D A nie na siedzieniu na dupie i biadoleniu, że już nic z tego nie będzie :D Technicznie dobre miejsce na wejście tak czy siak :D Zresztą po 97% korekcie od szczytu, to 90% rynku jest pod wodą, czyli jak ktoś wchodzi na tych cenach to ma przewagą nad większością rynku :D Przecież jak sobie przypomniam jak Lisk był na 100PLN+ jak rosły wolumeny i ostatnie Liski szły na sprzedaż to modliłem się, żeby w końcu to dziadostwo skorekciło, bo chciałem znowu się obkupić :D No i skorekciło 95% na 10PLN odkupione i uśredniamy :D Podobna historia była na BTC i innych shitach :D Jakieś strachy na lachy są niepotrzebne, to jest pierdolenie o Szopenie :D Teraz ceny są dołkowe czyli bezpieczne długoterminowo, wejść jakimś bezpiecznym kapitałem i tradować, uczyć się, a jak będzie jakaś hossa znowu to będzie się zbierać żniwo i może na lambo starczy :D A najlepiej właśnie uczy się gry na prawdziwym rynku, z prawdziwymi graczami, a także oswajamy się z naszymi emocjami i uczymy trzymać się je w ryzach :D Tak jak życie tak giełda to sinusoida, raz na górze raz na dole, byle do przodu :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 17 lipca 2019, 00:50

uzar007 pisze: środa, 17 lipca 2019, 00:21 to ty taki doświadczony w krypto jesteś 7 lat a cały rok 2017 pisałeś, że bańka na BTC pękła i, że już wyżej cena nie pójdzie (wyczytałem to w innym wątku i sam się do tego przyznaleś) to jak to możliwe, że ty jako spekulant z dużym bagażem doświadczenia na tym rynku tak się pomyliłeś? Tym bardziej jeśli jesteś tu spekulacyjnie i nie interesuje cię technologiia.
Nie ma to znaczenia, bo na rynku nie chodzi o to, by mieć rację, ale by zarabiać. Można sie sporo mylić a najważniejsze, ile i czy zarobisz. W 2017 faktycznie byłem ostrożny na bańce, tak jak mnóstwo osób, ale co z tego, skoro dużo zarabiałem? Miałem np. ETH po 10$ w pewnym ICO, które nam wydali dopiero jak ETH było powyżej 300 czy 400$. :) Tysiące % wpadło z dużej sumy. Na BTC i innych też dobrze i regularnie zarabiałem będąc ostrożnym. Więc widzisz, nie chodzi o to by:
-znać przyszłość,
-nie mylić się,
-wykorzystywać całe ruchy (bo to niemal niemożliwe),
ale o to by ile Ci się uda swoimi metodami zarabiać.
uzar007 pisze: środa, 17 lipca 2019, 00:21którym nie musisz już pisać co mają robić
Nikomu nie piszę by sprzedawał czy kupował. Tym co mają potężny % straty wręcz radziłem, że nie ma co sprzedawać tak późno i lepiej trzymać. Zazwyczaj moje posty to albo jechanie po baholderskich nonsensach albo pisanie o Lisku w kontekście jego sytuacji na rynku, która jest fatalna. Żadnej rangi sobie nie nabijam, a raczej tworzę nowych wrogów. :) Nie mam z tego NIC oprócz tego, że się wygadam. Ale nawet jak 1 na 100 przestanie wierzyć w bagholderską mitologię po moim męczeniu, to już jest dla kogoś sukces i rozwój, który może wykorzystać w innym czasie, przy innym coinie.

@anagamidev Dla mnie to jednak optymizm, bo biorę pod uwagę, że część altów przeżywa tylko 1 czy 2 cykle a potem spada do respiratora i płaskiego wykresu bez niczyjego zainteresowania i niestety Lisk przejawia symptomy takiego czegoś.

Dodano po 5 minutach 24 sekundach:

@uzar007 Zrobię dłuższą przerwę od wątku Liska, obym dał radę wytrzymać.

Tylko błagam niech nikt nie pisze, że Lisk idzie na masową adopcję i że ma super szatę graficzną bo nie wiem czy wytrzymam. :mrgreen: Obiecuję wesprzeć Liska zakupem z 2000-5000 jeśliby bardzo mocno dalej spadł.
Ostatnio zmieniony środa, 17 lipca 2019, 12:57 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 2 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 17 lipca 2019, 01:03

Wymazywanie pisze: środa, 17 lipca 2019, 00:50@anagamidev Dla mnie to jednak optymizm, bo biorę pod uwagę, że część altów przeżywa tylko 1 czy 2 cykle a potem spada do respiratora i płaskiego wykresu bez niczyjego zainteresowania i niestety Lisk przejawia symptomy takiego czegoś.
Ale z takim podejściem, sprowadzamy kryptowaluty do jakiegoś scamu i piramidy :D Jeśli Ty patrzysz tak na rynek tzn., że godzisz się z takim stanem rzeczy, to jesteś typowym hype'iarzem :D Na takiej jednorazowej bańce zarabiają tylko ci co weszli na początku, ich ziomki i ich rodzinki :D Albo wierzymy, że crypto są zdecentralizowane i mają jakaś wartość i w dłuższym terminie tą wartość zachowają/powiększą albo traktujemy jak jakiś FutureNet czy DasCoin :D Bo teraz takim właśnie swoim podejściem nie różnisz się dla mnie od Żukiewicza, który wejdzie na początku, nagoni chołotę, sam zarobi znając mechanizm i spierdala z kasą :D A później powstaje nowy scam, a Ty naganiasz na ALGO, który ma na wejściu kapitalizację, taką jak Lisk na samym szczycie :D Poza tym chcesz ludziom dobrze radzić, a sam robisz coś innego, fudujesz, więc dla mnie kompletnie się skompromitowałeś do cna, a kiedyś uważałem Cię za gościa na poziomie, ale zajebiście się pomyliłem :D
Ja mam podejście, że kryptowaluty to store of value, uważam, że projekt Liska jest dobrze prowadzony(na tle innych shitów), trwa bessa, więc skupuję i może kiedyś w końcu trend się odwróci, chociaż na razie dołka nie pogłębiliśmy :D Więc może już jest rosnący :D Ale nie uciekam jak szczur z tonącego okrętu, chcę trzymać swoją kasę w crypto i chcę tutaj reinwestować :D Nie zależy mi na lambo i na byciu milionerem w dwa dni :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 17 lipca 2019, 01:12

@anagamidev Bo niestety spora część altów powstaje tylko dla kasy i nawet jak nie są scamami wprost, to jednak są pół-scamami. A ICO tylko to ułatwia, bo nie trzeba instamined i ninja launch.

Store of value - jak najbardziej (BTC) - nawet z @Benq się o to pożarłem niestety - ale nie każdy alt jest i będzie store of value. Raczej tylko nieliczne topowe i BTC. Lisk kompletnie nie.

Odnośnie Algo - znajdź sobie w moich postach po słowie "algo" jak wiele razy pisałem, że nie polecam, że trudny do gry i że męczę go na małe wahania i szybki sell i że niefajna dystrybucja - a potem wpisz sobie do swoich postów w wątku Liska jak dziesiątki a nawet setki razy pisałeś o okazji, promocji, buy the dip, jak mocno Lisk wzrośnie itp. To są rzeczy zapisane na setkach kartek tego wątku i bezdyskusyjnie jesteś i byłeś naganiaczem na Lisk.

Bądź tak miły i jak coś odpiszesz, napiszę Ci już tylko na PW nie tu, bo obiecałem, że tu robię przerwę od trollowania kochanego Liśka.

Edit

@uzar007 PW poszło. :)

@anagamidev, Kompletnie mylisz spekulacyjny DT na mały % ruchy (który możesz robić w każdym trendzie) z inwestowaniem na długo. Reszta w PW.
Ostatnio zmieniony środa, 17 lipca 2019, 01:49 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 2 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » środa, 17 lipca 2019, 01:24

@Wymazywanie ty masz w ogóle rodzinę czy forum bitcoin.pl to twoja rodzina?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 17 lipca 2019, 01:35

Mnie cieszy, że Lisk jest projektem wzbudzającym duże emocje ;)

Trochę ostatnio mniej mogłem poświęcić sie grze i niestety nie zdążyłem ewakuować się w porę. Przespałem dobry moment, a i tak nie chciałem dodatkowych ryzykownych bodźców i giełdowych stresów. Mówi się trudno, żyje się dalej, nie udało się teraz, uda się kiedy indziej :) Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba przeżyć ciężkie chwilę, żeby iść w końcu do przodu ;)
Ostatnio zmieniony środa, 17 lipca 2019, 01:37 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 17 lipca 2019, 01:37

@Wymazywanie ale Ty mi ciągle zarzucasz od jesieni, że naganiam na Liska po spadku o 95%, a sam ostatnio generujesz posty jak najęty jak to super zarabiasz na ALGO i że liczysz na 2$, gdzie przy 2$ ALGO przebija kapitalizacją BNB, a BNB jest już pompowany od roku chyba i tam ciągle palą coiny, żeby to rosło :D A jak siedzisz na rynku to dobrze wiesz, że taki shit nawet jak na wejściu mam pomkę to później i tak leci na ryj i spada co najmniej 80-90%, a zwykle to jest 95-99% i później albo idzie delisting albo kolejna bania, bo nie ma innej opcji :D Dlatego skoro Lisk już ma jakąś historię, ekstrema czyli maksimum na 140PLN i minimum na 0.40PLN, to mogę stwierdzić śmiało, że warto zaryzykować tysiaka powiedzmy i potencjalnie mieć z tego 10tysiaków jak nie więcej :D Tym bardziej, że takim kapitałem można tutaj już grać fajnie daytrading :D A taki ALGO może jeszcze długo długo spadać, tym bardziej, że jest ewidentnie w trendzie spadkowym, a sam jako hipokryta ciągle trąbisz, żeby nie grać w trendzie spadkowym i że nie da się tak zarabiać i przy tym mnie nazywasz naganiaczem, a tych co uśredniają nazywasz pocieszającymi się bagholderami :D To ja się pytam co są warte słowa takiego gościa, co tak miota się w zeznaniach :D Tym bardziej, że ostatnio też pokazałem Ci jak fudowałeś, kiedy lisk spadł na chwilę pod 4PLN w lutym, a później dziwnym trafem już tylko rozsło i Lisk wjechał za kilka tygodni do 9PLN :D Poza tym zablokowałeś mnie i miałeś mnie ignorować, więc bądź konsekwentny :D

Co do ALGO na ten moment to ładnie wychłodzone RSI 1h = 20, korekta 44%, więc można wejść na jakieś odbicie do 0.79$, chociaż nadal twierdzę, że to może spaść do 0.01$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » środa, 17 lipca 2019, 07:50

Na binance stoi ściana 600k, gdyby ktoś się nie zorientował.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości