Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 16:54

szlagaag pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 16:45Co się stało z liskiem? Rozwój to coś negatywnego?


Nie każ mi powtarzać co się stało, bo wciąż o tym nadaje. Spekulacyjnie spadek w depth, vol, uwadze, do poziomu niegrywalnego zapomnianego shita. Rozwój w Lisku? Dobre sobie. Tu trzeba działającego produktu i używania go a nie podniecania się, że nowe linijki w kodzie... ...chociaż 4-ty rok (i 6-ty licząc Crypti) jak nie ma sidechainów i dapsów też nie ma.

Crypti w 2014 miało jako cel dappsy i sidechainy.
Mija 5 lat! i jako Lisk od 2016 z furą kasy zebraną - 2019 - nadal nic.

Marnują Waszą kasę, nerwy i czas od dawna a Wy jeszcze - niektórzy oczywiście - mówicie, że będzie dobrze. :mrgreen:

Bagholderzy Liska: to ok, dobrze, że nie terminów, jak zrobią to zrobią (@Harmony)

Jaki rozwój? Żaden jak na prędkość tego rynku.

Muszę lecieć na dziś. Pilnujcie by nie odleciał w kosmos z ceną i rozwojem! :)

Dodano po 3 minutach 2 sekundach:
blink pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 16:51 @Wymazywanie ETH jak był po 2$ i ludzie krzyczeli że to scam to co oferował wtedy? :D
Zbadaj sobie rozwój ETH i w jakim czasie co umożliwiał, ja Ci nie będę tego referował choć pamiętam mniej więcej i czytałem o tym.

Nawet nie próbuj porównywać tego do Liska, bo od śmiechu umrę.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 16:55 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 16 lipca 2019, 16:55

Wymazywanie pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 16:51Crypti w 2014 miało jako cel dappsy i sidechainy.


Cryptii nie był projektem Maxa, nieraz ludzie Ci to tłumaczyli a od roku powtarzasz to samo.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 16:56 przez blink, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 16 lipca 2019, 16:55

Target trójkąta symetrycznego niemalże wbity :D RSI 1d znowu poniżej 30 :D Ja tam pozostaję optymistą, wg. mnie Lisk da jedne z najlepszych ROI wkrótce :D Chociaż fajnie jakby był nowy dołek, co się zakumuluje teraz w przypadku kolejnej hossy(która nie musi nastąpić, istnieje jakaś niezerowa szansa) już nigdy nie będzie takie tanie :D Dołek kolejnej potencjalnej bessy to 40-100PLN :D 100-1000 Lisków warto mieć :D #buylowsellhigh
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 17:04

anagamidev pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 16:55 Dołek kolejnej potencjalnej bessy to 40-100PLN
Lisk jest po 1.2$ (w pln jakoś 4zł z groszami) a Ty piszesz, że dołek bessy ma być 40-100zł? Bierzesz jakieś leki na głowę w nadmiarze czy co? :mrgreen:

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
Nie może wyjść z jednej bessy, nie ma nowej hossy a Ty szacujesz teraz dołek kolejnej bessy? Ja pierdzielę, gdzie ja jestem :?: :roll:

Dodano po 4 minutach 35 sekundach:
blink pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 16:55Cryptii nie był projektem Maxa, nieraz ludzie Ci to tłumaczyli a od roku powtarzasz to samo.
Tym gorzej i dla niego i dla Liska. Wziął nieudany pomysł z Crypti co przewaliło 75btc z ICO i NIC nie zrobiło, potem zabrał część ekipy Crypti, obiecał podmiankę coinów crypti bagholderom, wziął IDENTYCZNY pomysł i cele i zrobił nowe ico załapując się na falę ICO w 2016. Po ponad 3 latach mimo dużej kasy nie zrobione jest NIC z głównych celów crypti/liska. Seems legit! :mrgreen:

Analizowanie Was jest dla mnie przednią rozrywką (choć przykre bo postawiliście na konia z połamanymi nogami a czarne to dla niektórych tu białe), ale muszę lecieć.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 17:05 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 2 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » wtorek, 16 lipca 2019, 17:04

Panowie i Panie trzymajmy kciuki Lisk zamyka TOP 50 w coinmarketcap :mrgreen:
I zapewne zaczyna nowy etap swojego życia poza top 50...czym dalej tym mroczniej...
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 16 lipca 2019, 17:36

Okręt tonie czy @Harmony i @Anagamidev zdołają wympompować wode?:D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 16 lipca 2019, 17:39

Wymazywanie pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 17:04 ale muszę lecieć
Całe szczęście bo męczy i nudzi Twoje gadanie, aż zbiera na wymioty i mdłości.

Kordek faktycznie popełnił największy błąd, że starał się ukończyć to, co Crypti zaczęło. Z perspektywy czasu lepiej byłoby pisać nowy kod, ominęło by to sporo błędów przy refaktoryzacji starego kodu i spowodowało by mniejszą obsuwę czasową.

Ale gadanie że Lisk nic nie zrobił przez trzy lata to tylko i wyłącznie może gadać spekulant, a nie osoba z chociaż minimalną wiedzą w zakresie programowania. Nie wszystko, co 'jest' musi być widoczne dla zwykłego szaraczka.

Dodano po 23 sekundach:
@Ishias A co ja mam do tego bo nie rozumiem?

Niech sobie tonie. Mam nadzieję że potopicie się razem z kursem. Ja umiem pływać, więc w dupie mam wasze histerie.

Dodano po 2 minutach 9 sekundach:
No i Lisk spowrotem w top50 na 48 miejscu. Za szybko niektórzy szampana otworzyli ;)
;)

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kondzio » wtorek, 16 lipca 2019, 17:45

Sorry chłopacy ale krytyka projektu przez wymazywanie jest bardzo słuszna. Wtym temacie powstala jakaś sekta wyznawców liska. Odkąd pamiętam pisało sie tu o munach , 1000 $, uśrednianiu itp, takiego samopocieszania i zakłamywania rzeczywistości nie znajdziecie nigdzie na forum, jak w tym temacie. Dzieki wymazywanie przyszli inwestorzy pomyślą dwa razy czy inwestować w ten projekt.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: thymothy2 » wtorek, 16 lipca 2019, 17:50

Starałem się zaglądać czasem na forum i raczej się nie udzielać ... ale trolling pewnych użytkowników, którzy z pewnych przyczyn usilnie krytykują projekt, pisząc tysiące postów ( nie miejcie złudzeń, ktoś kto udziela się kilka razy dziennie tylko po to, aby przekonywać Was do tego jak to się źle dzieje, nie robi tego bezcelowo). Każdy z Was niech zrobi własny research, poczyta o osobach, które pracują przy projekcie jako dev, evangelisci itd. Nie są to ludzie z przypadku ... Projekt jest cały czas ( po cichu ) rozwijany, bo jaki jest sens wydawać na marketing przy takich nastrojach panujących na rynku krypto ... i dołkach wszystkich projektów niezależnie od stadium rozwoju. Kilka ważnych dla liska projektów jest już na ukończeniu ( poniżej screeny z rozwoju projektów na githabie ). Miejcie swój rozum i nie czytajcie wzajemnej przepychanki "diabełków i aniołków" z forum sugerujących czy projekt jest zły, czy dobry... poczytajcie, kto ma zainwestowane większe kwoty dobrze żeby wybrał się na meeting poznać firmę ... w końcu DE nie tak daleko...

Obrazek
[url=https://naforum.zapodaj.net/a10476626124.jpg.html]Obrazek[/url

PS Nie rozumiem, dlaczego patrząc na pozycje na rynku bierzecie pod uwagę stable coiny, które nie mają fizycznie żadnej wartości, a jedynie służa podrzymaniu wartości coina .... coinmarket 33 pozycja ... jak na 2321 notowanych projektów chyba całkiem nieźle ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 18:41

Harmony pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 17:39Ale gadanie że Lisk nic nie zrobił przez trzy lata to tylko i wyłącznie może gadać spekulant, a nie osoba z chociaż minimalną wiedzą w zakresie programowania. Nie wszystko, co 'jest' musi być widoczne dla zwykłego szaraczka.
Dokładnie. Jestem spekulantem i czasem inwestorem. Interesuje mnie zysk, pomnażanie majątku. Projekty też mnie interesują ale nie na poziomie spuszczania się jak Wy, że są nowe linijki w kodzie bagholdowanego coina, ale jako produkty działające, które mogę wykorzystać (np. ETH). Nie jestem fanem obiecanek.

Tak męczę tu temat już za ostro, ale jak pisałem, nawet jak 1 na 100 jeśli się obudził z Waszego bzdurnego amatorskiego podejścia na którym straciliście na Lisk dzięki takim postom jak moje, to już jest jakiś sukces.
thymothy2 pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 17:50 nie miejcie złudzeń, ktoś kto udziela się kilka razy dziennie tylko po to, aby przekonywać Was do tego jak to się źle dzieje, nie robi tego bezcelowo
Uwierz mi, Lisek nawet w tej cenie jest średnio perspektywiczny i atrakcyjny dla mnie i znacznej większości ludzi co grają poważniej na crypto. Ja to (piszę tu lub trolluję jak kto woli) bardziej robię z przyzwyczajenia, dla rozrywki i na pewno też ze złośliwości, przyznaję i wiem, że to akurat zła motywacja. Ale zauważ, że to co tu piszę, opiera się na wieloletnim doświadczeniu na altach i zawodowej grze, więc obok złośliwości jest sporo rzeczy, które mogą być przydatne tym, którzy są w stanie umysłowo wyjść poza bagholderskie schematy powtarzane tu jak mantra od bardzo dawna.

Jak komuś przeszkadza moje pisanie tutaj, można zgłaszać posty do moderatora, oceniać je negatywnie oraz można dodać mnie do wrogów w profilu, wtedy nie widzicie żadnych moich postów nigdzie. Polecam, to przydatna funkcja.

Dodano po 4 minutach 34 sekundach:
Harmony pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 17:39Niech sobie tonie. Mam nadzieję że potopicie się razem z kursem. Ja umiem pływać, więc w dupie mam wasze histerie.


Czyli masz w dupie, że tracisz kasę? :roll: No właśnie, już tak nisko się upada, jak się za długo bagholduje. Kasę trzeba szanować, tak mnie uczono. Tylko wtedy kasę można zarobić i pomnażać.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » wtorek, 16 lipca 2019, 19:47

@Wymazywanie

Ponad rok temu pisałem, że Lisk będzie po 3-5zł... minęło wówczas pare tygodni i Lisk był po 4zł...
Minał rok, a Lisk jest nadal po 4 zł... :twisted: :D

Dobre coiny na ostatniej górce wzrosły kilkukrotnie... Jeśli teraz BTC będzie lecieć w dół, co jest bardzo prawdopodobne po takich wzroście, to po ile będzie Lisk? Po 1 - 2zł? ;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 19:49 przez Don8000, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 19:49

@Don8000 No no, i pewnie zostałeś wyzwany od hejterów i fudziarzy, bo przecież taka okazja non stop od miesięcy tutaj hehe. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » wtorek, 16 lipca 2019, 19:53

Wymazywanie pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 18:41
Harmony pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 17:39Ale gadanie że Lisk nic nie zrobił przez trzy lata to tylko i wyłącznie może gadać spekulant, a nie osoba z chociaż minimalną wiedzą w zakresie programowania. Nie wszystko, co 'jest' musi być widoczne dla zwykłego szaraczka.
Dokładnie. Jestem spekulantem i czasem inwestorem. Interesuje mnie zysk, pomnażanie majątku. Projekty też mnie interesują ale nie na poziomie spuszczania się jak Wy, że są nowe linijki w kodzie bagholdowanego coina, ale jako produkty działające, które mogę wykorzystać (np. ETH). Nie jestem fanem obiecanek.

Tak męczę tu temat już za ostro, ale jak pisałem, nawet jak 1 na 100 jeśli się obudził z Waszego bzdurnego amatorskiego podejścia na którym straciliście na Lisk dzięki takim postom jak moje, to już jest jakiś sukces.
thymothy2 pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 17:50 nie miejcie złudzeń, ktoś kto udziela się kilka razy dziennie tylko po to, aby przekonywać Was do tego jak to się źle dzieje, nie robi tego bezcelowo
Uwierz mi, Lisek nawet w tej cenie jest średnio perspektywiczny i atrakcyjny dla mnie i znacznej większości ludzi co grają poważniej na crypto. Ja to (piszę tu lub trolluję jak kto woli) bardziej robię z przyzwyczajenia, dla rozrywki i na pewno też ze złośliwości, przyznaję i wiem, że to akurat zła motywacja. Ale zauważ, że to co tu piszę, opiera się na wieloletnim doświadczeniu na altach i zawodowej grze, więc obok złośliwości jest sporo rzeczy, które mogą być przydatne tym, którzy są w stanie umysłowo wyjść poza bagholderskie schematy powtarzane tu jak mantra od bardzo dawna.

Jak komuś przeszkadza moje pisanie tutaj, można zgłaszać posty do moderatora, oceniać je negatywnie oraz można dodać mnie do wrogów w profilu, wtedy nie widzicie żadnych moich postów nigdzie. Polecam, to przydatna funkcja.

Dodano po 4 minutach 34 sekundach:
Harmony pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 17:39Niech sobie tonie. Mam nadzieję że potopicie się razem z kursem. Ja umiem pływać, więc w dupie mam wasze histerie.


Czyli masz w dupie, że tracisz kasę? :roll: No właśnie, już tak nisko się upada, jak się za długo bagholduje. Kasę trzeba szanować, tak mnie uczono. Tylko wtedy kasę można zarobić i pomnażać.
Współczuje trochę ludziom którzy przeczytają wszystkie Twoje posty i wyprzedadzą się na tym dole.
Też jestem bagholderem z średnią kwotą 8zł, ale czytając Twoje posty nic tylko nakłaniają do porzucenia projektu i innej inwestycji.

Nie jestem ani za Tobą ani za tutejszymi guru co przewidują złote góry lecz sądzę że lisk jest w stanie zrobić 10zł czy 15zł w niedalekiej przyszłości bo ma ku temu podstawy.

Ogólnie przejarzałem na oczy dzięki ludziom takim jak Ty tu nie wierze już w 70% tego co mówi drużyna Liska lecz widzę tam w dalszym ciągu promyk nadziei.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 19:56

blackredwhite pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 19:53Nie jestem ani za Tobą ani za tutejszymi guru co przewidują złote góry lecz sądzę że lisk jest w stanie zrobić 10zł czy 15zł w niedalekiej przyszłości bo ma ku temu podstawy.


Zgadzam się. Takie 5-6$ za Liska byłoby i tak mało co widoczne na wykresie i nic by nie zmieniło a byłoby normalnym odbiciem. Ale sam w to nie inwestuje, bo projekt mi się nie podoba i jest bublem, a spekulacyjnie Lisk spadł do poziomu, że rynek ma go gdzieś i nie da rady na nim grać ani DT ani nawet średnim kapitałem rzędu kilka BTC.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » wtorek, 16 lipca 2019, 19:57

@Wymazywanie
Niemal zostałem ukamieniowany ;)
tutaj urywek życzeń pod moim adresem od liskowych wiecznie dokupującyh holderów ;)
pisze: Twoja mozliwosc publicznej wypowiedzi jest przeszacowana.

pisze: Większych bredni, gdybania bez pokrycia i wróżenia z fusów dawno nie widziałem.

pisze: Bzdurny odganiacz - wróżbita. Należny minus. Powinieneś mieć permabana za swoje fake-konta trollu

pisze:
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz



:D

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » wtorek, 16 lipca 2019, 20:00

Na moje wartość może spać nawet do 1 zł na ten czas (na czas pracy)

Jak uruchomią platformę, będzie wiadomo, że jest coś takiego jak Lisk do szybkiego stworzenia swojej krypto luty, itd. To wtedy cena będzie odwzorowaniem wartości.

Dlaczego żądacie, by cena LSK była wysoka skoro oni nadal pracują nad projektem ?

Mieli nie wypuszczać tokenów na rynki ?
Mieli nie zaczynać prac, by nie spotkać krytyki ?

Pazerni uciekają, bo boli ich, że saldo się zmniejsza, gdzie tu liczy się każdy Lisk a nie ile jest wart na dany dzień.

Zależy czym się kto kieruje, jedni sprzedadzą gdy będzie jakaś tam cena zadowalająca dla jednych 20, 50, 100 zł A inni czekają aż będzie funkcjonować Lisk Hub z wewnętrzną giełda sidechains i wtedy sobie sprzedadzą omijając te wszystkie rajdy gora-dół, a w tym czasie żyją dalej normalnie, jak gdyby nigdy nic, proste jak dymanie.

A poza tym nawet jak Bitcoin kiedyś straci swoje zainteresowanie A tak będzie bo po wydobyciu wszystkiego, kto to bedzie utrzymywal ? Za damke znikną kopalnie BTC i bedzie ciezki mół, peace

LISK PONAD WSZYSTKO (jeśli zrobią to co mówią)

Za wszelkie hejty dziękuję, a Ty "Wymazywanie" widzę że czujesz się jakby każdy post był do Ciebie, czujesz się zobowiązany do podpisywania każdemu? Mordo odpuść se, pjona
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 20:12 przez LiskSDK, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 16 lipca 2019, 20:08

@Wymazywanie ale znowu zaprzeczasz samo sobie :D Skoro wiesz, że daytrading jest tutaj średni dużym kapitałem, a głębokość i wolumen jest taki sobie, to własnie grubas musi tutaj długo akumulować cierpliwie blisko dołka i zbierać paniki, żeby właśnie sprzedać na tych 5-6$ czyli od tej kwoty mieć pewne 200-300% :D Czyli przykładowo od kapitału 500kPLN mieć 1MPLN, a później sobie to rozdystrybuować i ewentuanie zostawić sobie na dalszą jazdę, a widzisz, że dużo tutaj osób mimo wszystko kisi, uśrednia, więc nie jest to takie proste :D Dla kogoś Lisk może być bardziej "pewną" inwestucją niż jakieś ETH średnioterminowo czy długoterminowo albo ma lesze R/R i tyle :D Tym bardziej, że na crypto wszystko zmienia się diametralnie na przestrzeniu kilku dni czy tygodni :D A jak siedzisz na tym rynku tyle czasu i przeżyłeś nie jedną bessę tp doskonale zdajesz sobie sprawę, że bessa taka właśnie jest, że siada wolumen, wychodzą fake newsy, sztuczne hacki, żeby ludzie się wyprzedali albo zrealizowali topniejące w oczach zyski :D Czyli FUD typowy dla dołka czy jakichś korekt :D Po prostu jesteś FUD'iarzem, bo każdy wie jaki masz stosunek, ale warto właśnie w takim dołku po duży spadku zaryzywkować trochę kapitału i kupić 100-1000 Lisków, to nie majątek, a może dać niesamowity zysk przy powrócie na ATH czy jakieś nowe :D Dlatego ja osobiście zbieram sobie wszystko poniżej 10PLN coś tam sprzedaję na górkach, ale docelowo chciałbym to sprzedać dużo wyżej, a jestem też nauczony z doświadczenia, że na altach lubią być takie wybica z dołka na setki procent, jakiś grubas podnosi podłogę, rozpoczyna się hossa i czasem już nigdy nie spada do tych cen :D Najgorzej mają Ci co kupili na 100PLN+ i czekają na zbawienie, dlatego ja osobiście w dobrzej wierze zalecałem, żeby uśrednić jak już spadło 97% od szczytu poniżej 10PLN :D Bo cena 100PLN już nigdy też może nie zostać osiągnięta :D A rynek tworzy my czyli mali i duzi gracze, jeśli komuś zależy do dobru Liska to powinien grać na tym rynku, nakręcać wolumen wtedy będą wchodzi inni gracze, a także jeśli sprzedamy komuś wyżej niż kupiliśmy motywujemy te osoby, że by one sprzedawały wyżej :D Bo takie czekanie i nic nierobienie i użalanie się jeszcze pogłębia ten impas i zastój :D No chyba, że już ktoś pogodził się ze stratą i nie wróży Liskowi nic dobrego to niech się wyprzeda, a my to wszystko tutaj skupimy czyli bagholderzy uśredniacze, a jak los się odwróci i zacznie się bessa to może będziemy liczyć nasze zyski w ilościach lambo :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 lipca 2019, 20:21 przez anagamidev, łącznie zmieniany 7 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » wtorek, 16 lipca 2019, 20:08

LiskSDK pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 20:00Pazerni uciekają, bo boli ich że saldo się im zmniejsza, gdzie tu liczy się każdy Lisk A nie ile.on jest warty na dzień dzisiejszy xd


XXI w.
Czwarta rewolucja przemysłowa, przełomowe odkrycia naukowe, rynki inwestycyjne na najwyższym dotychczas poziomie zaawansowania, a ludzie nadal mają problemy z podstawami ekonomii i wierzą w szamanów :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 20:21

LiskSDK pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 20:00Pazerni uciekają, bo boli ich że saldo się im zmniejsza,
Jacy pazerni? Boże jacy amatorzy tu siedzą. :mrgreen: Każdy, dosłownie każdy kto ściął stratę na Lisk przy cenie nawet kilku dolarów czy nawet i 2$, jest wygranym w stosunku do tych co trzymają do końca. Czy teraz ścinać warto - nie wiem, ryzykownie, nie doradzę nic, może być wszystko.

Jednak jakbym miał się zakładać z kimś, to znacznie prawdopodobniejsze są ceny kilkadziesiąt centów (poniżej 1$), niż utrzymanie dolara, przy taki stanie rynku - zwłaszcza, że BTC nie spadło tak dużo a na altach masakracja.

Dodano po 3 minutach 2 sekundach:
LiskSDK pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 20:00LISK PONAD WSZYSTKO (jeśli zrobią to co mówią)
...polecam jednak chyba młotkiem w główkę lekko puknąć. Tracisz na czymś kasę od miesięcy i chwalisz gości co powoli pracują nad projektem, a co może mieć (choć nie musi) wyraźny wpływ na cenę Twojej inwestycji? Syndrom sztokholmski w wątku po raz kolejny. :)

Dodano po 1 minucie 44 sekundach:
LiskSDK pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 20:00Mordo odpuść se, pjona
Naprawdę ciężko o lepszą rozrywkę intelektualną niż składanie bagholderskich schematów jak domek z kart, mordeczko. :mrgreen:

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
anagamidev pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 20:08Skoro wiesz, że daytrading jest tutaj średni dużym kapitałem, a głębokość i wolumen jest taki sobie, to własnie grubas musi tutaj długo akumulować cierpliwie blisko dołka i zbierać paniki, żeby właśnie sprzedać na tych 5-6$ czyli od tej kwoty mieć pewne 200-300%
Tak, grubas jeśli jest na Lisku musi długo i powoli. Ale sądzę, że go raczej nie ma i że ryzyko w Lisku jest za duże a możliwości dla grubasa nawet na średniej półce znacznie lepsze na innych rzeczach.

Dodano po 1 minucie :
@anagamidev Z tego co pisałeś ostatnio im niżej Lisk spadnie to lepiej dla Liska, więc nic tylko się cieszyć jak ktoś bagholduje (choć logika jest tu specyficzna ale ok). :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 16 lipca 2019, 20:24

Wymazywanie pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 20:21Z tego co pisałeś ostatnio im niżej Lisk spadnie to lepiej dla Liska, więc nic tylko się cieszyć jak ktoś bagholduje (choć logika jest tu specyficzna ale ok).
Lepiej dla mnie, bo jak mówię, skupuję ile się da bezpiecznie za drobne sumy, bo też są inne coin'y dobre, więc mi to na rękę, a nawet jak spadnie do 1PLN to powrót do 5 czy 10PLN już daje mi 500-1000% :D Więc czasem takie skupowanie do dołka małymi sumami lepiej się opłaca niż na potwierdzonym trendzie z dużych sum gdzie ryzyko i potencjalny zysk jest już dużo bardziej niekorzystne :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości