Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:35

A hejtujcie sobie, miło się czyta xd

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:48

szlagaag pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:00Ale inwestujesz w XRP ,które jest bardziej RIP na wykresie od liska mimo posiadania 'czegoś'.


Tu nie chodzi tylko o spadek ceny. Wróć do moich poprzednich postów jak chcesz bo to wyjaśniałem.
XRP ma głębokość, wolumen, znacznie więcej giełd, uwagi graczy i rynku. Lisk to pół-martwy coin, bez głębokości i bez wolumenu i bez znaczących giełd prócz Binance, które nawet pary za usdt nie da, bo po co. Poloniex już się nie liczy prawie wcale.

Na XRP możesz daytradować. Możesz włożyć 5btc 10btc 20btc może i 50-100btc. Na Lisku możesz się zesrać a nie daytradować jeśli chcesz kupić za więcej niż powiedzmy 1btc. Na Lisku jeśli chcesz wejść i kupić więcej nie da się i jesteś zmuszony albo do zawyżania ceny albo do zakupu w częściach.

Lisk jest niegrywalny na krótki termin każdą kasą wyższą niż malutka, XRP jest grywalny i ma vol/depth i dużo większą dynamikę w lokalnych ruchach. Nie ma żadnego porównania do Liska. Spróbuj pograć dt na Lisku za 10btc i potem spróbuj to samo na XRP to zobaczysz dokładnie rzeczy o których piszę.
Picassso pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:35 A hejtujcie sobie, miło się czyta xd
Bardzoś umoczony w tym icogniocie?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:50 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:49

@xazar do każdego alta można tak się odnieść że ludzie klepią się po plecach bo czekają na altseason, więc skończ to pieprzenie niewnoszące nic do tematu.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:53

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:48bez znaczących giełd prócz Binance


Binance i nic więcej do szczęścia nie potrzebne.
Wymazywanie pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:48Na XRP możesz daytradować.


Próbowałeś daytradingu na XRP na giełdzie bitbay? :lol: :lol: :lol: :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 20:10

@szlagaag Nie mam konta na Bitbay, ale z tego co patrzyłem, to nie nazwałbym tego poważną giełdą... Popatrz sobie XRP na Binance czy innych dużych giełdach.

Zapytam: próbowałeś daytradować na Lisk kwotą 5-10btc lub wyższą w ostatnich miesiącach?
Jest to patrząc po orderbookach i wolumenie niemal nierealne. A ta sama suma na XRP - wchodzi jak masło.

Co do Binance, para usdt to zawsze duży plus. Są traderzy co wolą pary z usdt. Ja wolę.

Chcesz zagrać dt za 20-50btc? Wchodzisz w ETH, XRP, LTC no problemo. Spojrzeć tylko na orderbooki Liska i pffffffffffff ziew: nie-da-się.

Średni i duży kapitał musi odpuszczać takie rzeczy jak Lisk teraz. Niegrywalne w dt, w shortterm, do skupu wiekszej ilości na dłużej wymaga rozłożenia zakupów. To jest bardzo częsta cecha shitów właśnie, że już tak głębokość i vol spada, że rozsądny kapitał nie wchodzi w to, a coin nadaje się tylko do pump and dump, jak zresztą na Lisku było ostatnio przez może godzinkę... ...i powrót do początku.

Dodano po 7 minutach 43 sekundach:
OFC takich coinów jak Lisk są setki niestety. Niektóre z nich grałem w tym roku jak crashowały głównie (FCT i Clam na polo, Grin nie na crashu bo nie miał, ale normalnie). No niby da się, ale ciężko. 2-3-4btc i już porażka ani aska postawić ani bida bo to dużo na takie orderbooki. Kupić nawet tanio to potem problem sprzedać w jednej cenie szybko. A to tylko za 2-4btc! To co ma myśleć gracz co gra np. za 10-20 czy 50btc? Niestety on musi zapominać o takich coinach.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » poniedziałek, 15 lipca 2019, 20:26

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:48Bardzoś umoczony w tym icogniocie?
No właśnie nie, przespałem górkę :)
Także Liski sobie teraz odpoczywają :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » poniedziałek, 15 lipca 2019, 21:58

Jaką dominacje szacujecie zanim kasa z btc rozleje się na alty ? O ile nie twierdzicie ,że alty pochłonie piekło. Ja mam cichą nadzieje ,że nie przebijemy dominacji z 8 grudnia 2017 godzina 3.42 67,75 % . Wszystkie ordery zdjęte i czekamy na dalszy rozwój :D gdyby w takim momencie wyleszczyło to normalnie załamka :D

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Daro » poniedziałek, 15 lipca 2019, 22:26

@Sully mogę Ci przedstawić moją sytuację dokładnie rok temu, teraz była 12 wpłata, zacząłem wpłacać na tzw. "konto emerytalne" 5% kwoty miesięcznego dochodu kupując różne coiny (obecnie 6 różnych 4 top i 2 "shitcoiny" kupione z pełną premedytacją), mogę Ci przedstawić jak rozkładał się bilans zysk/strata w poszczególnych miesiącach wpłaty od 08.2018 - 07.2019

Wycena wrzesień: 25,00%
październik: 46,00%
listopad: 17,00%
grudzień: - 31,00%
styczeń: - 29,00%
luty: - 33,00%
marzec: - 25,00%

kwiecień: 22,00%
maj: - 5,00%
czerwiec: 29,00%
lipiec: 16,00%
z dzisiaj: - 9,00%

BTC wahania od 3100$ - 14k$ moja emerytura ;-) również jak na rollercoasterze, już chyba lepszy ZUS - btc obecnie "wysoko" może spadać, może na pewno pociągnąć alty w czeluści bo niektóre znajdują się obecnie na dnie ... ja liczyłem na alt season w sumie dalej liczę szansa jak zwykle 50/50, obecnie mam coiny 3 na - , 2 na + , 1 na 0
Z ciekawostek zacząłem od XRP kupiony za 1,15zł (patrz obecnie) później było fajne wybicie ale nie sugeruje... sam musisz podjąć decyzję pamiętaj to Twoja kasa

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 listopada 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sully » poniedziałek, 15 lipca 2019, 23:11

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Postanowiłem zadać moje pytanie o alternatywę do Liska gdyż urodziła się we mnie pewna wątpliwość. A mianowicie, zacząłem swoją przygodę z krypto jak większość na tym forum, czyli na poprzedniej "bańce" i wtedy to zainwestowałem swoje pierwsze pieniądze czyli 98 zł za 1szt Liska. Dzisiaj mam ich prawie 1000 sztuk a inwestycja to dalej 98 zł. Pieniądze pozyskuję z ankiet. Średnio ok 100$ miesiecznie. Do tej pory wychodziłem z założenia, żeby postawić na jednego "konia" w końcu tracę tylko swój czas ( na wypełnianie ankiet), a nie pieniądze. Ale została zasiana we mnie niepewność i obawiam się, że mój koń zamiast otwierać stawkę będzie ją zamykał. Stąd było moje pytanie, którym coinom warto się przyjrzeć. Być może ten " altseason" kiedyś nastąpi i warto mieć konia z czołówki. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » poniedziałek, 15 lipca 2019, 23:28

Rynek lubi takie zbłąkane owieczki do golenia.
Proponuje samemu wyciągać wnioski i trzymać się swoich zasad.Tutaj jest mnóstwo naganiaczy na ten projekt lub inny. @Wymazywanie cały czas próbuje odciągnąć od Lisk. Przecież jak by go ten projekt nie interesował to nie udzielał by się tak często.
Ja skupuje każda okazję. Słuchajcie go i zapelniajcie mi portfel. Odsprzedam na górce :)
Napewno co mógł bym polecić to napewno nie wszystko w jeden projekt. Ale to moja sugestia.
Temat tej dyskusji jest Lisk - ja wieże w ten projekt. Wieże że przebijemy Ath co najmniej 2krotnie. Trochę wyluzujcie. Wedlóg mojej myśli cena zachęca do kupna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 15 lipca 2019, 23:40

smuty straszne widze pociskacja ludzie, wiec tak dla rozluznienia cos o $ :twisted:

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 lipca 2019, 00:25

pokavb pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 23:28@Wymazywanie cały czas próbuje odciągnąć od Lisk. Przecież jak by go ten projekt nie interesował to nie udzielał by się tak często.
Masz rację, mityczny grubas mnie opłaca by skupic Liski taniej, bo takie cenne!
pokavb pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 23:28 Ja skupuje każda okazję.
No to masz notoryczną, nieprzerwaną okazję od 2 lat, nawet zazdroszczę sympatycznego podejścia!, chociaż generuje ono "zysk ujemny" hehe. :)

Dodano po 2 minutach 31 sekundach:
Ps. 449 razy pisano o okazji w tym wątku na jego 975 stron: search.php?keywords=okazj*&t=21652&sf=msgonly

Oznacza to, że słowo "okazja" pojawia się tu w jakimś kontekście średnio raz na 2.17 strony!
Jak to więc możliwe, że cena głównie leci :?:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 16 lipca 2019, 00:52

TL;DR: w ujęciu długoterminowym jest promocja, należy akumulować i uśredniać :D

Cóż, tak wygląda bessa, jest to okres mulenia i zrezygowania, ale jeśli ktoś gra długoterminowo i liczy na kolejną bańkę na Lisku, to faktycznie cały czas jest promocja i może ona potrwać ze 2 lata jeszcze :D Analogicznie to było na LTC :D Dlatego dziwi mnie, że osoby siedzące w crypto tyle lat pieprzą jakieś głupoty zafiksowane na day tradingu, a nie inwestują chociażby części kapitału na long term :D

Być może na kolejnej bessie ludzie będą płakać, że nie kupowali na 140PLN :D



Zresztą jak Lisk spadnie nawet do 1PLN czy 0.01PLN to nie znaczy, że już będzie zawsze tyle wart, pewnie wyprzedadzą się 'panik selery', dwa dni pomuli, a po tygodniu znowu wróci na 2-5PLN czyli +100-400% :D Po prostu należy być przygotowanym na okazje i umieć odbijać się od bandy dużego niedowartościowania i dużego przewartościowania :D A najlepiej to skupować lokalne dołki i sprzedawać lokalne górki, czyli uśredniać kwotę trzymaną na long term przy okazji realizująć mniejsze zyski i zarabiając :D

I jak wyglądała bessa na LTC na tygodniowych też tam niby nic się nie działo, ale jak się przybliży wykres to były tam pompeczki na kilkaset procent i zjady na kilkadziesiąt procent :D Teraz na Lisku mamy zjazd 50% od lokalnej górki, więc chyba warto coś skupić przez wzgląd na pewną analogię :D

Oczywiście bańka może się nie powtórzyć, ale czytając posty tutaj są osoby, które akumulują Liski, trzymają od wysokich cen, a to może być tylko 1% rynku :D Ile jest takich bagholderów, akumulatorów, longtermowców na Lisku to nie wiemy :D Część siedzi pewnie cicho skupuje, w myśl zasady, że duże pieniądze lubią ciszę :D Ale takie bessy, zakładając, że jakiś coin ma przyszłość i nie zostanie ot tak zdelistowany to najlepsze okresy na kupno i są jedną wielką promocją :D A czy dadzą zysk to nikt tego nie wiem, bo na ulicach mielibyśmy chodzących samych milionerów :D No risk no fun :D No pain no gain :D


Dla przypomnienia co pisałem o akumulacji BTC jak jeszcze był nisko :D
anagamidev pisze: wtorek, 5 marca 2019, 23:09 ### edited: 2019-03-05 23:59 ###
Nie tylko anagamidev akumuluje, CEO twitter kupuje co tydzień za 10k$ bitcoiny :D Trzeba pamiętać, że 100k$ soon będzie milie widziane dopiero jak już będziemy na 30k-50k$. Wykres to nie są dwa punkty na wykresie - ekstremum i minimum, ale to jest krzywa rozciągnięta w czasie. Zwykle przy dołkach jest duże rozciągłe nudne wypłaszczenie jeśli spojrzy się na cały wykres. Ale kiedy już wykres nabiera rozpędu, a dzieje się dopiero w ostatnim etapie hossy, kiedy to już idzie praktycznie pionowo dopiero wtedy ludzie zdają sobie sprawę, że przespali najlesze czasy na akumulację :D Tak samo jak CDPROJEKT był po 20PLN to też nikt się nie interesował, a dopiero ludziska się rzuciły jak już przebił 100PLN :D Tak naprawdę teraz są najlepsze czasy na uśrednianie i akumulację :D Ryzyko straty bliskie zera :D Trzeba kupować ile wlezie, a później zebrać wielki żniwo :D BTC to najlepszy na świecie hedge inflacyjny :D Z naszej perspektywy inflacja jest fajna, bo dzięki niej BTC będzie wart setki tysięcy, miliony :D Powiedzcie wszystkim swoim znajomkom, którzych los leży Wam na sercu, żeby zaczęli kupować jeśli chcieli wejść w BTC i kryptowaluty, ale czekali aż bańka pęknie :D Bańka pękła, więc teraz już co najwyżej może urosnąć kolejna :D A kolejna powinna być rzędy wielkości większa od poprzedniej :D 100k$ to takie bezpieczne minimum :D A wrze jest nawet 500k-1M$ za dwa do czterech lat :D Czas płynie szybko :D Teraz stoimy przed kolejną życiową szansą, jesteśmy w momencie największej finansowej okazji, kryptowaluty to rewolucja i przyszłość globalnego pieniądza i przesyłu wartości, jesteśmy dopiero gdzieś na początku, to nadal jest dla większości ludzi tylko ciekawostka przyrodnicza, ale oni znowu jak zobaczą magiczne wzrosty będą kupować na potęgę i znowu spompują kurs do księżyca :D Tak więc jeśli ktoś wierzy w nowe ATH to lepiej niech się zakumuluje i weźmie udział w kolejnej rundzie pompowania, przejadu rollercoaster'em bitcoinowym :D Najlepiej właśnie traktować to jako taką przejażdżkę ze stromymi i zapierającymi dech odcinkami :D Im niżej spada tym poźniej mocniej wybija :D Buy low sell high, a długoterminowo jesteśmy super low :D
https://www.newsbtc.com/2019/03/05/bitc ... ccumulate/

### edited: 2019-03-06 00:27 ###
Dla przypomnienia :D
Spoiler:
viewtopic.php?f=27&t=18294&p=396630#p396630
Oczywiście Lisk to nie BTC, więc może spadnie do 0 i faktycznie już nic z tego shitcoin'a nie będzie, a Kordek z zespołem zrobią exit scam, zwiną kasę i porzucą projekt :D Jednak warto sobie co jakiś czas kupować Liska na jakichś przecenach od lokalnych szczytów typu kilkadziesiąt procent :D Ja np. poza day tradingiem bezwzględnie kupuję dziennie 1-10 Lisków i podobnie robię z innymi coin'ami, takimi jak: BTC, LTC, XMR, ZEC, ETH... :D Skupuję na poczet przyszłej hossy za bezpieczny kapitał, który mogę stracić, albo który aktualnie nie jest mi niezbędnie potrzebny do normalnego funkcjonowania w życiu :D I kapitał należy dostosować do stylu gry, interwału, wolumen i głębokości, a te dwa ostatnie potrafią się zmieniać drastycznie na przestrzeni godzin/dni/tygodni :D Można sobie grać 100 BTC i łapać wahania na kilka procent jak pewien jegomość, ale jak zrobią dump, to później takim kapitałem ciężko wyjść na raz, a grubasów na giełdzie też nie jest 2 czy 3, a więcej :D Każdy z nich chce zarobić i ogolić resztę :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » wtorek, 16 lipca 2019, 06:31

Mowilem ze lisk bedzie w tym tygodniu po 4zl. A w nastepnym bedzie po 3zl. Wiec jest jeszcze okazja zeby sprzedac na gorce. W tym tygodniu wylot liska z top50

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » wtorek, 16 lipca 2019, 10:04

szlagaag pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:00Ale inwestujesz w XRP ,które jest bardziej RIP na wykresie od liska mimo posiadania 'czegoś'.

A co to ma do rzeczy? Ripple też sobie może być R.I.P.
Jesteśmy w wątku Lisk więc pisze o Lisk.

Liska też mam poza tym :D

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
szlagaag pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:10Widzicie czego dotyczy ten temat?
xazar pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:23Klepania sie po plecach ze kiedys lisk wystrzeli jak z procy

W punkt :D
Picassso pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:35A hejtujcie sobie, miło się czyta xd

Podejście krytyczne, to nie jest z miejsca hejt.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » wtorek, 16 lipca 2019, 10:04

vjankuv pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 10:02Jesteśmy w wątku Lisk więc pisze o Lisk.


Jesteśmy w wątku o lisk a Ty piszesz jak wygląda twoje portfolio nie składające się w żadnym % z liska.
Fuck logic

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » wtorek, 16 lipca 2019, 10:08

szlagaag pisze: wtorek, 16 lipca 2019, 10:04Jesteśmy w wątku o lisk a Ty piszesz jak wygląda twoje portfolio nie składające się w żadnym % z liska.
Fuck logic

Ile procent postów odnosi się tylko do Liska? Nie łap mnie głupio za słowa. Napisałem o Portfolio, bo wcześniej było o nie pytanie, w co inwestujemy.
Nie wpadłem z dupy ze swoim postem.
Tak jakbym nie wpadł z dupy z postem "R.I.P. Ripple" w wątku liska.

Fuck logic? Zobacz czasem trochę dalej niż czubek własnego nosa.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » wtorek, 16 lipca 2019, 12:35

Osobiście zaczynam dokupować za fiaty. Choć obstawiam ,że altseason nadejdzie po 15 sierpnia.
Ale lepiej kupić szybciej ,niż później łapać pociąg.
Mocne spadki po czym marny volumen oznaczały wybicie w 2017.
Patrząc na alty na binance to za dużo się tam nie dzieję ,na lisku jedna transakcja na 2-5 minut.
Bitcoin stabilny buja się między 10-11 tysięcy. Dominacja 66.5%.
Idealne podstawy do ruszenia altów.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 lipca 2019
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisko bankrut » wtorek, 16 lipca 2019, 13:10

Ktos na priv sugerowal mi, ze lisk za pol roku cenowo zrowna sie z ripple i zeby zrobic zamiane. Tam niby wiekszy wolumen i predzej urosnie 10 razy niz lisk, ktory jego zdaniem upada. Co o tym sadzicie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 16 lipca 2019, 13:20

@lisko bankrut przeczytaj trochę o lisku skoro już siedzisz w tym projekcie, bo nie wiesz kompletnie co robić i zaraz zaliczysz kolejną wtopę robiąc niekorzystną wymianę

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości