Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » czwartek, 4 lipca 2019, 21:22

Wymazywanie pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 20:53Tak, opuszczę, bez obawy. Odnośnie zaśmiecania, dla mnie jest nim jednak pocieszanie się wzajemne przez bagholderów i spędzanie czasu na marzeniach jaka to cena nie będzie wysoka. Otóż niekoniecznie będzie i wiele osób traci tu czas i kasę, zamiast pomnażać środki gdzie indziej (BTC + topowe alty od czasu do czasu). Powodzenia.


Myślę że każdy kto siedzi w krypto Nie posiada tylko LSK . Każdy inwestuje według swoich zasad i przemyśleń.
Możesz spać spokojnie , nie musisz aż tak przejmować się kogoś kapitałem. Każdy chyba wie o tym że może go stracić albo pomnożyć .......%.

Jeśli chodzi o @anagamidev to podobają mi się jego wykresy Analizy. Jestem z założenia Optymistą . Wierzę że LSK zaskoczy nie jednego.
Również Powodzenia.
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 lipca 2019, 21:36 przez pokavb, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 4 lipca 2019, 21:23

Cóź target 1000PLN, więc wszystko kupione tutaj da zarobić w dłuższym terminie, każdy ma swoją strategię, a i tak wszyscy już będą wyprzedani na 500PLN, bo przecież jak to gówno może tyle kosztować :D Kwestia czasu :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 lipca 2019, 22:39 przez anagamidev, łącznie zmieniany 9 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 4 lipca 2019, 21:25

Mnie nie przeszkadzaja posty i bullish nastawienie @anagamidev z tego wzgledu ze jestesmy w chooj od ath... i ciut wyzej od dna. Technicznie lisk moze podskoczyc i zapewne tak bedzie. Fundamenty ma na to.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 4 lipca 2019, 21:56

@Dovakhiin Pojechałeś ostro z tym kapłanem, czuje się jakbym kierował jakąś sektą, aż się oblałem lemoniadą z KFC :lol: Osobiście mi ostatnie posty @Wymazywanie tutaj nie przeszkadzają, właśnie dobrze że czasem się tu pojawia i spekulacyjnie-tradersko dobrze mówi. Ogólnie to można dużo czerpać wiedzy zarówno od @Wymazywanie jak i @anagamidev, grunt to umieć w tym wszystkim znaleźć swoją drogę, która przynosi zysk, dla jednego krótko, a dla drugiego długoterminowy ;) Mnie się nie słuchajcie na temat kursu i wykresów, jestem laikiem, ale z przyjemnością podzielę się wiedzą na temat liska ;)

@Wymazywanie Wpadaj tu czasem ;)
;)

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: error_17 » czwartek, 4 lipca 2019, 23:43

Wymazywanie to taki anagamidev tylko w druga strone i nie mam mu za złe, ale anagamidev naganiacz i chwali liska pod niebiosa i jest mu to wypominane przez ów Pana kapłana ale jak k!@#$% Wymazywanie pierdolisz juz którąś strone o lisku że shit to już tak można i to nie jest to samo tylko w drugą stronę? Tak tak jestem nerwowy bo zaladowalem kredyt w liska po 140pln :( :( :( :( :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 4 lipca 2019, 23:47

Wymazywanie pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 20:53Ogólnie masz rację, nie ma sensu bym powtarzał po raz kolejny to samo. Dziwi mnie jednak szalenie, dlaczego nie przeszkadza Wam wiocha, jaka robi tu @anagamidev, która w istocie jest przecież powtarzaniem tych samych banałów i frazesów od miesięcy, które - jeśli ktokolwiek się nimi kierował - prowadzą tylko do coraz większej ilości coraz mniej wartych lisków. Ale co kto lubię hehe.

W sumie tak szczerze powiedziawszy to największą wioskę robi właśnie @Wymazywanie :D Co nie wchodzę w jakiś wątek to się do kogoś przypierdala, a sam nie wnosi nic merytorycznego, jakieś pseudo mentorskie porady z dupy i banały :D Dziwne, że takiego trolla nie zbanowali jeszcze :D Zabawne jeszcze jest to, że udziela rad, sam gra jakoś inaczej i mówi, żeby go nie naśladować :D Strategii jest mnóstwo jedni grają long term inni short term :D Ja pokazuję to co u mnie się sprawdza i tyle :D Mnóstwo wykresów które rysowałem się sprawdziło, a gość to neguje, wchodzi pod koniec wzrostów i zgrywa cwaniaka, że na tym albo na czymś innym można było wykręcić większy procent :D To może niech mistrz teraz powie co jest lepsze do inwestowania i da najlepsze zwroty :D
error_17 pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 23:43 anagamidev naganiacz i chwali liska pod niebios
Klamstwo, nigdzie nie chwaliłem jakoś szczególnie Liska :D Po prostu obserwuję github'a i widzę, że codzinnie coś poprawiają w kodzie, w przeciwieńtwie do innych coin'ów, które są tylko clonami innych projektów albo zwykłymi tokenami wygerowanymi z friko i jakimś skopiowanym white paperem :D Zresztą czysto technicznie Lisk wygląda mega dobrze, może będziemy mulić tutaj z 10 lat i może w tym czasie Lisk spadnie do 0.01PLN, ale jeśli wybije z tej strefy, to liczę, że wbije co najmniej 70PLN czyli .50 fibo retracement, a jeśli będzie kolejna bańka to szacuję na co najmniej 1000PLN za jednego Liska, oczywiście historia nie musi się powtórzyć, ale chyba warto mieć 1000 Lisków, jak wbije 1000PLN to będzie milion, a jak nie to może chodziaż da zwrot jakiś fajny i tyle :D Jak ktoś nie wierzy to niechaj się teraz wyprzeda :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 5 lipca 2019, 01:08

ale wyje**li ściane na 100k lsk tuż przed spadkiem btc 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 5 lipca 2019, 01:24

MA200 na 1d :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » piątek, 5 lipca 2019, 02:00

Delegat augurproject robi zrzuty...
https://explorer.lisk.io/address/8661902537380848029L

@masonbtc
Tego nie powiedziałem, cena nie powinna spaść w tym momencie aż tak nisko. Niestety delegaci mają darmowe lsk więc nie wiadomo co im jeszcze odbije. Akurat ten delegat od roku niczego nie sprzedawał, widocznie nie wytrzymał emocjonalnie :roll:
Sam się nie spodziewałem, że ilość dobrych info z dev update spowoduje taki spadek względem innych krypto :shock:
Ostatnio zmieniony piątek, 5 lipca 2019, 02:31 przez 1235674, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 5 lipca 2019, 02:02

1235674 pisze: piątek, 5 lipca 2019, 02:00Delegat augurproject robi zrzuty...
to nie wchodzić jeszcze?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 5 lipca 2019, 02:24

Ścianka zeszła
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 5 lipca 2019, 02:44

Lepiej niech się wyprzedadzą teraz, niż mają robić zrzuty na 1kPLN :D RSI 1d 30, może double bottom wejdzie na target 3$ :D Ale i tak wszystko zależy do BTC, a BTC może spaść nawet do 8222$, natomiast przebicie 12222$ może dać wzrosty większe :D
Spoiler:
Ja osobiście twierdzę, że niekupowanie teraz Lisk to głupota, nawet jeśli ma jeszcze trochę spaść, czysto technicznie :D A Lisk to shit, nic niewarte gówno czyste greater full theory plus pełnowartościowy cyfroway pieniądz i store of value w jednym :D Kurczę z jednej strony chciałbym żeby Lisk spadł jakoś nisko, fajnie byłoby mieć równe 100k Lisków i sobie trochę pogrubasić na giełdzie :D

### edited: 2019-07-05 11:51 ###
Ostatnio zmieniony piątek, 5 lipca 2019, 11:50 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 5 lipca 2019, 02:48

ja sobie jeszcze czekam spokojnie właśnie na ruch btc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 5 lipca 2019, 08:09

Lisk na 45 miejscu... do 40 w sumie kilka milionow straty....

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Daro » piątek, 5 lipca 2019, 08:37

Póki co kierunek jest jeden, reszta to za dużo "może"

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » sobota, 6 lipca 2019, 18:50

Odnośnie ostatnich zmian:

SDK & Network
Lisk Core 2.0.0’s 1st release candidate was deployed to Testnet on June 24th.
⬩ Bugs spotted on Testnet thanks to community members cc001 and kplusq, which prompted the development of the 2nd release candidate.
Lisk Core 2.0.0's release to Mainnet requires a soft fork with an extended period of 14 days given to node operators to update their nodes.
Lisk Core 2.1.0 reached the QA phase and most of the initial features planned for the Alpha SDK have been completed.
Lisk SDK 2.2.0’s QA has been suspended as we investigate bugs found in Lisk Core 2.0.0 on Testnet — we expect it to resume after the outstanding work on previous releases has been completed.
Lisk SDK 3.0.0 is currently in development. It implements the new secure Byzantine Fault Tolerance consensus which guarantees block finality.
Lisk SDK: We built a simple Proof of Concept application using the Alpha SDK. The goal of this application is to get developers more familiar with example code.
⬩ New P2P features from LIP-0004 have been implemented to improve network security, performance, and allow for an essentially unlimited number of nodes on the network.
⬩ On June 4, we updated our Development Roadmap at Lisk.io/Roadmap and wrote about those changes in this Reddit thread.
⬩ Lisk remains in the top 5 on cryptomiso.com for all time filters.


Lisk Wallets
Lisk Hub 1.19.0’s 1st release candidate was deployed this week with BTC support and completed redesign.
Lisk Hub 1.18.0 was released with Trezor Model T hardware support among other features.
Lisk Mobile 1.2.0 was also released this week, marking the completion of the redesign.


Foundation
⬩ Lisk co-organized an event with CV Labs about blockchain regulations on June 25. Foundation Council Member Benedikt Schupli and Managing Director Guido Schmitz-Krummacher spoke on a panel with Bitcoin Suisse AG, IOHK and SEBA Crypto AG.
⬩ PSA: The Lisk Foundation transferred all its Bitcoin Cash and Bitcoin SV holdings to Bitcoin Suisse AG (@BitcoinSuisseAG). The current plan is to gradually liquidate them.


LSK Research
⬩ Published LIP-0016 which is named "implement fee estimation algorithm for dynamic fee system".
⬩ We updated the submission guidelines for Lisk Improvement Proposals.

Community Builders
⬩ SDK Configurator GUI by Moosty is a convenient tool to setup and configure attributes for the SDK.
⬩ @LemiiDelegate has recently gone full time developing tools and solutions for Lisk. He's so far created 6 tools.
⬩ Lemii continues his work on ScanBlocks, a tool to calculate passive income from staking.
⬩ Endro added a delegate contributions feature to Lisk Discovery.
⬩ We would also like to thank community member Davinet for their ideas on improvements to our Consensus mechanism,
⬩ Community member cc001 spotted a bug on Lisk Core 2.0.0’s Testnet.
⬩ Community member kplsq submitted a Lisk Core 2.0.0 issue to the Bug Bounty Program which the team assigned a medium severity level.

Więcej:
https://blog.lisk.io/lisk-core-2-0-0-rc ... 79d2f47938

Dodano po 5 godzinach 30 minutach 19 sekundach:
@Harmony aa to przepraszam, nie zaglądam tam ;) - a i tak kasuje chyba to konto.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 7 lipca 2019, 00:48

;)

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » niedziela, 7 lipca 2019, 11:02

Spoiler:
Obrazek
Obrazek

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwietnia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: MatiS3 » niedziela, 7 lipca 2019, 21:41

Lisk na 46 miejscu... nie wygląda to zaciekawie, jeszcze chwila i wyleci z top 50, heh a ja kiedyś żałowałem że sprzedałem liska za 36pln bitcoin był wtedy w granicach 8k$, szkoda że nie sprzedałem wtedy wszystkiego. Z tego co widze lisk najbardziej spadł jeśli chodzi o top 20. To jest to czego najbardziej się obawiałem że bitcoin się jeszcze odbije a takie krypto jak lisk pójdą w zapomnienie a wszystko na to wskazuje że tak będzie. I tutaj nic zmieni to czy będzie jakiś gotowy produkt czy nie, ponieważ 100% ceny liska jest i była tylko spekulacją. Lisk może być działający produktem z ceną 1pln. Nikt nie trzyma liska żeby w jakikolwiek sposób go wykorzystać. Z spekulacyjnego punktu widzenia są lepsze coiny na których grube ryby będą mogły więcej zarobić , liska zbyt dużo osób trzyma żeby go odrazu sprzedać jak tylko osiągnie zakładany poziom. ehm bardzo chciałbym się mylić natomiast patrząć na to z dystansu i bez emocji wygląda to naprawdę bardzo źle.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomallo » poniedziałek, 8 lipca 2019, 09:01

Witajcie, sledze to forum od roku, jestem fanem LISKA i w koncu sie zarejestrowalem :) pozdro dla TOMASZA ES chyba sie znamy osobiscie Tu TOM Galway City :D abys wiedzial kto pisze pod ta ksywka. Zaladowalem LSK dosyc sporo i jescze w niego wierze aczkolwiek.... no wlasnie... ten news ostatni o WEG BANK to lipa... przeciez juz tokenpay bylo i i co lipa... znalazlemo tym banku cos:

I have been doing some research on the so-called "WEG Bank". Proven facts:
1. NO CUSTOMERS. They don't have any customers who is using the "WEG Bank AG" registered in Germany.
2. NO BRANCHES. There are no branches in Germany or worldwide.
3. NO PRODUCTS. They don't have any product to facilitate customers to interact with the bank. No Web Products, no software products, no mobile apps. Nothing.
4. NO REAL PARTNERS. They don't have any provable partner in place that is actually doing something except press releases.
5. NO BANK PARTNERSHIP They don't have any partnership with any other REAL bank world-wide. As you may know, it is mandatory for a bank to have partnerships with other banks to operate national and worldwide money transfers.
6. SHARES WORTHLESS. Their shares on this "bank" are so worthless, that they gave 10% of the bank shares to Litecoin Foundation (a non-profit organization). WTF. How could a bank donate 10% of its shares to a non-profit organization? Even so, it is so illegal that they donated 10% of their shares to a non-profit organization, in case they had any customer. But in reality, they don't have any customer.
7. LESS THAN 5 PEOPLE EMPLOYED. Most probably they have only 1 person hired (namely their CEO ). The website most probably was built by a paid freelance.
8. WEBSITE IS A CMS THEME. The website is a fucking CMS website. They use Contao Open Source CMS. WTF
9. RECENTLY CREATED - JUNE 2015. The company was recently created in June 2015.
10. NET INCOME: 0 EURO IN 2017. According to banking public information: the net income is 0 (ZERO) euro in 2017
WEG Bank AG is a scam. They are just a small company trying to deceive people into believing that they are a huge bank facilitating millions of new people crypto adoption into the banking system. Most probably they receive generous funds from crypto projects to create fake partnerships on press releases. For instance: tokenpay which definitely paid generous bonuses to make a press release that they have partnered up.Worthless partnership fact:About 9 months ago, the partnership with TokenPay was made. Nine months had passed and there is no product, no service made that came up of this worthless partnership. All these facts makes me believe that WEG Bank is a scam and a fraud company to deceive crypto investors.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości