Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 29
Rejestracja: 12 kwietnia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dzudok1974 » czwartek, 4 lipca 2019, 14:10

https://bithub.pl/artykuly/raport-eth-2 ... zyszlosci/

hej Eth 2.0 po przeczytaniu widzę dużo podobieństw jak w Lisku delegaci????? Ciekawe co o tym myślicie????

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 4 lipca 2019, 14:41

@Wymazywanie
Sorki ale eth tez ma daleko do ath mimo swej zajebistosci.

---------------
Mogliby w koncu zresetowac te boty aby lisk razem z btc rosl :mrgreen:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 4 lipca 2019, 14:44

@Wymazywanie Tu nie chodzi o heurystykę, ale proste czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, które jest zmorą obecnych czasów, co świetnie widać, chociażby po wyborach w Polsce i po tym, że ludzie myślą, że benefity od rządu pochodzą od "złodziei przedsiębiorców".

W wywiadzie udzielonym na wiosnę 2018 roku dla Block Show, Max mówi: " Chciałbym, aby do końca roku SDK pojawił się na testach, ale rozwój potrafi być nieprzewidywalny" [1]

We wpisie na reddicie z września 2018 pisze : "SDK nie będzie na etapie testów do końca tego roku" [2]

Kolega @Neewbie stwierdza z kolei:
Neewbie pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 11:20wypowiedzi Kordka "SDK na początku 2019"
Neewbie pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 12:53poszukaj sobie po reddicie,
[1] https://twitter.com/LiskHQ/status/1042711814134550529
[2] https://www.reddit.com/r/Lisk/comments/ ... dium=web2x


Także takiej wypowiedzi, o której wspomina Neewbie nie było. Przypomina to wszystko dowcipy o radiu Erwań albo pytania z serii "Tata, a Marcin powiedział, że jego tata powiedział".
Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.
Wszystko fajnie i wszystko spoko, ale trzymajmy się faktów i nie mówmy o czymś czego nie było, jakby faktycznie miało miejsce, bo to podchodzi pod mijanie się z prawdą, czego bardzo mocno nie lubię i nie toleruję.
;)

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 4 lipca 2019, 15:12

Picassso pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 12:32
Harmony pisze: ↑ czwartek, 4 lipca 2019, 12:18
Czyli teoretycznie teraz jest dobry momeny na zakupy przed kolejnymi wzrostami
@Harmony ale im tego nie przetłumaczysz, co czwarty tutaj co się wypowiada widzi tylko jak projekt upada, bo co? bo cena liska stoi od jakiegoś czasu po 2$ czy mniej? lub, że kordek to kłamca itd?, po jakiś czasie niestety wybije, a potem Ci co pisali jaki to zły projekt będą tutaj wchodzić i pisać żeby w niego wchodzić bo jednak coś z tego będzie, ludzie są żałośni

Najlepsze jest tłumaczenie, że wychodzą bo lisk nie robi postępów, nic się nie dzieje i projekt upada... a do wypuszczenia sdk został może niecały miesiąc...o ile nie zrobią wcześniej niespodzianki, tak jak było z kaskadowym wydaniem wersji core 1.0 i innych 1.0. Została im końcówka roboty do alpha sdk - (bo core 2.0 w testnet zostało już napisane przy pomocy alpha sdk 2.0) i tłum traci wiarę, że cokolwiek zrobili xD
Cena jak przed wybiciem btc, a bitcoin prawie 14k i wątpią w kolejną hosse, wyprzedając się z projektu, który jako jedyny jest jeszcze tak nisko
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 lipca 2019, 15:48 przez 1235674, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 4 lipca 2019, 15:21

@1235674 tzw slabe raczki a potem beda wskakiwac do pociagu kiedy my zakonczymy podrozowanie :mrgreen:

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » czwartek, 4 lipca 2019, 15:22

@Harmony Masz rację wybacz, Q1 ale 2018 obiecywał, mój błąd że nie doczytałem sobie.
"In the interview with Coinsutra Max says that the alpha version will be released by the end of the year. First projects built on Lisk at beginning of Q1, and in his opinion the first real, sophisticated ICO by the end of Q1" - .
Co nie poprawia wcale tego że od 2017 trąbią o SDK. Od tego czasu wydali
- Core 1.0
-Lisk mobile
- Nowy roadmap - tak bez dat bo znów by się spalili jakby dali jakiekolwiek daty których i tak nie mają szans dotrzymać.
- SDK - alfa za może 1-2 miesiące.
Czyli w 2 lata nie masz nawet alfa, ale wierzysz dalej. Aha i "synek" to proszę mów do swoich dzieci, o ile masz...

Swoją drogą przypomina mi to forum reddit z Star Citizena - Cicho ku*** cały czas pracują, będzie przełom, mega hit stulecia, kupuj paczki za 1000$ bo Chris Roberts "needs more founds". To nic że przez lata nie pokazali za wiele, projekt się wlecze od chyba 7lat ? Miał być gotowy na 2015. Kompletny brak krytyki i tyle.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 4 lipca 2019, 15:35

Neewbie pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 15:22Miał być gotowy na 2015
W 2015r. nie było jeszcze Liska, nawet jako ICO ;) Ale miło, że się poprawiłeś z tym 2019 synek :)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 4 lipca 2019, 15:37

@Harmony star citizen mial byc na 2015 :idea: czytaj dokladnie :mrgreen:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 4 lipca 2019, 15:47

Hamas pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 15:37star citizen mial byc na 2015 czytaj dokladnie
My mistake 8-) Myślałem, że to w kwestii Liska - nie gram w gry komputerowe :)
Neewbie pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 15:22Czyli w 2 lata nie masz nawet alfa, ale wierzysz dalej. Aha i "synek" to proszę mów do swoich dzieci, o ile masz...
Dwa lata jeszcze nie minęły od tamtego czasu ( wydania niedoszacowanej roadmapy), a Alphe już mamy w testnecie ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 4 lipca 2019, 15:50

@Harmony Ja po prostu nie mam nerwów do Liska mimo iż go nie mam. Chciałbym, żeby wszyscy forumowicze którzy się crypto mocno poświęcają, na bieżąco zarabiali, a na Lisku macie to mocno utrudnione i cały zapał idzie w piach. :|
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » czwartek, 4 lipca 2019, 15:56

Lisk jest opóźniony ze swoim projekt i to jest fakt. Nie ma co z nim dyskutować. Wydanie SDK niczego nie zmieni, jest wiele innych projektów, które już umożliwiają tworzenie dAppsów, czyli żadna innowacja tutaj.

JavaScript jest wykorzystywany do ich tworzenia w innych projektach (NEM, IOST), poza tym inne projekty pozwalają na tworzenie w równie popularnych językach jak C#, C+ czy Java. Samo Solidity dla programisty też nie jest problemem. Aplikacja, która ma powstać powstanie bez względu na język, aplikacje powstają, bo rozwiązują jakiś problem lub dostarczają usługę, a nie dlatego, że znam język w którym mogę pisać to se coś napiszę :) Zatem wykorzystanie JavaScriptu też nie jest tu żadną atrakcją.

Od strony programistycznej projekt prowadzony jest bardzo dobrze i to właściwie jest jego największa wada w świecie dostarczania jak najszybciej działającego produktu i dostosowywania go do potrzeb klienta. Ten projekt może zgubić niemiecki perfekcjonizm, czyli będą dopracowywać to w nieskończoność (a mają na to fundusze) aż w końcu pokażą światu doskonały produkt a ich zdziwione oczy zobaczą, że świat już z tego dawno korzysta choć nie jest tak doskonałe.

Zaletą liska miały być sidechainy, a te pojawią się. No właśnie jak daleko jeszcze i czy w ogóle uda się je zaimplementować?

Czy lisk da zarobić? Z całą pewnością, bo w crypto póki co projekty mają mniejsze znaczenie, to wszystko spekuła jest co dobitnie pokazuje Wymazywanie. I ma sporo racji, że można było w tym samym czasie zarobić gdzie indziej i np, wrócić z zarobioną kasą do liska (bo nic się nie zmieniło w międzyczasie) a kapitał wycofać lub dalej mnożyć. Nie rozumiem tylko czemu, mimo tak negatywnego nastawienia ciągle się tu udziela ;)

Tak posiadam Liska, tak ciągle dokupuje, nie nie kupiłem na górce i nie uśredniam straty

Można się na mnie rzucać teraz ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 4 lipca 2019, 16:00

Onwiealbonie pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 08:32@blink nikt mi nie powiedział.Czekałem kupę czasu i zdecydowałem zainwestować w inne krypto i póki co mi się opłaciło,a Lisk jak stał tak stał,a z torami sobie poradzili i rozebrali
Poczytaj sobie posty,co chwilę ktoś wrzuca,że wyszedł itd.


Czy tory są czy ich nie ma wywnioskowałeś na podstawie forum bo co chwilę ktoś zrzuca i na tej podstawie podjąłeś decyzję jak reszta stada. Pamiętaj tylko że jeśli ktoś zrzuca liski to też ktoś musi je kupować co nie? :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 4 lipca 2019, 16:05

@Wymazywanie W pełni się z Tobą zgadzam. Dlatego kto jest niecierpliwy i chcę zarabiać, najlepiej, żeby próbował gdzie indziej łapać ruchy. Lisk jest shitem spekulacyjnym póki co, ale fundamentalnie stoi lepiej niż w 2017/2018 r.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 4 lipca 2019, 16:07

Warto też brać pod uwagę ile Kordki trzymają BTC, BSV, BCH, BTG i innych forków BTC, których z czasem może przybywać :D Zdaje się po 6k każdego to jest bardzo mocny fundament plus hedge w przypadku gdy cena BTC mocno oddala się od ceny Lisk :D

Uwaga hopium :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 lipca 2019, 16:25 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 4 lipca 2019, 16:18

GrandKW pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 15:56Jest wiele innych projektów, które już umożliwiają tworzenie dAppsów, czyli żadna innowacja tutaj.

JavaScript jest wykorzystywany do ich tworzenia w innych projektach (NEM, IOST), poza tym inne projekty pozwalają na tworzenie w równie popularnych językach jak C#, C+ czy Java. Samo Solidity dla programisty też nie jest problemem. Aplikacja, która ma powstać powstanie bez względu na język, aplikacje powstają, bo rozwiązują jakiś problem lub dostarczają usługę, a nie dlatego, że znam język w którym mogę pisać to se coś napiszę Zatem wykorzystanie JavaScriptu też nie jest tu żadną atrakcją.
Jest wiele projektów, które umożliwiają tworzenie dAppsów to prawda, ale żaden z nich nie wspiera Java Script natywnie, gdzie możesz wprowadzić swoją własną, odrębną logikę i biblioteki. To jest coś więcej niż tylko API w Javascript w takim NEM czy kilka komend Javascript w IOST do wywoływania inteligentnych kontraktów. W Lisk sam będziesz mógł pisać logikę tych kontraktów i to jest przede wszystkim ta różnica i również dlatego czekamy na efekt tak długo, który na końcu pozwoli za pośrednictwem interfejsu Lisk Hub załadować własnego dAppsa za pomocą dwóch kliknięć myszki.
GrandKW pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 15:56Zaletą liska miały być sidechainy, a te pojawią się. No właśnie jak daleko jeszcze i czy w ogóle uda się je zaimplementować?
Sidechainy można rozwiązać w kilka sposobów, ale trzeba odnaleźć ten, który będzie zdecentralizowany i skalowalny, a takiego rozwiązania póki co nie ma i nie wiadomo do końca czy będzie stricte taki, być może rozwiążą to w inny sposób.

Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
@anagamidev Po 8.5 K forków. Szkoda, że nie sprzedali OBYTE jak był po 1000$, mieliby jakieś 60 milionów dolarów dodatkowych.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 4 lipca 2019, 18:40

@Wymazywanie lubie Twoje posty ALE nie rozumiem jednej rzeczy... znamy juz Twoj puntk widzenia na liska na pamiec i mimo ze dobrze o tym wiemy, ze do spekulacji sie nie nadaje (poki co notabene) to na sile powtarzasz sie. Probuje doszukac sie powodu bo argument "chcialbym aby kazdy z nas w krypto zarabial..." (czyt. Ukryta sugestia/e aby ladowac sie w preferowane przez Ciebie coiny) - do mnie nie przemawia, a wrecz odrzuca nawet jesli to sa dziesiatki procent zysku, w mysl zasady na tym forum, ktory sam(?) Chyba poruszyles.. "ty zarabiasz po swojemu, wiec daj innym zarabiac tez po swojemu".. takze mysl sobie ze ten watek to nasz oltarz a @Harmony jest naszym kaplanem, ktory robi obrzadek nad roadmapem i kursem. Chlopak ladnie i rzeczowo pisze, a ze team lisk dal ciala to dal na chuj drazyc temat. Jeszcze nie zauwazyles ze nie jestesmy tutaj TYLKO dla spekulacji? I nie.. nie placzemy nad kursem i nie placzemy ze ltc czy btc polecieli wyzej..

Ps. Znajac Ciebie to uprzedze od razu.. prosze nie czepiaj sie slowa zarabiac bo nie chce wchodzic w dalsza dyskusje.
Ps.2 pisz smialo kiedy chcesz.. ale jak masz sie powtarzac to lepiej dla Ciebie i dla nas bedzie jak wpadniesz raz na miesiac obczaic czy cos poszlo.. bo od ilus stron tylko przekomarzania czytam. Na pewno mentiona damy w Twoja strone jak cos konkretnego bedzie, takze bez straty czasu na zbedne pisanie bedziesz poinformowany pierwszy znajac Twoje "zainteresowaniem" liskiem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 lipca 2019, 19:14 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » czwartek, 4 lipca 2019, 19:03

@Dovakhiin Myślę podobnie jak ty.
Może w końcu @Wymazywanie odpuści ten temat który zaśmieca swoimi powtarzającymi się wpisami.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 4 lipca 2019, 20:49

Development update:
https://blog.lisk.io/lisk-core-2-0-0-rc ... 79d2f47938

Czyli wersje 2.1 i 2.2 już są w fazie QA

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 4 lipca 2019, 20:53

Dovakhiin pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 18:40Probuje doszukac sie powodu bo argument "chcialbym aby kazdy z nas w krypto zarabial..." (czyt. Ukryta sugestia/e aby ladowac sie w preferowane przez Ciebie coiny) - do mnie nie przemawia, a wrecz odrzuca nawet jesli to sa dziesiatki procent zysku, w mysl zasady na tym forum, ktory sam(?) Chyba poruszyles.. "ty zarabiasz po swojemu, wiec daj innym zarabiac tez po swojemu"..
Absolutnie nie polecam tradować tego co ja (jeśli chodzi o średnie/niszowe/nowe alty), zwłaszcza jak ktoś jest słaby, bo utknął w Lisku w którym nic się nie dzieje. Polecam za to zawsze BTC i topowe alty.

Ogólnie masz rację, nie ma sensu bym powtarzał po raz kolejny to samo. Dziwi mnie jednak szalenie, dlaczego nie przeszkadza Wam wiocha, jaka robi tu @anagamidev, która w istocie jest przecież powtarzaniem tych samych banałów i frazesów od miesięcy, które - jeśli ktokolwiek się nimi kierował - prowadzą tylko do coraz większej ilości coraz mniej wartych lisków. Ale co kto lubię hehe. :mrgreen:
pokavb pisze: czwartek, 4 lipca 2019, 19:03Może w końcu @Wymazywanie odpuści ten temat który zaśmieca swoimi powtarzającymi się wpisami.


Tak, opuszczę, bez obawy. Odnośnie zaśmiecania, dla mnie jest nim jednak pocieszanie się wzajemne przez bagholderów i spędzanie czasu na marzeniach jaka to cena nie będzie wysoka. Otóż niekoniecznie będzie i wiele osób traci tu czas i kasę, zamiast pomnażać środki gdzie indziej (BTC + topowe alty od czasu do czasu). Powodzenia. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 4 lipca 2019, 21:18

I love LISK My hope is huge! Lisk 500$ soon. You will see. Ja mam zainwestowane 40000tyś w tego shitcoina i powiem szczerze,że nie boje się,że strace,choć róznie to bywa,może tak być,że strace, TO jest Właśnie RYZYKO
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 lipca 2019, 21:23 przez Pomoc_potrzebna, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości