Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 4 kwietnia 2019, 20:17

Trzeba skupować każdy dip :D 100$ soon :D

Ostatnio zmieniony czwartek, 4 kwietnia 2019, 20:30 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sliwa07 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 20:22

0.00034 BTC

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zivogosce » czwartek, 4 kwietnia 2019, 21:27

LSK zachowuje się fantastycznie wobec (na razie lekkiej) korekty BTC, dobrze to wróży na najbliższą przyszłość.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 5 kwietnia 2019, 10:57

Trzeba uważać :D

Wolumen piękny :D

Spoiler:
Główny scenariusz :D


### edited: 2019-04-06 15:06 ###
Czyżby kolejny target 18.88PLN? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: niebieski82 » sobota, 6 kwietnia 2019, 19:15

Co do następnego targetu to jestem zgodny, lecz z małym "ale". Uważam, że nie osiągniemy go tak prędko. BTC hamuje, czeka nasz korekta. Alty już złapały zadyszkę, ostatnie duże wolumeny były wczoraj. Po LISKu też widać, że na tym poziomie cenowym zrobiło się właśnie więcej sprzedających niż kupujących. Cena BTC nie należy do atrakcyjnych wg. mnie w tym momencie i odbędzie się ostatni zjazd, tylko pytanie do jakiego poziomu. Osobiście obstawiam 4200 i od tej ceny kontynuuje dalsze zakupy.
NA BTC wg. jest lokalny DOUBLE TOP i będzie zjazd. PS.ale wiadomo, że nic nie wiadomo :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 6 kwietnia 2019, 19:23

niebieski82 pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 19:15NA BTC wg. jest lokalny DOUBLE TOP i będzie zjazd. PS.ale wiadomo, że nic nie wiadomo


2 i 3 kwietnia też był double top ale poszło do góry i tak :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoBanita » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:39

anagamidev pisze: środa, 3 kwietnia 2019, 13:58Zarabiasz dużo to płacisz większe podatki i to jest fair
Za karę? :roll:
Już wspominałem, że na dziesięcinę bym się zgodził - chcą więcej, to środkowym palcem pokazuję bociany...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 6 kwietnia 2019, 21:58

@KryptoBanita czemu za karę, każdy płaci 19% czy ile tam, proporcjonalnie i to jest fair :D Wiadome, że jeśli ktoś dużo pracuje to powinien więcej zarabiać :D Ale przecież ten gość nie wytwarza pieniędzy z powietrza, on sprzedaje produkt albo świadczy usługi za które dostaje kasę właśnie od innych ludzi zazwyczaj biedniejszych, bo nie każdy na świecie ma super płatny zawód, może prowadzić firmę, ma na to pomysł i umiejętności :D Ogólnie to jest jest bardzo złożony problem, a też trzeba wziąć pod uwagę to, że im więcej się ma tym więcej się chce i ma się pretensje, że za duże podatki, a jeździ się lambo, gdzie niektórzy ludzie mogą sobie tylko pomażyć o jakimkolwiek samochodzie. Zasoby na świeicie są ograniczone tak czy siak i nie każdy może mieć lambo czy posesję za miliony, wg. mnie powinna panować równowaga, bo nie może być tak, że bogaci są coraz bardziej bogaci i zaczynają wywierać presję na tych biednieszych. Trzeba decentralizować kapitał i golić grubasów :D

@KryptoBanita no OT, ja to bardziej jestem komunistą, ale to zakłada, że wszyscy wzajemnie się szanują, pracują na wspólne dobro i bogactwo, każdy wg. swoich umiejętności(większe zaangażowanie oczywiście powinno być premiowane) oraz wymaga wysokiej klasy moralności oraz etyki, co oczywiście jest utopią :D Jest jak jest i trzeba podchodzić do tego zdroworozsądkowo :D


### edited: 2019-04-07 12:49 ###
LSK/BTC, 1d, na razie słabo :D Pompujcie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 12:10

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 16:10

Nie rozumiem, co sie przejmujecie tym podatkiem ?
Jeżeli zarabiam ładną kasę na krypto to zakladam swoją działalnośc w kraju gdzie nie ma podatku proste co nie?
Ja obecnie jestem zameldowany na Malcie żyje w Norwegi i Polska nic nie ma z moich krypto a tym bardziej Norwegia.
Nigdy i to nigdy w zyciu zarabiając taką kasę na krypto nie płaciłbym podatków Państwu!
Niby za co im sie to należy jak Bitcoin nie ma swojego właściciela ? rozumiem jakby stał za tym ktoś ale nie ma nikogo nikt tym nie steruje tylko ulica to napędza to ja sie pytam jakim prawem należy sie jakikolwiek pieniądz Panstwu?

Póki można to sobie omijam podatek , 7lat siedze w krypto i jakbym miał policzyć ile podatku zapłaciłbym tym darmozjadom to głowa boli.
Państwo wyczuło łatwą kasę i wymyśla podatek od czegoś co nie dawno krytykowało by nie inwestować ,złotówki złamanej nie dostaniecie odemnie pfffu a za te podatki ,które powinienem płacić Norwegi legalnie zwiedzam sobie świat , bo żeby nie było wszystko prowadzę legalnie na Malcie :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 16:22

@Tomi33 z tego co piszesz wynika, że nieważne czy kasa pójdzie na podatki czy zostanie u Ciebie, to i tak trafi do darmozjada : ) :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nozib » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 16:44

Tomi33 pisze:Nie rozumiem, co sie przejmujecie tym podatkiem ?
Jeżeli zarabiam ładną kasę na krypto to zakladam swoją działalnośc w kraju gdzie nie ma podatku proste co nie?
Ja obecnie jestem zameldowany na Malcie żyje w Norwegi i Polska nic nie ma z moich krypto a tym bardziej Norwegia.
Nigdy i to nigdy w zyciu zarabiając taką kasę na krypto nie płaciłbym podatków Państwu!
Niby za co im sie to należy jak Bitcoin nie ma swojego właściciela ? rozumiem jakby stał za tym ktoś ale nie ma nikogo nikt tym nie steruje tylko ulica to napędza to ja sie pytam jakim prawem należy sie jakikolwiek pieniądz Panstwu?

Póki można to sobie omijam podatek , 7lat siedze w krypto i jakbym miał policzyć ile podatku zapłaciłbym tym darmozjadom to głowa boli.
Państwo wyczuło łatwą kasę i wymyśla podatek od czegoś co nie dawno krytykowało by nie inwestować ,złotówki złamanej nie dostaniecie odemnie pfffu a za te podatki ,które powinienem płacić Norwegi legalnie zwiedzam sobie świat , bo żeby nie było wszystko prowadzę legalnie na Malcie :mrgreen:
Państwo nie interesuje czy ktoś,coś ma właściciela. Ich interesuje to,ze się bogacisz i masz się tym niestety podzielić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 16:58

(Nasze) Państwo to złodziej w białych rękawiczkach :)
;)

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:04

Nozib pisze: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 16:44Państwo nie interesuje czy ktoś,coś ma właściciela. Ich interesuje to,ze się bogacisz i masz się tym niestety podzielić.


Państwo w zamian za podatki powinno zaoferować coś w zamian, bo inaczej można to określić jako okradanie obywatela :>. (chociaż tu zdania są podzielone, bo przecież Państwo wszystkim, nawet krowom oferuje 500+) Przecież pieniądze, które inwestujesz prawdopodobnie zostały już wcześniej opodatkowane np. podatkiem dochodowym. Mówiąc "zaoferować coś w zamian" mam na myśli np. wprowadzenie czytelnych regulacji i bezpiecznego środowiska do "bogacenia się", żeby ułatwić obywatelowi handel, a także zwiększyć jego bezpieczeństwo psychiczne i materialne. Problem jednak w tym, że nadal nikt nie ma pewności czy dobrze się rozlicza, dla urzędników to czarna magia, a giełdy i Ci chcący sprawiedliwie zarabiać, muszą uciekać z kraju dla swojego bezpieczeństwa psychicznego i materialnego :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:21

1235674 pisze: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:04Państwo w zamian za podatki powinno zaoferować coś w zamian, bo inaczej można to określić jako okradanie obywatela :>
Oferują! CYRK :mrgreen: O okradaniu nie może być mowy - poziom występów bywa różny - fakt, ale, czy ktoś reklamował kiedyś bilet do cyrku??
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:26

Gdyby podatki był przystępne, proste i nieokradające ludzi chcących się wzbogacić, to nikt nawet by nie myślał, żeby kombinować by podatków nie płacić. Złodziejstwo i rozdawnictwo tych u góry zmusza ludzi do kombinowania.

@Tomi33 Duże problemy z meldunkiem na Malcie ?
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 21:06

Wy sobie wyobrażacie, że np. gdybyście byli 1 mln zł na krypto do przodu (co na tym rynku jest spokojnie do osiągnięcia jeśli wiesz co kupić kiedy kupić kiedy sprzedać) to wg prawa musicie oddać wartość równoważną mieszkaniu? LOL już zadzieram kiecę. Pomijam też fakt, że gdzie jak gdzie, ale na krypto masz multum sposobów, żeby podatki ominąć :D

Takie podateczki to mogą mnie cmoknąć:
https://www.rp.pl/Podatek-dochodowy/308 ... kraju.html
Ściągajcie do woli :lol:

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 21:25

@Harmony Tomi33 Duże problemy z meldunkiem na Malcie?

Na Malcie generalnie nie ma problemu z meldunkiem ja mam kuzyna ,który mieszka tam juz dobre 10lat i byłem u niego jakis czas zameldowany ale 4 lata temu kupiłem tam mały domek po okazyjnej cenie ,w którym mam swoje zarejestrowane biuro i firmę jednoosobową a resztę komuś wynajmuję . Wcześniej była tam kopalnia jak jeszcze było opłacalne kopanie kryptowalut :)

Poki co kuzyn wszystko dogląda a ja tam moze dwa razy w roku przylatuję. Generalnie duzo osób w Norwegi ,którzy mają firmy związaną z kryptowalutami przenoszą na Maltę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 9 kwietnia 2019, 00:18

Hehe, ładny offtop :D Zalewkę mam z Was :D To czy kasa, która idzie na podatki jest optymalnie rozdystrybuowana to już inna kwestia i wiadome, że rozbuchany socjalizm i rozdawnictwo to droga do bankructwa i demoralizacji :D Jednak mniejsza o to, skoro każdy płaci 19% to nie widzę, żeby tutaj ktoś kogoś okradał :D Rozumiem, że żyjecie w lesie, nie korzystacie z publicznych dróg, chodników, parków, służby zdrowia, nie potrzebujecie policji, straży, pogotowia ratunkowego, wojska... :D Poruszacie się przez teleportację, jesteście nieśmiertelni, nic Wam nie grozi, nie chorujecie :D Pewnie jakbyście zarabiali trzy razy więcej i płacili 1%-owe podatki to też byście narzekali, że Was okradają i karają za pracę :D Jeśli świadomie nie płacicie podatku w miejscu swojego zamieszkania to tak naprawdę sami siebie okradacie, bo kasa idzie całkiem w inne miejsce :D "Nie zapłacę podaktu, żeby mieć lepsze drogi, wolę ich nie mieć i zapłacić połowę, ale w innym państwie" przykładowo :D Chyba lepiej mieszkać w dogodnym miejscu, wśród bogatych i usatysfakcjonowanych ludzi :D Jakby każdy był takim geniuszem to ciekawe jak długo by to pociągnęło :D Zresztą najlepiej niech by każdy nagle dostał po kilka milionów i każdy był multimilonerem to ciekawe jacy bylibyście wszyscy bogaci, normalnie idylla :D No nie wiem, wydajecie się bardzo radykalni i pretensjonalni, a jako Europejczycy jesteście w 2-5% najbogatszych ludzi świata :D Można w sumie zrozumieć, że w dupach się przewraca :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 9 kwietnia 2019, 01:44

@anagamidev Powiedz to tym, którzy przekraczają próg podatkowy i państwo ich jebie na dodatkowe procenty zarobku. Ja podziękuję, rocznie tyle oddaje skurwysynom w podatkach, że utrzymuje wszystkich okolicznych darmozjadów z 500+. Dlaczego w takim razie mam oddać jeszcze więcej niż oddaje ? Lepiej spożytkuje te pieniądze sam, które i tak wydam tutaj i w podatkach wrócą do państwa.
;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości